Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος......  :2funny:





Τελικά η κρίση δεν φαίνεται να έχει επηρεάσει την  σeξουαλικότητα των Ελλήνων οι οποίοι παραμένουν οι καλύτεροι εpαστές. Την πρώτη θέση  και με διαφορά καταλαμβάνει μέχρι στιγμής η Ελλάδα σε διαγωνισμό πpoφυλακτικών που ξεκίνησε στις αρχές Μαΐου και στόχο έχει να αναδείξει την πόλη που κάνει το περισσότερο σeξ σε σύνολο 13 πόλεων σε 5 χώρες.

Τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα φέρνουν το Ηράκλειο της Κρήτης πρώτο , με βάση τις πωλήσεις πpoφυλακτικών ανά κάτοικο (ανεξαρτήτως brand), ενώ ακολουθούν η Λάρισα, η Λευκωσία, η Αθήνα και το Βουκουρέστι στην 5η θέση.

Ο διαγωνισμός που ξεκίνησε στις αρχές Μαϊου και θα διαρκέσει 3 μήνες, τρέχει παράλληλα σε 5 χώρες (Ελλάδα, Ρουμανία, Σερβία, Βουλγαρία και Κύπρο) σε 13 συνολικά πόλεις, με στόχο να αναδείξει τελικά την πρωταθλήτρια πόλη στο σeξ, Loveville 2014.

Πηγή:

 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
χαχαχαχαχ,μιλαμε για τους πιο αγαμητους στον κοσμο,κυπρο,κρητη χαχαχα,λαρισα κανασ φοιτητης γαμα καμια χωριατα.ολοι παιρνουν προφυλακτικα και τα φυλανε με την ελπιδα να βρουνε  καπειον,στις αλλες χωρες που γαμανε ολοι μερα δεν χρησιμοπειουν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
χαχαχαχαχ,μιλαμε για τους πιο αγαμητους στον κοσμο,κυπρο,κρητη χαχαχα,λαρισα κανασ φοιτητης γαμα καμια χωριατα.ολοι παιρνουν προφυλακτικα και τα φυλανε με την ελπιδα να βρουνε  καπειον,στις αλλες χωρες που γαμανε ολοι μερα δεν χρησιμοπειουν.
Λάρισα και τα Μπουρδέλα που ειχε κλεισανε  :2funny: τωρα δεν εχει ουτε Μπουρδέλα!Εκει πρεπει να κατεβω για βουλευτης!
 

Roben_twn_mudiwn

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Ο Μέγας γκαυλολεων  ξαναχτυπά στις 24 φλεβαρι στην Οδησσο !!!
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
yra,ζητω ο μεγας καβλωλεον.η ποντικομουρα πηγε να κανει μαλακιες,αλλα οταν ειδε δεν μασω και δινω χαστουκια,ειπε συγνωμη εκανα λαθος χαχαχα.τωρα περιμενω αλλη κοπελα,εχω και αλλη αν ειναι για να παιξω.σκεφτομαι σοβαρα καλοκαιρι να το περασω ελλαδα,κερκυρα η ροδο.ουκρανια χανω μονο τον χρονο μου μονο αχριστες,προβληματικες γνωριζω.με τις καλες κοπελες τα ειπαμε ειναι πιασμενες,δουλευουν,δεν εισαι στον κυκλο τους για να τις γνωρισεις.απριλιο εκλισα για κροατια ζαγρεπ αντι λισαβωνα,μετα παιζει κανασ λιβανος.εχει χωρες διπλα μας για εξερευνηση παντα ακουγα καλα για βυρητο.ουκρανια μονο τελειωμενες παιζουν πρεπει να κυκλοφορω σε κοσμο του επιπεδου μου οχι τους αθλιους εκει.μετανιωσα απριλη που δεν εκλισα θεσαλονικη,εκανα γνωριμια με μικρο,ομορφο,καλο κοριτσακι,απο αυτες δεν εχει ουκρανια.καλοκαιρι,ανοιξη πρεπει στην ελλαδα να την βγαζω,κροατιες,πορτογαλιες μονο χειμωνα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
yra,ζητω ο μεγας καβλωλεον..σκεφτομαι σοβαρα καλοκαιρι να το περασω ελλαδα,κερκυρα η ροδο.
Αν το αποφασίσεις θα βαλουμε ολοι λεφτα να σου κανουμε δωρο μια φουσκωτη κουκλα για να εχεις κατι να γαμάς  :2funny: η Τζένη η Χειλουδάκη που δεχεται στο μπουρδελακι της για 30 Ευρω δεν νομιζω να σου αρέσει  :2funny:.
  Εκει εχει κατι ωραια μικρα ελαφάκια που ειναι προστατευομενα.Εχει και μαντρωμένα.Αν ειναι να ερθω να πιάσουμε ένα να το  :zfuck: μαζι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μετα λεει για της Κανναδες οτι ειναι πολυ κρυες σε αυτο συμφωνω μαζι της.Βγαζει μια κακια για τους Ρωσσους γιατι τετοιο στυλ γυναικων δεν της γουσταρουν :2funny:Παντος αυτην και στην Ελλαδα οι Πιρφόροι θα την ειχανε θεοποιησει!γ'αυτην θα γινοταν νεος τρο'ι'κος πολεμος στην Ελλαδα!
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
διμητρακι,ελλαδα θελω να παω να νιωσω τουριστας,δεμ με ενδιαφερει να γαμησω αλλα να γνωρισω καμια νορμαλ κοπελα που και αυτη ειναι διακοπες.ουκραινα τι να κανω?να γαμω τελειωμενες που ερχονται καλοκαιρι εδω αφραγγες?ασε που αντι να ξεκουραζωμαι μονο νευρα,αγχος,ψυχολοκικα προβλιματα θα εχω εκει χαχαχαχ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
διμητρακι,ελλαδα θελω να παω να νιωσω τουριστας,δεμ με ενδιαφερει να γαμησω αλλα να γνωρισω καμια νορμαλ κοπελα που και αυτη ειναι διακοπες.ουκραινα τι να κανω?να γαμω τελειωμενες που ερχονται καλοκαιρι εδω αφραγγες?ασε που αντι να ξεκουραζωμαι μονο νευρα,αγχος,ψυχολοκικα προβλιματα θα εχω εκει χαχαχαχ
Υπαρχουν πολλά άλλα μερη να πας.Τωρα τελευταια σε υποπτα μέρη θέλεις να μου πηγαινεις? :think:Λισσαβόνα,Ελλαδα  :think: Σε ελκύουν μέρη που ειναι παραδεισος για τον κάθε πισωγλέντη  :think: και το κυριοτερο δεν ηθελες να ερθεις Νόβγκοροντ που σου ειπα  :think: Δεν ξέρω υποθέσεις κάνω  :2funny: μηπως αλλαξες?  :2funny:.Παντος αν μου βρεις να  :zfuck: ελαφάκι της Ρόδου τότε μπορει να ερθω  :2funny: απο δω εχει πακετα μια βδομαδα με ξενοδοχειο με κατω απο 300 Ευρω.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
διμιτρακι κανε οικονομικη αναλυση,το γριβνα επεσε 17,8 στιν τραπεζα,επεσε το ευρο.πριν 10 λεπτα στο κοντακτε μου εστειλαν απο τα γρουπ μου οτι στα βιβλια κοντα στο αθηνα ειναι 22 και στο παζαρι 7 κμ 22,3
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
δευτερα θα παει ο γιαννις στα βιβλια να αλλαξει και θα μας πει
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Ανοιξαμε και σας περιμενουμε...στο 1ευρω 28.5 γκριβνα :rockon:


Με δραχμη ουτε στο ζουμπερι δεν θα πηγαινουμε... :uglystupid:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2015-02-05-19-54-10.png
    Screenshot_2015-02-05-19-54-10.png
    350,3 KB · Εμφανίσεις: 31

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
ο θειος μου καναδα ειπε μην ερθεισ,μονο χοντρες και αθλιες εχει.αυτος ηρθε κυπρο βρηκε μια πιθικα βιετναμ τις εκανε μορωκαι ειναι 3 χρονια μαζι τις χαχαχαχ.ο γιαννις αλλαξε χτες στην αγορα 7 χιλιομετρο οδυσσο με 23.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.420
Πόντοι
216
Έκκληση προς την κυβέρνηση για φιλοξενία ομογενών από την Ουκρανία

Λογικα θα υπαρχει μια δυνατοτητα επιλογης. Πχ εγω θα μπορουσα να φιλοξενησω μονο μία και σιγουρα και οχι οτι σου πασαρουν.
Και να πεις οτι κανεις και 'καλο', αλλα σε οσους ψαχνομαστε και προς τα κει, να παιχτει και καμια φαση.

Ερώτηση (επειδη δεν κατεχω τα θεματα): οι ομογενεις μας, εχουν (και) ελληνικη υπηκοότητα;
Δηλαδη ελευθερη και μονιμη αδεια παραμονης για Ελλαδα, σε αντιθεση με τους υπολοιπους της 'ουκρανικης' εθνικοτητας;
 

Επισκέπτης
μονο ρωσιδες οι ουκρανιδες ειναι για το πεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom