Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Παολάκι καλησπέρα μωρό μου .
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Παόλα καλησπέρα αυτήν την φωτογραφία κράτα,πολύ γαμάτη!!! :rockon: :rockon:
 
OP
OP
K

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
εχω μια απορια ρε παιδια. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ποιος αντμιν ή μοντ 9 και κατι μηνες αφου ανοιξα το παρον θρεντ για την κουκλαρα μας με 6200+ ποστ και 84000+ εμφανισεις μεχρι τωρα,θεωρησε οτι επρεπε να το συγχωνευσει με ενα που ειχε ανοιξει με τον τιτλο "γιατι παολα" με 5-6 ποστ.
επαψα κιολας να θεωρουμε πλεον και ο πατερας του παροντος θρεντ που εκανε τοσο γνωστη την θεα και την γνωρισε σε τοσους συναγωνιστες.

θα σκισω τα μπουρδελοπτυχια μου :2funny: :2funny: :2funny:τι ηταν αυτο που με βρηκε τον καημενο

εχω κεφια

μετα απο 9 μηνες θα δω και εγω ξανα την παολα

 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
εχω μια απορια ρε παιδια. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ποιος αντμιν ή μοντ 9 και κατι μηνες αφου ανοιξα το παρον θρεντ για την κουκλαρα μας με 6200+ ποστ και 84000+ εμφανισεις μεχρι τωρα,θεωρησε οτι επρεπε να το συγχωνευσει με ενα που ειχε ανοιξει με τον τιτλο "γιατι παολα" με 5-6 ποστ.
επαψα κιολας να θεωρουμε πλεον και ο πατερας του παροντος θρεντ που εκανε τοσο γνωστη την θεα και την γνωρισε σε τοσους συναγωνιστες.

θα σκισω τα μπουρδελοπτυχια μου :2funny: :2funny: :2funny:τι ηταν αυτο που με βρηκε τον καημενο

εχω κεφια

μετα απο 9 μηνες θα δω και εγω ξανα την παολα
καλησπέρα πρόεδρε... κι εγώ χάρηκα πολύ που θα σε δώ μετά από τόσο καιρό... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
OP
OP
K

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ΑΝΤΑΡΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

M.NATALI.RU

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛησπερα Παολιτα κουκλιτσα μου, :-* :-* :-*

τι κανις????????????


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom