Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ναι κάπως καλά αλλά όταν πρόκειται για τέτοιου είδους θέματα φοβάμαι...
Ξερεις κανεναν που να μην φοβαται αγαπουλα μου γλυκια? Αλλα εγω γιατι επρεπε να το μαθω σημερα απο τον Αντωνακι? :think: :think: :think: Γιατι? :headbang: :headbang: :headbang:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Ξερεις κανεναν που να μην φοβαται αγαπουλα μου γλυκια? Αλλα εγω γιατι επρεπε να το μαθω σημερα απο τον Αντωνακι? :think: :think: :think: Γιατι? :headbang: :headbang: :headbang:
Γιατί βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα χωρίς να ρωτάς...όταν βγαίνω απότομα κάτι γίνεται...εννοείται αυτό...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Γιατί βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα χωρίς να ρωτάς...όταν βγαίνω απότομα κάτι γίνεται...εννοείται αυτό...
Μπορουσες να μου το εχεις πει και μενα αγαπουλα μου για να μην βγαζω συμπερασματα. Αδικο εχω σε αυτο? :think: :think: :think:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
χωρίς να με αφορά, ελπίζω όλα να πάνε καλά
Προς αποφυγη παρεξηγησεως δεν συμβαινει τιποτα με το κοριτσι μου αμεσα φιλαρακι. Οικογενιακο ειναι το θεμα της.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αφού τα έβγαλες πριν ρωτήσεις που να προλάβω...  :grin:
Αν ηθελες εσυ προλαβαινες. Αστα αυτα σε μενα. Συγνωμη και για τις εξηγησεις που εδωσα στον φιλο αλλα εχουν λισαξει μερικοι εδω μεσα για τα κοριτσια των studio και για αρωστιες αγαπουλα μου. Και εγω τα παιρνω ξερεις.
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Αν ηθελες εσυ προλαβαινες. Αστα αυτα σε μενα. Συγνωμη και για τις εξηγησεις που εδωσα στον φιλο αλλα εχουν λισαξει μερικοι εδω μεσα για τα κοριτσια των studio και για αρωστιες αγαπουλα μου. Και εγω τα παιρνω ξερεις.
πω πω ναι τα διάβασα αλλά ποιό μαγαζί θα ήθελε να έχει άρρωστο κορίτσι? ε
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
πω πω ναι τα διάβασα αλλά ποιό μαγαζί θα ήθελε να έχει άρρωστο κορίτσι? ε
Δεν τα λες καλα μωρακι μου. Ποιο κοριτσι θα ηθελε να ειναι αρρωστο? :think: :think: :think: Για μενα που ξερω κατι παραπανω καμμια!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Δεν τα λες καλα μωρακι μου. Ποιο κοριτσι θα ηθελε να ειναι αρρωστο? :think: :think: :think: Για μενα που ξερω κατι παραπανω καμμια!!! :rockon: :rockon: :rockon:
καλά αυτό εννοείται αλλά πες πως κάτι έχει νομίζεις ότι μας δίνουν την άδεια να δουλέψουμε αν έχουμε κάτι? έστω και καθημερινά αφροδίσια..
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
καλά αυτό εννοείται αλλά πες πως κάτι έχει νομίζεις ότι μας δίνουν την άδεια να δουλέψουμε αν έχουμε κάτι? έστω και καθημερινά αφροδίσια..
Εμενα τα λες μωρακι μου? Εγω τα ξερω και ειμαι συγουρος με κλειστα ματια για ολα τα κοριτσια. Σε καποιους αλλους πεστα που τους τα λεω και εγω συνεχεια ετσι κι αλλιως. :rockon: :rockon: :rockon: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Εμενα τα λες μωρακι μου? Εγω τα ξερω και ειμαι συγουρος με κλειστα ματια για ολα τα κοριτσια. Σε καποιους αλλους πεστα που τους τα λεω και εγω συνεχεια ετσι κι αλλιως. :rockon: :rockon: :rockon: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Εγώ νομίζω πως καλό είναι και να φοβάσαι και να τα ελέγχεις φτάνει να μην γίνει ψύχωση...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγώ νομίζω πως καλό είναι και να φοβάσαι και να τα ελέγχεις φτάνει να μην γίνει ψύχωση...
Εγω δεν φοβαμαι κοριτσι μου. Ελεγχω βεβαια αλλα δεν φοβαμαι. Γιατι ο φοβος φερνει την ψυχωση ξερεις. :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ναι σωστά...γι' αυτό όλα με μέτρο μωρό μου....
Μετρο στον ερωτα? Ποτε μωρακι μου. Προφυλαξη ναι αλλα οχι μετρο. Μια παρειμια λεει : "Οποιος δεν πινει, δεν καπνιζει και δεν κανει ερωτα θα πεθανει υγιεις". :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Μετρο στον ερωτα? Ποτε μωρακι μου. Προφυλαξη ναι αλλα οχι μετρο. Μια παρειμια λεει : "Οποιος δεν πινει, δεν καπνιζει και δεν κανει ερωτα θα πεθανει υγιεις". :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΚΟΜΑΝΤΟ ένα φιλαράκι μου παλιά μου έλεγε μην καπνίζεις, μην ξενυχτάς και τέτοια...εκείνος ούτε  κάπνιζε ούτε τίποτα, γυμναζόταν... τελικά εγώ φέτος αρρώστησα μετά από 6 χρόνια και αυτός ήταν άρρωστος κάθε 15 μέρες....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ΚΟΜΑΝΤΟ ένα φιλαράκι μου παλιά μου έλεγε μην καπνίζεις, μην ξενυχτάς και τέτοια...εκείνος ούτε  κάπνιζε ούτε τίποτα, γυμναζόταν... τελικά εγώ φέτος αρρώστησα μετά από 6 χρόνια και αυτός ήταν άρρωστος κάθε 15 μέρες....
Και παει και το "ΜΟΥ". :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom