Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Τυπε ετσι δεν ειναι φανταζομαι και σε συγκριση με οποιαδηποτε αλλη χωρα του πρωην Ανατολικου μπλοκ? Η εξαθλιωση που περασαν τοσα χρονια δυσκολα αντισταθμιζεται, πρεπει να θελει χρονια ακομα και αν...

Εγω παντως αναρωτιεμαι (χωρις να εχω παει φυσικα, απλα με τη λογικη) ποση φιλοσοφια κ σκεψη μπορει να θελει το γαμησι στην Ουκρανια? Νταξει, περα απο τα θεματα ασφαλειας, που να κυκλοφορεις, σε ποιους να μιλας κλπ, για να μην καταληξεις κ στο χωμα απο καναν μαφιοζο-wannabe. Δλδ, οταν μιλαμε για γκομενες που δεν εχουν δευτερο βρακι να βαλουν και μενουν σε τρωγλες, αμα σκασει κ τους την πεσει καποιος που τον εχει τον τροπο του (για τα εκει δεδομενα τουλαχιστον) κ μετραει κ λιγο εμφανισιακα δε θα του κανουν τσιμπουκια σαν να μην υπαρχει αυριο? Η λογικη τουλαχιστον αυτο λεει... Φανταζομαι φυσικα οτι κ εκει θα υπαρχουν οι τσουλαρες αντιστοιχες με τις δικες μας που γαμιουνται για ενα πιατο φακες.
καλα για ενα πιατο φακεσ δεν γαμιουντε...ριλαξ πορνοσ.
τα πραματα πορνοσ ινε απλα ,αν ινε επαγγελματιασ ιτε ερασιτεχνισ ετερα το μπαγιοκακι θα το δοσισ δε μπα να ισε και ο μπραντ πιτ!
τορα αν πεσισ σε κ.γ.(κανονικι γινεκα και οχι ετερα) αν πουλισισ εροτα και καυλαντα(γαμουσ,ικογενιεσ,μορα) και με τιν προιποθεσι οτι σε γουστερνι σαν αντρα ιπαρχι καπια περιπτοσι να χισισ!
απλα τα πραματα χιστεσ. μι το κουραζουμε με φιλοσοφιεσ!!!
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
δεν μιλω με κοπελες μαμπα αλλα με ανθρωπους που μιλω και ξερω χρονια.με φιλο που μιλω απο σκαυπ καθε μερα
@ kavlomenos leon,

Στην αρχή, όταν διάβαζα (ή εστω προσπαθούσα να διαβάζω επειδή ο τρόπος που γραφεις είναι ακαταλαβίστικός) τα γραπτά σου, νόμιζα πως τρολαρες και παριστανες τον χαζό για να εκμαιέσεις πληροφορίες. Τελικά ομολογώ πως έκανα λάθος για εσενα. Δεν παριστάνεις τον χαζό. Είσαι πράγματι χαζός και μάλιστα επικινδυνος χαζός! Είσαι στην ίδια (ίσως και λίγο πιο επικίνδυνη κατηγορία) με τον κτηνοβάτη φίλο σου. Από αυτούς που εχουν σοβαρή δόση ψυχασθένειας και κορδελίτσες να ανεμίζουν στον εγκέφαλο.

Αει τωρα σάλτα και κάνε όνειρα για Ουκρανία. Μπουφο!
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
το παραμιθι του ευροπεου ι αμερικανου πιρφοροπριγκιπα πανο στο ασπρο αλογο(ι μερσεντεσ,παρτε το οποσ θελετε) εχι ξεφτισι πλεον στιν αγρια σοβιετικι στεπα.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
@ kavlomenos leon,

Στην αρχή, όταν διάβαζα (ή εστω προσπαθούσα να διαβάζω επειδή ο τρόπος που γραφεις είναι ακαταλαβίστικός) τα γραπτά σου, νόμιζα πως τρολαρες και παριστανες τον χαζό για να εκμαιέσεις πληροφορίες. Τελικά ομολογώ πως έκανα λάθος για εσενα. Δεν παριστάνεις τον χαζό. Είσαι πράγματι χαζός και μάλιστα επικινδυνος χαζός! Είσαι στην ίδια (ίσως και λίγο πιο επικίνδυνη κατηγορία) με τον κτηνοβάτη φίλο σου. Από αυτούς που εχουν σοβαρή δόση ψυχασθένειας και κορδελίτσες να ανεμίζουν στον εγκέφαλο.

Αει τωρα σάλτα και κάνε όνειρα για Ουκρανία. Μπουφο!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πορνοσ ο πορνοχαρισ ινε πολι δινατο πλειμποι στιν αγρια σοοβιετικι στεπα!!! :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχουμε αναγκι δασκαλο καμακιου πορνοχαρι να μασ οδιγισι στιν αγρια σοβιετικι στεπα!!! :rockon:
ξεροχινουμε με πορνοχαρι :erection: :erection: :erection: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :cum: :cum: :cum:
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
πορνοσ ο πορνοχαρισ ινε πολι δινατο πλειμποι στιν αγρια σοοβιετικι στεπα!!!εχουμε αναγκι δασκαλο καμακιου πορνοχαρι να μασ οδιγισι στιν αγρια σοβιετικι στεπα!!!
Βρε εδω δεν ειχε ιδεα ποσος ειναι ο μεσος μισθός σε Ουκρανία κι ελεγε μαλακιες για 4000 USD κι οταν του ειπα μετα συγκεκριμενα παραδειγματα κι οτι ο κοσμακης ζει με 150 και 200 USD μηνιαίως, ετρεχε να το "μαζεψει" κι ελεγε παπαριες για ναυτιλιακές και οτι ετσι του "ειπαν" γνωστοί και φίλοι. Διαβαζοντας (ομολογώ με δυσκολία) και μόνο τα εντελώς ασυναρτητα / ανορθόγραφα / ασυντακτα κείμενά του, ειναι ευκολο να διαπιστωσει κανεις πως προκειται για διαταραγμενη φυσιογνωμία που νομιζει πως ξερει επειδή "του τα εχουν περιγραψει".

Ειχα την τύχη/ατυχία (όπως θες πες το) να ζήσω για 4 χρόνια στην Ουκρανία (Κίεβο, Ζαποριζια και Μαριουπολ). Μπορεί να μην είμαι ο απόλυτος γνώστης της πολιτικο-οικονομικής καταστασης στην Ουκρανία, αλλα ρε γμτ για τις πόλεις αυτές (Κίεβο, Ζαποριζια και Μαριουπολ) στις οποίες έζησα, μπορώ να διακρίνω πότε κάποιος τσαμπουναει φίδια και λέει ανοησίες και πότε όσα γραφονται εχουν δόση αλήθειας. Και αυτα που εγραψε ο τσοπανης για μισθούς και τρόπο ζωής, είναι εντελώς ανυπόστατα και βγαλμένα από το μυαλό του ή από τις διηγήσεις άλλων που του τα περιπέγραψαν (λάθος) χωρίς ποτε ο ίδιος να τα ζήσει - δεν εξηγείται αλλιώς!

Τεσπα, δε παει' στα διαλα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
οι πιο πολλοι που πηγαν 3-4 χρονια κιεβο δουλευαν σε πρεσβειες και τραπεζες,εσυ δεν μας ειπες ακομα τι εκανες εκει και τι κοσμο ξερεις εκει.το σαιτ ειναι για πουτανες και οτι γραφω για ουκρανιδες ειναι για αυτες που θα γνωρισεις σαν τουριστας στα μερη που κυκλοφορας .δεν μιλω για κοσμο που μπορω να γνωριζω λογο της οικογενειας μου που δουλευαν απο το 1990 κιεβο μεχρι πριν 6-7 χρονια,τοτε μπορουσα να συναντησω και τον δημαρχο και να σου πω και ιστοριες με μαρτυριες απο φιλους μου απο κυπρο που βρεθηκαμε εκει.δεν ειναι ολες πουτανες παιζει ρολο ο κυκλος σου και με ποιους συναναστρεφεσαι.μπορω να πω ιδικα μοσχα μεσω οικογενειακων φιλων γνωρισα πολυ καλες περιπτωσεις αλλα αλλο οταν εισαι εκει 16-20,μετα 20-27 αλλα μυαλα ειχα τοτε.δεν ειχα ποτε σκεψη για δεσμο η γαμο με ρωσιδες αφου στην κυπρ μεγαλωνεις με τηνφραση παπουτσι απο τον τοπο σου.τωρα στα 36 μετανιωσα που εχασα τετειες ευκαιριες,ηθελα μονο τοτε να γαμω καθε μερα πουτανες καμια σκεψη για ρωσιδα και οικογενεια.
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
οι πιο πολλοι που πηγαν 3-4 χρονια κιεβο δουλευαν σε πρεσβειες και τραπεζες,εσυ δεν μας ειπες ακομα τι εκανες εκει και τι κοσμο ξερεις εκει
Δεν σε αφορά. Δεν είμαστε φίλοι, ούτε καν γνωστοί. Συν τοις άλλοις, ανήκεις στην κατηγορία των επικινδύνων ηλιθίων οπότε δεν εχεις το need-to-know προνόμιο. Μπούφο!

στην κυπρ μεγαλωνεις με τηνφραση παπουτσι απο τον τοπο σου
Δεν εκπλήσομαι! Οι Κύπριες είναι από τις πιο άσχημες γυναίκες που εχω δει. Σίγουρα ίσως καπου να υπάρχουν και μερικες που βλέπονται, αλλα σε ποσοστιαία αναλογία ανω του 80% είναι ασχημες! Και πως λοιπόν να "ξεπλυθεί" η Κυπρέϊκη μαυρίλα, τα μελανιασμένα χείλια και τα πυκνα φρύδια από το DNA σας, αν δεν ζευγαρώσετε με καποιον πιο όμορφο εμφανισιακά φύλο (Σκανδιναυές ή Σλάβες)? Δεν είναι τυχαίο οτι τα ποσοστά φορέων στίγματος μεσογειακής αναμίας στην Κύπρο χτυπάνε κόκκινο, αφού λίγοι είστε και ζευγαρώνετε συνεχώς και μόνο μεταξύ σας - άντε ίσως καποιος "ξεφύγει" και γνωρίσει καμια ξεπλυμένη Αγγλίδα εκεί στο UK που πάτε για σπουδες, ή καμια πουτάνα στριπτηζου Ουκρανή / Ρωσσίδα από αυτές που έρχονται και σας ξεζουμίζουν τα 300 τετραγωνικών μέτρων διαμερίσματα και τις πισίνες στον κήπο. Μπούφο!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
soft technics odessa,verda media,intersog,glopal,provectus,ciclum.στην ciclum ειναι η γνωστη μου που τωρα ειναι νεα ιορκι με τον αντρα της.μπεσ και στο ραμποτα ιτ βακανσι στα ρωσικα ειναι να δεις τους μισθους να τελειωνουμε.ζαπαροζιε ,μαριουπολη,χερσον,πολταβα ολες οσες γνωριζω γκαρσονια και στα παζαρια απο εκει ειναι.νοικιαζουν ενα δωματιο σε σπιτι η ερχονται καλοκαιρι οδυσσο βρισκουν καπειον να της σπιτωσει και μετα κανουν τετειες δουλειες.μαριουπολη πηγε ο αδερφος μου για δουλεια ειπε χαλια μαυρα.εχει εργοστασια τανκσ εκει και λιμανι,ζαπαροζιε τελειος καμενο μερος,εχω και απο εκει γνωστους.δωσε μου το κοντακτε σου αν εχεις να σου στειλω ονοματα ουκρανων που δουλευουν στις πιο πανω εταιριες να δεις τα 100-300 που παιρνουν χαχαχαχαχ.γνωρισα με τον διμητρακι οδυσσο τον δασκαλο στο ελληνικο σχολειο,θυμαται τι μας ειπε ο διμητρακις.3 χρονια την ιδια γκομενα και οτι δεν ειναι ευκολο εκει να γαμας γκομενες.ναι οι φιλοι μου που δουλευουν αστυνομικοι κιεβο παιρνουν οσα λεει ο φιλος,ακομα λιγοτερα οσοι δουλευουν σε ποστα σεκουριτι και μαλακιες.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Βρε εδω δεν ειχε ιδεα ποσος ειναι ο μεσος μισθός σε Ουκρανία κι ελεγε μαλακιες για 4000 USD κι οταν του ειπα μετα συγκεκριμενα παραδειγματα κι οτι ο κοσμακης ζει με 150 και 200 USD μηνιαίως, ετρεχε να το "μαζεψει" κι ελεγε παπαριες για ναυτιλιακές και οτι ετσι του "ειπαν" γνωστοί και φίλοι. Διαβαζοντας (ομολογώ με δυσκολία) και μόνο τα εντελώς ασυναρτητα / ανορθόγραφα / ασυντακτα κείμενά του, ειναι ευκολο να διαπιστωσει κανεις πως προκειται για διαταραγμενη φυσιογνωμία που νομιζει πως ξερει επειδή "του τα εχουν περιγραψει".

Ειχα την τύχη/ατυχία (όπως θες πες το) να ζήσω για 4 χρόνια στην Ουκρανία (Κίεβο, Ζαποριζια και Μαριουπολ). Μπορεί να μην είμαι ο απόλυτος γνώστης της πολιτικο-οικονομικής καταστασης στην Ουκρανία, αλλα ρε γμτ για τις πόλεις αυτές (Κίεβο, Ζαποριζια και Μαριουπολ) στις οποίες έζησα, μπορώ να διακρίνω πότε κάποιος τσαμπουναει φίδια και λέει ανοησίες και πότε όσα γραφονται εχουν δόση αλήθειας. Και αυτα που εγραψε ο τσοπανης για μισθούς και τρόπο ζωής, είναι εντελώς ανυπόστατα και βγαλμένα από το μυαλό του ή από τις διηγήσεις άλλων που του τα περιπέγραψαν (λάθος) χωρίς ποτε ο ίδιος να τα ζήσει - δεν εξηγείται αλλιώς!

Τεσπα, δε παει' στα διαλα
οσο αναφορα τουσ μισθουσ στιν ουκραινα σε μεγαλεσ πολισ ινε καποσ καλιτερα(οχι τρομερα καλιτερα βεβεα σε σχεσι με μια μικροτερι πολι)
γενικα ινε σκατα!
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Ρε kavlomenos leon,

Γραφε Ελληνικά ρε μαλακα! Εχουν πονεσει τα ματια μου να προσπαθω να καταλαβω τι γραφεις. Ημαρτον πια με καθε καθυστερημενο πιθηκα που αγορασε ενα πληκτρολογιο και βαραει τα πληκτρα οπως του κατεβει. Ημαρτον!

EDIT. Κι εσύ ρε Πιτσιλιστής! Ε, γαμω τη πουτανα μου γαμω. Γραφε ρε λιγο πιο ομορφα να μπορει καποιος να σας διαβασει! Ειστε οι killer του φορουμ με θύμα την σύνταξη & ορθογραφία της Ελληνικής γλώσσας.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
βλεπω αρχισε να εκνευριζεσαι,δεν θες να ξεσκεπαστεις φιδεμπορα.αντιθετα θα τρελαθεις αν δεις τις κυπριες πως μοιαζουν η νεα γενια σε αντιθεση με τις ελληνιδες που ειδα τις ασχημοτερες στην ευρωπη.εισαι τιποτα για αυτο κρυβεσαι σαν λαγος,αλλος ενας καταφαντασιαν κλωνος.οπωτε θες να βρεθουμε να διασκεδασω μαζι σου.ποτε θα εισαι ουκρανια?βεβαια σαν δειλος που φενεσαι σιγουρα δεν θα εμφανιστεις,μαγκας πισω απο πληκτρολογιο.αντιθετα με σενα δεν εκνευριζομαι,απλα γελω με την σκεψη να σε συναντησω.δεν σε βριζω,ουτε σε χαρακτηριζω.μην ταραζεσαι και αρχιζεις μαγκιες,μπορεις να με συναντησεις και να μου δειξεις αν μετρας.μετα θα σε ξεναγησω και εγω σε μια αξεχαστη εκδρομη.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Τυπε ετσι δεν ειναι φανταζομαι και σε συγκριση με οποιαδηποτε αλλη χωρα του πρωην Ανατολικου μπλοκ? Η εξαθλιωση που περασαν τοσα χρονια δυσκολα αντισταθμιζεται, πρεπει να θελει χρονια ακομα και αν...

Εγω παντως αναρωτιεμαι (χωρις να εχω παει φυσικα, απλα με τη λογικη) ποση φιλοσοφια κ σκεψη μπορει να θελει το γαμησι στην Ουκρανια? Νταξει, περα απο τα θεματα ασφαλειας, που να κυκλοφορεις, σε ποιους να μιλας κλπ, για να μην καταληξεις κ στο χωμα απο καναν μαφιοζο-wannabe. Δλδ, οταν μιλαμε για γκομενες που δεν εχουν δευτερο βρακι να βαλουν και μενουν σε τρωγλες, αμα σκασει κ τους την πεσει καποιος που τον εχει τον τροπο του (για τα εκει δεδομενα τουλαχιστον) κ μετραει κ λιγο εμφανισιακα δε θα του κανουν τσιμπουκια σαν να μην υπαρχει αυριο? Η λογικη τουλαχιστον αυτο λεει... Φανταζομαι φυσικα οτι κ εκει θα υπαρχουν οι τσουλαρες αντιστοιχες με τις δικες μας που γαμιουνται για ενα πιατο φακες.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
διαβασε τι λεει ο δασκαλος στις πρωτες 20 σελιδες,μετα δεν χρειαζεται να διαβασεις εμας που μαλακιζομασται χαχαχαχ.ποια λογικη ρε παιδι μου?χαχαχαχ εκει δεν υπαρχει λογικη.ειδες τον φιντελιο τι γραφει?τρωνε,πινουν και φευγουν.ρε σι ξερεις ποσες ειδα κιεβο να τρωνε να πινουν μαζι μου,να μην το δινουν και μετα να μαθω ο γκομενος της ειναι ενας αφραγγος που ζητιανευε στον δρομο με βρωμικα ρουχα η ενας που ειρθε απο πολταβα μαζι της και μενει στο μετρο το βραδι χαχαχαχ,αν σου πω ιστοριες θα παλαβωσεις.δεν υπαρχει λογικη,ειναι για τρελαδικο η ψυχοσυνθεση τους.να σου λεει η γκομενα σε ονειρευομαι,σε πεθυμησα,να πηγαινω μετα απο μια εβδομαδα και να λεει δεν χανω την ωρα μου μαζι σου.προτιμω να δαβασω βιβλιο,να κανω γυμναστικη η να παιξω με τον γατο μου!χαχαχαχαχ.λογικη δεν εχει.
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
αν δεις τις κυπριες πως μοιαζουν η νεα γενια σε αντιθεση με τις ελληνιδες που ειδα τις ασχημοτερες στην ευρωπη
Αστο! Είσαι λάθος. Πολύ λάθος! Οι Κύπριες ειναι από τις ασχημότερες γυναίκες (εκτός κι αν την βρίσκεις με μαυριδερες μεσανατολίτισες και βορειοαφρικανες!). Γεννετικά και εμφανισιακά, οι Κύπριες είναι πολύ πιο κοντα στο μεσανατολίτικο προφίλ (Λίβανος, Συρία, Ισραήλ), παρα στο ΚεντροΕυρωπαικό / ΒορειοΕυρωπαικό. Δεν υπάρχει καν θέμα συγκρισης! Για να "ξεπλυθεί" όλη αυτή η μαυρίλα και η μπίχλα, για να φύγει η μελανίνη στα πρησμένα χείλια, για να φύγουν οι μεγαλες μύτες σχήματος μπουγατσομαχαιρου, για να ξασπρίσουν οι μαυρες θηλές στα βυζια, για να φύγει η τριχοφυία πρεπει να εισαγετε καθαρες Αριες ξανθιες Σκανδιναυες και Σλαβες Ρωσσίδες / Ουκρανες, να ζευγαρώσετε και ίιιιιιισως μετα από καμια 15αριά γενιές αρχίζουν οι Κυπρέες να δείχνουν ελκυστικές και πιο κοντα στο αποδεκτό στυλ ομορφιάς. Αλλα και πάλι... με ποιούς να ζευγαρώσουν οι Άριες? Με Κύπραίους μαυριδερους πιθήκους? Αστο, δεν σωζεται το θέμα. Μια ζωή μαυριδεροι με μεγαλες μύτες και πυκνα φρυδια είσασταν, παντα ετσι θα μεινετε.

Ναι, σαφώς και θα υπαρχει καμια όμορφη Κυπριοπούλα (1% του γενικού πληθυσμού και πολύ λέω!) αν ψαξει κανεις! Όπως βεβαια σίγουρα θα υπάρχει και καποια όμορφη Συριοπούλα, Ισραηλίτισα, Λιβανέζα κλπ. Αλλα μην συγκρίνεις τώρα την μαυρη Κυπρέϊκη μουτσούνα με την Αρεια Σκανδιναβική και Σλαβική ομορφιά! Δεν τίθεται καν μετρο σύγκρισης μεταξύ τους. Η μέση Κυπρέα, δεν διαφερει από τις μούρες των λαθρομεταναστών από τη Συρία που ξεβραζονται στις ακτες.

μετα θα σε ξεναγησω και εγω σε μια αξεχαστη εκδρομη.
Εσύ να ξεναγήσεις εμενα στην Ουκρανία. Εσύ! Γελάσαμε και σήμερα... "έλα παπού να σου δείξω τα χωράφια σου"

Αει ρε πλύνε τις μασχάλες σου Κυπρέικο μαυριδερο πιθηκι, να φύγει η μεσανατολίτικη μπίχλα που θα μου κανεις και ξεναγηση και μάθημα περι Ουκρανίας. Κυπροτσοπάνη απόγονε Σαρακηνών πειρατών και Αραβων και Εβραίων
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σταματω να ασχολουμε με τον πιο πανω μην γαμησουμε το θεμα με να απανταμε ο ενας στον αλλο.οπωτε θελει να του στειλω που να μπει να διαβασει για μισθους ιτ.λεει προγραματιστης,νετ ντιβελοπερ,διαφορα δικα τους δεν τα κατεχω με την πληροφορικη.εκει γραφει τι θελει να μαθει και μισθους.αυτο που πρεπει να μας απασχολη ειναι οτι δεν πιανονται πλεον οι γκομενες εκει και οχι ποσα πιανουν.οτι θελουν το βρισκουν εκει,δεν μας εχουν αναγγη σε αυτο επιμενω.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
βαλε μας μια φωτο σου,να βαλω και εγω να δουμε ποιος ειναι μαυριδερος.την θες την εκδρομουλα βλεπω.
 

philippnav

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
βαλε μας μια φωτο σου,να βαλω και εγω να δουμε ποιος ειναι μαυριδερος.
Συνεχίζεις σε καθε ευκαιρία να αποδεικνύεις οτι δεν παριστανεις απλώς τον χαζό. Είσαι πράγματι χαζός! Εισαι πραγματικά επικίνδυνα χαζός. Εχεις και φίλο τον Δημητράκη (τον κτηνοβατη πορνομεταναστη) είπαμε ε? Εεεε ετσι είναι αυτά. Η βλάκεια εκτός από ανίκητη είναι και κολλητική. Όμοιος τον όμοιο!

ΥΓ. Το να συνεχίζεις να μου στέλνεις μηνύματα PM και να λες πριβε τις ανοησίες σου, δεν σε κάνει λιγότερο βλάκα.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Ρε kavlomenos leon,

Γραφε Ελληνικά ρε μαλακα! Εχουν πονεσει τα ματια μου να προσπαθω να καταλαβω τι γραφεις. Ημαρτον πια με καθε καθυστερημενο πιθηκα που αγορασε ενα πληκτρολογιο και βαραει τα πληκτρα οπως του κατεβει. Ημαρτον!

EDIT. Κι εσύ ρε Πιτσιλιστής! Ε, γαμω τη πουτανα μου γαμω. Γραφε ρε λιγο πιο ομορφα να μπορει καποιος να σας διαβασει! Ειστε οι killer του φορουμ με θύμα την σύνταξη & ορθογραφία της Ελληνικής γλώσσας.
πορνοσ ι αστιρευτι γκαυλα δε μου αφινι περιθορια πορνοσινετισ γραφισ.
πορνοσινεφα γκαυλασ βασανιζουν αδισοπιτα και αβισαλεα τον πορνοεγκεφαλο μου :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
ι γκαυλα περιπλεκετε σε επικινδινουσ ατερμονουσ λιμονεσ ιδονισ! :erection:
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Τωρα εχω ραντεβου με αλλο μουνακι θα κανω επιθεση με ελληνικη υπεροχη...ελπιζω να φανω πιο τυχερος..αλλα με την πρωτη μονο πουτανες καθονται....μιλαω για κανονικες κοπελες .....παιδια το τι μουνι κυκλοφορει δε παιζεται..ημουν κερσατικ μετα γκουλιβερ μωλ,καφε στο αρενα κ μετα για απεριτιφ στο λβιβσκι πλατσκι!
Οι ντεβουσκες δε πιανονται..θελει χρονο..το χρημα με γκριβνα στο 25.5 κυλαει...παντως πολλες χλιδες ... οι τζιπαρες και αηφονια βλεπω..κριση;) να ζεις λιγο καιρο με μισθο απο ευρωπαικη εταιρεια θα ηταν ο πορνοπαραδεισος! :rockon:

Ντομπρε βετσερ συντροφοι κ μην τσακωνεστε!ενωμενοι θα νικησουμε τις ντεβουσκες! :tits2:
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Οι μισθοι ομως δεν ειναι μεγαλοι μιλαμε για 300-500 το πολυ!αυτα που λετε για 4000€ Αφορουν στελεχη υψηλοβαθμα σε επιπεδο τρελλο...CEO ,directors και programme managers πολυεθνικων

Σας χαιρετω με περιμενει μια μελαχρινη καβλα.... :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom