Νέα

Παντρεμένος με παιδί: Τι γίνεται με το σεξ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinister
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εγω δε νομιζω οτι υπαρχει γυναικα που μπορει να γαμηθει οπως θα πρεπε αν ο συντροφος της δεν την κανει να νιωθει επιθυμητη, καβλιαρα, γκομενα...γυναικα δε παιδι μου...πως προσεγγιζεις μια γυναικα και αυτη κολακευεται και γουσταρει ολο το παιχνιδι? η γυναικα ειναι ματαιοδοξη και φιλαρεσκη....οταν πρηστει, θηλασει, γεννησει, πηξει γενικοτερα με το θεμα της εγκυμοσυνης πιστευετε οτι νιωθει θελκτικη? ολο αυτο ειναι ενας φαυλος κυκλος....δε μου αερσει αυτο που βλεπω στον καθρεπτη μου και παραμελω τον εαυτο μου ακομα περισσοτερο...δεν δινω κανενα δικιο στις γυναικες αλλα θεωρω οτι μια σχεση ειναι αμφιδρομη!!! οπως μια γυναικα δεν παει να ξενογαμηθει αν ο αντρας της για καποιο διαστημα εχει προβλημα στυσης αλλα ψαχνει να βρει τροπο να τον κανει να νιωσει και παλι γαμιας ετσι πρεπει και ενας αντρας να κανει τη γυναικα του να νιωθει γκομενα....στη θεωρια τουλαχιστον ακουγεται σωστο...στην πραξη ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα εφικτο
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Δεν καταλαβες...Οσο υπερανω και αν εισαι αν δεν υπαρχει αμοιβαιοτητα, μοιραια ερχεται αυτο καποτε στην επιφανεια. Ειναι ενστικτο βλεπεις...

Σιγουρα. Μα αυτο λεω.

Το προβλημα ομως σαφως και προυπηρχε του παιδιου. Απλα ηρθε μετα στην επιφανεια. Και για αυτο υπαρχει υπευθυνοτητα και απο τους δυο.
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εγω δε νομιζω οτι υπαρχει γυναικα που μπορει να γαμηθει οπως θα πρεπε αν ο συντροφος της δεν την κανει να νιωθει επιθυμητη, καβλιαρα, γκομενα...γυναικα δε παιδι μου...πως προσεγγιζεις μια γυναικα και αυτη κολακευεται και γουσταρει ολο το παιχνιδι? η γυναικα ειναι ματαιοδοξη και φιλαρεσκη....οταν πρηστει, θηλασει, γεννησει, πηξει γενικοτερα με το θεμα της εγκυμοσυνης πιστευετε οτι νιωθει θελκτικη? ολο αυτο ειναι ενας φαυλος κυκλος....δε μου αερσει αυτο που βλεπω στον καθρεπτη μου και παραμελω τον εαυτο μου ακομα περισσοτερο...δεν δινω κανενα δικιο στις γυναικες αλλα θεωρω οτι μια σχεση ειναι αμφιδρομη!!! οπως μια γυναικα δεν παει να ξενογαμηθει αν ο αντρας της για καποιο διαστημα εχει προβλημα στυσης αλλα ψαχνει να βρει τροπο να τον κανει να νιωσει και παλι γαμιας ετσι πρεπει και ενας αντρας να κανει τη γυναικα του να νιωθει γκομενα....στη θεωρια τουλαχιστον ακουγεται σωστο...στην πραξη ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα εφικτο

Το δυσκολο δεν ειναι να κερδισεις καποια. Το δυσκολο ειναι να την κρατησεις.
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Σιγουρα. Μα αυτο λεω.

Το προβλημα ομως σαφως και προυπηρχε του παιδιου. Απλα ηρθε μετα στην επιφανεια. Και για αυτο υπαρχει υπευθυνοτητα και απο τους δυο.
Ισως εχεις δικιο σε αυτο, δεν υπηρχε ομως στο σεξ το προβλημα, καμμια σχεση...Ακριβως μετα την γεννα ομως και για χρονια, η σεξ ζωη μου ηταν λες και ημουν 65χρονος :2funny: .Και οταν περναει καιρος το μυαλο αρχιζει να δουλευει αναποδα. Δεν το λεω για κατι αλλο, παρα μονο για να μην πεσουν φιλοι στην λουμπα που επεσα και χτυπαγα οτι γκομενα γουσταρα, και οι φιλες (?) να μην ασχολουνται μονο με τα παιδια τους αλλα να θυμουνται οτι υπαρχει και αντρας μες το σπιτι...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
γιατί πρέπει να ξυρίσει τα πόδια της, γιατί έχει παχύνει
Χνούδι και πιασίματα. Το απόλυτο αφροδισιακό. :thumbsup:

Δε βλέπω που είναι το πρόβλημα κολλητέ.
Θαυμάσια μπορείς να προβάλλεις την τεκνοποίηση ως δικαιολογία για σεξ.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
οπως μια γυναικα δεν παει να ξενογαμηθει αν ο αντρας της για καποιο διαστημα εχει προβλημα στυσης αλλα ψαχνει να βρει τροπο να τον κανει να νιωσει και παλι γαμιας ετσι πρεπει και ενας αντρας να κανει τη γυναικα του να νιωθει γκομενα....στη θεωρια τουλαχιστον ακουγεται σωστο...στην πραξη ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα εφικτο
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


εδιτ:επειδη λεγατε γ την υπογραφη σου..γαμει η ταινια....
ενα διαστημα οποιος ελεγε μια φιλη Φωτεινη-ετσι λενε την κοπελα γ κακη της τυχη-ελεγα:ΠΟΙΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΡΕ!!!!ΣΚΟΤΕΙΝΟΥΛΑ ΘΑ ΤΗ ΛΕΣ...!!!!!
και επειδη δεν ειχε δει κανεις την ταινια ολοι με λεγαν σαικο... :'(
εντ οφ σπαμ.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


εδιτ:επειδη λεγατε γ την υπογραφη σου..γαμει η ταινια....
ενα διαστημα οποιος ελεγε μια φιλη Φωτεινη-ετσι λενε την κοπελα γ κακη της τυχη-ελεγα:ΠΟΙΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΡΕ!!!!ΣΚΟΤΕΙΝΟΥΛΑ ΘΑ ΤΗ ΛΕΣ...!!!!!
και επειδη δεν ειχε δει κανεις την ταινια ολοι με λεγαν σαικο... :'(
εντ οφ σπαμ.
Ωωωωχ ξύπνησες!!! :rolleyes:

Φρίκη!!! :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
εγω δε νομιζω οτι υπαρχει γυναικα που μπορει να γαμηθει οπως θα πρεπε αν ο συντροφος της δεν την κανει να νιωθει επιθυμητη, καβλιαρα, γκομενα...γυναικα δε παιδι μου...πως προσεγγιζεις μια γυναικα και αυτη κολακευεται και γουσταρει ολο το παιχνιδι? η γυναικα ειναι ματαιοδοξη και φιλαρεσκη....οταν πρηστει, θηλασει, γεννησει, πηξει γενικοτερα με το θεμα της εγκυμοσυνης πιστευετε οτι νιωθει θελκτικη? ολο αυτο ειναι ενας φαυλος κυκλος....δε μου αερσει αυτο που βλεπω στον καθρεπτη μου και παραμελω τον εαυτο μου ακομα περισσοτερο...δεν δινω κανενα δικιο στις γυναικες αλλα θεωρω οτι μια σχεση ειναι αμφιδρομη!!! οπως μια γυναικα δεν παει να ξενογαμηθει αν ο αντρας της για καποιο διαστημα εχει προβλημα στυσης αλλα ψαχνει να βρει τροπο να τον κανει να νιωσει και παλι γαμιας ετσι πρεπει και ενας αντρας να κανει τη γυναικα του να νιωθει γκομενα....στη θεωρια τουλαχιστον ακουγεται σωστο...στην πραξη ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αλλα εφικτο
Που γινεται αυτο, στη Σουηδια?
 

Επισκέπτης
Συνάδελφοι γεια σας. Πριν το παιδί, σεξ πολύ, σούπερ με ενέργεια και αγάπη. Από τη γέννηση και μετά αραιό ως σπάνιο, άγχος, προβλήματα, ΚΟΥΡΑΣΗ και μοιάζει πια για τη γυναίκα μια αγγαρεία γιατί πρέπει να ξυρίσει τα πόδια της, γιατί έχει παχύνει, γιατί δεν έχει χρόνο για τον ευατό της, γιατί δεν την καταλαβαίνεις.. και παπαριές. Οπότε το ρίχουμε και εμείς στα call girls / studio, διότι είμαστε νέοι, ωραίοι και πρέπει να πηδάμε.. Ακούω απόψεις!!!
Καλά κάνεις darling.Το ίδιο θα κάνει κι αυτή όταν συνέλθει απο την γέννα.Θα βρει έναν καλό γαμιά να της προσφέρει όσα εσύ δεν μπορείς.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
λουκυυυυυυυ

legend... wait for it.. DARY

:rockon:
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλά κάνεις darling.Το ίδιο θα κάνει κι αυτή όταν συνέλθει απο την γέννα.Θα βρει έναν καλό γαμιά να της προσφέρει όσα εσύ δεν μπορείς.

Οταν μικρα κοριτσια μεγαλωνουν με μαναδες με τετοια μυαλα, μετα μην απορειτε γιατι ειναι ολα μπουρδελο.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Οταν μικρα κοριτσια μεγαλωνουν με μαναδες με τετοια μυαλα, μετα μην απορειτε γιατι ειναι ολα μπουρδελο.
Aυτο ξαναπες το ......

Ειναι για να τρομαζεις πραγματικα για το τι θα βρεις στο διαβα σου.....
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ενα γαμησι ειναι.

Μην κανετε ετσι.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Aυτο ξαναπες το ......

Ειναι για να τρομαζεις πραγματικα για το τι θα βρεις στο διαβα σου.....
οσο τρομαζουμε εμεις μηπως συναντησουμε καποιον φλωρο μαμακια που τα περιμενει ολα ετοιμα επειδη η μανα του δε ξεπερασε ποτε το οιδιποδειο?
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
οσο τρομαζουμε εμεις μηπως συναντησουμε καποιον φλωρο μαμακια που τα περιμενει ολα ετοιμα επειδη η μανα του δε ξεπερασε ποτε το οιδιποδειο?
Αλλο το πως μεγαλωνεις ενα παιδι και αλλο αυτο που λες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom