Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
καλά τώρα μας τι λες συνεχώς τι έπαθες μου λες ?
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
όχι όταν μιλάω σε 3ο πρόσωπο δεν μπορώ μωρό μου...καλά βρε τόσα μου και δεν τα αναφέρεις..μόλις δεν το γράψω αμέσως... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε τοτε φαινεται αστερι μου. Οταν το λες ειναι δεδομενο και δεν φαινεται. :grin: :grin: :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ακάκιε ήταν για την άλλη Πάολα...άλλωστε ο Πρόεδρος το διευκρίνισε ότι είναι φυσικά...
Δούλεψε και καμιά φορά στη 2η βάρδια κοριτσάρα μου! Ωραία είναι!
Κάντο και για τους άτυχους όπως εμένα! 5-11 6 ωρίτσες και θα κάνεις πολούς απο εμάς χαρούμενους, κι ευτυχισμένους!!!
Φιλιά φιλιά φιλιά!    
:smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg:
:smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Δούλεψε και καμιά φορά στη 2η βάρδια κοριτσάρα μου! Ωραία είναι!
Κάντο και για τους άτυχους όπως εμένα! 5-11 6 ωρίτσες και θα κάνεις πολούς απο εμάς χαρούμενους, κι ευτυχισμένους!!!
Φιλιά φιλιά φιλιά!    
:smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg:
:smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg::smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg: :smitten: :humpleg:
Γλυκέ μου τις Πέμπτες στο Paradise 5-11...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ελα εδω συμπεθερα τοτε για να κανονησουμε τα πρεικια. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Ελα εδω συμπεθερα τοτε για να κανονησουμε τα πρεικια. :2funny: :2funny: :2funny:
ποιά προίκα? αν θέλετε...εμένα το αγοράκι μου μου τον ζητάνε επί πληρωμής κιόλας...είναι σπάνιο στο είδος του....προίκα τα κορίτσια φέρνουν...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ποιά προίκα? αν θέλετε...εμένα το αγοράκι μου μου τον ζητάνε επί πληρωμής κιόλας...είναι σπάνιο στο είδος του....προίκα τα κορίτσια φέρνουν...
Τετοιο κοριτσι αν δεν δωσεις δεν θα παρεις. Και ειχαμε και την πρωτη "αδιαθεσια" προχτες. Θα βρουμε και αλλου γαμπρους. :grin: :grin: :grin:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Τετοιο κοριτσι αν δεν δωσεις δεν θα παρεις. Και ειχαμε και την πρωτη "αδιαθεσια" προχτες. Θα βρουμε και αλλου γαμπρους. :grin: :grin: :grin:
γαμπρούς θα βρείτε...το θέμα είναι πως το δικό μου είναι σπάνιο για την ράτσα του...ειλικρινά σου μιλάω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom