Νέα

Ώριμες (MILF) σε μπουρδέλα/studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 382K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
D

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Πήγα σήμερα στην Άντζελα από Τροφωνίου 13 (πάνω) και ήταν τέλεια. Θα γράψω και κριτική σε λίγο. Να ευχαριστήσω τον φίλο Deicidious που μου πρότεινε να πάω.  ;)

Να 'σαι καλά, φίλε ;)
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδιά μην ξεχνιόμαστε. Ενημερώστε για καμιά ώριμη  ;)
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Μήπως ξερει κάποιος συναγωνιστής ,τι παίζεται στο Αδάνων 2 και συγκεκριμένα για την Μόνικά? SERAPIS.
 

Νικήτας_2

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
ΠΑΙΔΙΑ Η ΣΑΝΤΡΑ ΑΠΟ ΦΥΛΗΣ 109 ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ?
 
OP
OP
D

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Εδώ και 3 χρόνια, φίλε.
Μην μας το θυμίζεις, σε παρακαλώ  :headbang: :headbang: :headbang:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ! ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ?

φιλε γραφε με μικρα γραμματα, οχι κεφαλαια
αλλιως το μηνυμα σου θα διαγραφει
ευχαριστώ
 

Νικήτας_2

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
οκ δεν το ήξερα. ξέρει κανείς που μπορώ να την βρω?
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ειμαι καινουργιος αλλα και εγω fan του milf ή και gilf θα ελεγα...ΕΡΩΤΗΣΗ:ποιος ξερει τι παιζει με studio vip(xristina,natassa,yulia..κ.λ.π)να ενημερωσει αν εχει δοκιμασει απο κει οτιδηποτε...καλη περιπτωση για να μπω στο κουρμπετι? ή παιζει κατι καλυτερο σε studio ή μπουρδελο εγγυημενα?thanks  :think: :huh:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
παιδες ειμαι καινουργιος αλλα και εγω fan του milf ή και gilf θα ελεγα...ΕΡΩΤΗΣΗ:ποιος ξερει τι παιζει με studio vip(xristina,natassa,yulia..κ.λ.π)να ενημερωσει αν εχει δοκιμασει απο κει οτιδηποτε...καλη περιπτωση για να μπω στο κουρμπετι? ή παιζει κατι καλυτερο σε studio ή μπουρδελο εγγυημενα?thanks  :think: :huh:
Το Vip γενικά έχει αυτό που ζητάς, ειδικά η Χριστίνα θα σε περιποιηθεί άψογα. Στα μπουρδέλα θα σου πρότεινα Μαρία (τρελοκοτσιδού) από Διδύμου 8 κάτω. Δεν κατάλαβα αν είσαι πρωτάρης ή όχι, αλλά πριν πας στην Μαρία χτύπα ένα "φραπέ"  :cum: πρώτα γιατί σε βλέπω να βάζεις γκολ από τα αποδυτήρια  :pipa2:
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Το Vip γενικά έχει αυτό που ζητάς, ειδικά η Χριστίνα θα σε περιποιηθεί άψογα. Στα μπουρδέλα θα σου πρότεινα Μαρία (τρελοκοτσιδού) από Διδύμου 8 κάτω. Δεν κατάλαβα αν είσαι πρωτάρης ή όχι, αλλά πριν πας στην Μαρία χτύπα ένα "φραπέ"  :cum: πρώτα γιατί σε βλέπω να βάζεις γκολ από τα αποδυτήρια  :pipa2:

διόρθωση Διδύμου 8 πάνω, πρωινή βάρδια.
 

teosigkou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
παιδία μπορεί κάποιος να ενημερώσει για το τι υπάρχει από ώριμες αυτή την περίοδο; εκτός δηλαδή από τις γνωστές εύα και μαρία τρελοκοτσιδού. στο στούντιο vip τι παίζει; κάτι άλλο;
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παιδιά λέω να πάω σε λίγο στο Πιπίνου 32Β, διάβασα ότι έχει ώριμες. Ξέρει κανείς να μου πει τι θα παίζει σήμερα μετά τις 5 και αν αξίζει τον κόπο να πάω; Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom