Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Οι γκόμενες από Γεωργία είναι πολύ σπάνιες και δύσκολες  :think:  Εγκληματίες ,μπουκαδόροι κλεφτρόνια.  Εδώ δεν μπορούμε να ξεφορτωθούμε αυτούς που έχουμε εδώ να μας έρθουν και άλλοι  :headbang:  Όχι αλλά σκατά στην Ελλάδα
Tι να τις κανει καποιος αυτες τις σαυρες.Μιλαμε για τα απολυτα σαβουρια.
 

hdi43

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2016
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Στο Κιεβο έχει ραδιενέργεια από το Τσερνομπιλ?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
το αστειο με τους ανατολικους αντρες βασικα,αλλα κ γυναικες ειναι οτι νομιζουν οπως πχ κι οι μολδαβοι παλια,οτι μπορουν να βρουνε μια δουλεια Σστην δυτ ευρωπη κ να κανουν κ ζωη.φυσικα αυτο ειναι φαντασιωσεις εκτος απο οποιες γινουν βιζιτες κ κανουν κι οικονομια παραλληλα...για τους αλλους κ τις αλλες..φευ..
εδω ειναι ανεργοι κατοικοι γηγενεις με τα 20πλασια προσοντα κ δεν βρισκουν,αυτοι μες στην χαζομαρα τους πιστευουν οτι η ευρωπη η ακομα χειροτερα η αμερικη ειναι οπως αυτα που βλεπουν στα φιλμ... :headbang:
τεσπα δεν νομιζω οτι θ δωθει ελευθερη διακινηση στους ουκρανους ,πιο πολυ απ οτι ηδη εχουν δηάδη,μην ξεχναμε οτι καποιος χωρις ποινικο μητρωο βγαζει πανευκολα πλεον μια σεγκεν τουριστικη βιζα..
ελπιζω να μην γινει,γιατι αν γινι φρη εντελως η διακινηση ,θα συμβςι, οτι κ στην μολδαβια,κι εξαφανιστουν οι ντεβουσκες,καθοσον αλλο μερος σαν την ουκρανια εκτος κιεβου κι οδησου,απλα δεν υπαρχει/// :hi:
Άντε πάλι τα ίδια!Γιατί να μην μπορούν να φύγουν οι κοπέλες;Το τελευταίο διάστημα ένας φίλος μου έχει γνωρίσει μια Ουκρανέζα μικρή που έφυγε απο τις εμπόλεμες περιοχές και ήρθε εδώ και ζήτησε άσυλο!Έχει ξεσκιστεί στη πούτσα!Η μαλακία είναι πως το μπουρδέλο το κράτος δεν θα της δώσει χαρτιά για να μείνει...Ποιό το πρόβλημά σας η κάθε Ντέβουσκα να πηγαίνει όπου γουστάρει!Καλύτερα θα είναι για να μην έχουν ανάγκη τον κάθε πορνοτουρίστα ή Τούρκο!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Άντε πάλι τα ίδια!Γιατί να μην μπορούν να φύγουν οι κοπέλες;Το τελευταίο διάστημα ένας φίλος μου έχει γνωρίσει μια Ουκρανέζα μικρή που έφυγε απο τις εμπόλεμες περιοχές και ήρθε εδώ και ζήτησε άσυλο!Έχει ξεσκιστεί στη πούτσα!Η μαλακία είναι πως το μπουρδέλο το κράτος δεν θα της δώσει χαρτιά για να μείνει...Ποιό το πρόβλημά σας η κάθε Ντέβουσκα να πηγαίνει όπου γουστάρει!Καλύτερα θα είναι για να μην έχουν ανάγκη τον κάθε πορνοτουρίστα ή Τούρκο!
εχουμε αντικρουομενα συμφεροντσ...εσενα σε συμφερει η ελευθερη βοσκη,εμας το μαντρι... :orchestra:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Άντε πάλι τα ίδια!Γιατί να μην μπορούν να φύγουν οι κοπέλες;Το τελευταίο διάστημα ένας φίλος μου έχει γνωρίσει μια Ουκρανέζα μικρή που έφυγε απο τις εμπόλεμες περιοχές και ήρθε εδώ και ζήτησε άσυλο!Έχει ξεσκιστεί στη πούτσα!Η μαλακία είναι πως το μπουρδέλο το κράτος δεν θα της δώσει χαρτιά για να μείνει...Ποιό το πρόβλημά σας η κάθε Ντέβουσκα να πηγαίνει όπου γουστάρει!Καλύτερα θα είναι για να μην έχουν ανάγκη τον κάθε πορνοτουρίστα ή Τούρκο!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1453679769369.jpg
    FB_IMG_1453679769369.jpg
    28,5 KB · Εμφανίσεις: 35

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Tι να τις κανει καποιος αυτες τις σαυρες.Μιλαμε για τα απολυτα σαβουρια.
παρτο πισω μην γινει της κορεας!τωρα γουσταρω μια ρωσοποντια μαυρα μαλια,ασπρουλα γαλαζια ματακια πολυ ομορφη χαχαχαχ,κυπρο μενει.γνωρισα μια κοπελιτσα γεωργιανη 10 στα δεκα πολι κλασατι.ξανθη,ασπρουλα κορμακι φιδισιο.ντρεποντε αυτεσ να πουνε ειναιποντιεσ και ειπε θεσαλονικια αλλα δεν μασησα χαχαχα.της λεω μοιαζεισ γεωργιανη,οι ελληνηδεσ ειναι χοντρα μπαζα εσυ εισαι πολυ ομορφη και χαμωγελασε.δεν με αμφισβητησε.
 

MrRobot

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
198
Like
0
Πόντοι
1
Μονο που η ντεβουσκα θα παει αλλου στην ΕΕ και οχι στην μπανανια μας
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
παρτο πισω μην γινει της κορεας!τωρα γουσταρω μια ρωσοποντια μαυρα μαλια,ασπρουλα γαλαζια ματακια πολυ ομορφη χαχαχαχ,κυπρο μενει.γνωρισα μια κοπελιτσα γεωργιανη 10 στα δεκα πολι κλασατι.ξανθη,ασπρουλα κορμακι φιδισιο.ντρεποντε αυτεσ να πουνε ειναιποντιεσ και ειπε θεσαλονικια αλλα δεν μασησα χαχαχα.της λεω μοιαζεισ γεωργιανη,οι ελληνηδεσ ειναι χοντρα μπαζα εσυ εισαι πολυ ομορφη και χαμωγελασε.δεν με αμφισβητησε.
υπαρχουν και ρωσσοι-ιδες ξεχασμενοι που εχουν γεννηθει και μεγαλωσει Γεωργια.Μην μπερδευουμε Ρωσσιδες με γαμσομυτιδες γεωργιανες γαλοπουλες :vomit:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
καπου θα σκονταψυμε σε καμια ουκρανη ποτε δεν ξερεις τι επιφυλασει η τυχη του καθενος ;)
και μη χειροτερα,τοση ατυχια πανω μου εφυγα απο τυφλιδα κιεβο και αμεσως πηγα οδυσσο να γλυτωσω απο αυτους που με εψαχναν και γνωρισα μια τρελη που μου εκανε τη ζωη ποδηλατο για το τιποτα σχεδον 5 χρονια.επαιζα το παιχνιδι της να την πισω ειναι μια απο τα ιδια αυτη με εβαζε συνεχεια δοκιμασιεσ,εγω πιστευα με δοκιμαζε.προτεινα χρηματα να τσιμπισει τιποτα,αυτο κινσε υποψια οτι παει να φαει πολυ περισοτερα.οταν την μπαγλαρωσαν οι μπραβοι αυτην και τον αντρα της οπως τησ ελεγα θα παθει και νομιζε αστειευα ειπε αυτο.ηθελα να ξερω ποτε ερχεται να κρυβομε γιατι τον φοβομουν χαχαχαχα.ο αντρασ της αρνακι εγινε,χεστηκε.ειπε νομιζε θα τησ εκανα κακο και μου ελεγε ψεματα ειναι εδω,εκει,ταξιδια,αρωστιεσ και ατυχιεσ.οταν προτεινα βοηθεια να δω που το παει αρνιοταν και μετα ελεγε δεν με φοηθασ να φυγω απο τον αντρα μοθ με βασανιζεισ και τετεια.για αυτο πλεον δεν πατω τοσουσ μηνεσ οδυσσο ξερει η αστυνομια τι εγινε και με σιμβουλεψαν να μην τουσ σπαζω τα ποδια γιατι αυτο θελουνε αυτοι!να με πανε δικαστηρια οτι ειμαι τρελοσ.αφησα να ξεχασουνε,δεν ασχολουμε και θα με ξαναδουνε συντομα μπροστα τους χαχαχαχαχ.τωρα αφησα να περασει λιγοσ καιροσ μην μασ κανει καμια μαλακια με αστυνομια και δεν μπουμε στην χωρα αλλα δεν νομιζω μετα απο τον φοβο που περασαν χαχαχαχαχα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παππου σε χαιρετω και να εισαι καλα οπου εισαι.οδηγω την νταλικα τωρα και τραγουδω το δεν το παιζω τρελοσ αλλα ειμαι χαχαχαχα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
χτες αρχισα να απαντω στον νυκτερο οτι ειμαι του 80 σχεδον γενημα και να γραφω διαφορα που μου ελεγαν οικογενεια,φιλοι και τις εμπειριεσ μου απο 12 που θυμωμουν.τελικα ειχα γραψει τεραστιο κειμενο και δεν τελειωσα,λεω θα σασ κουρασω και θα βγαλετε τα ματια και δεν το εστειλα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
δουλεθει το μπαντου ουκρανια,σκεφτωμε για ιβανοφραγκοβσκ,χαρκοβ διπλα απο ντονετσκ καλυτερα μην διακηνδηνευσω.παιζει πολυ το μπαντου.για ιερεβαν βρηκα πολλεσ πουτανεσ μαμπα τιμεσ δεν ξερω αλλα καλυτερα εκει να παιξω που θα φενομε εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom