Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σου τα περιγραφω όπως ακριβως τα εζησα. Οχι 1 μερα, οχι 1 εβδομαδα, αλλα 4 ολόκληρα χρονακια! Και τα ειδα κι απο την καλή κι απο την αναποδη και στο Κίεβο που είναι η πρωτευουσα, αλλα και στην επαρχία!
Ο σύντροφος πάντως , από προσωπική μου εμπειρία, είναι 100% αληθής στις περιγραφές του.
Φυσικά αυτά ΔΕΝ τα βλέπει ένας τουρίστας ( ή πορνοτουρίστας). Εγώ λόγω της οικογένειας της συζύγου μου μπαινοβγαίνω καθημερινά (όποτε ανεβαίνω) σε σπίτια καθημερινών ανθρώπων (δασκάλων, στρατιωτικών, εργατών, ΙΥ κλπ) και στην  ΠΜΡ αλλά και στην Ουκραϊνα όπου έχει συγγενείς (Οντέσσα και Νικολαγιεβα)και οι εικόνες που αντικρίζω ανταποκρίνονται ΑΚΡΙΒΩΣ σε όσα περιγράφει ο σύντροφος στα ποστ του.
Το ίδιο ισχύει και για τους μισθούς φυσικά.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Παιδια,εσεις που ξερετε,οι Ουκρανες,Ρωσιδες,μιλανε καθολου αγγλικα;Γιατι απο παραλιακο μερος που παραθεριζα που ειχε πολλες απ αυτες,καταλαβα οτι δε σκαμπαζουν και πολλα.
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Γεια σας ...επεστρεψα..μετριο το γκομενακι για τα ουκρανικα στανταρτ...αλλα παλι το σκορ ειναι μηδεν  :headbang: μιλαω και με αλλο ενα που μολις χωρισε ενα τουρκο..θελω να την πηδηξω να καταλαβει την ελληνικη διαφορα!!!!!εχει πολυ μουνι την μερα να κυκλοφορα στα μωλ και στους κεντρικους δρομους..αυτες που γνωρισαμε μεχρι τωρα...το παιζουν δυσκολες..δεν ειναι για λεφτα...αλλες τα ζητανε στην ψυχρα αλλα εγω θελω κυνηγι οχι πληρωμενο ερωτα....βεβαια θα δοκιμασουμε κανα σαλον...´η παραγγελια 2 για το σπιτι...στα σαλον γαμας αστερι μια ωρα με 300-400 γκριβνα..στο σπιτι λιγο παραπανω συν ταξι...απο βραδυ ντεκαντανς κ καριμπεαν αλλα κοσμο εχει ΠΣΚ....Συνεχιζουμε την μαχη αλλα εχουμε λιγο χρονο....βαρεθηκαμε τους καφεδες κ τα φαγητα...θελουμε στεγνο γαμησι πλεον....αστε τις κοινωνικοπολιτικες αναλυσεις και τις κοντρες...
ΚΡΑΣΟΤΚΤΚΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΡΟ ´Η ΣΕΜΙ ΠΡΟ παει η δουλεια
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.065
Κριτικές
7
Like
9.813
Πόντοι
1.686
Γεια σας ...επεστρεψα..μετριο το γκομενακι για τα ουκρανικα στανταρτ...αλλα παλι το σκορ ειναι μηδεν  :headbang: μιλαω και με αλλο ενα που μολις χωρισε ενα τουρκο..θελω να την πηδηξω να καταλαβει την ελληνικη διαφορα!!!!!εχει πολυ μουνι την μερα να κυκλοφορα στα μωλ και στους κεντρικους δρομους..αυτες που γνωρισαμε μεχρι τωρα...το παιζουν δυσκολες..δεν ειναι για λεφτα...αλλες τα ζητανε στην ψυχρα αλλα εγω θελω κυνηγι οχι πληρωμενο ερωτα....βεβαια θα δοκιμασουμε κανα σαλον...´η παραγγελια 2 για το σπιτι...στα σαλον γαμας αστερι μια ωρα με 300-400 γκριβνα..στο σπιτι λιγο παραπανω συν ταξι...απο βραδυ ντεκαντανς κ καριμπεαν αλλα κοσμο εχει ΠΣΚ....Συνεχιζουμε την μαχη αλλα εχουμε λιγο χρονο....βαρεθηκαμε τους καφεδες κ τα φαγητα...θελουμε στεγνο γαμησι πλεον....αστε τις κοινωνικοπολιτικες αναλυσεις και τις κοντρες...
ΚΡΑΣΟΤΚΤΚΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΡΟ ´Η ΣΕΜΙ ΠΡΟ παει η δουλεια

Το Αρένα είναι ανοιχτό, συναγωνιστή  ;
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
dekadance και σκαυμπαρ στο αρενα σιτυ...κοσμο εχει πσκ...ισως παμε καριμπεαν...

ξερετε κανα καλο σαιτ για εσκορτς...?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Γεια σας ...επεστρεψα..μετριο το γκομενακι για τα ουκρανικα στανταρτ...αλλα παλι το σκορ ειναι μηδεν  :headbang: μιλαω και με αλλο ενα που μολις χωρισε ενα τουρκο..θελω να την πηδηξω να καταλαβει την ελληνικη διαφορα!!!!!εχει πολυ μουνι την μερα να κυκλοφορα στα μωλ και στους κεντρικους δρομους..αυτες που γνωρισαμε μεχρι τωρα...το παιζουν δυσκολες..δεν ειναι για λεφτα...αλλες τα ζητανε στην ψυχρα αλλα εγω θελω κυνηγι οχι πληρωμενο ερωτα....βεβαια θα δοκιμασουμε κανα σαλον...´η παραγγελια 2 για το σπιτι...στα σαλον γαμας αστερι μια ωρα με 300-400 γκριβνα..στο σπιτι λιγο παραπανω συν ταξι...απο βραδυ ντεκαντανς κ καριμπεαν αλλα κοσμο εχει ΠΣΚ....Συνεχιζουμε την μαχη αλλα εχουμε λιγο χρονο....βαρεθηκαμε τους καφεδες κ τα φαγητα...θελουμε στεγνο γαμησι πλεον....αστε τις κοινωνικοπολιτικες αναλυσεις και τις κοντρες...
ΚΡΑΣΟΤΚΤΚΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΡΟ ´Η ΣΕΜΙ ΠΡΟ παει η δουλεια
Για τους μεγάλους δασκάλους του Site έχω βγάλει το εξής συμπέρασμα---> Μπορεί να σου αναλύσουν τι θα γίνει γεωπολιτικά και οικονομικά μετά από 2-5-10 χρόνια και να περιγράψουν τις χώρες κοινωνικοπολιτικά με μεγάλη ακρίβεια...
Αλλά στο θέμα των γυναικών ...μαυρα μεσάνυχτα....
Έζησαν τόσα χρόνια στον μουνοπαράδεισο και δεν έχουν μια συμβουλή να δώσουν! Άντε με επιείκεια να πω ότι έχουν μεγαλώσει ηλικιακά και δεν είναι μέσα στο παιχνίδι...
Είδες τον χτεσινό? Του λέω καλά όλα, αλλά πες και κάτι για γυναίκες και συνέχισε να λέει τα ίδια και να απαντάει σε όσους δεν έχουν πάει ποτέ...4 χρόνια έμεινε πάνω ... του πούστη, ας πει βάλε μια καλή κολόνια και πήγαινε στο τάδε μέρος... ή δεν ξέρω τι άλλο...εγώ μόνο τουρίστας έχω πάει εκεί...δεν έχω μείνει 4 χρόνια! Και να δεις τώρα που θα με επιπλήξει για τα ορθογραφικά λάθη... :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
dekadance και σκαυμπαρ στο αρενα σιτυ...κοσμο εχει πσκ...ισως παμε καριμπεαν...

ξερετε κανα καλο σαιτ για εσκορτς...?
Όταν είχα πάει Βουκουρέστι ο Ντάβαριτς μου είχε δώσει τη πληροφορία που χρειαζόταν για καλό και φτηνό γαμήσι(ασχέτως αν δεν την χρησιμοποίησα)!!! :rockon:
Τον φίλο μου Αγία Πετρούπολη ο Δημητράκης τον πήγαινε όπου ήθελε!

Δυστηχώς Κίεβο δεν υπάρχει σοβαρός "σύνδεσμος" στο Σάιτ! Ίσως ο Σίνο μπορεί να βοηθήσει...
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Και πάλι πολλά ειναι τα 300-500 που λες! 150 παιρνουν οι πρωτοδιόριστοι δημόσιοι υπάλληλοι οπότε κάνε τις αναλογίες. Οι κοπελίτσες στα σουπερμαρκετ και τα καταστηματα εργαζονται 10ωρα+ ορθοστασία και αμοίβονται 100-120. Για να χτυπαει εργατης/εργατρια πανω απο 250-300 πρεπει να είναι πολλά χρόνια στο χώρο με μεγαλη εμπειρία και εξειδίκευση. Συνηθως ο σύζυγος (αν δουλευει εργατης ολημερις) φερνει στο σπίτι καμια 200-250αρια USD, η σύζυγος το πολυ άλλα 150 και περνανε το μήνα με αυτα! Αν στο ίδιο σπίτι μενει και η πεθερα με καμια 100αρια USD συνταξη την περνανε ζαχαρη με σχεδον 500 USD το μήνα. Οπότε βαλε τώρα 2 γονείς + 2 παιδιά + 1 πεθερά = 5 άτομα σε ένα διαμερισμα όχι μεγαλύτερο απο 30-35 τετραγωνικά, με το "σαλόνι" να είναι συγχρόνως υπνοδωμάτιο και τους καναπέδες να αναδιπλώνονται για να γίνουν κρεβάτια, μάντεψε ζωή που κάνουν! Δεν είναι τυχαίο που στα καταστηματα και τις εκθέσεις επίπλων ΣΠΑΝΙΑ (ΣΠΑΝΙΟΤΑΤΑ) θα δεις να πωλούνται διπλα κρεβατια για ζευγαρια - αυτα, μόνο κατόπιν παραγγελίας! ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ κοιμούνται σε αναδιπλούμενους καναπεδες και αναδιπλούμενες πολυθρόνες (για να κερδίζουν χώρο)! Ολοι μαζι στο ίδιο δωμάτιο! ξερετε, από αυτά τα δωμάτια που έχουν φτηνή χάρτινη ταπετσαρία και χαλιά κρεμασμένα στους τοίχους! Αυτα, συμβαίνουν σήμερα! Το 2015! Αυτή είναι η Ουκρανία, αυτό είναι το Κίεβο κι αν πατε στην Ουκρανική επαρχία, δεν θα πιστευετε στα ματια σας - θα είναι σαν να ταξιδεψατε σε παρακμιακή Ελληνική κωμόπολη του 1960!
Εμείς το ξερουμε! Ο μπούφος που το ανεφερε πιο πριν είναι που δεν εχει ιδέα τι του γίνεται και καταπίνει αμασητο καθε παραμύθι που ακούει. Και μην νομίζεις... ακόμη και τα στελέχη με σπουδες και μεταπτυχιακά, πανω απο 500-600 USD δεν παιρνουν ούτε στα όνειρα τους. Μισθοί της τάξης των 2, 3, 4000 USD ειναι για τους πολυ διαπλεκόμενους σε κυβερνητικά κόλπα, τους μεγαλοδικηγόρους και μεγαλοκομπιναδόρους ή TV περσόνες και αθλητές. Ο λαουτζίκος την βγαζει όπως όπως - είναι σε ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ κατασταση από εμάς! Πολύ χειρότερη! Απλά αυτοί ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ επειδή ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ και μεγάλωσαν ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ συνθηκες και τους φαίνεται φυσιολογικό!!! Εδώ όμως στην Ελλάδα, που κατα την δεκαετία του 1990 και 2000 νομίζαμε πως γίναμε το Μονακό των βαλκανίων και ο καθε ένας μπορούσε να χρεωθεί αστειρευτα λεφτα από τραπεζες και να αγορασει Πορσε και ΜπεΕμΒε, χασαμε το μέτρο και τώρα που μας πατησαν στο κεφαλι μας κακοφαίνεται! Στην Ουκρανία κύριοι, η μέση οικογένεια ζεί ΣΗΜΕΡΑ όπως ζούσε η μέση Ελληνική οικογένεια το 1970. Είναι πολλά χρόνια πίσω!
Τζιπάρες Hummer και Mercedes Gwagen στην Ουκρανία θα δεις ΜΟΝΟ στο ιστορικό κέντρο του Κιεβου, περιξ της Μαινταν Νεζελεσνα, και λίγο πιο πάνω στην Ταρας Τσεβσενκο και την περιοχή με τα κυβερνητικά κτίρια και τις πρεσβειες. Όσο δηλαδή μια περιοχή αναλογη σε μέγεθος με την Καλαμαρια στη Θεσσαλονίκη. Όοοοολο το υπόλοιπο Κίεβο ειναι πικρα!

Γκριζα καταθλιπτικά κτίρια παντού! Για κανετε μια βόλτα Πετριβκα, Αρσεναλνια, Ομπολον, Μινσκα, Κλοβσκα και μπειτε στις γειτονιες και στις οικοδομές να δειτε πως ζουνε σε διαμερισματα των 30-35 τετραγωνικών που στεγάζουν οικογενειες με 4, 5 ή και περισσότερων μέλων. Τα διαμερισματα αυτά έχουν ΟΛΑ το ίδιο μοτίβο! Αν δεις ενα, τα εχεις δει όλα! Βλεπετε είναι κτισμενα βασει της ίδιας Σοβιετικής λογικής, 30-40 χρόνια πριν. Ιδια γκριζα οικοδομικα μπλοκ 8-10 οροφων, με καμια 15αρια διαμερισματα ανα όροφο, όλα ίδια μεταξύ τους! Ακόμη και τα μικροσκοπικά μπαλκόνια που έχουν (μιλάμε για μπαλκόνι 2 τετραγωνικών το πολύ!) τα κλείνουν με τζαμαρίες και τα χρησιμοποιούν ως δωμάτια (!!!) για να κερδίσουν χώρο! Απίστευτα πραγματα...

Αν σας δειξω φωτογραφίες εσωτερικού οικοδομών, θα παθετε πλάκα - αυτά στην Ελλάδα δεν υπάρχουν ούτε στις χειρότερες γειτονιές. Σχεδόν 3 εκατομ Ουκρανοί που ζουνε στο Κίεβο, θεωρούν φυσιολογικό να εχουν διαμερισματα τρωγλες - άλλωστε δεν εχουν βγει ποτε τους εκτός Ουκρανίας (ίσως και εκτός του χωριού τους) να δουν πως ζει ο κόσμος. Τα περισσότερα αυτοκινητα που συναντας στους δρόμους (μπορει και το 90%) είναι Lada 25ετίας και χαρχαλα Σοβιετικού τύπου φορτηγα Gaz. Σπάνια θα δεις καινούργια Ιαπωνικά, Γαλλικά και Γερμανικά αυτοκίνητα, κι αυτοί που τα έχουν τα αγόρασαν σε τιμές περι τα 20-25 χιλιάδες δολλάρια (όσο δηλαδή κι ένα μικρό διαμέρισμα) και αποτελούν για αυτούς το καμάρι τους. Προτιμούν να έχουν "ρόδα" παρα να έχουν ένα αξιοπρεπες σπίτι να βάλουν το κεφαλι τους. Τόσο στοκοι. Γουσταρουν μαλιστα να στολίζουν τα Lada τους ή εστω ότι άλλο χαρχαλο οδηγουν με λαμπακια LED, σημαιάκια και fake αεροτομές να δείξουν πως είναι σπυδαίοι - τα γνωστα φαινόμενα καγκουριας!

Για κανετε μια βόλτα να δειτε πως είναι τα ΑΣΤΙΚΑ λεωφορεία τους που μοιαζουν με βομβαρδισμένα mini bus 10-15 θέσεων και τα τιγκάρουν με 100+ σαρδελοποημένους επιβατες! Απιστευτες σκηνες βγαλμένες απο μια αλλη εποχη. Λεοφορεία εσωτερικα διακοσμημενα με δαντελες στα τζαμια και κουρελούδες ή φλοκατες στο εσωτερικό, σηνηθως με σπασμενα ξεχαρβαλωμένα καθισματα που ο οδηγός είναι συγχρόνως εισπρακτορας και ενω οδηγεί με το ένα χέρι, με το άλλο καταφερνει να παιρνει λεφτα (δεν υπαρχει η έννοια του αποκόμματος εισητηρίου και του αυτόματου μηχανήματος), να δίνει ρέστα και να μιλάει και στο κινητό του με τη γκόμενα. Απιστευτες σκηνες!

Για κάνετε μια βόλτα να δείτε που μια μεση οικογενεια πρεπει να περπατησει μεχρι και 2-3 χιλιόμετρα να παει μεχρι το πιο κοντινο σουπερ μαρκετ η ψιλικατζιδικο και κανετε συγκριση με τις Ελληνικές γειτονιές που εχουμε ότι θελουμε σε αποσταση αναπνοής από το σπίτι μας.

Για κανετε μια βόλτα να δειτε που πουλανε κρεας, ψαρια, φρουτα σε παγκους στο δρομο (σαν τις δικες μας λαικες αγορες) και θεωρούν ΑΥΤΟ ως καταστημα. Για πηγαίνετε να δειτε να πουλανε ζωάκια (γατες σκυλια κλπ) στο δρόμο και ακριβως δίπλα στο 1 μετρο να πουλανε πχ λαχανικα και ακομη παραδίπλα σχολικα είδη, κι ακόμη παραδίπλα Κινεζικα κινητα τηλέφωνα (με το κιλό) και "σαουρμά" (κατι αντίστοιχο με το δικό μας πιτογυρο). Όλα αυτά, ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ! ΥΠΑΙΘΡΙΑ! Και αυτό, συμβαίνει όλο το χρόνο, καθε μερα, βρεξει χιονίσει! Αυτή είναι η αγορα τους! Τα Zara και τα Guci θα τα βρείτε ΜΟΝΟ στο ιστορικό κεντρο του Κιεβου και τα επισκεπτονται μόνο οι επιφανείς Ουκρανοί και οι τουρίστες. Ολοι και όλες οι άλλες αγοραζουν απο καλαθια και πανερια στις υπαίθριες αγορές, ρουχα με το κιλό (!!!) και second hand μαιμουδες.

...και όλα αυτά, στο Κίεβο! Αν πατε στην επαρχία, θα νιώσετε σαν να γυρίσατε τον χρόνο πίσω 50-60 χρόνια. Το ΣΥΝΗΘΕΣ είναι τα σπίτια στις μικρες επαρχιακες πόλεις να εχουν τουαλέτα ΕΞΩ από το σπίτι. Όπου "τουαλέτα" θεωρείστε ένα κοινόχρηστο ξύλινο κουβούκλιο σε μέγεθος τηλεφωνικού θαλάμου, με μια τρυπα στη μέση για να χεζουν σε ένα λάκο στο χώμα (σε τέτοιες "τουαλέτες" οι μύγες έχουν μέγεθος σπουργιτιού!). Και αυτά συμβαίνουν σήμερα! Όχι πριν 50 χρόνια. Αν μάλιστα πάτε σε μικρα χωριά, δεν έχουν καν τουαλέτα καιχέζουν στον κήπο. Όποιος θεωρεί οτι είμαι υπερβολικός, ας μην είναι βιαστικός κι ας κανει πρώτα μια βόλτα από τα μερη εκεινα να δει από μόνος του. Οι κάτοικοι του Κιεβου θεωρούνται προνομιούχοι και ειδικά αυτοί που έχουν μπάνιο και τουαλετα μεσα στο διαμέρισμά τους! Υπάρχουν μάλιστα και περιπτώσεις ανθρώπων που εφυγαν από το χωριό τους και αγόρασαν διαμερισματα στο Κίεβο και πήγαν να ζήσουν στην πρωτευουσα και τους φάνηκε περίεργο που τα διαμερισματα διαθετουν τουαλέτες και μπανια μεσα και όχι έξω σε καποιο κοινοχρηστο χώρο. Αυτά συμβαίνουν ΣΗΜΕΡΑ! Τωρα που μιλάμε! Οχι τον καιρο των παπουδων μας.

Σκεφτείτε λοιπόν όλα αυτά, κάθε φορά που η μικρή νεαρά βίζιτα από το τελευταίο Ουκρανικό κωλοχώρι σας δεχτεί στο δωμάτιο του 5αστερου ξενοδοχείου που ίσως για πρώτη της φορά βλέπει.
πορνοσ φενεσε πολι εμπιροσ πορνομεταναστισ , ολα αυτα που περιγραφισ ινε 100% σοστα οσο αναφορα τιν ουκραινα!
ι ουκραινα γενικα ινε πολι ντεκαντανσ χορα. εχουμε αναγκι σοβιετικεσ πομποδεσ πολικατικιεσ!!!
ξεροχινο πολι αγρια με πομποδεσ σοβιετικα μπλοκ,ινε απιστευτα ρομαντικα!!!
δε τα αλαζο με κανενα πενταστερο χοτελι! :wanker:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ο σύντροφος πάντως , από προσωπική μου εμπειρία, είναι 100% αληθής στις περιγραφές του.
Φυσικά αυτά ΔΕΝ τα βλέπει ένας τουρίστας ( ή πορνοτουρίστας). Εγώ λόγω της οικογένειας της συζύγου μου μπαινοβγαίνω καθημερινά (όποτε ανεβαίνω) σε σπίτια καθημερινών ανθρώπων (δασκάλων, στρατιωτικών, εργατών, ΙΥ κλπ) και στην  ΠΜΡ αλλά και στην Ουκραϊνα όπου έχει συγγενείς (Οντέσσα και Νικολαγιεβα)και οι εικόνες που αντικρίζω ανταποκρίνονται ΑΚΡΙΒΩΣ σε όσα περιγράφει ο σύντροφος στα ποστ του.
Το ίδιο ισχύει και για τους μισθούς φυσικά.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σε χαλια  σπιτια που με καλουνε σε διαφορες γειτονιες,που ειναι στο εδαφος χτησμενα οχι διαμερισματα μπλοκ μενουν και 3 οικογενειες μαζι.μονο ο ιδιοκτητης ειναι απο οδυσσο,προσφατα με καλεσε οικογενεια απο χωριο κοντα στην χερσον που μενει εκει.λεφτα δεν εχουν,περιμενει απο τον αντρα της που δουλευει κιεβο η συγεγριμενη κοπελα.12 οχτωβρη θα ειμαι οδυσσο 10 μερες αν θες να κανεις βολτα να βρεθουμε.θα εμενα 15 μερες αλλα εχω 2 συγγενικους γαμους που μου χαλασανε ταξιδι.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πορνοσ φενεσε πολι εμπιροσ πορνομεταναστισ , ολα αυτα που περιγραφισ ινε 100% σοστα οσο αναφορα τιν ουκραινα!
ι ουκραινα γενικα ινε πολι ντεκαντανσ χορα. εχουμε αναγκι σοβιετικεσ πομποδεσ πολικατικιεσ!!!
ξεροχινο πολι αγρια με πομποδεσ σοβιετικα μπλοκ,ινε απιστευτα ρομαντικα!!!
δε τα αλαζο με κανενα πενταστερο χοτελι! :wanker:
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
καλα ρε πλειμποι γιατι κανισ παραθεσι χορισ να γραψισ κατι?πιρφοροσ? :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ο κατα φαντασιαν κατοικος του κιεβου απο την πρωτη καταλαβα ποιος ειναι.ο σλαβιανι απο εκει που βριζονταν ξαφνηκα τον υποστηριζει?παραξενο χαχαχαχ.για το γριβνα αν θυμαμαι καλα τον δεκεβρη  του 2010 εγινε 10.με πηρε ενας μαλακας να μου πει για μας θα ειναι τελεια με ευρο,αυτοι εχουν κριση,ηταν ημετρο που πρωτη φορα που ακουσα την λεξη κριση πριν την ευρωπη.το μετρο απο 2 εγινε 5 γριβνα και αυτος ο μαλακας που με πηρε ο δηθεν φιλος πρωσπαθησε να με ληστεψει με πιστολι που φυσικα του το πηρα.καταλαβα μου την εστησε,μαλωσαμε για κατι λεφτα και κατι που μου εκλεψαν απο το σπιτι και εφταιγε αλλους.ταχα θα βρεθομασταν να μου δωσει πισω τα κλεμενα,περιμενε εξω απο το σπιτι.εγω σααν γατα που ειμαι καταλαβα οτι κατι μου στηνει γιατι ηθελε να παμε εξω απο το κιεβο να βρουμε αυτους που μου πηραν 2000 γριβνα και ενα σιντιπλειερ.του ειπα δεν ειμαι σπιτι ελα στοα  μετρο που εχει κοσμο να βρεθουμε.ηρθε και ηταν ανοικτο το σακακι,φενοταν το πιστολι,αδειο ηταν και αυτος μεθυσμενος.να με φοβερισει και να με ληστεψει σπιτι ηθελε.του το πηρα αστραπιαια και αυτος μεθυσμενος δεν εκανε τιποτα,εβλεπε σαν χαζος.απο τον φοβο εφυγα γρηγορα στην αστυνομια στο μετρο οπου ηξερα τα παιδια που δουλευαν,ολη μερα τους κερνουσα και εδινα λεφτα.τον πηραν αυτοι,ουτε ξερω τι εγινε μετα δεν τον ξαναειδα πουθενα.εδωσα 200 γριβνα στους αστυνομικους θα τον σαπισαν στο ξυλο χαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μπεσ ρε στο μιστερ χ οδεσσα,μετα γραψε κιεβο δεν ξερω αν κανει μεταφραση στα αγγλικα.εχει διευθυνσεις-τηλεφωνα απο κοπελες-σαλον.
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Για τους μεγάλους δασκάλους του Site έχω βγάλει το εξής συμπέρασμα---> Μπορεί να σου αναλύσουν τι θα γίνει γεωπολιτικά και οικονομικά μετά από 2-5-10 χρόνια και να περιγράψουν τις χώρες κοινωνικοπολιτικά με μεγάλη ακρίβεια. Αλλά στο θέμα των γυναικών ...μαυρα μεσάνυχτα. Έζησαν τόσα χρόνια στον μουνοπαράδεισο και δεν έχουν μια συμβουλή να δώσουν! Άντε με επιείκεια να πω ότι έχουν μεγαλώσει ηλικιακά και δεν είναι μέσα στο παιχνίδι.

Είδες τον χτεσινό? Του λέω καλά όλα, αλλά πες και κάτι για γυναίκες και συνέχισε να λέει τα ίδια και να απαντάει σε όσους δεν έχουν πάει ποτέ...4 χρόνια έμεινε πάνω ... του πούστη, ας πει βάλε μια καλή κολόνια και πήγαινε στο τάδε μέρος... ή δεν ξέρω τι άλλο...εγώ μόνο τουρίστας έχω πάει εκεί...δεν έχω μείνει 4 χρόνια! Και να δεις τώρα που θα με επιπλήξει για τα ορθογραφικά λάθη.
Λοιπόν πιστολέρο (είδες? εγώ δεν σε λέω "ωρολογοποιό" σαν τους ασχετους που δεν ξερουν καν τι σημαίνει το nick σου),

Δεν προκειται να σε επιπλήξω για ορθογραφικά, μην ανησυχεις :grin: Υπάρχουν ΔΥΟ λόγοι που δεν σου απάντησα που θα πας να γαμήσεις εαν σκοπευειες να ταξιδεψεις στο Κίεβο:

  • [li]Ο πρώτος λόγος  είναι επειδή δεν ξερω τι ακριβώς ψαχνεις! Για παράδειγμα, πριν απο λίγο ο μπουφος έγραψε οτι πάει και ψαρευει τελειωμένες (στάνταρ πρεζονια) στη λαική αγορα της Πετριβκα (που είναι ενα μεγαλο ανοικτό παζάρι σαν τις υπαίθριες αγορες των Ρωσσοπόντιων που υπάρχουν (?) / υπήρχαν παλιότερα και στην Ελλάδα). Αλλος, είπε οτι πάει σε μασατζίδικα, άλλος είπε οτι μαζευει πουτανακια από το πεζοδρομιο της Κρεσατικ (οι οποίες συνηθως είναι γυφτάκια και ότι πιο τελειωμένο υπάρχει στην Ουκρανική επαρχία) τα οποία είναι μεν πολύ φτηνα αλλα κουβαλανε ενα καρο αφροδίσια (το αντίστοιχο στην Ελλάδα είναι οι μαυρες που γαμιούνται στα όρθια στην οδό Αθηνάς). Που να ξερω ρε φίλε τι ακριβως ψαχνεις? Μπορεί εσυ να ψαχνεις να είσαι κανενας σαβουρογαμης και απλά να θελεις να χωσεις το καβλί σου ακόμη και σε εξατμιση αυτοκινήτου και δεν σε ενδιαφέρει τίποτε άλλο (σαν τον προηγούμενο που ψαρευει γυφτακια και πρεζονια στο δρομο). Μπορεί και να είσαι άπλας με το χρημα και υπερ-εκλεκτικός και να θελεις μονο τα καλυτερα και πιο κασσάτα μουνια και να μην συμβιβάζεσαι με τίποτα λιγότερο από την Miss Ukraine ή τα μοντελα του Ουκρανικού Playboy! Μπορώ εγω να είμαι μεσα στο μυαλό του καθενός?[/li]

  • [li]Ο δευτερος (και σημαντικότερος) λόγος που δεν απαντησα στο ερώτημά σου είναι, οτι από τη στιγμή που εγώ πήγα επάνω το 2010, μέσα σε 1 εβδομάδα βρηκα κι εκανα σχεση με μια Ουκρανή 26 ετων, ΜΟΥΝΑΡΟ (μούναρο όμως όχι μαλακίες) πρώην στριπτηζού και παλιότερα είχε κανει και κανα 2-3 ταξιδάκια εσκορτινγκ σε Ευρωπη. Σε όλο το διάστημα που εμεινα Ουκρανία, μεναμε μαζί σαν κανονικό ζευγάρι, γαμιόμασταν ολημερις και οληνυκτις και δεν μου έκανε αισθηση να παω να ψαξω να γαμησω και αλλού. Εφ' οσον είχα στα χερια μου σουπερ ξανθό μουναρο, που και ναζιαρα ήταν και καβλιάρα ήταν και μου εκανε ότι πιο παλαβό και τρελό γούστο είχα στο νού μου, ποιός ο λόγος να αρχίσω να γυρναω σε μασατζίδικα και στριπτηζαδικα να ξοδευω χρονο και χρήμα σε πεταμενες? Ναι, ξερω τι παιζει, ξερω που πανε οι σεξο-τουρίστες να εξαργυρώσουν το χρήμα που κουβαλανε, αλλα ρε φίλε πες μου ποιός θα έχει ένα θεόμουνο να γαμαει 3-4 φορες τη μερα, καθε μερα, επι 4 χρόνια και θα μπαινει συχνα στη διαδικασία να ψαχτεί για κατι πιο φτηνιαρικο. Μου μαγειρευε, μου εκανε ότι σεξουαλικό γούστο της ζητούσα, με είχε πασα κανονικό χωρίς να της υποσχεθω ποτε κατι περισσότερο! Γιατί να ψαχτω αλλού όταν ειχα πριβε το καλυτερο μουνί να μου κανει όλα τα γούστα και μαλιστα τζαμπα?[/li]

Από εκεί και πέρα, αν μπορώ με γνώσεις και εμπειρία να βοηθήσω καπου αλλού, ευχαρίστως!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
  poy einai ta lanta re??? :jerking: :jerking: :jerking:  malaka xontre klonopiee τραβα σε κανα καλο ψιχολογο μιπος και το προλαβεις :idiot: :idiot: :2funny: :2funny:  νε μεγαλη φτοχεια μιλαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  η καλη βιζιτα 600 δολαρια και πανο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  πριν δεκα χρονια καπος ετσι ειταν τα πραγματα!! τορα σε ολες της μεγαλες πολεις τα παντα εχουν ευροπαικες τιμες εκτος απο κατι λιγα ουκρανικα και οσοι δουλευουν σε ευροπαικο αμερικανικες ετεριες εχουν ξεπερασει σε μισθους τους ευροπεους αιντεε :jerking: :jerking: :jerking:  μιν βαζο τορα καμερες και μισθολογιες και σπιτια βιλες αυτοκινιτα κτλ κτλ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  ουτε στα πιο χαλια κολοχορια διτικα δεν εχουν μινει λαντα!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  κανα παλιο9 βολγκα τσιλικα σιντιριμενο βρισκεις για να θιμασε τα παλια μεγαλεια1!!!  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=c9PNuXmCOZw[/video] [/video]
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
η καλη καργιολα ουκραβεια πλεον πλιζιαζετε με μινιμουμ 600 και πανο για πλακα!! ασε που γιναν ολες ιντερνασιοναλ κοσταντινουπολι μπακου σε καθε γιρα γιρνανε για πλακα με ενα ταλιρο χιλιαρικα δολαρια πισο !~!!!  ουκρανη τσαμπα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :S :S :S  ψιχολο γρηγορααα!! να γλητοσεις τον τρελογιατρο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  πλερονεις και γαμας πανακρινα πλεον τα β-γ εθνικη και της χοντρες της διπλανης πορτας με μεγαλο παιδεμα πλεον :jerking: :jerking: :jerking: αλλα οτι ειναι ακοαμ παραδεισος σε σχεση με ευροπη για τους ασχετους αγαμητους οντος ειναι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
καλα ρε δεν καταλαβατε τι φιδεμπορας και ηλιθιος ειναι ο πιο πανω χαχαχαχαχ.με διασκεδασε τωρα,οπως τον φανταστηκα.πηγε σε μια πολη που πηγαινα δεκαπενταετια πριν απο αυτον το 2010 και γαμουσε 4 χρονια μια βιζιτα!!!!!!χαχαχαχαχχα.το νεο ιδωλο.πρεπει να τον κραξει αγρια ο μεγας νταβαριτς.αααα ρε κοροιδο με διασκεδασες,ακου δεσμο με βιζιτα χαχαχαχ.λες να την γαμησα την πουτανα σου?χαχαχαχα.ασε μας εμας που φαγαμε εκατομυρια σε πουτανες και δωρα,γαμησαμε ολες της πουτανες κιεβο ολες τις βιζιτες.καλα πιστεψατε τον βλακα οτι εμενε κιεβο,τι ξεφτιλα ακου 4 χρονια μια βιζιτα χαχαχαχαχαχ.αντε γεια πορνοβλακα χαχαχαχαχ.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
  poy einai ta lanta re??? :jerking: :jerking: :jerking:  malaka xontre klonopiee τραβα σε κανα καλο ψιχολογο μιπος και το προλαβεις :idiot: :idiot: :2funny: :2funny:  νε μεγαλη φτοχεια μιλαμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  η καλη βιζιτα 600 δολαρια και πανο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  πριν δεκα χρονια καπος ετσι ειταν τα πραγματα!! τορα σε ολες της μεγαλες πολεις τα παντα εχουν ευροπαικες τιμες εκτος απο κατι λιγα ουκρανικα και οσοι δουλευουν σε ευροπαικο αμερικανικες ετεριες εχουν ξεπερασει σε μισθους τους ευροπεους αιντεε :jerking: :jerking: :jerking:  μιν βαζο τορα καμερες και μισθολογιες και σπιτια βιλες αυτοκινιτα κτλ κτλ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  ουτε στα πιο χαλια κολοχορια διτικα δεν εχουν μινει λαντα!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  κανα παλιο9 βολγκα τσιλικα σιντιριμενο βρισκεις για να θιμασε τα παλια μεγαλεια1!!!  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=c9PNuXmCOZw[/video] [/video]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom