Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Θα πώ να φτιάξουν ένα ειδικά για σένα αγαπητέ mimikos2000. :)

γιουπι !!!!  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

παολα ...
MSN-Emoticon-028.gif


με εκτιμηση :)

 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Παολα έχω διαβάσει φοβερές κριτικές για σένα σίγουρα θα σε επισκεφτώ και εγώ
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Μου έχουν εξάψει την φαντασία οι συναγωνιστές στο site
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτός δεν είναι και η δουλειά της ιερόδουλης free? να κάνει όσους μπορεί ευτυχισμένους. έστω για τα 15 -20 λεπτά που περνάνε μαζί μας?
Σύντομα θά διεκδικήσω τό δικό μου δικαίωμα στήν ευτυχία  :)
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Επιτέλους μετά απο πολύ καιρό απουσίας η Πάολα αύριο το πρωϊ στο Βριλησσού 55 κανονικά στο πόστο της.Ο Καιρός γαρ Εγγύς  :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Επιτέλους μετά απο πολύ καιρό απουσίας η Πάολα αύριο το πρωϊ στο Βριλησσού 55 κανονικά στο πόστο της.Ο Καιρός γαρ Εγγύς  :rockon:
Να και τα μεγαλα κεφαλια... :rockon: :rockon: θα μας κανετε την τιμη να κατεβειτε στα φτωχολημερια μας...? ε να στρωσουμε χαλια, κατι να κανουμε βρε αδερφε για την παρτη σας... :2funny: :2funny:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Να και τα μεγαλα κεφαλια... :rockon: :rockon: θα μας κανετε την τιμη να κατεβειτε στα φτωχολημερια μας...? ε να στρωσουμε χαλια, κατι να κανουμε βρε αδερφε για την παρτη σας... :2funny: :2funny:
Αύριο σίγουρα θα κατέβω κυρία μου :rockon: Και ειλικρινά δεν θα ξέρετε τι θα κάνετε με την πάρτη μου  :knockinb: :new_shocked: :headbang2: :tooth: :-*
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Αύριο σίγουρα θα κατέβω κυρία μου :rockon: Και ειλικρινά δεν θα ξέρετε τι θα κάνετε με την πάρτη μου   :knockinb: :new_shocked: :headbang2: :tooth: :-*
Vrikolakas αυτα τα λεμε δυο τρεις μερες πριν να οργανωθουμε...σαμπανιες, ροδοπεταλα, την μπαντα του Δημου Αθηναιων...πως ετσι προχειρα? δεν γινεται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Vrikolakas αυτα τα λεμε δυο τρεις μερες πριν να οργανωθουμε...σαμπανιες, ροδοπεταλα, την μπαντα του Δημου Αθηναιων...πως ετσι προχειρα? δεν γινεται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ευχαριστώ πολύ για την μεγάλη τιμή.Ειλικρινά η λίστα σας με καλύπτει απόλυτα  :rockon:
 

vassilis19

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από μια επισκεψη το Σαββατο πρωί στην Πάολα, το πηρα αποφαση....Τερμα τα μπουρδέλα!..δεν ξανακάνω το λάθος πια...απο εδω και στο εξής μόνο studio!!! :dancing: :dancing:
God save the queen Paola! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Mαλλον πρεπει να τη δοκιμασω και εγω την κοπελα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Παολίνα πρωινή αυτήν την εβδομάδα ή άλλαξε κάτι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom