Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
εχω μια απορια ρε παιδια. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ποιος αντμιν ή μοντ 9 και κατι μηνες αφου ανοιξα το παρον θρεντ για την κουκλαρα μας με 6200+ ποστ και 84000+ εμφανισεις μεχρι τωρα,θεωρησε οτι επρεπε να το συγχωνευσει με ενα που ειχε ανοιξει με τον τιτλο "γιατι παολα" με 5-6 ποστ.
επαψα κιολας να θεωρουμε πλεον και ο πατερας του παροντος θρεντ που εκανε τοσο γνωστη την θεα και την γνωρισε σε τοσους συναγωνιστες.

θα σκισω τα μπουρδελοπτυχια μου :2funny: :2funny: :2funny:τι ηταν αυτο που με βρηκε τον καημενο

εχω κεφια

μετα απο 9 μηνες θα δω και εγω ξανα την παολα
Και εγω μαζι σου προεδρε. Να δωθουν εξηγησεις εδω και τωρα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Καιτο καλυτερο ειναι οτι ο  Κοκο, σ΄αυτες τις σελιδες  υποστηριζει πως  τα βυζια της παολας ειναι  πλαστικα. :grin:
Ακάκιε ήταν για την άλλη Πάολα...άλλωστε ο Πρόεδρος το διευκρίνισε ότι είναι φυσικά...
 

Επισκέπτης
Γεια σου ομορφη..

Χαιρετω και τη υπολοιπη παρεα  :grin:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
καποια στιγμη στο παρελθον ειχα αναφερει οτι η Παολα εχει σιλικονατο στηθος.
Μετα και την τελευταια μου επισκεψη,σε λιγο κριτικη στον καταλογο,πρεπει  να διορθωσω αυτο το λαθος μου και να τονισω οτι οι βυζαρες του κοριτσιου ειναι 100% φυσικο θαυμα της μητερας φυσης.
και εδώ ο Πρόεδρος διευκρινίζει το θεματάκι με τα βυζάκια μου...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγω ξερω οτι με αφησες μονο μου τοσες μερες και πατοσαμε στα διδυμα μωρακι μου. Παει η βουλη που ονειρευοσονα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Εγω ξερω οτι με αφησες μονο μου τοσες μερες και πατοσαμε στα διδυμα μωρακι μου. Παει η βουλη που ονειρευοσονα.
όχι μωρό μου εσύ... αν το αποφασίσουμε .... θα τους κερδίσουμε όλους...πάντως εσύ παραπονέθηκες που σε έβαλαν μαζί μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom