Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ! Αν πάει σημαίνει πως γουστάρει! Αν δεν πάει θα βγεί προβληματική τη στιγμή που έχει πει και μεγάλες κουβέντες του στυλ "δεν έχω πρόβλημα"! Αρα ραντεβού στο Κίεβ θα έδειχνε τις προθέσεις της κορασίδας και θα γλιτώσει απο ταλαιπωρία ψησίματος στο Λβιβ που είναι η έδρα της!Και έχω σαν δεδομένο οτι είναι αναξιόπιστες κυρίως απο γνωριμία Ίντερνετ!

Και αυτό το λέω απο ιδία εμπειρία στο Μουκάτσεβο...2 μήνες πριν πάω είχα συχνή επάφη με 2 Τριαντάρες Μιλφ! Όχι πολλά πολλά αλλά ανταλάζαμε φωτογραφίες και συμφωνήσαμε να βρεθούμε! Με το που έφτασα η μια εξαφανίστηκε και όταν έφυγα μου έστειλε μύνημα πως ίσως βρεθούμε το πρωί στο πάρκινγκ μιας αγοράς :jerking: και η άλλη με κάλεσε μια βόλτα στο πάρκο με τα παιδάκια απο το σχολείο που συνόδευε! Δεν είχα καμία όρεξη...
Και μιλάμε για ένα χωριό που όλα είναι δίπλα και τα βράδια δεν υπήρχε ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΛΑ ΝΕΚΡΑ ΕΞΩ!!!!! Εγώ ο μοναδικός Τουρίστας!! Και πάλι δεν ήρθαν να με βρουν οι τριαντάρες Μιλφ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  
ρολογα μου οταν δεν γραφεις για πολωνια που σε παρασερνει ο τρελοκμαν μιλας λογικα.δεν υπαρχει λογικη η σε γουσταρει κιεβο η ουκρανια γενικα,γινονται ανατροπεσ και αυτεσ δεν μιλανε μονο μαζι σου αλλα με χιλιαδεσ,αλλασουν τα πλανα τουσ καθημερινα.την συνεχη επικοινωνια την εχουν με καπειον αγαθουλη που μιρηστηκαν οτι δεν τησ πηρε χαμπαρι και μπορουνε να του φανε κατι.οσες με καλεσαν να μιλησουμε σκαιπ και μιλησα ρωσικα και ειδαν ειμαι γνωστης εγιναν καπνοσ εξαφανιζολ χαχαχαχαχαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μιλουσα με τον θειο μου οδυσσο τωρα και λεει σκηνικο χτεσινο.καθοταν στο φραμπολι το χοτελ για καφε με ενα ελληνα γνωστο του που κανει διακοπεσ εκει.καθονται διπλα μια μικρουλα 20 ομορφη και μια 32.ο ελληνας τρελαθηκε δεν μιλα λεξη ρωσικα ομως και λεει στον θειο μου καλεσε τισ.του λεει ο θειοσ ακου να σου πω,ενα καφε που ηπια θα πληρωσω εγω,εχεισ λεφτα να τησ καλεσω?ααυτεσ θα παραγγειλουν οσα τρωνε τον μηνα χαχχαχαχ.εδειξε στο πορτοφωλι οτι ηταν φορτωμενοσ χρημα.τησ καλεσε ο θειοσ παραγειλαν ψαρι,σαλατα και κρασακι.ο λογαριασμοσ 3200 γριβνα,εδωσε ο θειοσ εκπτωτικη καρτα 25%.μετα αυτεσ λενε παμε βολτα σε ενα μαγαζι με μουσικη για κοκτειλ.ο ελληνασ λεει παμε,ο θειοσ λεει ρε που πας χωρισ λεξη αγγλικα και ρωσικα χαχαχαχαχ.της αποχαιρετησε και εφυγε λεγωντας τουσ δεν κανω παρεα με πουταναρεσ αν θελετε αλλη φορα σας κερνω μονο καφε γελασανε αυτεσ που ειπε ετσι και της αφησε με τον λιγουρη ελληνα να πανε πιο κατω για κοκτειλ.του ειπα γιατι τον αφησεσ μονο να τον μαδησουνε.λεει αστο να μαδανε τουσ βλακεσ που ερχοντε και να περναμε εμεισ καλα χαχαχαχαχ,ασε να του φανε λιγα λεφτα να του περασει λιγουρα ειδη δεν του αρεσε που πληρωσε στο ρεστορν τοσα.δεν ξερουμε ακομα αν γαμησε η οχι,αν ναι θα του προτειναν αυτεσ δωρακι,θα μαθω και θα σασ ενημερωσω χαχαχαχα
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ρολογα μου οταν δεν γραφεις για πολωνια που σε παρασερνει ο τρελοκμαν μιλας λογικα.δεν υπαρχει λογικη η σε γουσταρει κιεβο η ουκρανια γενικα,γινονται ανατροπεσ και αυτεσ δεν μιλανε μονο μαζι σου αλλα με χιλιαδεσ,αλλασουν τα πλανα τουσ καθημερινα.την συνεχη επικοινωνια την εχουν με καπειον αγαθουλη που μιρηστηκαν οτι δεν τησ πηρε χαμπαρι και μπορουνε να του φανε κατι.οσες με καλεσαν να μιλησουμε σκαιπ και μιλησα ρωσικα και ειδαν ειμαι γνωστης εγιναν καπνοσ εξαφανιζολ χαχαχαχαχαχαχαχ
Πρέπει να υπάρχει "βιομηχανία" απόσπασης κεράσματος εκεί πάνω!!! Αυτό το παρατήρησα στο Λβιβ... Νομίζω σας το έγραψα! Στα γρήγορα λέω πως σε ένα ραντεβού απο Τίντερ ήρθε μια τύπισσα πολύ εξοικειωμένη στα ραντεβού που μου έκανε μια μίνι ξενάγηση και μου είπε αρκετά για το Λβιβ! Στο τέλος καθήσαμε για ένα καφέ και γλυκό (ούτε 50 γρίβνα) και μου έδωσε χαρακτηριστικά τον λογαριασμό και της απαντάω με χαρακτηριστικό αρχοντικό Αμερικάνικο στυλ πως κερνάω για την ξενάγηση! Μετά επιδίωκε ραντεβού με το παιδί που είμασταν μαζί στο ίδιο στυλ απο τίντερ!
Η δευτερη απο Μάμπα που μιλούσαμε 2 μέρες και ήρθε απο επαρχία για δουλειά στο Λβιβ και ήταν πριονοειδές θυλικό με ξέκωλες φωτογραφίες επέλεξε και εστιατόριο μια ώρα πριν ξεκινήσει την ...αδιευκρίνιστη δουλεια της στις 22:00! Εγώ της είπα να πάμε στη μεγάλη γωνιακή καφετέρια για γλυκό και να γνωριστούμε και με προσέβαλε άσχημα + μπλόκ :2funny: :2funny: :2funny: 
Προσοχή λοιπόν ;)
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Πρέπει να υπάρχει "βιομηχανία" απόσπασης κεράσματος εκεί πάνω!!! Αυτό το παρατήρησα στο Λβιβ... Νομίζω σας το έγραψα! Στα γρήγορα λέω πως σε ένα ραντεβού απο Τίντερ ήρθε μια τύπισσα πολύ εξοικειωμένη στα ραντεβού που μου έκανε μια μίνι ξενάγηση και μου είπε αρκετά για το Λβιβ! Στο τέλος καθήσαμε για ένα καφέ και γλυκό (ούτε 50 γρίβνα) και μου έδωσε χαρακτηριστικά τον λογαριασμό και της απαντάω με χαρακτηριστικό αρχοντικό Αμερικάνικο στυλ πως κερνάω για την ξενάγηση! Μετά επιδίωκε ραντεβού με το παιδί που είμασταν μαζί στο ίδιο στυλ απο τίντερ!
Η δευτερη απο Μάμπα που μιλούσαμε 2 μέρες και ήρθε απο επαρχία για δουλειά στο Λβιβ και ήταν πριονοειδές θυλικό με ξέκωλες φωτογραφίες επέλεξε και εστιατόριο μια ώρα πριν ξεκινήσει την ...αδιευκρίνιστη δουλεια της στις 22:00! Εγώ της είπα να πάμε στη μεγάλη γωνιακή καφετέρια για γλυκό και να γνωριστούμε και με προσέβαλε άσχημα + μπλόκ :2funny: :2funny: :2funny: 
Προσοχή λοιπόν ;)
δεν ξερω απο σαλον λβιβ αλλα αν ηταν οδυσσο η κιεβο θα σου ελεγα σιγουρα σε σαλον δουλευει,φευγουν απο το σαλον και πανε εκτοσ βιζιτα αλλα σε χρεωνουν για το ταξι 200 γρ συν καμια 300 γριβνα εξτρα για αυτεσ που φευγουν απο τον χωρο τους χαχαχαχαχαχα.κολητος μου τωρα θα παει ντνιπροπετροβσκ σε πορνιδιον που ξερει απο κυπρο.οταν επιστρεψει οχτωβριο θα σας πω πως περασε και αυτοσ.αλλοι 2 κυπριοι χτεσ μου ειπαν κιεβο τσαμπα ηταν το φαγητο.τουσ ειπα αν τρωτε στο χατα που μονο αυτο βρισκουν οσοι δεν ξερουν σηγουρα φτηνα ειναι,τελικα εκει τρωγανε και φενωταν φτηνα με το ρειτ ενω δεν ειχαν μαζι τουσ κορασιδια που δεν θα δεχωνταν με τιποτα να φανε εκει αν ηταν τισ δουλειας.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Φίλε Popov :hi:

Πριν μιλήσω για Λβιβ διακρίνω πως είστε κι εσείς επηρεασμένος απο τον Κμαν :2funny:!Και διακρίνω πως έχετε τη σπίθα μέσα σας και είστε "κρυφοβαλκανοπουτσιστής" :2funny: :rockon:
Πάμε τώρα στον φίλο που το σκέφτεται για Λβιβ!Καταρχήν να κρατάει πολύ μικρό καλάθι αν η γνωριμία με τη κοπέλα είναι ιντερνετική και σχετικά επιφανειακή ..Το αν θα εμφανιστεί εξαρτάται από τη κυκλοθυμία των ημερών της και οι Ουκρανές δεν τα πάνε καλά σε επίπεδο ψυχικής ισοροπίας !Το ιδανικό θα ήταν αφού δέχεται να έρθει Κίεβο να τη δει στη πρωτεύουσα τις μισές μέρες στην αρχή που θα κάνει και αυτή διακοπές και αναγκαςτικά θα μείνει στο διαμέριςμα μη έχοντας εναλλακτική το σπίτι της και να πάει Λβιβ μετά!Αν δεν έρθει Κίεβο τότε ας παει για τουρισμό Λβιβ!Πιστευω πως η πόλη δεν είναι τόσο ερωτική όσο ακούγεται...Ίσως οι πρεσβύτεροι να έχετε άλλες εμπειρίες!Επίσης 3 μέρες είναι αρκετές για Λβιβ και με λίγα λεφτά κάνεις απίστευτες ...γαστρονομικές διακοπές!!! !Η τέταρτη θα είναι βαρετή και επανάληψη των ιδίων αν είσαι απλά μόνος τουρίστας !Παιχνίδι απο Ίντερνετ σχεδόν αδύνατο ...Έχει δε πολλές με ψυχολογικά προβλήματα..και θέλει προσοχή με ποιά μιλας και τι λες!
Επίσης συμφωνώ με Lefteris στο ελεύθερο παιχνίδι!Και πράγματι στην Αίγυπτο σε 5 μέρες είχα βγάλει γκόμενα(Ιαπωνέζα) πράγμα που δεν έγινε σε 10 μέρες Ουκρανία...
Τυχερά βέβαια μπορεί να υπάρξουν αλλά όχι με τη συχνότητα άλλων χωρών !!
Για οτιδήποτε άλλο στη διάθεσή σας!

Ετσι είναι.Παλιά το Λβωφ είχε νόημα αν ήσουν on budget.Αν είχες ας πούμε μόνο 1500 ευρώ για μια βδομάδα στο Κίεβο θα περνούσες σα γύφτος ενώ στο Λβωφ σα βασιλιάς.Ενώ με 1500 ευρώ για τριήμερο θα περνούσες στο Κίεβο σαν αυτοκράτορας.
Να πας Λβωφ να εγκλωβιστείς για να γαμήσεις ένα εξάρι στο μάξιμουμ δεν έχει νόημα.Παλιά είχε νόημα αφού έκανες live καμάκι επί τόπου και έβγαζες γκόμενα χωρίς prearranged contacts από το ίντερνετ.Τώρα χωρίς prearranged contacts είσαι χαμένος από χέρι στην επαρχία.Δεν υπάρχει πλέον live καμάκι οι γκόμενες είναι επιφυακτικές με τους ξένους.
Στο Κίεβο ακριβώς το αντίστροφο άπειρα μουνιά άπειρες διαθέσιμες και στο ίντερνετ και στα κλαμπ και στο live αποκλείεται να αστοχήσεις.Το πολύ καλείς το μουνάκι από το Λβωφ να σε επισκεφτεί ενώ γαμάς κιεβιώτικους κώλους όσο ταξιδεύει στο λεωφορείο.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
βρηκα πτηση για τσερβνοτσι με ουκρανιαν,τελικα ναι εχει αεροδρομιο και πτησεις με ουκρανιαν,θα κανω την βολτα μου και εκει
 
D

dude901123

Επισκέπτης
βρηκα πτηση για τσερβνοτσι με ουκρανιαν,τελικα ναι εχει αεροδρομιο και πτησεις με ουκρανιαν,θα κανω την βολτα μου και εκει

Το αεροδρόμιο φάντασμα άνοιξε.. με 72 ευρώ από Κίεβο πηγαινοέρχεσαι. Φίλε Λέον.. Ξέχνα Κίεβο, Οδησσό, Λβοβ γιατί αν σκέφτεσαι ότι θα βρεις πουτανάκια που επαγγελματικά ψάχνουν να στα φάνε.. όπως στα παραπάνω μέρη τότε σε προειδοποιώ πως ακόμη και Sallon ή χορηγία με την κλασσική έννοια θα δυσκολευτείς να βρεις. Αυτό όμως δεν σημαίνει πως οι χωριατοπούλες θα σε περιμένουν με ανοιχτά τα πόδια. Στα παρθένα εδάφη δεν υπάρχουν ευκολίες. Μια πόλη 350.000 κατοίκων και με 10 πανεπιστημιακές σχολές. Ένας πεζόδρομος με μερικά καφέ και διασκορπισμένα στην πόλη 2,3 μικρά εμπορικά κέντρα και μερικά bar και Disco. Ποιο είναι το πλεονέκτημα? Δεν υπάρχει σοβαρή πονηριά. Η γκόμενα που θα κανονίσεις να βγείτε ακόμη και αν θέλει να στα φάει δεν μπορεί να σου κάνει λογαριασμό πάνω από 300 grivnia. Οι τιμές είναι εξωφρενικά χαμηλές σε όλα. Και τα κορίτσια κανονικές χωριατοπούλες. Η πόλη έχει αποδεκατιστεί. Είναι από τις περιοχές που στελέχωσαν τον Ουκρανικό στρατό και συχνά ακούς πως ο αδερφός, ο φίλος, ο συγγενής πήγε στον πόλεμο. Είναι όμως στη δική σου ικανότητα, προετοιμασία, μαγκιά να διαπρεύσεις σε αυτό το έδαφος και να μην βάλεις το πουλί στο βρακί σου πουλώντας αγάπη και έρωτες ή να τριγυρνάς σαν την άδικη κατάρα.
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
τωρα που σε ξαναδιαβαζω καταλαβα απο ιτερνετ μιλασ με καραπουταναρεσ που μιλανε αγγλικα.αδικα πασ αν πασ για αυτην.μονοσ παλι θα παρεισ πουλλον εκτοσ αν ακολουθησεισ τον δρομο ταξιτζηδων και ξενοδοχειον.φιλοσ εμενε οδυσσο σε πολυτελεσ ξενοδοχειο την επαθε μονο γκομενεσ δουλευαν ρεσεψιον.ντρεποταν τι να τουσ πει,ηταν και καλα κοριτσακια που ειδα.τελικα γνωριστηκαμε τυχαια και πηδηξε σε σαλλον 50 ευρο.
Κάνεις λάθος φίλε μου. Η κοπέλα είναι νορμάλ και όχι καραπουτανάρα και δε θέλει τα λεφτά μου, δεν είμαι κανένας πλούσιος, αν ήθελε λεφτά θα κοίταζε σε μεγαλύτερες ηλικίες Η κοπέλα θα έρθει Κίεβο απο Lviv με δικά της έξοδα. Την γνώρισα μέσω γνωστής που σπουδάζει σε ελληνικό πανεπιστήμιο. Φυσικά το ότι θα γαμήσω δεν είναι εγγυημένο, αλλά μαζί θα μείνουμε, που θα πάει :grin:  Επίσης είπα ότι δεν πάω μόνο για την γκόμενα, μου αρέσουν τα ταξίδια, Ουκρανία είναι φθηνά, έχει και εισιτήρια σε καλές τιμές, why not. Άρα για να καταλάβω οι περισσότεροι λέτε Κίεβο. Μπορώ να πάω 2 μέρες πριν να κάνω και κανα παιχνίδι με καμιά γκόμενα αν κάτσει, όπως είπα πάντως ποτέ δεν ταξιδεύω μόνο για το γαμήσι. Αν τώρα κάτσει και αυτό είναι πάντα ένα bonus :)
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Αν με την τύπισσα υπάρχει κάποια θετική προοπτική στον ορίζοντα για να γίνει κάτι (και εφόσον δεν ισχύουν όσα σωστά, σημειώνει ο λέοντας
με σούζον το βίλλον) τότε τραβήξου στην έδρα της στο Λβόφ που είναι πανέμορφη
πόλη και έχεις να δείς και να κάνεις πολλά πράγματα. Αν δέσει το γλυκό με την τύπισσα και δεν σε έχει τυχόν μόνο στο μέλι και μάδημα
(και τηγανίτα καθόλου), τότε μπορείτε να πάτε μαζί και Κίεβο. Σαν νεαρός και στο ξέμπαρκο, χωρίς γλώσσα, δεν νομίζω ότι υπάρχει
δυνατότητα να βγάλεις άλλη γκόμενα. Για εργαζόμενες, άλλο θέμα. Οπότε θα σε συμβούλευα να ασχοληθείς με την ευκαιρία που σου δόθηκε
και να πας Λβόφ, και στο μέλλον, βλέπεις και πράττεις αναλόγως με άλλες, και με βάση την εμπειρία που θα αποκτήσεις.
Πριν φύγεις, σιγουρέψου όμως και κάνε προκαταβολικά την καβάντζα σου, για τυχόν στραβή, διότι ο καβλολέοντας
σε αρκετά έχει δίκιο να σε προειδοποιεί, καθώς μέσω διαδικτυακών γνωριμιών γίνονται γενικώς διάφορα.

Μην ακούς τις μαλακίες που γράφει ο Κμαν, διότι στο μυαλό του συγχέει το ελεύθερο καμάκι με τον πληρωμένο έρωτα. Το Λβόφ, είναι μια όμορφη, ερωτική και φιλόξενη πόλη. Σαν μόνο αρνητικό, να προσθέσω ότι οι μετακινήσεις στους δρόμους έχουν τώρα δυσκολέψει αρκετά διότι έχουν πέσει αρκετά κονδύλια και κάνουν παντού έργα, πεζόδρομους, κλπ. Το Κίεβο, από κάθε άποψη είναι πιο δύσκολη πόλη για κάποιον που δεν έχει προηγούμενη εμπειρία από Ουκρανία.
Στο μόνο που θα συμφωνήσω με τον άρχοντα βαλκανιόπουτσο, είναι ότι στο Κίεβο είναι καλύτερα τα πράγματα από θέμα τιμών, επιλογών και ποσότητας στις βίζιτες. Και πάλι, όμως, το παίγνιο δεν είναι για τον καθένα. Καλή συνέχεια  :hi:
Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν με ενδιαφέρουν οι βίζιτες.. Θέλω να ταξιδέψω, να δω μια όμορφη πόλη, αν κάτσει και κανα καμάκι καλό θα είναι αλλά όχι ότι πάω μόνο γιαυτό. Lviv θα μου βγει λίγο πιο ακριβά το εισιτήριο αφού έχει μόνο η ukrainian airlines και μάλιστα με ανταπόκριση από Κίεβο, ενώ Αθήνα Κίεβο έχει και η aegean απευθείας και η ukrainian και μάλιστα με πολύ καλές τιμές αν τα κλείσεις νωρίς :hi:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Κάλές όί όύκράνίδές άλλά όί έλλήνίδές πόλύ κάλύτέρές..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Αργης πολυ μεροπη μου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν με ενδιαφέρουν οι βίζιτες.. Θέλω να ταξιδέψω, να δω μια όμορφη πόλη, αν κάτσει και κανα καμάκι καλό θα είναι αλλά όχι ότι πάω μόνο γιαυτό. Lviv θα μου βγει λίγο πιο ακριβά το εισιτήριο αφού έχει μόνο η ukrainian airlines και μάλιστα με ανταπόκριση από Κίεβο, ενώ Αθήνα Κίεβο έχει και η aegean απευθείας και η ukrainian και μάλιστα με πολύ καλές τιμές αν τα κλείσεις νωρίς :hi:

Να είσαι καλά φίλε!  :hi:
Εφόσον όπως λες υπάρχει τέτοιου είδους σύνδεσμος με κοινή γνωστή, και θεωρείς ότι η τύπισσα είναι εξασφαλισμένο
ότι θα έρθει όντως στο Κίεβο και δεν θα σε στήσει, τότε θα άξιζε να το κανονίσεις έτσι. Πρώτα μαζί Κίεβο και επιστροφή
μαζί Λβόφ (ελπίζω και ζευγαρωμένοι). Το Λβόφ πιστεύω ότι θα σου αρέσει περισσότερο. Έχει φοβερή ατμόσφαιρα και όλο το ιστορικό
του κέντρο είναι αρχιτεκτονικό μνημείο της Unesco.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Κάνεις λάθος φίλε μου. Η κοπέλα είναι νορμάλ και όχι καραπουτανάρα και δε θέλει τα λεφτά μου, δεν είμαι κανένας πλούσιος, αν ήθελε λεφτά θα κοίταζε σε μεγαλύτερες ηλικίες Η κοπέλα θα έρθει Κίεβο απο Lviv με δικά της έξοδα. Την γνώρισα μέσω γνωστής που σπουδάζει σε ελληνικό πανεπιστήμιο. Φυσικά το ότι θα γαμήσω δεν είναι εγγυημένο, αλλά μαζί θα μείνουμε, που θα πάει :grin:  Επίσης είπα ότι δεν πάω μόνο για την γκόμενα, μου αρέσουν τα ταξίδια, Ουκρανία είναι φθηνά, έχει και εισιτήρια σε καλές τιμές, why not. Άρα για να καταλάβω οι περισσότεροι λέτε Κίεβο. Μπορώ να πάω 2 μέρες πριν να κάνω και κανα παιχνίδι με καμιά γκόμενα αν κάτσει, όπως είπα πάντως ποτέ δεν ταξιδεύω μόνο για το γαμήσι. Αν τώρα κάτσει και αυτό είναι πάντα ένα bonus :)
γνωστης απο ελληνικο πανεπιστημιο?ουκρανιδα?χαχαχαχαχαχ σαν αστειο ακουγεται.κοιταξε φιλε φιλοι μου που πηγαν ουκρανια,μολδαβια,λευκωρωσια σε γνωστεσ της γνωστης τελικα μονο την πολη ειδανε χαχαχαχαχα.ο ενας ο συγκεκριμενος μπατσοσ,γυμνασμενος,εμφανισιμοσ αλλα λιγο μυαλο δεν με ακουσε οταν πηγε μινσκ σε παρομοια κατασταση.οταν γυρισε αρχισε να μου περιγραφει την πολη.ρε του λεω ασε την πολη.γαμησεσ την κοπελα?λεει οχι μονο ξεναγησεισ του εκανε χαχαχαχα.οπως του ελεγα θα τρωνε τσαμπα οι γκομενοι που  θα σου λεει φιλοι,ξαδερφια και μαλακιεσ.το παθημε δεν εγινε μαθημα πηγε μολδαβια μετα παλι σε γνωστη γνωστησ τα ιδια.οδυσσο ξερω 4 κοπελεσ που μιλανε ελληνικα,σπουδασανε γλωσα και εκαναν και λιγο ελλαδα σε πανεπιστημιο.συνεχεια διακοπεσ ελλαδα με τα τουριστικα γραφεια που εργαζονται.πολυ μαλακισμενα παντως,βγαινουν με διαφορουσ ελληνεσ και τισ ταιζουν τσαμπα και μονο μαλακιεσ και δικαιολογιεσ τουσ λενε.την μια που κανει συνεχεια πουστιεσ στον σαλονικιο την εβρισα και τωρα σταματησε να τον δουλευει και να του μιλα χαχαχαχ.ετρωγαν στο δειαλημα απο την δουλεια τους και εφευγαν οι βρωμεσ.ασχετο αυτα αλλα σε κοβω μονο τουριστα.να καταλαβω δηλαδη δεν θα εδινεσ στην κοπελα 200-300 γρ για το λεωφορειο δηλ 5-10 ευρο?αν ντρεποταν να στα ζητησει γιατι πολλα ειναι για αυτην και σιγουρα δανειστηκε.αν εισαι απο τουσ τυπουσ που δεν βαζουν χερι στην τσεπη και δεν πληρωνεισ και χαιρεσε που θα ερθει με δικα τησ εξοδα και  θα γλιτωσεισ 5 ευρο μην ερθεισ για το καλο σου εδω.δεν θελουμε τετειουσ τουριστεσ χαχαχαχαχα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παντως φιλε μια κοπελα που παρακαλουσα συνεχεια για οδυσσο 3 φορεσ ηθελε να τισ στειλω λεφτα στην καρτα για λεωφορειο.δεν το εκανα γιατι δεν ηξερα πωσ το κανεισ απο κινητο.αλλεσ 2-3 τελαιταια παλι το ιδιο και λεω γαμησε το πηγα στο σαλον γαμησα και τελοσ.θα εφερνα κοπελιτσα για σπονσαρισμα αλλα παλι το ιδιο λεει στειλε λεφτα απο κινητο δεν ηξερα πως.μετα μου εξηγησε μια γνωστη αλλα ιδη νευριασε η γκομενα και ειπα γαμησε την παιζω με αυτεσ που εχουμε εδω
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Να είσαι καλά φίλε!  :hi:
Εφόσον όπως λες υπάρχει τέτοιου είδους σύνδεσμος με κοινή γνωστή, και θεωρείς ότι η τύπισσα είναι εξασφαλισμένο
ότι θα έρθει όντως στο Κίεβο και δεν θα σε στήσει, τότε θα άξιζε να το κανονίσεις έτσι. Πρώτα μαζί Κίεβο και επιστροφή
μαζί Λβόφ (ελπίζω και ζευγαρωμένοι). Το Λβόφ πιστεύω ότι θα σου αρέσει περισσότερο. Έχει φοβερή ατμόσφαιρα και όλο το ιστορικό
του κέντρο είναι αρχιτεκτονικό μνημείο της Unesco.
τισ γνωστεσ που ξερουν οτι σπονσαρω και καλα περιμενω και δεν ερχονται χαχαχαχαχ.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
κολητοσ μου παλι μιλουσε με φιλεσ φιλησ,μιλουσε με γκομενες ιτερνετ αλλα νομιζε θα τον εκαναν βολτεσ στην πολη και γνωριμια εψαχναν.θρυσκος το παιδι ηρθε κιεβο να δει την λαυρα και της κατακομβεσ και οχι να γαμησει.βεβαια αν του καθονταν τσαμπα δεν θα ελεγε οχι χαχαχαχα.εδω και 5 χρονια με βριζει γιατι ειχα δικαιο οτι οι γκομενεσ δεν ηθελαν βολτα και να τον ξεναγησουν και οτι ειναι ιθαγενεισ ακομα.η μια του ειπε 100 ευρο δεν ηρθα να χασω την ωρα μου να παιζω μαζι σου και να σε περνω στα αξιοθεατα χαχχαχαχαχχααχαχ.σε μενα παλι ωσεσ φορεσ δεκτηκα απο γνωστουσ ουκρανουσ να επιμενουν με φιλεσ γνωριμια ηταν ολεσ οπωσ τισ περιμενα.καραπουταναρεσ!ετσι τουσ παρατησα ολουσ και δεν κανω παρεα με ουκρανουσ.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.292
Κριτικές
8
Like
2.114
Πόντοι
266
κολητοσ μου παλι μιλουσε με φιλεσ φιλησ,μιλουσε με γκομενες ιτερνετ αλλα νομιζε θα τον εκαναν βολτεσ στην πολη και γνωριμια εψαχναν.θρυσκος το παιδι ηρθε κιεβο να δει την λαυρα και της κατακομβεσ και οχι να γαμησει.βεβαια αν του καθονταν τσαμπα δεν θα ελεγε οχι χαχαχαχα.εδω και 5 χρονια με βριζει γιατι ειχα δικαιο οτι οι γκομενεσ δεν ηθελαν βολτα και να τον ξεναγησουν και οτι ειναι ιθαγενεισ ακομα.η μια του ειπε 100 ευρο δεν ηρθα να χασω την ωρα μου να παιζω μαζι σου και να σε περνω στα αξιοθεατα χαχχαχαχαχχααχαχ.σε μενα παλι ωσεσ φορεσ δεκτηκα απο γνωστουσ ουκρανουσ να επιμενουν με φιλεσ γνωριμια ηταν ολεσ οπωσ τισ περιμενα.καραπουταναρεσ!ετσι τουσ παρατησα ολουσ και δεν κανω παρεα με ουκρανουσ.
Καλά ρε Χάρη και εσύ Ουκρανία για παρθένες έψαχνες τόσο καιρό  :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Καλά ρε Χάρη και εσύ Ουκρανία για παρθένες έψαχνες τόσο καιρό  :2funny:
εγω τα ξερω φιλε.αυτοι επιδει δεν με ηξεραν επεμεναν με το ζορι να μου γνωρησουν για να τρωνε ολοι τσαμπα.για αυτο τους παρατησα.τους ελεγα δεν θελω αυτοι επεμεναν,η φιλη μου και μαλακιεσ.καπειουσ που μιλω καποτε οταν συναντησω τυχαια τουσ θυμιζω τι μου εκαναν πριν χρονια και γελανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom