Νέα

Online Greek girls webcams

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 355K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Φίλε xwris taboo σε μενα εφαγε καρτα η καριολα η sofihot και μολις μου άνοιξε έκλεισε και εξαφανίστηκε.....Δε συμφωνώ όμως για pinklolita γιατι
1. ειναι κυρια σε αυτό το θεμα ,ουδέποτε μου φαγε ούτε ένα δευτερόλεπτο
2. τα show της στο cam4 ξεπερνανε κάθε ελληνίδα .Αδύνατη δεν είναι ,όμως έχει μια κωλάρα ΕΠΟΣ,βυζαακια μέτρια αλλα καυλιάρικα .Απο εκείνη και να κατουραει τον εαυτο της εχουμε δει,και πισωκολλητό έχουμε δει πριν λιγες μερες και να χύνει την έχουμε δει. Κόλπα που εχω δει σε pinklolita δεν έχω δει σε πουτάνα....!!!
Μάγκες πολύ κίνηση πέφτει τωρα τελευταια απο μουνακια :headbang: :headbang: :headbang: !!!! Μια χαρα περναμε  :cum: :cum:

Φιλε μου δεν αντιλεγω.
Οπως προειπα απλα τα private cam shows ειναι ενα αθλημα που δεν το ακολουθω.
Η πινκλολιτα εχει ακουστει οτι κανει καλο show και δεν εχω κανενα λογο να διαφωνησω αφοθ δεν εχω ιδία αποψη.
Απλα εφιστω την προσοχη για την Σοφιχοτ διοτι εχει ακουστει οτι τρωει καρτες.
Τωρα το θεμα εμφανισης ειναι καθαρα υποκειμενικο οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος να διαφωνουμε.
Οτι κι αν επιλεγεις φιλαρακο μου να περνας καλα.  :thumbsup:
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
 

live τωρα .... για τους λατρεισ των bbw.....
τπτ το ιδιαιτερο... πολλα κιλα και πολυ χαζογελιο
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1

live τωρα...
Τιποτα αξιο λογου.... δυο βυζια που αχνοφαινονται μεσα απο το σουτιεν....

Τελικα οι ελληνιδες ειναι χιλιομετρα πισω απο τις ξενες οσων αφορα το cam4
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:pipa2:Τη γίνεται, μέσα στο CAM4? Της πουτανας! Τη μαλακια! Τη παρτουζες! Αλλά περισσότερο, κάτι παιδαράδες, που γαμιόνται και βάζουν, κάτι δονητές παλούκια! Τη κορμάρες, ρε! Και όμως, καταγαμιόνται!! :pipa3: :pipa2: :cum:
 

nkmin

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ μουνί με όλα στη φόρα έχει σκάσει μύτη τεευταία..... ΑΧΧΧΧ και ανακάλυψα μια συμαθήτρια και νόμιζα ότι ήταν παρθένα ακόμα....(όνομα δε λεω ,οικογένεια δε θύγω)  :headbang: :headbang: :headbang:
 

chartidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
τώρα και όλη μέρα live. Ήθελα να ξερα ,μπανιο δεν κάνει,φαί δεν τρώει,να βάψει αλλο χρώμα το νυχάκι βρε αδερφε....
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
τώρα και όλη μέρα live. Ήθελα να ξερα ,μπανιο δεν κάνει,φαί δεν τρώει,να βάψει αλλο χρώμα το νυχάκι βρε αδερφε....
να φαει καρτες είναι αυτό που την απασχολεί μονο....βλέπε sofi hot αφου είναι η ιδια.
live τωρα ο ΠΙΟΥΥΥΥ......
 

ravenstr8

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Εγω ενα εχω να πω μαλλον οι ελληνιδες του cam4 μετακομισαν στο playboychat.eu γιαυτο δεν βλεπουμε τιποτα,μονο οι gay εμειναν και αυτες με τα τοκενς
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
κ εδω κατι παιζει αλλα μαλλον λυνουν τις διαφορες τους....
vs πλακωνονται για το ποιος θα παρει τα περισσοτερα ξεκολακια στο chat του ωστε μαλακες να αγοραζουν "αξιωματα" που να ανοιγουν ελευθερα τις cam των ξεκολακίων....
 

ravenstr8

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
κ εδω κατι παιζει αλλα μαλλον λυνουν τις διαφορες τους....
vs πλακωνονται για το ποιος θα παρει τα περισσοτερα ξεκολακια στο chat του ωστε μαλακες να αγοραζουν "αξιωματα" που να ανοιγουν ελευθερα τις cam των ξεκολακίων....
:headbang: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom