Νέα

Όλγα Φαρμάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cm615et
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 378K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
δεν πρόκειται περί φαντασιώσεως ....

απλά κάποιοι πιτσιρικάδες που διαβάζουν τα περί 500-800-1000 σκέπτονται με τα δικά τους δεδομένα .... και λένε με τα 1000 π.χ. πάω 20 φορές σε στούντιο, 50 φυλής
ή 100 μετάξι .......

σκέπτονται το ... επιούσιο γαμήσι , το καθημερινό για το ξεκάβλωμα
και ότι αν δώσουν τα 1000 μετά μπορεί να μην ξεκαβλωσουν για ένα μήνα .....

ο 40ρης που έχει γυναίκα και γκόμενα και πιθανόν και 2η γκόμενα
δεν τον ενδιαφέρει το ξεκάβλωμα , έχει να γαμάει τσάμπα
και από την άλλη έχει κάποιο περίσσευμα χρημάτων να γλεντήσει κάποιες πολυτέλειες ....

στα 20 κι εγώ θα το έλεγα μαλακία να δώσεις 1000 για κάποια γνωστή,
στα 40 το βλέπω αλλιώς ....
κατσε ρε φιλε δηλαδη ο 40ρης που γαμαει (αν γαμαει) την ιδια γυναικα 30 χρονια και αντε να χει γαμησει και καμμια 2-3 στην καλυτερη γκομενες ειναι καλα δηλαδη? μη τρελαθουμε...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Αγιε κοίτα τι χάνουμε ρε!!

Σας τα πα εγώ... Πάντως μη κρίνετε από τον Λαλάκη... Όλο υποσχέσεις είναι...

δεν ειπα τιποτα εγω,ας κανει ο καθενας οτι γουσταρει,τι με ενδιαφερει εμενα? Τα λεφτα μου χαλαει?

Οποτε, και το σπιτη να δωσει για μενα και για τον καθενα δεν κανει διαφορα..

απλα ειπα λιγο να εξηγησω πως βγαινει το φραγκο, διοτη βλεπω πολους που λενε σε σχολια για στουντιο οτι τα 50 ειναι πολα
και τωρα ξαφνικα τα ταζονται 800-1000αρικα.. Ε οσο να ναι, ξεγελιεσαι  :rolleyes: :rolleyes:

Με τα λόγια όλοι είμαστε Ωνάσηδες αγαπητέ.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
...ασε που το ξεκαβλωμα οπως λετε μετα απο κανα 2 χρονια με την ιδια γυναικα δεν ειναι ξεκαβλωμα αλλα αγγαρεια...
 

Επισκέπτης
κατσε ρε φιλε δηλαδη ο 40ρης που γαμαει (αν γαμαει) την ιδια γυναικα 30 χρονια και αντε να χει γαμησει και καμμια 2-3 στην καλυτερη γκομενες ειναι καλα δηλαδη? μη τρελαθουμε...

αυτός που περιγράφεις, πιθανόν να μπαίνει στο φόρουμ της πειραϊκής εκκλησίας
ή των μαρτύρων του ιεχωβά, αλλά χλωμό το κόβω να μπαίνει σε αυτό .....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
δεν πρόκειται περί φαντασιώσεως ....

απλά κάποιοι πιτσιρικάδες που διαβάζουν τα περί 500-800-1000 σκέπτονται με τα δικά τους δεδομένα .... και λένε με τα 1000 π.χ. πάω 20 φορές σε στούντιο, 50 φυλής
ή 100 μετάξι .......

σκέπτονται το ... επιούσιο γαμήσι , το καθημερινό για το ξεκάβλωμα
και ότι αν δώσουν τα 1000 μετά μπορεί να μην ξεκαβλωσουν για ένα μήνα .....

ο 40ρης που έχει γυναίκα και γκόμενα και πιθανόν και 2η γκόμενα
δεν τον ενδιαφέρει το ξεκάβλωμα , έχει να γαμάει τσάμπα
και από την άλλη έχει κάποιο περίσσευμα χρημάτων να γλεντήσει κάποιες πολυτέλειες ....


στα 20 κι εγώ θα το έλεγα μαλακία να δώσεις 1000 για κάποια γνωστή,
στα 40 το βλέπω αλλιώς ....

Δείτε αξιότιμε. Οι πολυτέλειες είναι κάτι το υποκειμενικό. Άλλος γουστάρει να πηδά σταρλετίτσες, άλλος να κάνει ταξίδια, άλλος να τα τρώει σε κυνήγια κ.α. Ο καθένας από εμάς σίγουρα έχει φαντασιωθεί το τι θα έκαμνε αν είχε περίσσευμα χρημάτων. Και δεν πιστεύω πως όλοι θα επέλεγαν να πηδήξουν μοντέλες.

Πάντως μου προξενεί εντύπωση το γεγονός του ότι δεν ασπάζεσται το "μηδέν άγαν".
 

Επισκέπτης
Οι πολυτέλειες είναι κάτι το υποκειμενικό. Άλλος γουστάρει να πηδά σταρλετίτσες, άλλος να κάνει ταξίδια, άλλος να τα τρώει σε κυνήγια κ.α. Ο καθένας από εμάς σίγουρα έχει φαντασιωθεί το τι θα έκαμνε αν είχε περίσσευμα χρημάτων. Και δεν πιστεύω πως όλοι θα επέλεγαν να πηδήξουν μοντέλες.

Συμφωνώ ότι ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΕΣ.
Μία εξ'αυτών , είναι το πήδημα επωνύμων μουνιών.

Αν κάποιος κάνει ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ , για μένα είναι μαλακία.

Αλλά έχω κάνει κι άλλα πράματα ....

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΕΠΩΝΥΜΕΣ
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ , ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Τα 800€ για τη συγκεκριμένη ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
KANENA μουνί στον κόσμο δεν αξίζει πάνω από 100, άντε 150 ευρώ την ώρα.

Τα υπόλοιπα είναι φόρος βλακείας, σαν αυτόν που πληρώνουν αυτές που κάνουν τις ακριβές βίζιτες, για να αγοράζουν τσάντες με L.V. και Hermes με 4.000. Από βλάκες τα παίρνουν, βλακωδώς τα χαλάνε.


Υ.Γ. Δεν ξέρω πόσο παίρνει η Φαρμάκη ούτε πως την βρίσκουμε και δεν με ενδιαφέρει κι όλας...
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
KANENA μουνί στον κόσμο δεν αξίζει πάνω από 100, άντε 150 ευρώ την ώρα.

Τα υπόλοιπα είναι φόρος βλακείας, σαν αυτόν που πληρώνουν αυτές που κάνουν τις ακριβές βίζιτες, για να αγοράζουν τσάντες με L.V. και Hermes με 4.000. Από βλάκες τα παίρνουν, βλακωδώς τα χαλάνε.


Υ.Γ. Δεν ξέρω πόσο παίρνει η Φαρμάκη ούτε πως την βρίσκουμε και δεν με ενδιαφέρει κι όλας...

το θεμα ειναι να εισαι μαγκας σαν τον αγγλουπα,να την γαμας τσαμπα για 4 χρονια,και στο τελος να την διωξεις κι ολας οπως ο τυπος,αφου δεν την παντρευεται,και να πας να βρεις κανενα αλλο μουνι επιπεδου champions league.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
το θεμα ειναι να εισαι μαγκας σαν τον αγγλουπα,να την γαμας τσαμπα για 4 χρονια,και στο τελος να την διωξεις κι ολας οπως ο τυπος,αφου δεν την παντρευεται,και να πας να βρεις κανενα αλλο μουνι επιπεδου champions league.

Για την γυναίκα σου-γκόμενά σου, χαλάς ασφαλώς ανάλογα με το όσα έχεις. Και φυσικά δεν ποτέ είναι τζάμπα! ;)

Εγώ μιλάω για πουτάνες...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
αλλο δωρα και ταξιδια αλλο ενοικια/κοινοχρηστα εφορια , οικογενειακα χρεη κτλ.
αστο.

Θα είχε πράγματι ενδιαφέρον να προσπαθήσει κάποιος να βγάλει γκόμενα κάποια εκδιδόμενη, ιδίως από τις υψηλά αμοιβόμενες. Τότε θα έβλεπε πόσο "τζάμπα" θα του ερχόταν το εγχείρημα...
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Θα είχε πράγματι ενδιαφέρον να προσπαθήσει κάποιος να βγάλει γκόμενα κάποια εκδιδόμενη, ιδίως από τις υψηλά αμοιβόμενες. Τότε θα έβλεπε πόσο "τζάμπα" θα του ερχόταν το εγχείρημα...

εαν γαμας πληρωνοντας μονο τα τυπικα(δωρα,ταξιδια κλπ,και ουτε ολα αυτα απο ενα σημειο και μετα) ενταξει.αλλιως χεστην
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
εαν γαμας πληρωνοντας μονο τα τυπικα(δωρα,ταξιδια κλπ,και ουτε ολα αυτα απο ενα σημειο και μετα) ενταξει.αλλιως χεστην

Ακριβώς εδώ είναι το κόλπο! Στην αρχή είναι μόνο τα δώρα, ταξίδια και τίποτα άλλο, διότι "Σε θέλει απλά γιατί είσαι εσύ" Αυτό είναι το δόλωμα!
Μετά, όταν γίνετε ζευγάρι, υποτίθεται, δεν είναι λογικό να το βοηθάς το κορίτσι στις "δυσκολίες" του;  Τόσο αναίσθητος θα είσαι; ;) ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ακριβώς εδώ είναι το κόλπο! Στην αρχή είναι μόνο τα δώρα, ταξίδια και τίποτα άλλο, διότι "Σε θέλει απλά γιατί είσαι εσύ" Αυτό είναι το δόλωμα!
Μετά, όταν γίνετε ζευγάρι, υποτίθεται, δεν είναι λογικό να το βοηθάς το κορίτσι στις "δυσκολίες" του;  Τόσο αναίσθητος θα είσαι; ;) ;)
οταν εισαι 45-50 και θες το πιπινακι λογικο ειναι να τα σκας για τετοιες περιπτωσεις,η εισαι κουασιμοδος και θες ενα δροσερο μωρο για παρεα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom