Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
για το παιδι πιο πανω αυτο με τα λεωφορεια δεν το ειπα για να τον προσβαλω αλλα σε σαιτ που διαβαζω για σοφια βλεπω ελληνεσ να ψαχνουν να πανε σοφια με διαδρομη 5 ευρο και ψαχνουν διαμονη με 5-10 ευρο.πιο πολυ μου δειχνουν οτι πανε σοφια να ζητιανευουν παρα να ξοδεψουν και σεξοτουρισμο.300 γριβνα ειναι πολλα για αυτεσ,παντα λεω σε ολεσ θα σας δωσω τριπλασια πεστε σε καπειον γνωστω να σας παρει εισιτηριο και δινω τριπλασια σε αυτον.εξηγουμε χωρισ να ξερω το παιδι γιατι διαβαζω σε αλλα θρεντ για τετειουσ τυπουσ οτι υπαρχουν.πλεον προσκαλω κοπελεσ που γνωριζω πρωσωπικα οχι απο ιτερνετ.μιλω με μια απο χερσον τωρα δουλευει μαλτα και αλλη απο κιεβο που γαμουσα παλαιοτερα,θελουν να βρεθουμε εκει.καπιοι αλλοι που ελεγαν θα ειναι οδυσσο προπερσι απριλιο τελικα δεν ηρθανε ουτε μας εγραψαν κατι.διαφοροι γραφουν καποτε θα πανε αλλα μεχρι εκει δεν εχουμε κανα νεο απο τισ εμπειριεσ τουσ
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
διαφοροι γραφουν καποτε θα πανε αλλα μεχρι εκει δεν εχουμε κανα νεο απο τισ εμπειριεσ τουσ
Κουμπάρο μου ... περίπου όπως τα λες είναι αν πας να παίξεις ως free style lover στην Ουκρανία! Μάλλον σου τα λέει και κάποιος απο πίσω που βαριέται να επαναφέρει τους κωδικούς του στο σάιτ ή να κάνει νέο λογαριασμό, αν και ίσως έχει καιρό να πάει Ουκραίνα ;) ;) :hi: :hi:

Όσο για όσους πήγαν και έγραψαν τους κράξανε άσχημα οι "μεγάλοι γαμιάδες" του σάιτ... Οπώτε ποιός τολμάει να γράψει για αποτυχίες!???
Κι εμένα με είχαν στη μπούκα για να με κράξουν και ευτυχώς που έγραψε ο Φιντέλ τι παιζόταν...!
Πραγματικά πλέον δεν ξέρω που τσιμπάν οι Ουκρανίδες... Και επίσης δεν βλέπω το λόγο που τρέμουν όλοι μην ανοίξουν τα σύνορα όταν μπούν στην Ευρώπη...Τι θα αλλάξει δηλαδή σε σχέση με τώρα? Τα ίδια και ίσως και καλύτερα!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Κουμπάρο μου ... περίπου όπως τα λες είναι αν πας να παίξεις ως free style lover στην Ουκρανία! Μάλλον σου τα λέει και κάποιος απο πίσω που βαριέται να επαναφέρει τους κωδικούς του στο σάιτ ή να κάνει νέο λογαριασμό, αν και ίσως έχει καιρό να πάει Ουκραίνα ;) ;) :hi: :hi:

Όσο για όσους πήγαν και έγραψαν τους κράξανε άσχημα οι "μεγάλοι γαμιάδες" του σάιτ... Οπώτε ποιός τολμάει να γράψει για αποτυχίες!???
Κι εμένα με είχαν στη μπούκα για να με κράξουν και ευτυχώς που έγραψε ο Φιντέλ τι παιζόταν...!
Πραγματικά πλέον δεν ξέρω που τσιμπάν οι Ουκρανίδες... Και επίσης δεν βλέπω το λόγο που τρέμουν όλοι μην ανοίξουν τα σύνορα όταν μπούν στην Ευρώπη...Τι θα αλλάξει δηλαδή σε σχέση με τώρα? Τα ίδια και ίσως και καλύτερα!
σημερα βγηηκα με φιλο στην ηλικια μου που εχει λευκωρωσιδα τοπ 21 ετων!του ειπα ποτε δεν ειχα τετειο επιπεδο ουτε γνωριζεις τετειεσ εκει.βεβαια αυτοσ την βρηκε εδω που σπουδαζει ερασμουσ αυτη,η κοπελα βιλνιουσ σπουδαζει και φανηκε καλο κοριτσακι.βεβαια ο φιλοσ δουλευει στο πανεπιστημιο που ειναι αυτη,εκει γνωριστηκαν,εμφανισημοσ,λεφτα και αυτοκινητο range rover η τυχη δουλεψε κατω απο την μυτη του.του ειπα τοσα χρονια ουτε γνωριμια δεν εκανα με τετεια μουναρα.τον προβληματιζει η ηλικια 37 αυτη 21.μεχρι τωρα δεν εχει ζητησει τιποτα,καπεια μπερδεματησεια εχει με ασφαλειεσ,τραπεζεσ,βιζεσ λογο του πασπορτ λευκωρωσια.του ειπα καπεια φαση θα ζητησει βοηθεια απο οτι ακουσα που μιλουσε με συμφοιτητη τησ αλλα οχι πανω απο 300-500 ευρο απλα τον προειδοπηοισα μην στραβωσει και οτι τοσα μου τρωνε σε ενα ραντεβου ουκρανια.απλα δεν θελω να στραβωσει και του εξηγησα δεν βρισκει με τιποτα εκει τετεια γκομεναρα γιατι πολυ γουσταρει να παμε μαζι οδυσσο για ιστοριεσ.του ειπα εχεισ την μουναρα στο πιατο δεν χρειαζετε να τρεχεισ πουθενα
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Κουμπάρο μου ... περίπου όπως τα λες είναι αν πας να παίξεις ως free style lover στην Ουκρανία! Μάλλον σου τα λέει και κάποιος απο πίσω που βαριέται να επαναφέρει τους κωδικούς του στο σάιτ ή να κάνει νέο λογαριασμό, αν και ίσως έχει καιρό να πάει Ουκραίνα ;) ;) :hi: :hi:

Όσο για όσους πήγαν και έγραψαν τους κράξανε άσχημα οι "μεγάλοι γαμιάδες" του σάιτ... Οπώτε ποιός τολμάει να γράψει για αποτυχίες!???
Κι εμένα με είχαν στη μπούκα για να με κράξουν και ευτυχώς που έγραψε ο Φιντέλ τι παιζόταν...!
Πραγματικά πλέον δεν ξέρω που τσιμπάν οι Ουκρανίδες... Και επίσης δεν βλέπω το λόγο που τρέμουν όλοι μην ανοίξουν τα σύνορα όταν μπούν στην Ευρώπη...Τι θα αλλάξει δηλαδή σε σχέση με τώρα? Τα ίδια και ίσως και καλύτερα!
πρε ρολογα
τα χουμε πει πρεπει να το εχεις....σε ολους τους τομεις...οπου καποιος νομιζει οτι υπερεχει εκει δινει βαση
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
απο κυπρο βρισκω με ουκρανιαν πτησεισ μεσω κιεβ τσερβνοτσι,ιβανοφραγοβσκ,ζαπαροζιε εκτοσ των αλλων μεγαλων πολεων.δεν ηξερα για αεροδρομια εκει ηξερα πρωτα πασ λβοβ η ζαπαροζιε απο κιεβ με λεωφορειο.ισως κανω μια βολτα και εκει αλλα εβαλα αρμενια,γεωργια σιντομα στο προγραμα και εβγαλα ταλλιν.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Kακώς δεν το είχα διαβάσει το εν λόγω νήμα..

Θα είχα μάθει ότι αν ρίξεις κανά 2 καλά μανίκια σε Ουκρανέζα και ενώ δεν της έχεις πει ΠΟΤΕ κάτι πυρφοροαγαπουλίστικο,
ξαφνικά την επόμενη μέρα ξυπνάς με 63 μηνύματα στο Whatsapp με emoticon καρδούλες,έρωτες και ξύσταρχίδιας.

Πριν λίγο με πήρε και τηλ και αφού με ρώτησε διάφορα που έχουν σχέση με περουσιακά στοιχεία,οικογενειακή κατάσταση,
άρχισε να με ρωτάει και για συγκεκριμένες τύπισσες από το fb μου. :rolleyes:

Επειδή είναι τρελό μουνί,να της ρίξω κανά 2-3 ακόμη ή να την μπλοκάρω από παντού να μην μου σπάει τον πούτσο.
Μένουμε 30 χλμ. μακριά,την πήδηξα σπίτι της,δεν ξέρει καν που μένω,μόνο που δουλεύω.

 
D

dude901123

Επισκέπτης
Kακώς δεν το είχα διαβάσει το εν λόγω νήμα..

Θα είχα μάθει ότι αν ρίξεις κανά 2 καλά μανίκια σε Ουκρανέζα και ενώ δεν της έχεις πει ΠΟΤΕ κάτι πυρφοροαγαπουλίστικο,
ξαφνικά την επόμενη μέρα ξυπνάς με 63 μηνύματα στο Whatsapp με emoticon καρδούλες,έρωτες και ξύσταρχίδιας.

Πριν λίγο με πήρε και τηλ και αφού με ρώτησε διάφορα που έχουν σχέση με περουσιακά στοιχεία,οικογενειακή κατάσταση,
άρχισε να με ρωτάει και για συγκεκριμένες τύπισσες από το fb μου. :rolleyes:

Επειδή είναι τρελό μουνί,να της ρίξω κανά 2-3 ακόμη ή να την μπλοκάρω από παντού να μην μου σπάει τον πούτσο.
Μένουμε 30 χλμ. μακριά,την πήδηξα σπίτι της,δεν ξέρει καν που μένω,μόνο που δουλεύω.

Φίλε αφού δεν την αγόρασες με οποιοδήποτε τρόπο έμμεσο ή άμεσο.. αυτό μένει να διεκδικήσει. Προέρχεται από μια σκληρή κουλτούρα και νοοτροπία και οι δυο διέξοδοι που έχει είναι να αγοραστεί ή να.. αγαπηθεί και φυσικά επειδή δεν έιναι χαζές και έχουν δει πολλά τα μάτια τους δεν θέλει να βρεθεί με κανέναν άφραγκο παντρεμένο για να ζήσει την ουκρανική ζωή με έλληνα..
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε αφού δεν την αγόρασες με οποιοδήποτε τρόπο έμμεσο ή άμεσο.. αυτό μένει να διεκδικήσει. Προέρχεται από μια σκληρή κουλτούρα και νοοτροπία και οι δυο διέξοδοι που έχει είναι να αγοραστεί ή να.. αγαπηθεί και φυσικά επειδή δεν έιναι χαζές και έχουν δει πολλά τα μάτια τους δεν θέλει να βρεθεί με κανέναν άφραγκο παντρεμένο για να ζήσει την ουκρανική ζωή με έλληνα..
τον τυπο δεν τον γνωριζουμε αλλα ξερωντας τησ ουκρανεσ δεν νομιζω καμια που δεν εδωσε παραδακι και ειναι νορμαλ θα του εστελνε καρδιουλεσ και μαλακιεσ συνελθετε λιγο.να σας δειξω εκατονταδεσ τετεια απο βιζιτεσ που πηρα και εταξα οτι θα βρεθουμε και εκτοσ δουλειασ για φαγητο και παραδακι χαχαχαχα.προχτεσ μαλωσα με φιλο,γνωρισε ουκρανιδα κυπρο αλλα δεν μου δινει λεπτομερειεσ πως η τι εκανε μαζι της αν και ειμαι σιγουροσ τιποτα.αλλοσ που την ειδε ειπε στιν τριχα ντυμενη με χορηγειεσ σιγουρα το ντισιμο.γνωστης ο αλλοσ,ο ερωτοκτηπημενοσ φιλοσ δεν θελει να με ακουσει και ερωτευετε απο σκαυπ.ενα ξερω το ενδιαφερων παντα ειναι απατη.θυμωσε μαζι μου αλλα του ειπα τι θα παθει η τι θα του ζητησει και τι θα του κανει αν παει εκει.αν μου πει και αυτοσ οπως τον βαλκανιο πουτσαρα οτι του στελνει καρδιουλεσ και θελει μονο αγαπεσ και να φυγει του δηλωσα τελειωνω την καριερα ουκρανολογιας και θα αρχισω τσιμπουκια σε αραβεσ και μαυρουσ χαχαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Φίλε αφού δεν την αγόρασες με οποιοδήποτε τρόπο έμμεσο ή άμεσο.. αυτό μένει να διεκδικήσει. Προέρχεται από μια σκληρή κουλτούρα και νοοτροπία και οι δυο διέξοδοι που έχει είναι να αγοραστεί ή να.. αγαπηθεί και φυσικά επειδή δεν έιναι χαζές και έχουν δει πολλά τα μάτια τους δεν θέλει να βρεθεί με κανέναν άφραγκο παντρεμένο για να ζήσει την ουκρανική ζωή με έλληνα..

Το  σκηνικό έχει ως εξής:
Μας ήρθε τρεις βδομάδες στην δουλειά σαν πρακτική.
Έπαιζε ένα αλληλο-φλερτ σχεδόν από την αρχή,αλλά σκέφτηκα μήπως το κάνει για να μπαστακωθεί και να υπογράψει σύμβαση,άσε που δεν ψήθηκα να φάω σε χώρο εργασίας..

Έφυγε,της γράψαμε συστατική,υπέγραψε σε άλλη δουλειά σύμβαση,πέρασε ένας μήνας,βρήκε το κιν μου,αρχίσαμε ενα ψιλό sexting που το χοντρύναμε σε φάση να έχω καυλώσει τόσο που όταν συναντηθήκαμε για να βγούμε και μου ήρθε κοκέτα με το φορεματάκι της,την έψησα να πάμε στο σπίτι που ήταν πιο κοντά.Έτυχε να ναι το δικό της..

Μπαλάκια 2,αργάμιση έφυγα από το σπίτι της και πήγα στο δικό μου.
Και το πρωί,άπειρα μηνύματα και κάτι χαζά στεναχωρημένα emoticon γιατί δεν κοιμήθηκα να ξυπνούσαμε μαζί το πρωί και τέτοια.

Δηλαδή τύποι, απλά να πηδηχτούμε και να πούμε "τι ωραία που πηδηχτήκαμε,να μας χαιρόμαστε" :grin: να πηδηχτούμε και καμιά άλλη φορά στο μέλλον ή  και όχι,δεν παίζει;

Οι Γερμανίδες μια χαρά το κάνουν αυτό.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Το  σκηνικό έχει ως εξής:
Μας ήρθε τρεις βδομάδες στην δουλειά σαν πρακτική.
Έπαιζε ένα αλληλο-φλερτ σχεδόν από την αρχή,αλλά σκέφτηκα μήπως το κάνει για να μπαστακωθεί και να υπογράψει σύμβαση,άσε που δεν ψήθηκα να φάω σε χώρο εργασίας..

Έφυγε,της γράψαμε συστατική,υπέγραψε σε άλλη δουλειά σύμβαση,πέρασε ένας μήνας,βρήκε το κιν μου,αρχίσαμε ενα ψιλό sexting που το χοντρύναμε σε φάση να έχω καυλώσει τόσο που όταν συναντηθήκαμε για να βγούμε και μου ήρθε κοκέτα με το φορεματάκι της,την έψησα να πάμε στο σπίτι που ήταν πιο κοντά.Έτυχε να ναι το δικό της..

Μπαλάκια 2,αργάμιση έφυγα από το σπίτι της και πήγα στο δικό μου.
Και το πρωί,άπειρα μηνύματα και κάτι χαζά στεναχωρημένα emoticon γιατί δεν κοιμήθηκα να ξυπνούσαμε μαζί το πρωί και τέτοια.

Δηλαδή τύποι, απλά να πηδηχτούμε και να πούμε "τι ωραία που πηδηχτήκαμε,να μας χαιρόμαστε" :grin: να πηδηχτούμε και καμιά άλλη φορά στο μέλλον ή  και όχι,δεν παίζει;

Οι Γερμανίδες μια χαρά το κάνουν αυτό.

Τα πάντα παίζουν παντού. Εμείς γενικολογούμε και προσπαθούμε να τα βάλουμε όλα σε κουτάκια που θα μας βοηθήσουν σε μια επόμενη επαφή και εμπειρία προκειμένου να προβλέψουμε και να αξιολογήσουμε τα πράγματα. Αυτό στη βάση του παραβλέπει το γεγονός ότι οι άνθρωποι άσχετα από καταγωγή, κουλτούρα, νοοτροπία.. δεν είναι όμοιοι.
Λαμβάνοντας υπ''οψιν τον παραπάνω συλλογισμό και τον περιορισμό στο να ισχύει για.. όλες.. η δικιά μου εμπειρία με Ουκρανία τα τελευταία 4 χρόνια και μάλιστα εκτός ελλάδος στα μέρη τους, λέει πως τα κίνητρα και οι επιμέρους συμπεριφορές των γυναικών αυτής της χώρας εκκινείται από ένα βασικό κίνητρο. Την επιβίωση. Και αν είναι δυνατό την αναρρίχηση σε καλύτερο περιβάλλον και συνθήκες ζωής. Για αυτό το κίνητρο βασικά χωρίς ελεύθερη είσοδο στις περισσότερες χώρες και με την κατάσταση που επιδεινώθηκε στη χώρα τους λόγω του πολέμου το μόνο που έχουν να πουλήσουν είναι τον εαυτό τους. Η μόρφωση και το εκπαιδευτικό τους σύστημα είναι πολύ χαμηλά, στις λίγες οικονομικά γυναίκες σε ανώτερη κατάσταση δεν έχουμε πρόσβαση.. οπότε φίλε καταλήγω στο συμπέρασμα πως τα μόνα που μένουν είναι α. το sex for money σε όλες τις εκφάνσεις του (επαγγελματίες, ερασιτέχνες, χορηγίες, διακοπές κτλ.) και β. Η εξεύρεση άντρα, συντρόφου, προστάτη, πατέρα. Και εδώ εσύ μάλλον έπεσες στη δεύτερη περίπτωση.
Όταν αναφέρεις τις γερμανίδες και τις λοιπές ευρωπαίες ξεχνάς πως προέρχονται από άλλη ταξική, κοινωνική κουλτούρα και πως άλλα θέματα απασχολούν τη ζωή τους. Η επιβίωση μιας δυτικοευρωπαίας είναι εξασφαλισμένη. Και αφού το ζην είναι εξασφαλισμένο το πρόβλημά της είναι η εξασφάλιση του ευ-ζην. Και όπου ευ για πολλές από αυτές είναι η ελευθερία, το ποιοτικό sex, η επαγγελματική αναρρίχηση κ.α.
 

malecon

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
164
Πόντοι
0
οι ουκρανιδες ειναι τρελα μουνια!!!!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
οι ουκρανιδες ειναι τρελα μουνια!!!!
δυστυχος αλλα για να τα τρωνε οι ουκρανοι τα τρελα και καλα μουνια και οχι ο καθε ξενος,αφραγγοσ,κλανιρογαμπροσ και μπαρπασ που βλεπω χαχαχαχαχαχαχααχχααχχ.καμια σχεση αυτεσ που βλεπω διακοπεσ με τον αντρα τους οι φιλεσ με τα μπαζα και γυφτοπουτανακια που γνωριζεις εκει.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
αντι να διαβασουμε κατι καινουργιο στο θρεντ συνεχως τις ιδιες μαλακιες διαβαζουμε.

επαναληψη κοντρα στην επαναληψη.

δασκαλε που διδασκες οπως θα ελεγε και ο αγαπητος ιωσηφ.

τελικα καταλαβαινω ποσο δικιο ειχε οταν αποφασισε να σταματησει να γραφει και να αποχωρισει. αν και για να πω την αληθεια του ειχα ζαλισει τα αρχιδια να ΜΗΝ σταματησει να γραφει.

ο σοφος διδασκαλος ιωσηφ εβλεπε οτι η μαλακια και το ψεμα δεν εχουν ορια εδω μεσα.
 

mitroglou7

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
αντι να διαβασουμε κατι καινουργιο στο θρεντ συνεχως τις ιδιες μαλακιες διαβαζουμε.

επαναληψη κοντρα στην επαναληψη.

δασκαλε που διδασκες οπως θα ελεγε και ο αγαπητος ιωσηφ.

τελικα καταλαβαινω ποσο δικιο ειχε οταν αποφασισε να σταματησει να γραφει και να αποχωρισει. αν και για να πω την αληθεια του ειχα ζαλισει τα αρχιδια να ΜΗΝ σταματησει να γραφει.

ο σοφος διδασκαλος ιωσηφ εβλεπε οτι η μαλακια και το ψεμα δεν εχουν ορια εδω μεσα.
Τύπε μου δεν υπάρχει σάλιο!Δεν βλέπεις τι κρίση υπάρχει στην Ελλάδα;
Πήγαν μιά φορά πριν από 5 χρόνια και γ'αυτήν την εκδρομή μας γράφουν συνέχεια.Ο δάσκαλος τι να γράψει τύπε μου;αφού αυτοί τα ξέρουν όλα!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Τύπε μου δεν υπάρχει σάλιο!Δεν βλέπεις τι κρίση υπάρχει στην Ελλάδα;
Πήγαν μιά φορά πριν από 5 χρόνια και γ'αυτήν την εκδρομή μας γράφουν συνέχεια.Ο δάσκαλος τι να γράψει τύπε μου;αφού αυτοί τα ξέρουν όλα!
δυστυχοσ ο διμητρακισ δεν γραφει και αναγκαζομε να επαναλαμβανω τα ιδια καθε φορα που εμφανιζεται και ενασ μεγαλοσ γαμιασ οπως ο τελευταιοσ ο βαλκανιοσ κλωνοσ του κμαν χαχαχαχαχ.προχτεσ φιλε ενασ χαζοσ κυπριοσ ελεγε ποσο φτηνο ειναι το κιεβο,ολεσ σε παρακαλανε στον δρομο και οτι οπου παει οι γκαρσονεσ του δινουν το νουμερο τουσ για να τησ γαμησει.στον φιλο που τα ελεγε πιστεψε και τον εστειλε σε μενα να μου  πει τα ιδια γιατι παντα του λεω τα αντιθετα.του εκανα ρεσιταλ του τυπου και φαντασμαγορικο σοου τον εκανα σκονη.του ειπα σε μενα τωρα δεν πουλασ παραμυθια και αλλαξε τισ ιστοριεσ του.ετρωγε φτηνα στο χατα οπως του ειπα που μονο αυτο βρισκουνε η ξενοι και καμια βιζιτα απο ξενοδοχειο.οσο για τισ γκαρσονεσ ασ γελασω,18-20 με τιποτα δεν θα ασχολιονταν με ενα 50νταρη εκτοσ αν ηταν ο ντοναλτ τραμπ και αγοραζε την επιχειρηση.μετα ζητησε το νουμερο μου να βρεθουμε εκει γιατι θα ξεκινουσε κιεβο δουλεια.φυσικα του ειπα δεν χρειαζεται,τι να με κανει εμενα τοσεσ γκομενεσ γαμα και τον παρακαλανε στον δρομο.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
καπου σλοβακια χαθηκε ο βαλκανιοσ πουτσαρασ,δεν εχουμε πλεον νεα του χαχαχαχα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ο κολητοσ μου κιεβο για δουλεια,μονο αυριο θα εχει ελευθερο.αν γνωριζα προσωπικα τον κμαν θα του ελεγα να βρεθουνε να του βρει καμια γκομενα.μενει σε χοτελ 200 ευρο την μερα και φαγητο τον βγαζουν οι πελατεσ του.οτι βρει μονο απο χοτελ και του στοιχιζει ακριβα.ο σαλονικιοσ ειναι οδυσσο λεει καλοσ καιροσ τιγκα απο μουνια και με καταριετε που αντι οδυσσο εκλισα βελιγραδι.εγω καταριουμε το μπαζο σερβα του φιλου μου που με επεισε να παω να παιξω μπαλα εκει.ασε να δουμε τι θα βγει εκει να σασ ενημερωσω αν και νθκτα δεν νομιζω να βγαινω εξω.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
282
Κριτικές
3
Like
187
Πόντοι
1
Ευτυχώς δυστυχοσ ο διμητρακισ δεν γραφει
Τι να γράψει και αυτός ο κακομοίρης ;;;; Μήπως έχει να μας δείξει και κάτι ;;;;; Μια μογγόλα 10 χρόνια και αυτή με πληρωμή  :helpplea:  :headbang: Σαν κομπίνα που θερίζει το σιτάρι είναι ο Kman, τις ξεπατωσε όλες !!!!!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
[quote author=Μπουλης Αγαμηδης  link=topic=45007.msg7189433#msg7189433 date=1475793255]
Τι να γράψει και αυτός ο κακομοίρης ;;;; Μήπως έχει να μας δείξει και κάτι ;;;;; Μια μογγόλα 10 χρόνια και αυτή με πληρωμή  :helpplea:  :headbang: Σαν κομπίνα που θερίζει το σιτάρι είναι ο Kman, τις ξεπατωσε όλες !!!!!
[/quote]και ο σαλονικιοσ μπουλη μου εχει πολλεσ φοιτιτριεσ τωρα οδυσσο.δικτιωθηκε καλα και εχει μικρουλεσ με 300-500 γριβνα 10-20 ευρο!τωσα αξιζουν κ ο αρχοντασ  δινει 150-200 ευρο.παιζει ρολο που τισ βρισκεισ,αλλεσ τιμεσ σε σαλον,ιτερνετ και αλλεσ αν οι ιδιεσ καθονται στα μερη που τρωνε ολοι που ψαχνουν απελπισμενα μουνι και δινουν οτι θελουν.αν ο αρχοντασ γνωριζε ρωσικα απο ιτερνετ θα ειχε μεγαλυτερη επιτυχια αλλα ο ιδιοσ εχει φετιχ να τισ καμακωνει στα κλαμπ και να φαντασιωνεται οτι ειναι νορμαλ γκομενεσ που απατανε τον αντρα τουσ μαζι του χαχαχαχαχαχαχαχαχ.πολυ τρελασ ο κμαν.δεκεβριο θα παω οδυσσο,θα βρεθω με σαλονικιο εκει δυστηχοσ δεν γραφει εδω μονο διαβαζει.ο ντερτι γνωρισε τον σαλονικιο.δεν χονευει που τον εστησα και λεει 30 φοιτιτριεσ ειχε ετοιμεσ με 300-500.τισ ειδε φιλοσ μου πολυ καλεσ.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τις τελευταίες μέρες η γρίβνα και το ρούβλι δυνάμωσαν ελαφρώς!!!! Πιστευω πως συνδέεται άμεσα με την έλευση του Μέγα Κμαν και της οικονομικής ένεσης που προσέφερε απλόχερα και στις δύο χώρες :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom