Νέα

Online Greek girls webcams

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 355K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
α δείχνουν κάτι λίγα για να προσελκύσουν κόσμο και μετά συνεχίζουν πριβέ με όσους πληρώνουν;

Απ' οτι ξερω οχι ολες...
Αυτη και η pinklolita σιγουρα....
Για αυτη ομως λενε οτι τρωει καρτες.... την πληρωνεις και κλεινει την καμερα... καποιος συναγωνιστης λεει οτι του την εφαγε...
Δεν ξερω και δε θα μαθω γιατι δεν ασχολουμαι με το σπορ..
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Απ' οτι ξερω οχι ολες...
Αυτη και η pinklolita σιγουρα....
Για αυτη ομως λενε οτι τρωει καρτες.... την πληρωνεις και κλεινει την καμερα... καποιος συναγωνιστης λεει οτι του την εφαγε...
Δεν ξερω και δε θα μαθω γιατι δεν ασχολουμαι με το σπορ..

1494561930.jpg

1495093062.jpg



η φωνή της προηγουμένως ακούστηκε για πουτάνας με καμένο κοντέρ *P
 

nkmin

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε xwris taboo σε μενα εφαγε καρτα η καριολα η sofihot και μολις μου άνοιξε έκλεισε και εξαφανίστηκε.....Δε συμφωνώ όμως για pinklolita γιατι
1. ειναι κυρια σε αυτό το θεμα ,ουδέποτε μου φαγε ούτε ένα δευτερόλεπτο
2. τα show της στο cam4 ξεπερνανε κάθε ελληνίδα .Αδύνατη δεν είναι ,όμως έχει μια κωλάρα ΕΠΟΣ,βυζαακια μέτρια αλλα καυλιάρικα .Απο εκείνη και να κατουραει τον εαυτο της εχουμε δει,και πισωκολλητό έχουμε δει πριν λιγες μερες και να χύνει την έχουμε δει. Κόλπα που εχω δει σε pinklolita δεν έχω δει σε πουτάνα....!!!
Μάγκες πολύ κίνηση πέφτει τωρα τελευταια απο μουνακια :headbang: :headbang: :headbang: !!!! Μια χαρα περναμε  :cum: :cum:
 

manx

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
live τωρα.....αλλα μαλλον ειναι η προαφερθεισα(sofihot) που αλλαξε νικ γιατι με το αλλο την πηραν χαμπαρι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom