Νέα

Παντρειά ελεύθερου με χωρισμένη με παιδιά, αίτια-απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα madrach
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
254
Πόντοι
21
εγω ειμαι κατα ειδικα αφου ο αντρας ειναι ελευθερος εχει επιλογες.τωρα αμα θελει να μπλεξει σε τετοια φαση για μενα κακο του κεφαλιου του
Αν είναι πλούσια ή μουνάρα; Την Πάμελα Άντερσον στα 30 της με παιδί την έπαιρνα άνετα  :fuck1:
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11

Όπως έγραψα παραπάνω, τα είχα με χωρισμένη που είχε παιδί από τον πρώην της. Τέρμα τέτοια πράγματα, μακριά από αυταπάτες.

Καλύτερα να παντρευόμουν τρανσέξουαλ με κανονικό τσουτσούνι και να την έφερνα σπίτι. Τουλάχιστον δεν θα έμενε έγκυος με τίποτα.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.675
Πόντοι
8.816
Αν είναι πλούσια ή μουνάρα; Την Πάμελα Άντερσον στα 30 της με παιδί την έπαιρνα άνετα  :fuck1:
προσωπικα αδιαφορω για το πλουσια.για το μουναρα ισως αλλα δεν ειναι το θεμα αυτο.το θεμα ειναι οτι μπλεκεις σε πολλες διαστασεις με ολη αυτη την ιστορια και εγω προσωπικα θελω μια ηρεμια σε αυτα και οχι εντασεις κτλ που σιγουρα μια τετοια κατασταση θα δημιουργησει...
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.675
Πόντοι
8.816
Όπως έγραψα παραπάνω, τα είχα με χωρισμένη που είχε παιδί από τον πρώην της. Τέρμα τέτοια πράγματα, μακριά από αυταπάτες.

Καλύτερα να παντρευόμουν τρανσέξουαλ με κανονικό τσουτσούνι και να την έφερνα σπίτι. Τουλάχιστον δεν θα έμενε έγκυος με τίποτα.
χαχαχαα  εκλασα στο γελιο
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.673
Κριτικές
6
Like
11.049
Πόντοι
3.936
Αυτό, για να το κάνει κάποιος ή πρέπει να είναι πάρα πολύ καλό παιδί με πλούσιο ψυχικό κόσμο. Ή πρέπει να είναι μεγάλος ΜΔΛ (μουνόδουλος). Που δεν έχει ξαναδεί μ@υνί.  :)
 

gougou

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
361
Like
254
Πόντοι
21
προσωπικα αδιαφορω για το πλουσια.για το μουναρα ισως αλλα δεν ειναι το θεμα αυτο.το θεμα ειναι οτι μπλεκεις σε πολλες διαστασεις με ολη αυτη την ιστορια και εγω προσωπικα θελω μια ηρεμια σε αυτα και οχι εντασεις κτλ που σιγουρα μια τετοια κατασταση θα δημιουργησει...
Ότι μπλέκεις δεν το συζητάμε. Και να έρχεται κι ο πρώην να σου κάνει και έλεγχο.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.675
Πόντοι
8.816
πλουσια γυναικα φτωχος αντρας οχι μονο σε βαζει στο βρακι της αλλη αλλα χωρας και μεσα στο στριγκ της..... :heavymetalbig:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Ρε τύποι δεν περνάει από το μυαλό σας ότι οι χωρισμένες μπορεί να είναι κατά πολύ “ανώτερες” γκομενες από τους εκάστοτε γαμιαδες τους αν εξαιρέσεις τα παιδιά και τα διαζύγια που την καθιστούν ακατάλληλη;;
Εγώ πιστεύω ότι βρίσκουν χάπατα κατά μέσο όρο που δεν θα γαμουσαν γυναίκες σαν αυτές ποτέ τους αν δεν ήταν χωρισμένες με παιδιά.
Όπως και να ´χει..μια άλλη εκδοχή είναι ότι ένα πολύ σημαντικό κομμάτι στις ανθρώπινες σχέσεις είναι η χημεία μεταξύ δυο ανθρώπων.Αν λοιπόν ταιριάζει (πράγμα αρκετά δυσεύρετο) τότε να πάνε να γαμηθουν και τα διαζύγια και τα παιδιά και όλοι όσοι διαφωνούν.Η ζωή είναι μια,ζήστε την όπως θέλετε με όποιον πραγματικά θέλετε!
Δυστυχως για τον νεο συζυγο παντα τελευταιος και καταιδρωμενος θα ερχεται στην καρδια μιας διαζευγμενης, τις περισσοτερες φορες, γιατι σειρα θα εχουν τα παιδια της απο τον πρωην..  :sunglasses:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
5
Like
693
Πόντοι
96
μιλαω δευτερη φορα στο fb με μια 40 χωρισμενη με παιδι και της ευχομαι για τα γενεθλια της...απανταει ευχαριστω πολυ γλυκιε μου
της κανω μια ερωτηση επαγγελματικη και αφου απανταει μου λεει φιλια!!
τωρα τη γνωρισα με το φβ ...τοσο ανετη? τι γνωμη εχετε...ειναι πολυ μακρια βεβαια.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δυστυχως για τον νεο συζυγο παντα τελευταιος και καταιδρωμενος θα ερχεται στην καρδια μιας διαζευγμενης, τις περισσοτερες φορες, γιατι σειρα θα εχουν τα παιδια της απο τον πρωην..  :sunglasses:

Ουτε καν τελευταιος, δεν υπαρχει σε καμια θεση στη καρδια της. Στο μυαλο της υπαρχει και μονο, πρωτος. Πρωτος στο να σε εκμεταλυτει και να εξυπηρετησεις τους σκοπους της εως να σε στειλει για τον χ ψ λογο που μπορει μετα ουτε αυτη να μη συμφωνει με αυτα που εκανε.

Οι γυναικες λατρευουν το δραμα, την αυτοκαταστροφη, τον ανευ αφορμης-αιτιας χαμο. Αν το καταλαβετε αυτο, ειναι μια καλη αρχη.

Συναισθηματα. Ο αρχιδης που την ειχε μονο για πουτσα και της φερθηκε σκατα, της δημιουργησε δυνατα συναισθηματα, τη ταισε με αυτο που ειχε αναγκη. Ψυχολογικο ασανσερ, αβεβαιοτητα, απροοπτα ολα. Μη προβλεψιμος αρα ερωτευσιμος. Μη διαθεσιμος, αρα καυλας. Μη αποκρινομενος, αρα αντρας με επιλογες. Ασχετα αν αυτος δεν εχει μια στη τσεπη και ειναι ενα ρεμαλι και μισο. Αυτη αυτο θελει. Να μη της φερεσαι σωστα. Ασε τι λεει, και τι λενε γενικα. Αυτο που τις καυλωνει ειναι να νιωθουν οτι τις βαζεις κατω απο τα αρχιδια σου ολες. Οτι δεν σεβεσαι. Οτι γαμας και αλλες, οτι δεν μπορει να βασιστει πανω σου στο οτιδηποτε. Οτι εισαι ευθεια και κανεις ευθεια και τις στροφες. Ετσι εισαι ο μυστηριωδης, ο ενδιαφερον, ο καυλας, ο παιχτης, ο εχω επιλογες, ο αντρας.

Οταν εισαι σωστος, καλος, εισαι αυτοματα ο βαρετος, ανουσιος, προβλεψιμος, ντεκαυλε μαλακας. Ο εχω αναγκη να ειμαι αρεστος, αρα δεν ειμαι δυνατος, δεν εχω επιλογες. Ο προσαρμοζομαι, φερομαι σωστα, ο ευγενικος, ο σωστος ανθρωπος, ο ηθικος. Ο δεν θα σε κανω να κλαψεις ποτε. Εισαι ο ιδανικος σχεσακιας, συζυγος για δημιουργια οικογενειας. Σταθερος, αξιοπιστος παροχος υπερασπιστης λευκος ιπποτης.

Αν καταλαβετε τα παραπανω απλα λογακια, εχετε καταλαβει τη γυναικεια φυση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
μιλαω δευτερη φορα στο fb με μια 40 χωρισμενη με παιδι και της ευχομαι για τα γενεθλια της...απανταει ευχαριστω πολυ γλυκιε μου
της κανω μια ερωτηση επαγγελματικη και αφου απανταει μου λεει φιλια!!
τωρα τη γνωρισα με το φβ ...τοσο ανετη? τι γνωμη εχετε...ειναι πολυ μακρια βεβαια.

Αν δεν εισαι στην ιδια πολη, γαματο. Γουσταρεις να κανεις ταξιδια για μια πουτσα;
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Προσωπικά δεν την παλευω κ μόνο στην ιδέα, ότι η γυναίκα που γουστάρω έχει το δικαίωμα να επικοινωνεί με έναν άντρα που έχει προτεραιότητα στα συναισθήματα της και μπορεί να γαμει κ την δική μ ζωή.

Να είμαστε κάπου να ξεκολιαζομαστε, έχοντας τα παιδιά στον πρώην και εκεί που την χύνω χτυπάει τηλέφωνο απ'τον πρώην!Σ έχει κόψει για να δει τι συμβαίνει με τα παιδιά και φαντάσου ο τύπος να είναι σουρουμενος κ να της πει "έτσι πήρα να σ ακούσω".

Κάτσε εσύ με το πουλί στο χέρι! Είναι θέμα χαρακτήρα,ο Άδωνις επίσης και ο Κικίλιας είναι τρανά παραδείγματα νεοδημοκρατων πολιτικών...τους στραπονιαζουν τα progilf άτομα χωρίς καμία έννοια ύπαρξης, άχρηστοι στην κοινωνία, στην Ελλάδα μπορούν και διαπρέπουν άνετα πληρώνοντας τους από πάνω. :jerking2: :zombie:

 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.340
Πόντοι
2.356
Μονο πουτσα και μετα στα παιδια τους,δροοοομοοοοο!!!!
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Ουτε καν τελευταιος, δεν υπαρχει σε καμια θεση στη καρδια της. Στο μυαλο της υπαρχει και μονο, πρωτος. Πρωτος στο να σε εκμεταλυτει και να εξυπηρετησεις τους σκοπους της εως να σε στειλει για τον χ ψ λογο που μπορει μετα ουτε αυτη να μη συμφωνει με αυτα που εκανε.

Οι γυναικες λατρευουν το δραμα, την αυτοκαταστροφη, τον ανευ αφορμης-αιτιας χαμο. Αν το καταλαβετε αυτο, ειναι μια καλη αρχη.

Συναισθηματα. Ο αρχιδης που την ειχε μονο για πουτσα και της φερθηκε σκατα, της δημιουργησε δυνατα συναισθηματα, τη ταισε με αυτο που ειχε αναγκη. Ψυχολογικο ασανσερ, αβεβαιοτητα, απροοπτα ολα. Μη προβλεψιμος αρα ερωτευσιμος. Μη διαθεσιμος, αρα καυλας. Μη αποκρινομενος, αρα αντρας με επιλογες. Ασχετα αν αυτος δεν εχει μια στη τσεπη και ειναι ενα ρεμαλι και μισο. Αυτη αυτο θελει. Να μη της φερεσαι σωστα. Ασε τι λεει, και τι λενε γενικα. Αυτο που τις καυλωνει ειναι να νιωθουν οτι τις βαζεις κατω απο τα αρχιδια σου ολες. Οτι δεν σεβεσαι. Οτι γαμας και αλλες, οτι δεν μπορει να βασιστει πανω σου στο οτιδηποτε. Οτι εισαι ευθεια και κανεις ευθεια και τις στροφες. Ετσι εισαι ο μυστηριωδης, ο ενδιαφερον, ο καυλας, ο παιχτης, ο εχω επιλογες, ο αντρας.

Οταν εισαι σωστος, καλος, εισαι αυτοματα ο βαρετος, ανουσιος, προβλεψιμος, ντεκαυλε μαλακας. Ο εχω αναγκη να ειμαι αρεστος, αρα δεν ειμαι δυνατος, δεν εχω επιλογες. Ο προσαρμοζομαι, φερομαι σωστα, ο ευγενικος, ο σωστος ανθρωπος, ο ηθικος. Ο δεν θα σε κανω να κλαψεις ποτε. Εισαι ο ιδανικος σχεσακιας, συζυγος για δημιουργια οικογενειας. Σταθερος, αξιοπιστος παροχος υπερασπιστης λευκος ιπποτης.

Αν καταλαβετε τα παραπανω απλα λογακια, εχετε καταλαβει τη γυναικεια φυση.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. μπορω να ρωτησω την ηλικια σου?????
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Ουτε καν τελευταιος, δεν υπαρχει σε καμια θεση στη καρδια της. Στο μυαλο της υπαρχει και μονο, πρωτος. Πρωτος στο να σε εκμεταλυτει και να εξυπηρετησεις τους σκοπους της εως να σε στειλει για τον χ ψ λογο που μπορει μετα ουτε αυτη να μη συμφωνει με αυτα που εκανε.

Οι γυναικες λατρευουν το δραμα, την αυτοκαταστροφη, τον ανευ αφορμης-αιτιας χαμο. Αν το καταλαβετε αυτο, ειναι μια καλη αρχη.

Συναισθηματα. Ο αρχιδης που την ειχε μονο για πουτσα και της φερθηκε σκατα, της δημιουργησε δυνατα συναισθηματα, τη ταισε με αυτο που ειχε αναγκη. Ψυχολογικο ασανσερ, αβεβαιοτητα, απροοπτα ολα. Μη προβλεψιμος αρα ερωτευσιμος. Μη διαθεσιμος, αρα καυλας. Μη αποκρινομενος, αρα αντρας με επιλογες. Ασχετα αν αυτος δεν εχει μια στη τσεπη και ειναι ενα ρεμαλι και μισο. Αυτη αυτο θελει. Να μη της φερεσαι σωστα. Ασε τι λεει, και τι λενε γενικα. Αυτο που τις καυλωνει ειναι να νιωθουν οτι τις βαζεις κατω απο τα αρχιδια σου ολες. Οτι δεν σεβεσαι. Οτι γαμας και αλλες, οτι δεν μπορει να βασιστει πανω σου στο οτιδηποτε. Οτι εισαι ευθεια και κανεις ευθεια και τις στροφες. Ετσι εισαι ο μυστηριωδης, ο ενδιαφερον, ο καυλας, ο παιχτης, ο εχω επιλογες, ο αντρας.

Οταν εισαι σωστος, καλος, εισαι αυτοματα ο βαρετος, ανουσιος, προβλεψιμος, ντεκαυλε μαλακας. Ο εχω αναγκη να ειμαι αρεστος, αρα δεν ειμαι δυνατος, δεν εχω επιλογες. Ο προσαρμοζομαι, φερομαι σωστα, ο ευγενικος, ο σωστος ανθρωπος, ο ηθικος. Ο δεν θα σε κανω να κλαψεις ποτε. Εισαι ο ιδανικος σχεσακιας, συζυγος για δημιουργια οικογενειας. Σταθερος, αξιοπιστος παροχος υπερασπιστης λευκος ιπποτης.

Αν καταλαβετε τα παραπανω απλα λογακια, εχετε καταλαβει τη γυναικεια φυση.
:thumbsup:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Προσωπικά δεν την παλευω κ μόνο στην ιδέα, ότι η γυναίκα που γουστάρω έχει το δικαίωμα να επικοινωνεί με έναν άντρα που έχει προτεραιότητα στα συναισθήματα της και μπορεί να γαμει κ την δική μ ζωή.

Να είμαστε κάπου να ξεκολιαζομαστε, έχοντας τα παιδιά στον πρώην και εκεί που την χύνω χτυπάει τηλέφωνο απ'τον πρώην!Σ έχει κόψει για να δει τι συμβαίνει με τα παιδιά και φαντάσου ο τύπος να είναι σουρουμενος κ να της πει "έτσι πήρα να σ ακούσω".

Κάτσε εσύ με το πουλί στο χέρι! Είναι θέμα χαρακτήρα,ο Άδωνις επίσης και ο Κικίλιας είναι τρανά παραδείγματα πολιτικών... τους στραπονιαζουν τα progilf άτομα χωρίς καμία έννοια ύπαρξης, άχρηστοι στην κοινωνία, στην Ελλάδα μπορούν και διαπρέπουν άνετα πληρώνοντας τους από πάνω.
:thumbsup:
 

MASKAS

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
παιχτες, εκτός όλων των άλλων, παιζει ρολο και ο χρονος που θα την πετύχεις. αν ειναι φρεσκοχωρισμένη είναι ρίσκο να μπλέξεις. αν όμως είναι χωρισμένη πχ 10 χρόνια και το παιδί της είναι σχετικά μεγάλο, ανεξάρτητο τα ρίσκα λιγοστεύουν. όλα σχετικά είναι. επίσης παίζει ρόλο και η κατάσταση του παίχτη. αν μιλάμε για παίχτη πρωτοκλασατο σίγουρα είναι λιγο κρίμα να μπλέξει με την έννοια ότι θα μπορούσε να κάνει οικογένεια με μια ελεύθερη και να τα ζήσουν όλα για πρώτη φορά. αλλά υπάρχουν και καλοί παίχτες όχι πρώτης κλάσης που ένα τέτοιο κονέ θα τους έκανε την ζωή πολύ ομορφότερη. πχ ο άλλος μπορεί να έχει κάποια αρρώστια στα γονίδια του και να μην μπορεί/να μην πρέπει να κάνει παιδιά. ο παίχτης γουστάρει παντρειές γάμους πατρότητα κλπ. αν η χωρισμένη δεν είναι ψυχικά ασθενής και έχει έναν νορμάλ χαρακτήρα, και με λίγη τύχη ίσως δέσει το γλυκό και μείνουν όλοι ευχαριστημένοι.

αν ο τίτλος του θέματος ήταν σχέση ελεύθερου με χωρισμένη με παιδία θα ήταν λίγο πιο ανεκτό
τώρα με την λέξη παντρειά, λίγο πολύ οι περισσότεροι σκαλώνουμε.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. μπορω να ρωτησω την ηλικια σου?????

τί την θες την ηλικία του?

Στην αρχή νόμιζα ότι λέει μαλακίες ο άνθρωπος ή είναι μαστουρωμένος ,

όμως έχει απόλυτο δίκιο αν τον διαβάσεις προσεχτικά.

Μια χαρά τα λέει και έχει πιάσει την γυναικία μαλακία.

Οι περισσότερες γυναίκες τελικά για να σε σέβονται θέλουν μια δυο φάπες ξεγυρισμένες...άσε που το γαμήσι που κάνεις μετά από μερικές ξαφνικές δεν περιγράφεται!!!!

Δεν θα ξεχάσω πότε τις δύο τελευταίες που επιζητούσαν ξύλο για να ευχαριστηθούν γαμήσι.

Άβυσσος....
 

Manolis6969

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2018
Μηνύματα
328
Like
63
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει φόρμουλα αν θα πετύχει μια σχέση με χωρισμένη. Εξαρτάται απο πολλές παραμέτρους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom