Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
Εκτωρακοοοοοο!!! Μου ελειψες ρε συ. Που ησουν σημερα το πρωι?
εστειλα πμ στον λαλακ ρε,ολη την νυχτα χτες δουλευα-πραγματικα-οχι μαμησι....την επομενη κυριακη ομως θαρθω :sunglasses:και εσεις μου λειψατε
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
εστειλα πμ στον λαλακ ρε,ολη την νυχτα χτες δουλευα-πραγματικα-οχι μαμησι....την επομενη κυριακη ομως θαρθω :sunglasses:και εσεις μου λειψατε
Αντε να μαζευτουμε παλι ρε συ γιατι σημερα ημασταν μονο οι δυο μας. Παολακι ΜΟΥ εισαι εδω η την εκανες και εσυ με ελαφρα? :think: :think: :think: :grin: :grin: :grin:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Το ΄΄Γιατί Πάολα...΄΄
ηταν πιο παθιαρικο.

Δυο ποσταρισματα ειχε κανει ολα κι ολα ο αλλος το ενα για την παρτη σου.
ναι αλλά το θρεντ που άνοιξε ο koko είναι που ξέρουν όλοι...οπότε... εγώ ευχαριστώ το παιδί που το άνοιξε αλλά ο Πρόεδρος μίλησε για μένα πρώτος από το παλιό φόρουμ ακόμη...
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Πρόεδρος στο thread της κοριτσάρας μας είναι o αγαπητός σε όλους μας kokolongos. :rockon: :rockon: :rockon:
ΤΕΛΟΣ!
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παολιτσα βλεπω απο αυριο στον αγωνα παλι  σκεφτομε να σουρθω αλλα απο την αλλη λεω μηπως γινετε και χαμος το σκεφτομε εσυ τι λες ?????
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
παολιτσα βλεπω απο αυριο στον αγωνα παλι  σκεφτομε να σουρθω αλλα απο την αλλη λεω μηπως γινετε και χαμος το σκεφτομε εσυ τι λες ?????
Δεν ξέρω mike... όπως νομίζεις... αλλά σου έχω πει τι ισχύει συνήθως την πρώτη μέρα...
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
Αντε να μαζευτουμε παλι ρε συ γιατι σημερα ημασταν μονο οι δυο μας. Παολακι ΜΟΥ εισαι εδω η την εκανες και εσυ με ελαφρα? :think: :think: :think: :grin: :grin: :grin:
σε αφηνω με την αγαπη σου την παολα...μονο αυτην σκεφτεσαι φιλαρακι αποτι θυμαμαι...απο τους διαλογους μας :rockon: :rockon: :rockon: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom