Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Παιδια ππου παιζουν φωτογρΦΙΕς τησ Πάολα; δεν μπορω να τις βρω, αλλα αν καταλαβα καλα πρεπει να παιζουν ε;

Φίλε μπήχτη καλες οι φωτό αλλά να πας να την βρεις. Τέτοιες γυναίκες εμφανίζονται μία στην 10ετία (κρίνοντας από την καριέρα μου)
 

inspector

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
13
Like
133
Πόντοι
10
Πάολα είσαι το τέλειο θηλυκό. Η φαντασίωση κάθε νορμάλ άντρα. Είσαι η μοναδική, η ιδανική, η ξεχωριστή κοπέλα που θα ήθελα να έχω δίπλα μου χωρίς να ντρέπομαι, διότι αμέσως κατάλαβα πως έχεις ένα επίπεδο που λίγες χαμηλοβλεπούσες ίσως το έχουν. Κατάλαβα πως τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου τον εκτιμάς και τον αναγνωρίζεις. Δεν είσαι "δήθεν". Είσαι μια πανέξυπνη κοπέλα, που ξέρει τι ζητάει από την ζωή. Δεν την φοβάσαι, δεν την παρακαλάς, δεν την υποτιμάς. Της δίνεις την αξία που της αναλογεί και είσαι πάντα κερδισμένη. Την μία και μοναδική φορά που περάσαμε μαζί λίγο από τον χρόνο μας σου είχα πει πως πρέπει να σκεφτείς το ενδεχόμενο να φύγεις από αυτόν τον χώρο. Αυτό το λέω και το εννοώ. Ελπίζω κάποια στιγμή να το αποφασίσεις. Αξίζεις μια άλλη ζωή.

Σε φιλώ.

inspector
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Πάολα είσαι το τέλειο θηλυκό. Η φαντασίωση κάθε νορμάλ άντρα. Είσαι η μοναδική, η ιδανική, η ξεχωριστή κοπέλα που θα ήθελα να έχω δίπλα μου χωρίς να ντρέπομαι, διότι αμέσως κατάλαβα πως έχεις ένα επίπεδο που λίγες χαμηλοβλεπούσες ίσως το έχουν. Κατάλαβα πως τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου τον εκτιμάς και τον αναγνωρίζεις. Δεν είσαι "δήθεν". Είσαι μια πανέξυπνη κοπέλα, που ξέρει τι ζητάει από την ζωή. Δεν την φοβάσαι, δεν την παρακαλάς, δεν την υποτιμάς. Της δίνεις την αξία που της αναλογεί και είσαι πάντα κερδισμένη. Την μία και μοναδική φορά που περάσαμε μαζί λίγο από τον χρόνο μας σου είχα πει πως πρέπει να σκεφτείς το ενδεχόμενο να φύγεις από αυτόν τον χώρο. Αυτό το λέω και το εννοώ. Ελπίζω κάποια στιγμή να το αποφασίσεις. Αξίζεις μια άλλη ζωή.

Σε φιλώ.

inspector
ευχαριστώ inspector.... :)
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα εγω γραφω πρωτη φορα για την παολα εδω, αυτο που εχω να πω παιδια ειναι οτι μια φορα που πηγα μαζι της νομιζα οτι ημουν με την κοπελα μου, και φυσικα θα ξαναπαω για να περασω τελεια, παολα σε ευχαριστω πολυ εισαι απιστευτο μωρο
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
καλησπερα εγω γραφω πρωτη φορα για την παολα εδω, αυτο που εχω να πω παιδια ειναι οτι μια φορα που πηγα μαζι της νομιζα οτι ημουν με την κοπελα μου, και φυσικα θα ξαναπαω για να περασω τελεια, παολα σε ευχαριστω πολυ εισαι απιστευτο μωρο
κι εγώ ευχαριστώ prasinos...όποτε θες σε περιμένω...
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.605
Πόντοι
12.056
Καλως την... :-* :-* :-* :-* :-*  Θεαααααα  :rockon: :rockon: :rockon:


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
να εισαι καλα μωρο μου και οτι καλυτερο στη ζωη σου θα τα ξαναπουμε πολυ συντομα
 

Επισκέπτης
Με τόσα καλά που ακούω γιατί δεν έχω πάει ακόμα στην Πάολα :think: :think:
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ουτε εγω εχω παει.Ισως επειδη δεν θελει να φτιαξουμε κουλουρακια με τα δυο χερακια ;)
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Ενα σωρό αρτοσκευάσματα υπάρχουν, αλλά περί ορέξεως ουδέν. Τα κουλουράκια έχουν τους φανατικούς τους.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
σημερα εργαζεται η παολα???επιδει το προγραμμα δεν γραφει τπτ..
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
σημερα εργαζεται η παολα???επιδει το προγραμμα δεν γραφει τπτ..
Σήμερα Κωστάκη όλοι οι οίκοι ανοχής είναι κλειστοί για την πρωϊνή βάρδια.Έχουν πάει οι περισσότερες τάνες στον Υπουργό να θέσουν τα αιτήματά τους για τις αναίτιες επιθέσεις 'περί 100 μέτρων' της αστυνομίας στους χώρους τους.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ισως ο πιο αγαπημενος μου βρικολακας ;) thnks mate...
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ενας τσατσος μου ειπε χθες οτι σημερα θα εχει συγκεντρωση και πορεια στις 10 κριμα που δεν κατεβασαμε πανο Bourdela.com
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Καλά είμαι πολύ άτυχος … έκανα 350 χλμ. για να βρώ την Πάολα , και αυτή είχε πάρει τα Υπουργεία ….. γαμώτο μου
 

Gargoyle

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδή σήμερα δεν έχει Πάολα? Ξέρει κανείς για αύριο που δουλεύει και ώρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom