Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ipfgo

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παρακολουθώ εδώ καί λίγο καιρό το site. Καί αποφάσισα να γραφτώ, εξαιτίας των όσων διαβάζω γιά την Πάολα.
Δεν την έχω γνωρίσει ακόμα (?) -όπως καί καμία συνάδελφό της-, αλλά δεν άντεξα να μην μπώ στην παρέα της.

Οπώτε ... το πρώτο μου μήνυμα δεν μπορούσε να είναι άλλο:

Καλησπέρα Πάολα  :)  :)  :think:
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Καλησπέρα και από μένα και τους ταπεινούς μου χαιρετισμούς σε όλους σας,μα κυρίως στην ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ της ερωτικής ζωής της πόλης.Δεν μπορούσα να βρω καλλίτερο χαρακτηρισμό για σένα Πάολα,ύστερα απ'όσα έχω διαβάσει για σένα εδώ!
Ελπίζω κάποια στιγμή να γνωριστούμε και από κοντά,ώστε να νιώσω και γω λίγη από την μαγεία που τόσο απλόχερα προσφέρεις...(τς,τς,τς τι μπορεί να πει κανείς άμα έχει κέφια,ε;)
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Γράφτηκα στο site μόνο και μόνο για την Πάολα και για να την ευχαριστήσω για το χθεσινό υπέροχο μεσημέρι!
χαίρομαι πολύ που είμαι ένα από τα αγόρια σου γλυκιά μου!
είσαι υπέροχη πραγματικά!
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Παρακολουθώ εδώ καί λίγο καιρό το site. Καί αποφάσισα να γραφτώ, εξαιτίας των όσων διαβάζω γιά την Πάολα.
Δεν την έχω γνωρίσει ακόμα (?) -όπως καί καμία συνάδελφό της-, αλλά δεν άντεξα να μην μπώ στην παρέα της.

Οπώτε ... το πρώτο μου μήνυμα δεν μπορούσε να είναι άλλο:

Καλησπέρα Πάολα  :)  :)  :think:
Να έρθεις να με γνωρίσεις γλυκέ μου και καλησπέρα κι απο εμένα....καλωσόρισες στην παρέα του bourdela.com... :-* :-* :-*
 

inspector

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
13
Like
133
Πόντοι
10
Καλησπέρα Πάολα,

Τα λόγια είναι περιττά
είσαι όλα τα λεφτά.
Ότι και αν πω δεν σε ξεχνώ
σε έχω πάντα στο μυαλό.


inspector
 

Επισκέπτης
Γεια σου Παολα.
Ποτε ειναι η επομενη βαρδυα σου?
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια, παολα αυριο δουλευεις μωρο μου? για να σε περασουμε μια βολτα να σε απολαυσουμε
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ωραια θα περασω μια βολτα να απολαυσω ξανα θεικη γυναικα
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
αυτό mimikos2000 δεν το ξέρω...πάντως για την ζέστη μαλλον βολεύει καλύτερα το απόγευμα... :)

ναι ... αλλα κριμα που δεν "εξυπηρετεις" και σημερα ... :) θα ηταν θαυμασια... που εχω και χρονο επιτελους να ερθω να σε γνωρισω και εγω :) ... μετα απο ολα αυτα τα ομορφα που εχω ακουσει για σενα :)
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
ναι ... αλλα κριμα που δεν "εξυπηρετεις" και σημερα ... :) θα ηταν θαυμασια... που εχω και χρονο επιτελους να ερθω να σε γνωρισω και εγω :) ... μετα απο ολα αυτα τα ομορφα που εχω ακουσει για σενα :)
εξυπηρέτησα σήμερα το πρωί και κρίμα που δεν σε έχω γνωρίσει ακόμη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom