Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
βοκζαλνα δεν πας για να βρεις βιζιτες,τοσες καταφτανουν απο μικρες πολεις,χωρια,ψαχνουν που να μηνουν.ερχονται να βρουνε δουλεια η σε συγγενεις.δεν παω να βρω βιζιτες εκει.πηγαινε μακτοναλτς στηνβοκζαλνα,χαμος γινεται εκει κανεις γνωριμιες,που θα κανεις χρισιατικ?εκει μονο βιζιτες η χαζοβιολες μικρουλες να φανε τζαμπα θα βρεις.ο φιντελιο μου θυμησε ενα τουρκο τουριστα που στεκωταν εξω απο μακτοναλτς.προτεινε κερασμα ετρωγαν εφευγαν χαχαχαχ,μετα αλλλη το ιδιο.εβλεπα και γελουσα,πηγα του μιλησα και του ειπα οτι οπως παει θα ταισει ολο το χρισατικ χαχαχαχ
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
βοκζαλνα δεν πας για να βρεις βιζιτες,τοσες καταφτανουν απο μικρες πολεις,χωρια,ψαχνουν που να μηνουν.ερχονται να βρουνε δουλεια η σε συγγενεις.
Ε, τι να σου πω... κατσε στο σταθμό και φωναζε μαζι με τους αλλους "κβαρτιρε, κβαρτιρε" (σε πολύ ελευθερη μεταφραση "διαμερισμα προς ενοικίαση") ε, και ίσως σου κατσει καμια από τις κοπελιτσες που ερχονται με το τρενο και ψαχνουν σπιτι να μεινουν. Ρε θα μας τρελανεις ρε? Ετσι εισαι και στην κανονικη σου ζωή? Και απορεις που δεν σου καθεται κανονικη γυναικα?

Το είπε και ο πιτσιλιστης παραπανω! Η καλυτερη λύση αν προκειται να μεινεις καιρό στην Ουκρανία, έιναι να τα μπλέξεις με κανενα καλο μουνακι Ουκρανή και αν γουσταρει προλογο, πουλα προλογο και γαμα οσο σε περνει! Αλλιως, ανοιξε μια εφημεριδα και φωναξε καμια βιζιτα σπιτι σου! Αν ειναι δυνατον να κοβεις βολτες στην Πετριβκα ακαι στο σταθμο των τρενων, ελπιζοντας ίσως πως καποια θα πεσει πανω σου. Τι περιμενεις να βρεις εκει εκτός από τελειωμενες χασικλουδες?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ναι φυσικα γριβνα.αυτο που εγραφα τοτε που υποτιμηθηκε το γριβνα στην αρχη τρελαθηκαν οι βιζιτες καιζητουσαν παραλογες τιμες.ο σλαβιανι τοτε που το εγραψα υποστιριζε οτι λεω μαλακιες αλλα ειχε μηνες να ερθει οδεσσα.κατι τελειωμενες μου ελεγαν 300 δολαρια!στο μαμπα ολες απο 400-700 γριβνα αρχισαν να μοθ λενε 150-300 δολαρια!καλα ρε λεω υποτιμηθηκε το γριβνα,αυτες νομισαν χρυσωσε το μουνι τους?αρχισαν να λενε ολες μαλακιες.πλισιαζα προτεινα 700 γριβνα,αρχιζαν οτι μονο δολλαρια περνουν,τα επαιξα τοτε.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ε, τι να σου πω... κατσε στο σταθμό και φωναζε μαζι με τους αλλους "κβαρτιρε, κβαρτιρε" (σε πολύ ελευθερη μεταφραση "διαμερισμα προς ενοικίαση") ε, και ίσως σου κατσει καμια από τις κοπελιτσες που ερχονται με το τρενο και ψαχνουν σπιτι να μεινουν. Ρε θα μας τρελανεις ρε? Ετσι εισαι και στην κανονικη σου ζωή? Και απορεις που δεν σου καθεται κανονικη γυναικα?

Το είπε και ο πιτσιλιστης παραπανω! Η καλυτερη λύση αν προκειται να μεινεις καιρό στην Ουκρανία, έιναι να τα μπλέξεις με κανενα καλο μουνακι Ουκρανή και αν γουσταρει προλογο, πουλα προλογο και γαμα οσο σε περνει! Αλλιως, ανοιξε μια εφημεριδα και φωναξε καμια βιζιτα σπιτι σου! Αν ειναι δυνατον να κοβεις βολτες στην Πετριβκα ακαι στο σταθμο των τρενων, ελπιζοντας ίσως πως καποια θα πεσει πανω σου. Τι περιμενεις να βρεις εκει εκτός από τελειωμενες χασικλουδες?
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Το εγραψα προηγουμενως, το χλευασες (δικαιωμα σου - δεν κανω διαγωνισμό) και το επιβεβαιωσε και ο Πιτσιλιστης (για τον οποίο με ενημερωσαν αλλα μελη οτι είναι πραγματικός γνωστης) και επιβεβαιωσαν τα όσα γραφω στις προηγουμενες σελιδες κι αλλα μελη τα οποία δηλώνουν μόνιμοι κατοικοι στην Ουκρανία:

Η καλυτερη λύση αν προκειται να μεινεις καιρό στην Ουκρανία, έιναι να τα μπλέξεις με κανενα καλο μουνακι Ουκρανή και να την εχεις γκομενα (κι αν κατσει και ειναι σουπερ μουναρος πρωην στριπερ και εσκορτ όπως μου ετυχε εμενα, τόσο το καλυτερο) κι αν χρειαστεί να της υποσχεσαι αγαπες και λουλουδια. Τελεια και παυλα κι όποιος λεει το αντιθετο, μαλλον ειναι εκτος Ουκρανικής σεξο-πραγματικότητας. Όποιος δεν εχει βγαλει Ουκρανή γκόμενα, να γαμαει ολημερις και οληνυκτις ακαποτα και να του κανει η γκομενα τα πιο τρελα και απιστευτα γουστα που εχει στο μυαλό του, δεν εχει καν ιδεα τι παει να πει σεξο-εμπειρία στην Ουκρανία (ή Ρωσσία ή οτιδήποτε άλλο)!!!! Κι αν η κοπέλα γουσταρει προλογο για αρραβωνες και γαμους, ναι ρε πουλα προλογο και γαμα τζαμπα οσο σε παίρνει και οσο σε κανει κεφι η κοπελα να της τα δινεις ακαποτα τερμα στη μητρα!

...αλλιως, ανοιξε μια εφημεριδα και φωναξε καμια πληρωμένη βιζιτα σπιτι σου, όπως κανουν όλοι οι ΑμερικανοΕυρωπαιοι σεξο-τουρίστες που πηγαίνουν Ουκρανία ελπίζοντας να γαμήσουν αγχωμενα μια ωρίτσα κι αντε γεια! Αν ειναι όμως δυνατον να κοβεις βολτες στην Πετριβκα και στο σταθμο των τρενων Βακζαλνα, ελπιζοντας ίσως πως καποια ψοφια θα πεσει πανω σου. Τι περιμενεις να βρεις εκει εκτός από τελειωμενες χασικλουδες και βρωμιαρες γυφτισες?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εδω δεν συμφωνω μαζι σου,μπορεις να γνωρισεις πολυ νορμαλ κοριτσακια.οδυσσο που συνοδεψα την χερσον να παρει το τρενο για το χωριο της θα τρελαθεις να δεις τι κοριτσακια εφευγαν μονα να πανε στα χωρια τους.αυτες ηταν σε συγγενεις διακοπες οι φοιτητες που πανε πισω στα χωρια τους εξω απο οδυσσο,πολυ κοντινες αποστασεις.τυχαια ειδα και ενα καλο κοριτσακι μια αλλη φορα που δουλευε 3 χρονια στο ελληνικο που πηγαινα.μου ειπε παει λιγο πιο κατω απο οδυσσο στην οικογενεια της για 2-3 μερες.τετειες εχει παρα πολλες σαν και αυτην που πραγματι ειναι καλο κοριτσακι 23-24.
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
εδω δεν συμφωνω μαζι σου,μπορεις να γνωρισεις πολυ νορμαλ κοριτσακια.οδυσσο
Όπως ειπα και νωρίτερα, λυπαμαι, εχω εμπειρία μονο για Κιεβο, Ζαποριζια και Μαριουπολ. Ειναι τα μερη που εζησα 4 χρονια και γνωριζω πολυ καλα. Απο Οδησσο, δεν εχω ιδεα. Ισως τα πραγματα να ειναι πολυ καλυτερα από Κίεβο ίσως πολύ χειροτερα. Δεν ξερω καν τι φιλοφία ζωής εχουν εκει οι γυναικες. Μπορώ να μιλήσω μετα βεβαιότητας μονο για όσα είδα και εζησα και όχι για μερη που ξερω μόνο από φωτογραφίες και περιγραφες τριτων.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Το εγραψα προηγουμενως, το χλευασες (δικαιωμα σου - δεν κανω διαγωνισμό) και το επιβεβαιωσε και ο Πιτσιλιστης (για τον οποίο με ενημερωσαν αλλα μελη οτι είναι πραγματικός γνωστης)...

Η καλυτερη λύση αν προκειται να μεινεις καιρό στην Ουκρανία, έιναι να τα μπλέξεις με κανενα καλο μουνακι Ουκρανή και να την εχεις γκομενα (κι αν κατσει και ειναι σουπερ μουναρος πρωην στριπερ και εσκορτ όπως μου ετυχε εμενα, τόσο το καλυτερο). Τελεια και παυλα κι όποιος λεει το αντιθετο, μαλλον ειναι εκτος Ουκρανικής σεξο-πραγματικότητας. Όποιος δεν εχει βγαλει Ουκρανή γκόμενα, να γαμαει ολημερις και οληνυκτις ακαποτα και να του κανει η γκομενα τα πιο τρελα και απιστευτα γουστα, δεν εχει ιδεα τι παει να πει σεξο-εμπειρία στην Ουκρανία (ή Ρωσσία ή οτιδήποτε άλλο)!!!! Κι αν η κοπέλα γουσταρει προλογο για αρραβωνες και γαμους, ναι ρε πουλα προλογο και γαμα τζαμπα οσο σε περνει και οσο σε κανει η κοπελα κεφι να της τα δινεις τερμα στη μητρα!

...αλλιως, ανοιξε μια εφημεριδα και φωναξε καμια πληρωμένη βιζιτα σπιτι σου, όπως κανουν όλοι οι Αμερικανο-Ευρωπαιοι τουρίστες που πηγαίνουν Ουκρανία ελπίζοντας να γαμήσουν και φτηνα και γρηγορα! Αν ειναι όμως δυνατον να κοβεις βολτες στην Πετριβκα και στο σταθμο των τρενων Βακζαλνα, ελπιζοντας ίσως πως καποια ψοφια θα πεσει πανω σου. Τι περιμενεις να βρεις εκει εκτός από τελειωμενες χασικλουδες και βρωμιαρες γυφτισες?
πορνοσ ιπαρχουν διο βαριαντ!

ι προτι για εμασ τουσ ''ασχιμουσ'' ινε να πουλισουμε εροτα και καυλαντα(γαμουσ,παντοτινεσ αγαπεσ,σκιλια γατια μορα,ικογενιεσ )
και να βαλουμε τελικα το κεφαλακι στο φουρνο χορισ ''ιδιετερο'' κοπο.αλοστε ο ταξασ ποτε δεν εχασε!

ι δευτερι επιλογι ινε για μορφονιουσ ταλαντουχουσ πορδομετανστεσ που τουσ περιμενουν οι ουκρανεσ στα παρκα,οξο απο πανεπιστιμια,στα καφε με ανικτα τα ποδια!(μιλαΟ ΓΙΑ Κ.Γ.)κανονικεσ γινεκεσ και οχι ετερεσ.
ε ενταξι οι πορδομεταναστεσ γαμαν!!!εχουν πορνοδεσ χαρισμα απο τι φισι!!! :grin:

 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Για γκριβνατς μιλας φανταζομαι!
φιλε μου εμενες 4 χρονια εκει οπως λες και δεν εχω διαθεση να σε αμφισβητισω (αλλωστε απεδειξες οτι οντως ησουν εκει). αλλα το νομισμα τους δεν προφερετε ετσι. στα τεσσερα χρονια αυτο επρεπε να το ειχες μαθει, επι πραγματικης προφορας το Γ στην ουκρανια δεν προφερετε γκ αλλα γχ (περιπου) γχριβνα, λουγχανσκ κ.ο.κ

στα περαν της πλακας τωρα, στα 85% το πως ειναι το κιεβο εισαι απολυτα μεσαακομα και στην συμπεριφορα του, με τις καγκουριες
Η οδησσος ειναι αλλη περιπτωση, ηταν η πυλη της αυτοκρατορικης Ρωσσιας απο τα νοτια οποτε ειναι πιο περιποιημενη και πιο εξ ευρωπαϊσμενη και με πολλους εβραιους ελληνες γερμανους βουλγαρους και ρουμανους οπου σταδιακα εφυγαν αλλα αφησαν το στιγμα τους στην πολη.
εγω εχω δηλωσει πως κινουμε ουκρανια τα τελευταια 3-4 χρονια καθαρα και μονο σαν πορνοτουριστας , διατηρωντας ομως επαφες και με πιο νορμαλ (κατα δηλωση αλλων κοριτσια) κατ εμε η ουκρανες ολες το πουλανε αλλες με χρημα στα ισα αλλες τρωγωντας και πουλωντας το παραμυθι και ξερω πααααρα πολλες που τελικα βρηκαν τον μαλακα ευρωπαιο να τους παρει μαζι τους στας ευρωπας  :grin:

Τωρα μας ειπες οτι ειχες μια πρων συνοδο και εξωτικη χορευτρια για 4 χρονια, η ερωτηση μου ειναι η εξης, γουστα με τριπλετες δεν σου εκανε; και ενταξει θα συμφωνησω οτι σου εκανε πολλα κεφια στο κρεβατι...αλλα και παλι μονο μια;;;; 4 χρονια;;;; χωρις παρασπονδιες απο μερους σου;;; καταλαβαινω οτι σαν (ημι) μονιμος κατοικος εκει δεν σε <επαιρνε> να κανεις κατι ανοιχτο (ξερω αρκετους που λειτουργουν ετσι στην ουκρανια) αλλα παλι μονο μια;;; ειναι σαν να πας σε ταβερνα και να παρεις μαζι σου το φαγητο, ή να φας μονο ενα πιατο μπριζολα σκετη χωρις πατατες σαλατα τυρι κτλ

τωρα σχολεισε με τον davarits;  αυτος στον πηγαιμο για την ιθακη ειναι τοσο ηλιθιος που θα βρεθει στην θρακη ακομα θεωρει οτι εγω αλλη δουλεια δεν εχω και γραφω με 800 νικ οτι ειμαι αργοσχολος σαν του λογου του, κοινως ειμαι εγω εσυ και απανταω στον εαυτο μου

για τον kavlomenos leon ακα Χαρη. του τα εχω πει του τα εχω γραψει εχει λαθος προσεγγιση στις γκομενες γιατι ενω εχει το χρημα και την γλωσσα δεν εχει υπομονη , ειναι τοσο φιλοτιμος που μπορει και να σου δωσει ακομα και το σωβρακο του που λεει ο λογος, εχει τα θεματα του και τις εμμονες του σαφως οπως ολοι μας

 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
πορνοσ ολα ορεα και καλα τα λεσ για ουκραινα αλα ι ουκραινα εχι κατι που ισοσ να μιν ιπαρχι πουθενα αλου στο κοσμο!!!καλα ελλαδα σιγουρα δεν ιπαρχι.ιμαστε πολι πισο σε αυτο
ξεροχινο καργα με σοβιετικο σιδεραδικο πορνοσ!!!
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
ναι φυσικα γριβνα.αυτο που εγραφα τοτε που υποτιμηθηκε το γριβνα στην αρχη τρελαθηκαν οι βιζιτες καιζητουσαν παραλογες τιμες.ο σλαβιανι τοτε που το εγραψα υποστιριζε οτι λεω μαλακιες αλλα ειχε μηνες να ερθει οδεσσα.κατι τελειωμενες μου ελεγαν 300 δολαρια!στο μαμπα ολες απο 400-700 γριβνα αρχισαν να μοθ λενε 150-300 δολαρια!καλα ρε λεω υποτιμηθηκε το γριβνα,αυτες νομισαν χρυσωσε το μουνι τους?αρχισαν να λενε ολες μαλακιες.πλισιαζα προτεινα 700 γριβνα,αρχιζαν οτι μονο δολλαρια περνουν,τα επαιξα τοτε.
τι λες ρε μπουμπουνα.... απο ποτε νομιζεις εχω να παω εκει; επειδη πλεον δεν στα λεω; τον ιδιο καιρο ειμασταν επανω, οταν η γριβνα εφτασε για μια Πεμπτη 40
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
πορνοσ ολα ορεα και καλα τα λεσ για ουκραινα αλα ι ουκραινα εχι κατι που ισοσ να μιν ιπαρχι πουθενα αλου στο κοσμο!!!καλα ελλαδα σιγουρα δεν ιπαρχι.ιμαστε πολι πισο σε αυτο

ξεροχινο καργα με σοβιετικο σιδεραδικο πορνοσ!!!
Αααα ναι! Ειναι στο Γιντροπαρκ! Για οποιον μετακινειται με μετρο, υπαρχει σταση ακριβως στην εισοδο. Φανταστειτε κατι σαν παραποταμιο λουναπαρκ για οικογενειες και παιδακια, με καφετεριες (που μπορει να παιξει παιχνιδι) και εστιατορια κλπ, Ειναι πολυ ωραιο μερος την Ανοιξη και το Καλοκαιρι, ή εστω το καλυτερο που μπορει να βρει κανεις για να νιωσει λιγο "καλοκαιρακι". Εχουν ενοικιαζομενα σκαφακια και υδροποδηλατα, άλογα για ιππασία στην άμμο κλπ κλπ κλπ. Ακριβως δίπλα, στην αμμωδη ακτη (η οποία για τα δικα τους προτυπα θεωρειται σουπερ) πανε το καλοκαιρι και λιαζονται και κανουν μπανιο και ακριβως εκει διπλα εχει καντινες και το γυμναστηριο που βλεπετε στο βιντεο! Βεβαια, τα νερα ειναι λασπονερα ποταμισια και μπιχλα πυθμενας... αλλα τι να πεις σε καποιους/καποιες που δεν εχουν δει θαλασσα και νερο περα απο τη γουρνα του χωριου τους και χαιρονται να τσαλαβουτανε στον Δνειπερο? Ρε, σαν την Χαλκιδικη δεν εχει!
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Όπως ειπα και νωρίτερα, λυπαμαι, εχω εμπειρία μονο για Κιεβο, Ζαποριζια και Μαριουπολ. Ειναι τα μερη που εζησα 4 χρονια και γνωριζω πολυ καλα. Απο Οδησσο, δεν εχω ιδεα. Ισως τα πραγματα να ειναι πολυ καλυτερα από Κίεβο ίσως πολύ χειροτερα. Δεν ξερω καν τι φιλοφία ζωής εχουν εκει οι γυναικες. Μπορώ να μιλήσω μετα βεβαιότητας μονο για όσα είδα και εζησα και όχι για μερη που ξερω μόνο από φωτογραφίες και περιγραφες τριτων.
ειμαι ακομα υπο επιτηρηση;  :2funny:
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Τωρα μας ειπες οτι ειχες μια πρων συνοδο και εξωτικη χορευτρια για 4 χρονια, η ερωτηση μου ειναι η εξης, γουστα με τριπλετες δεν σου εκανε; και ενταξει θα συμφωνησω οτι σου εκανε πολλα κεφια στο κρεβατι...αλλα και παλι μονο μια;;;; 4 χρονια;;;; χωρις παρασπονδιες απο μερους σου;;; καταλαβαινω οτι σαν (ημι) μονιμος κατοικος εκει δεν σε <επαιρνε> να κανεις κατι ανοιχτο (ξερω αρκετους που λειτουργουν ετσι στην ουκρανια) αλλα παλι μονο μια;;; ειναι σαν να πας σε ταβερνα και να παρεις μαζι σου το φαγητο, ή να φας μονο ενα πιατο μπριζολα σκετη χωρις πατατες σαλατα τυρι κτλ
@ slaviani,

Λοιπόν ακου. Δεν ειμαι απο αυτούς τους γραφικούς που ανεβαζουν φωτογραφίες των πρωην για να κοκορευτουν και να δειξουν τι "γκομενα" ετυχε να πηδησουν καποτε. Αρα λοιπόν, δεν προκειται να ανεβασω φωτο για να αποδειξω τίποτα - δεν υπαρχει λογος. Σε βεβαιώνω όμως, οτι μιλαμε για ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ μουνι, ίσως η πιο όμορφη, η πιο καβλιαρα και πιο sexmaniac γυναικα που εχω γνωρισει καιεπιπλεον νεαρη (οχι καμια 35αρα - 40αρα). Από τις γυναικες που βλέπεις και λες "δεν με νοιαζει μαναρι μου αν ήσουν πουτανα, σε παντρευομαι σημερα όπως είσαι". ΟΚ ως εδω?

Ε, λοιπόν, όχι δεν μου έκανε καθολου αισθηση να γαμησω ή εστω να παιξω με αλλη! Απίστευτο ε? Δεν ήθελα καν να το κανω εστω και στα κρυφα - θα μπορουσα αν ηθελα. Ξερεις γιατί? Διότι μου εκανε ΟΛΑ τα γούστα! Και αυτα που της έλεγα, και αυτά που δεν της ελεγα! Γαμιομασταν σαν τα κουνελια ΣΥΝΕΧΩΣ! Μα συνεχως! Καθε μερα. Επι 4 χρονια που εμεινα (και τα καλοκαιρια που την εφερνα Ελλαδα για διακοπες εννοειται). Σχεση κανονικη, γκομενιλίκι! Χωρίς όμως να εχω υποσχεθεί ποτε κατι συγκεκριμενο. Ναι, ίσως και να υπηρχε στο πισω μερος του μυαλού της να την παρω μαζί σου στην Ευρωπη, αλλα ποτε δεν με πιεσε για τιποτα. Ισως και να επεσα στην περιπτωση 1 στο εκατομυριο!

Τωρα για το παραδειγμα που ειπες με το πιατο μπριζολας, δεν συμφωνώ! Να σου το εξηγήσω! Σου αρεσει η μπριζόλα? ΟΚ, Μια μπριζόλα, μπορει να σερβιρεται καθε μερα με διαφορετικό τρόπο! Μια μερα ψητή στα καρβουνα, την άλλη μερα με τριμμενο τυρί, την άλλη μερα με λευκη σαλτσα, την αλλη μερα με κετσαπ και πατατες κλπ κλπ κλπ. Καταλαβες τι εννοω? Μου εδινε ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ κατι καινουργιο. Με εκανε να αισθανθω οτι καθε μερα ηταν διαφορετική. Καιεννοειται (για να γουσταρε να γαμιεται σαν την κουνελα μαζι μου συνεχως) προφανως της αρεσε ο τροπος που της συμπεριφερομουν, που την ειχα διπλα μου, που την γαμουσα, που της εδινα σημασια κλπ κλπ κλπ! Δεν περασε ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ, που να βαρεθηκα το σεξ μαζι της. Γαμιόμασταν ΠΑΝΤΟΥ (όπου μπορεις και δεν μπορεις να φανταστείς), ΚΑΘΕ ωρα και ΚΑΘΕ στιγμή σαν να μην υπαρχει αυριο. Οσο ο καιρός παιρνούσε και γνωριζόμασταν, το σεξ γινοταν όλο και πιο δυνατο. Ισως και να πεσαμε ο ενας πανω στον αλλο και να βγαλαμε τρελλη χημεία μεταξυ μας - δεν ξερω πως να το εξηγησω! Πως να βαρεθείς λοιπόν ενα σεξ, το οποίο είναι ΠΑΝΤΑ ενθουσιωδες και συναρπαστικό? Πως να βαρεθείς μια γυναίκα όταν από μόνη της ερχεται και σου ζηταει να την γαμήσεις πολλές φορες τη μερα, καθε μερα, σαν να μην υπαρχει αυριο? Πως να βαρεθείς το σεξ, όταν καθε μερα σου κρυβει εκπλήξεις και σε τρελαινει περισσότερο από την προηγούμενη? Πως να βαρεθείς κατι τετοιο?

Ξερεις, με ρώτησε καποια στιγμή πόσες γυναίκες έχω γαμήσει. Της είπα "δεν ξερω, δεν μετραω". Όταν με πιεσε να πω την αλήθεια και της είπα "δεν ξερω, αν βαλω και τις πουτανες (που είναι παρα πολλές) ίσως να ειναι και 100, ίσως και 200 ίσως και 500 ίσως πιο πολλες ίσως πιο λίγες δεν ξερω", ΖΗΛΕΨΕ! Αφρισε! Αυτή, που είχε προυπηρεσία ως επαγγελματίας στο σεξ, εγινε κόκκινη από ζηλεια! Όταν δενεσαι με εναν ανθρωπο στο κρεβατι, βγαζεις συναισθημα που μεταφραζεται σε καλό σεξ και σε στοργή στο άτομο αυτο. Βγαζεις κτητικότητα και απαιτείς ο αλλος να είναι μόνοδικός σου. Ε, και αυτή αισθανόταν ετσι και το εβλεπα καθημερινα. Οι Ρωσσίδες / Ουκρανές, είναι περιεργες γυναίκες. Μπορεί να εχουν γαμηθεί με χιλιαδες, αλλα όταν βρουν καποιον που γουσταρουν, θα ζηλεψουν και θα γινουν εξαλες αν καταλαβουν οτι ο αντρας τους ισως δεν τις ποθει.

Πιστευω στην ανθρωπινη ενστικτώδη φύση! Κι αν καποιος ΞΕΡΕΙ να φερεται, μπορει να εχει δική του την πιο ΜΟΥΝΑΡΑ και την πιο ΚΑΒΛΙΑΡΑ του κόσμου όλου! Είπε καποτε η Μελανι Γκριφιθ "Υπαρχει ένα σημειο πανω στο κορμί μιας γυναίκας, που αν το αγγίξει ο αντρας, η γυναίκα χανει τον ελεγχο και ερχεται σε απανωτους οργασμούς. Η καρδια της!" Καταλαβες? Ακόμη και τα κοριτσια που είναι / ήταν βιζιτες και πουτανακια, ΕΑΝ γνωρισουν καποιον που να ταιριαξει μαζι τους και να ξερει να φερθει (μετραει και η μεταξυ τους χημεια!!!), τα παρατανε ολα και του δινονται ολοκληρωτικα.

Ναι, η κοπελα και μουναρα ήταν και σουπερ καβλα εβγαζε και κορμι απιστευτο ειχε και όλο το πακετο! Και σιγουρα είχε καβαλήσει εκατονταδες ίσως και χιλιαδες πουτσους αφού έκανε καποτε στριπτηζ σε κλαμπ και εκανε και καναδυο περασματα απο Ιταλία και Κεντρική Ευρώπη ως βιζιτα για CityTour. Αλλα ρε διαολε, πως να το εξηγησω, ενω θα μπορουσε να εχει ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ αλλο, ή ενω θα μπορούσε να μου μασησει λεφτα ανετα, ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ κι εκατσε μαζι μου. Και ξερεις και το καλυτερο από όλα? Το ΕΝΟΙΩΘΕ σαν να ηταν δική μου γκόμενα, το εβλεπα στη συμπεριφορα της - μερικα πραγματα δεν κρυβονται! ΕΝΟΙΩΘΕ σαν να ήταν η "γυναικα" μου. ΖΗΛΕΥΕ όταν τυχαία το ματι μου επεφτε σε καποια αλλη. Μια γυναίκα λοιπόν η οποία εμφανισιακά είναι όπως την περιεγραψα, μια γυναίκα που όταν την δεις στο δρόμο παιζεις μαλακία, μια κουκλαρα που ήρθε σε εμενα κι εγινε γκομενα μου για χρονια, μια γυναίκα που μου προσεφερε τα παντα στο σεξ και ΚΑΒΛΩΝΕ να γαμιεται μαζι μου ΧΩΡΙΣ να ζητησει ΠΟΤΕ τίποτα... δεν την βαριεσαι ρε φίλε! Ακόμη κι αν περασουν χρόνια! Ναι, ξερω ακουγεται απίστευτο, αλλα επειδή ετυχε σε εμενα τον ίδιο, είναι περα για περα αληθινο κι αν θελεις το πιστευεις. Διαγωνισμό δεν κανω, απλα το αναφερω.


τωρα σχολεισε με τον davarits; αυτος στον πηγαιμο για την ιθακη ειναι τοσο ηλιθιος που θα βρεθει στην θρακη
Ε, ενταξει τι να κανουμε υπαρχουν και οι σαλεμενοι
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
κατ αρχας δεν σε μεμφομαι για να μην παρεξηγηθω, ουτε ειχα τετοια προθεση
παρατηρηση εκανα
ειδικα για αυτην την χωρα που εχει πλειαδα απο υπερμουναρους και δεν εχουν κολληματα ουτε αναστολες στο σεξ
απλα για το φορουμ (κι ουχί σαϊτ) το οποιο ονομαζετε μπουρδελα πως θα μπορουσες εμας τους παλιους αλλα και μερικους νεους να καθοδηγησεις σε θεματα γυναικων αγοραιου ή ημι-αγοραιου ή κοινων απλα γυναικων;
θα ηταν πολυ πιο επικοδομητικο να αναλωθουμε εκει παρα σε αλληλοτσακωμους

εννοειτε πως η καθε σου συμβουλη ειναι χρησιμη που τι και πως να κινηθουμε που ειναι επικυνδινα που ακυνδινα κ.ο.κ (αν και για εμενα δεν υπαρχει τετοιος ορος υπαρχει ψαχνομαι ή δεν ψαχνομαι για μπελαδες)
 
Ρε, σαν την Χαλκιδικη δεν εχει!
σιγα την χαλκιδικη  :)
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Ντομπρε βετσερ...καποιοι  εχετε να πατε 4-5 χρονια ουκρανια κ στο κιεβ κλπ καποιοι 10+ .....Και οι υπολοιποι καθολου..!εγω πηγα 3 φορες σε 1,5 χρονο ...ειχα σχεση με ουκρανη ,βγαινω με νορμαλ ωραιες κοπελες με δουλεια επιπεδο και μορφωση...τις μιλαω απο ιντερνετ νωριτερα...!μου δινουν βαιμπερ και σκαυπ κ κανω προετοιμασια...χρησιμοποιω κυριως badoo,mamba,tinder και φυσικα fb...
Τωρα ειμαι εδω .....στον πορνοπαραδεισο της καυλας,  :cum: τα μουνια που βλεπω στο αρενα στο γκουλιβερ στην κερσατικ να κυκλοφορανε δεν τα εχω δει πουθενα   :wanker:..οπου κι αν ταξιδευσα! θελει χρονο ομως γιατι πεντε μερες δεν με φτανουν ...εχω βγει ηδη με 3 και αλλη μια παιζει σημερα..η πρωην μου και η ψηλη η ουκρανιδα της ροδου δεν πιανονται....εχει υλικο αλλα θες πιο πολυ χρονο κ παραμυθι ..αλλα αυτες που βγηκα δεν μου καθονται απο το πρωτο ραντεβου...ειναι ρισκο να ασχοληθεις με μια ολες τις μερες...
Εχει εσκορτ ,δεν ασχολουμαι ποτε και γενικα με επαγγελματιες του ειδους σαλον ´η βιζιτες...αλλα στο νετ βρηκα πολλα  που ερχονται σπιτι με 500 γκριβνα την ωρα...οι αναλογες στην ελλαδα σιτυ τουρς θα ζηταγαν 300€ Το λιγοτερο!!!!!!!!!!!οποτε αξιζει το κοπο !!

Τα απιτια τους ειναι χαλια οι μισθοι της πεινας...οι τζιπαρες και η χλιδα του κεντρου δεν αποικονιζουν την ολη περιοχη ουτε την χωρα!!!!!υπαρχει μια υψηλη ταξη πλουσιων ολιγαρχων κυβερνητικων κλπ αλλλα οι υπολοιποι ειναι φτωχοι...δεν υπαρχει μεσαι ταξη!
Το βραδυ ελπιζω να αλλαξει η τυχη μας...παντως μουνι υπαρχει απιστευτο...χρονος δεν υπαρχει....οποτε θα παιξει κει pro για  :knockinb:
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
ειδικα για αυτην την χωρα που εχει πλειαδα απο υπερμουναρους και δεν εχουν κολληματα ουτε αναστολες στο σεξ
Για να είμαστε ειλικρινείς μεταξύ μας, και για όσους εχουν ζησει Ουκρανία και είδαν το κατι παραπανω, η Ουκρανική ομορφιά είναι λίγο "μύθος"!!! Τι εννοώ? Ναι, ενταξει, όλοι εχουμε ακούσει οτι οι Ουκρανες είναι μουναρες και πανεμορφες κλπ κλπ κλπ. Δεν ειναι ακριβως ετσι. Η ποσοστιαια αναλογία % στις νεαρες γυναικες ας πουμε 20 ετων - 35 ετων που θα συναντησεις αυτο το "εξωπραγματικο" το "σουπερ μουναρα", δεν ειναι πανω από 10% το πολυ 15% του συνόλου των νεαρων γυναικών. Αυτό, δεν σημαίνει φυσικά οτι οι άλλες είναι "ασχημες"! Καθε άλλο! Αλλα μην περιμενετε πως η Ουκρανία είναι μια χώρα γεματη από ακρη σε ακρη με τις ονειρικες "μουναρες". Αυτό που συμβαίνει είναι οτι στα παλιότερα χρόνια, μεχρι και πριν 100 ή 50 χρόνια, μεγαλοι αριθμοί πληθυσμών είχαν μεταναστευσει στην περιοχή που βρισκεται η Ουκρανία σήμερα, ερχόμενοι από βορειότερες χωρες της Βαλτικής (στις οποίες το ποσοστό % των "σουπερ" γυναικών, είναι σαφως πιο αυξημένο από αυτό της Ουκρανίας). Ακόμη κι αν είναι Ουκρανή πολίτης μια "σουπερ μουναρα" γυναίκα σήμερα, είναι πιθανό, να καταγεται από χώρες Βαλτικής ή την βορειοδυτική Ρωσσία και όταν μιλω καταγωγή, εννοώ για παππούδες και προ-παπουδες κλπ. Το DNA δεν σβήνει! Ο τυπος και τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χαρακτηριστικά της ΜΕΣΗΣ Ουκρανής είναι αυτό που σε εμας είναι γνωστό ως η τροφαντή χωριατοπούλα με τα κόκκινα μαγουλα και την πλεγμένη κοτσίδα (ίσως λίγο ατυχής η εικόνα αλλα προσπαθώ να κατευθύνω καπου τη σκεψη σας). Μπορεί για εμας του Ελληνες το πρότυπο της "Ουκρανικής" ομορφιάς (και καβλας) να εγινε γνωστό με την ελευση των κοριτσιων του ερωτα μετα την δεκαετία του 1990κατι και 2000 στα μπουρδελα και τα στριπτηζαδικα, αλλα στην πραγματικότητα οι πραγματικά σουπερ μουναρες Ουκρανες, συνηθως καταγονται από πιο βόρεια (χωρες Βαλτικής ή ακόμη και βορειοδυτική Ρωσσία) και όχι από την Ουκρανία στην οποία ετυχε να γεννηθούν.

Αν με ρωτήσεις ποιες θεωρώ τις πιο ΜΟΥΝΑΡΕΣ (κατα μεγαλυτερη ποσοστιαια αναλογία σε σχεση με το γενικό πληθυσμό) γυναίκες του πλανήτη, θα σου απαντήσω σιγουρα τις Σκανδιναυες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom