Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ποτέ δεν γίνεται λάθος από την κοπέλα; :think:Στην περίπτωσή μου π.χ. ήταν τόσο ξεπέτα που ένιωσα πολύ μεγάλος μαλάκας! :idiot:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Έχω ακούσει πως το πρωί είναι ήσυχα τα πράγματα,αληθεύει; :think:Τώρα με τις αλλαγές στις βάρδιες σου είναι κάπως δύσκολο να σε πετύχω! ;)
Εδώ θέλω την βοήθεια των παιδιών.... ΚΟΜΑΝΤΟΟΟΟΟΟΟ είνι ήσυχα το πρωί???????
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ΚΟΜΑΝΤΟ αν παρεκτραπώ πες το μην με αρχίσεις στις :ak: :ak: :ak: :uzi: :uzi: και έχω ξεχάσει στο καθαρηστήριο το αλεξίσφαιρο!! :2funny: :2funny:
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Ποτέ δεν γίνεται λάθος από την κοπέλα; :think:Στην περίπτωσή μου π.χ. ήταν τόσο ξεπέτα που ένιωσα πολύ μεγάλος μαλάκας! :idiot:
Κοίταξε η κοπέλα πιστεύω κάνει το λάθος όταν είναι κάπως...όποια βιάζεται φαίνεται... στο λένε με τρόπο...τώρα αν εσύ τελειώσεις τάκα τάκα πόσο να φταίει η κοπέλα...? γιατί το' χω ακούσει κι αυτό...αν εσύ δεν αντέξεις δεν φταίει καμιά κοπέλα...και πως να φταίει...? είναι οργανικό, είναι ψυχολογικό...έτσι πιστεύω τουλάχιστον...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Υπάρχουν μέρες που το πρώτο τσιγάρο το κάνω όταν φεύγω από το μαγαζί...αλλά επειδή έμαθα και σε πιο φορτωμένες μέρες (Λιοσίων 278) μου φαίνεται παιχνιδάκι... με βοηθάνε και τα παιδιά που πολλές φορές με χαλαρώνουν, γελάμε και δεν νιώθω την κούραση...
Και εγω γιατι ερχομαι αγαπη μου? Για να κανουμε τσιγαρακι μαζι. ;) ;) ;)
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Κοίταξε η κοπέλα πιστεύω κάνει το λάθος όταν είναι κάπως...όποια βιάζεται φαίνεται... στο λένε με τρόπο...τώρα αν εσύ τελειώσεις τάκα τάκα πόσο να φταίει η κοπέλα...? γιατί το' χω ακούσει κι αυτό...αν εσύ δεν αντέξεις δεν φταίει καμιά κοπέλα...και πως να φταίει...? είναι οργανικό, είναι ψυχολογικό...έτσι πιστεύω τουλάχιστον...
Μάλλον στην περίπτωση της κάπως έπεσα.Ωστόσο επειδή πάντα το είχα απορία δεν πάει με την ώρα αλλά μέχρι το φινάλε; :think:
Υ.Γ.Αν πελάτης μη έμπειρος όπως εγώ π.χ. τελειώσει σε 3 λεπτά και έχει πληρώσει πλήρες πρόγραμμα,επιτόπου τα μαζεύει και την κάνει; :think:
 

Brumel

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Πάολα μου λείπεις και το έχω ρίξει στις σοκοφρέτες
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Και εγω γιατι ερχομαι αγαπη μου? Για να κανουμε τσιγαρακι μαζι. ;) ;) ;)
Άσε Paola αυτός είναι τρόφιμος! :grin: Τόσο που απορώ πως μου έδωσε το ok να έρθω να σε δώ :think:!
Υ.Γ.Σίγουρα θα τον πετύχω αν και όταν έρθω!!ΚΟΜΑΝΤΟ γιατί δεν πιάνεις δουλειά ως πορτιέρης να ελέγχεις από 1το χέρι την κατάσταση!!! ;)
να Καινούριος βλέπεις?????????
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Μάλλον στην περίπτωση της κάπως έπεσα.Ωστόσο επειδή πάντα το είχα απορία δεν πάει με την ώρα αλλά μέχρι το φινάλε; :think:
Υ.Γ.Αν πελάτης μη έμπειρος όπως εγώ π.χ. τελειώσει σε 3 λεπτά και έχει πληρώσει πλήρες πρόγραμμα,επιτόπου τα μαζεύει και την κάνει; :think:
κανονικά είναι μια εκσπερμάτωση... δεν είναι παραπάνω... τωρα η κοπέλα μπορεί να καθήσει μαζί σου(για μένα λέω) να τα πείτε και τα σχετικά... εντάξει αν μου το πεις από την αρχή θα προσπαθήσω να πχ να μην σε πάω στο ψητό στα γρήγορα....θα σε προσέξω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom