Νέα

Όλγα Φαρμάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gold23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
381
Like
0
Πόντοι
1
και αυτήν την κοπέλα την έχω δει σε παρουσίαση καλλιστείων. όντως είναι λίγο κοντούλα για μόντελινγκ ΟΧΙ για νορμαλ κοπέλα το ξεκαθαρίζω (γύρω στο 170), αλλά κατά ένα περίεργο τρόπο από κοντά δείχνει ρε παιδιά πολύ φυσική. Σαν να μην έχει κάνει πλαστικές. Στην τηλεόραση και στα περιοδικά φαίνεται φουλ πλαστική. Από κοντά όμως μια άλλη. Να σημειώσω οτι απο μοντέλα πραγματικά κοντή είναι η στεφανίδη και η ντέντη. Ψηλές όντως: Κακούτη, Δούνια, Γκιζέλη.
 

gold23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
381
Like
0
Πόντοι
1
α και λάσκαρη. α μπορούσα να πω και για άλλες αλλά βαριεμαι.  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
έλα πες μας κ άλλα...  :s&m_3: μας αρέσουν τα κουτσομπολιά !!!
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
και αυτήν την κοπέλα την έχω δει σε παρουσίαση καλλιστείων. όντως είναι λίγο κοντούλα για μόντελινγκ ΟΧΙ για νορμαλ κοπέλα το ξεκαθαρίζω (γύρω στο 170), αλλά κατά ένα περίεργο τρόπο από κοντά δείχνει ρε παιδιά πολύ φυσική. Σαν να μην έχει κάνει πλαστικές. Στην τηλεόραση και στα περιοδικά φαίνεται φουλ πλαστική. Από κοντά όμως μια άλλη. Να σημειώσω οτι απο μοντέλα πραγματικά κοντή είναι η στεφανίδη και η ντέντη. Ψηλές όντως: Κακούτη, Δούνια, Γκιζέλη.
Μακιγιέζ είσαι; :tits2:
 

kololatria

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
232
Like
78
Πόντοι
1
ΕΛΕΟΣ ρε μαγκες δεν πιστευω οτι υπαρχει αντρας που να μην του αρεσει αυτη η γυναικα.... δεν ξερω αλλα αν υπαρχει εστω και ενας ( και το  εννοει ) να μου το πει να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο ...αυτη ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ ...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
ΕΛΕΟΣ ρε μαγκες δεν πιστευω οτι υπαρχει αντρας που να μην του αρεσει αυτη η γυναικα.... δεν ξερω αλλα αν υπαρχει εστω και ενας ( και το  εννοει ) να μου το πει να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο ...αυτη ειναι ΜΟΥΝΑΡΟΣ ...
Δεν χρειάζεται να χτυπήσεις το κεφάλι σου στον τοίχο επειδή κάποιοι είναι τυφλοί...

Υ.Γ Μεταξύ μας,αλλά από το λαιμό κ κάτω αξίζει...
 

kololatria

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
232
Like
78
Πόντοι
1
KRITIKOS1985 αν βαλουμε μετρο συγκρισης αυτο το προσωπο ( νομικου ) τοτε παω πασο αλλα αυτο ρε φιλε ειναι το τελειο προσωπο !!!!
 

Συνημμένα

  • 39554_DoukisanomikDt1_123_160lo.JPG
    39554_DoukisanomikDt1_123_160lo.JPG
    68,3 KB · Εμφανίσεις: 60

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Δεν την συγκρίνω με το όντως τέλειο πρόσωπο της Νομικού (με ελάχιστες μπορεί να συγκριθεί άλλωστε)...

Σύγκρινε την με μια μέτρια,κ θα δεις ότι δεν απέχει κ πολύ...
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
τελικα για να γαμας πρεπει να εχεις και μυαλο οχι μονο λεφτα.
ενω μπορει να γαμαει καθε μερα και διαφορετικο μουνι ο πιτσιρικας ο γιγουρτακης,πηγε και φορτωθηκε μια απο τις μεγαλυτερες βιζιτες στην αθηνα.
ευχομε να ξυπνησει κανενα πρωι και να την στειλει στο χωριο τις.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τελικα για να γαμας πρεπει να εχεις και μυαλο οχι μονο λεφτα.
ενω μπορει να γαμαει καθε μερα και διαφορετικο μουνι ο πιτσιρικας ο γιγουρτακης,πηγε και φορτωθηκε μια απο τις μεγαλυτερες βιζιτες στην αθηνα.
ευχομε να ξυπνησει κανενα πρωι και να την στειλει στο χωριο τις.
γιατι φτωχακι ειναι ο τυπος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom