Νέα

Όλγα Φαρμάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 133851

Επισκέπτης
Και πληρωνεις ωραια ερχεται και ξεκιναει το σκηνικο....

Κι αρχιζει οπως ειναι πιθανο,μια τραγικη πιπα!!!!!

Τι κανεις τοτε;

Σωστο...Αλλα του πουστη..Με τετοια τσιμπουκοχειλα ποσο χαλια να ειναι?! Εξαλλου τοση εξασκηση κανει,τπτ δεν εχει μαθει?!!!
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
γαμιάδες του ίντερνετ, κατουράτε και λίγο..  :2funny: θα ξενερώνατε και με τη Φαρμάκη !!! κάντε εκεί τα όνειρα σας ότι θα σας καθόταν με 500 και με 5000, αλλά εγώ σας λέω ούτε με 5.000.000,00 δεν θα την βλέπατε  :birdman:

εδω ρε συ οπως δειχνουν οι φωτογραφιες πηγε να δουλεψει σε μπουζουκλερι τωρα που τελειωσανε τα φραγκα απο τον αγγλουπα,και δεν θα καθοτανε με 5 μυρια;μεχρι αλογο θα καθοτανε να την γαμησει με 5 μυρια.κοιτα μην ερθει εποχη που θα γαμιεται με 100 και 150 ευρω.αν χρεοκωπησουμε ειδικα,εκει να δεις τα γελια.θα την κανει την δουλεια και επισημα πλεον απο το πρωι μεχρι το βραδυ
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
εδω ρε συ οπως δειχνουν οι φωτογραφιες πηγε να δουλεψει σε μπουζουκλερι τωρα που τελειωσανε τα φραγκα απο τον αγγλουπα,και δεν θα καθοτανε με 5 μυρια;μεχρι αλογο θα καθοτανε να την γαμησει με 5 μυρια.κοιτα μην ερθει εποχη που θα γαμιεται με 100 και 150 ευρω.αν χρεοκωπησουμε ειδικα,εκει να δεις τα γελια.θα την κανει την δουλεια και επισημα πλεον απο το πρωι μεχρι το βραδυ
καλα ρε αυτος ειναι ντιπ για ντιπ :2funny: νομιζει οτι δεν γαμιουνται και ειναι αγιες :2funny: μονο σε μοναστηρι δεν τις εχουν κλεισει :2funny:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
  εσείς πάλι που τις έχετε βγάλει όλες μα όλες πουτάνες..είστε σε καλό δρόμο !!!  :2funny:
ποιες το κάνουν κ ποιες όχι λίγο πολύ φαίνεται..και πάλι βέβαια το χέρι μου στη φωτιά δε το βάζω για καμία..αλλά η Φαρμάκη κάνει 3 δουλειές..κ μία ο Αγλούπας 4  :grin: (μοντελινγκ-ραδιο-τραγουδι) αν έκανε βίζιτες δεν θα έκανε τίποτα άλλο..απλό είναι..δείτε και αυτές που κάνουν και απ το πουθενά σκάνε με σπίτια και ακριβά αυτοκίνητα  ;)
να σας κόβει λίγο..  ;)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ξεβράκωτες, ου!!! να μου χαθείτε  :helpplea:
olga2.jpg



 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ξεβράκωτες, ου!!! να μου χαθείτε  :helpplea:

Εφ' όσον τμήμα ρούχου καλύπτει την περιοχή του εφηβαίου, δεν επιτρέπεται να προβαίνετε σε τέτοιους χαρακτηρισμούς. :cheesy:

Μπορείτε όμως να πείτε "ελαφρώς ενδεδυμένη καλλιτέχνιδα....." :grin:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εφ' όσον τμήμα ρούχου καλύπτει την περιοχή του εφηβαίου, δεν επιτρέπεται να προβαίνετε σε τέτοιους χαρακτηρισμούς. :cheesy:

Μπορείτε όμως να πείτε "ελαφρώς ενδεδυμένη καλλιτέχνιδα....." :grin:
Τι ελαφρως, εδω αυτη ειναι ετοιμη, για τα χιονια !!!  :grin: :grin: :grin:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
γαμιάδες του ίντερνετ, κατουράτε και λίγο..  :2funny: θα ξενερώνατε και με τη Φαρμάκη !!! κάντε εκεί τα όνειρα σας ότι θα σας καθόταν με 500 και με 5000, αλλά εγώ σας λέω ούτε με 5.000.000,00 δεν θα την βλέπατε  :birdman:
τυπε μου ολες εχουν την τιμη τους, λιγο παραπανω η μια λιγο παρακατω η αλλη δεν χαλασε ο κοσμος  ;)
 

kavliaris4milfs

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2012
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Τι απαλομούνα ειναι.. Τα παντα ολα!  :lheel: :kissass: :tits: :knockinb: :humpleg: :pipa2: :pipa1: :s&m_3:
Εγω πιστευω αν ακουμπαγε καποιος στο κεντρο που τραγουδαει καμια 10.000 και την καλουσε στο τραπεζι δηθεν για ενα ποτο κερασμα, με αλλα 10.000 την γαμας ολο το βραδυ σπιτι.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
  εσείς πάλι που τις έχετε βγάλει όλες μα όλες πουτάνες..είστε σε καλό δρόμο !!!  :2funny:
ποιες το κάνουν κ ποιες όχι λίγο πολύ φαίνεται..και πάλι βέβαια το χέρι μου στη φωτιά δε το βάζω για καμία..αλλά η Φαρμάκη κάνει 3 δουλειές..κ μία ο Αγλούπας 4  :grin: (μοντελινγκ-ραδιο-τραγουδι) αν έκανε βίζιτες δεν θα έκανε τίποτα άλλο..απλό είναι..δείτε και αυτές που κάνουν και απ το πουθενά σκάνε με σπίτια και ακριβά αυτοκίνητα  ;)
να σας κόβει λίγο..  ;)
ρε τυπε εγω ξερω αλλες 100 που κανουν 5 δουλειες και πιο καλοπληρωμενς απο αυτες τις φαρμακη, δεν εχουν ομως για long size διακοπες στην μυκονο, δεν βγαινουν ρε παιδι μου!!
 

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό το μαγιουδάκι με τα εξτέ είναι ο εφιάλτης της κομμώτριας!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
ρε τυπε εγω ξερω αλλες 100 που κανουν 5 δουλειες και πιο καλοπληρωμενς απο αυτες τις φαρμακη, δεν εχουν ομως για long size διακοπες στην μυκονο, δεν βγαινουν ρε παιδι μου!!
Αυτή στην οποία αναφέρεσαι είναι η
Ρια Τσίγα, 365 μέρες τον χρόνο διακόπες
και αν είναι δίσεκτο 366. :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Εγω πιστευω αν ακουμπαγε καποιος στο κεντρο που τραγουδαει καμια 10.000 και την καλουσε στο τραπεζι δηθεν για ενα ποτο κερασμα, με αλλα 10.000 την γαμας ολο το βραδυ σπιτι.

Είκοσι χήνες για να πηδήσεις τη Φαρμάκη ένα βράδυ; :o :o

Με τόσα λεφτά εγώ σου βρίσκω μια της ιδίας (αν όχι καλύτερης!) εμφάνισης και "δοκιμασμένης απόδοσης" να την πηδάς όποτε καυλώσεις για μισό χρόνο!

Αλλά νά 'χαμε, να λέγαμε. ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Είκοσι χήνες για να πηδήσεις τη Φαρμάκη ένα βράδυ; :o :o

Με τόσα λεφτά εγώ σου βρίσκω μια της ιδίας (αν όχι καλύτερης!) εμφάνισης και "δοκιμασμένης απόδοσης" να την πηδάς όποτε καυλώσεις για μισό χρόνο!

Αλλά νά 'χαμε, να λέγαμε. ;)

εγω του βρισκω καλυτερη απο αυτη που θα του βρεις εσυ.
σιγα μη μας φαει τα λεφτα ο γιατρος τωρα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
εγω του βρισκω καλυτερη απο αυτη που θα του βρεις εσυ.
σιγα μη μας φαει τα λεφτα ο γιατρος τωρα

Δώστου εσύ τη δικιά σου! Μην τσακωθούμε κι όλας. :cheesy:
Τα είκοσι να βρει πρώτα! Διότι ως γνωστόν μουνιά υπάρχουν, λεφτά δεν υπάρχουν...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Είκοσι χήνες για να πηδήσεις τη Φαρμάκη ένα βράδυ; :o :o

Με τόσα λεφτά εγώ σου βρίσκω μια της ιδίας (αν όχι καλύτερης!) εμφάνισης και "δοκιμασμένης απόδοσης" να την πηδάς όποτε καυλώσεις για μισό χρόνο!

Αλλά νά 'χαμε, να λέγαμε. ;)

περιμένω,με ενδιαφέρει η πρόταση!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τι απαλομούνα ειναι.. Τα παντα ολα!  :lheel: :kissass: :tits: :knockinb: :humpleg: :pipa2: :pipa1: :s&m_3:
Εγω πιστευω αν ακουμπαγε καποιος στο κεντρο που τραγουδαει καμια 10.000 και την καλουσε στο τραπεζι δηθεν για ενα ποτο κερασμα, με αλλα 10.000 την γαμας ολο το βραδυ σπιτι.
Αυτοκίνητο παίρνεις με αυτά τα φράγκα,ψηλέ μου............. :S
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Δώστου εσύ τη δικιά σου! Μην τσακωθούμε κι όλας. :cheesy:
Τα είκοσι να βρει πρώτα! Διότι ως γνωστόν μουνιά υπάρχουν, λεφτά δεν υπάρχουν...
ρε γιατρε με 3 χιλιαρικα εχεις καμια τετοια?και ας μην ειναι και ιδιου επιπεδου

περιμενω και γω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom