Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
για αγια πετροθπολη απο λαρνακα 230 μεσο κιεβο,πρωτιμω παρα το αερδρομιο μοσχασ που φτανει 12 το βραδι και ειναι λιγο ταλαιπωρια.απο κιεβο καλητερα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
απο λαρνακα μεσο κιεβο με ουκρανιαν με παμε διακοπες.ελπιζω να τα φτηνησουν και αργοτερα,παντα δινω 350-400 χειμωνα.απριλιο δυσκολο να παρω αδεια αφου εχω ειδη εισιτηριο για κροατια,αδικα θα παω πασχα να ξοδευομαι.μαιο παιζει αγια πετρουπολη και τωρα δεν θελω παλι να ειμαι στα ποδια της τρελης απριλη που τρεχει τραπεζες,γυμναστικη,αγγλικα,μαθηματα να της δωσω χωρο να αναπνευσει μεχρι μαιο.οι τραπεζες πανε για καταρευση και αυτο την αγχωσε αφου φενεται ειχε οικονομιες απο ρωσια στην ουκρανια.μου ειπε επιστρεφω ντιποζιτ,μονο 500 δολαρια την μερα μπορω να περνω και αν δεν χασω τα λεφτα μου κοντα στον χρονο να τα παρω ολα!πηγα να την βρω στην τραπεζα με χιλια ευρο αλλα ειπε δεν θελει λεφτα να πληρωσει τα λεφτα της θελει να παρει μην τα φανε.θα δω τωρα και απο αθηνα-θεσαλονικη  παμε διακοπες τιμες
Αν της δινουν τόσα ειναι πολυ καλά.Εδω οι αλλοι Ελληνες που καναν τα λεφτα τους σε Γκρίβνια σαν επενδυση  :2funny: μπορουνε να παρουνε μόνο 1000 Γκρίβνια τη μέρα  :2funny:.Η μονη λυση ειναι να στησουνε μια σκηνή απεναντι απο την τραπεζα και να πηγαινουν καθε μέρα να πέρνουν τα 1000 Γρίβνια  :2funny:.
για αγια πετροθπολη απο λαρνακα 230 μεσο κιεβο,πρωτιμω παρα το αερδρομιο μοσχασ που φτανει 12 το βραδι και ειναι λιγο ταλαιπωρια.απο κιεβο καλητερα
Οτι ωρα και να έρθεις το κατουριμα δυσκολο να το γλυτώσεις  :2funny:.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
διμητρακι μεσο κιεβο φτανω 8  βραδι πετροθπολι να αφησω τα πραματα σπιτι και αμεσως παμε να γαμησουμε την μογγολα χαχαχαχ.για εκδρομη ξεχασε το λιγο χρονο θα εχω.
 

manosathens

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα.
Ετοιμαζομαστε με ενα φιλαρακι για Πολωνια και σκεφτομαστε να παμε και καποιες μερες Λβιβ.
Πως ειναι η κατασταση εκει? Εχει φασαριες ή ειναι ησυχα ?
Απο ζωη τι λεει?
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
το λβιβ ειναι δυτικα καμμια φασαρια δεν παιζει εκει και εχει ωραια γκομενακια...πολυ ωραια η πολη γραφικη
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Τα παντα ολα εχει,εγω με εσκορτς δεν ασχολουμαι ...ποσω μαλλον στην ουκρανια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι νομιζεις οτι ειναι σαν τους Ελληνες φουκαράδες να τρέχουν πισω απο μια τελειωμένη 35-40αρα με παιδια και να τρωνε κλάσιμο? :2funny:Ο Ουκρανός βουλευτής θα εχει καμια 10αρια τέτοιες και καλητερες!Αυτη να δουμε τι θα κάνει?Επειδη ειναι ωραια κοπέλα μπορει να βρει εναν απλο Ουκρανό :think:Αν ηταν 35+ ετών,μπάζο με παιδιά θα έψαχνε και θα έβρισκε Ελληνα και θα της μεγαλωνε και τα μούλικα της :2funny:.Οταν βλέπω της γυναίκες των Ελλήνων που εχουνε παρει απο Μολδαβία,Ουκρανία με πιάνουνε  :2funny:
  Ευτυχως τωρα με την κρίση οι Πιρφόροι δεν εχουνε πιά λεφτα για να παρουνε γυναίκες απο Μολδαβία,Ουκρανία  :2funny:.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Τι νομιζεις οτι ειναι σαν τους Ελληνες φουκαράδες να τρέχουν πισω απο μια τελειωμένη 35-40αρα με παιδια και να τρωνε κλάσιμο? :2funny:Ο Ουκρανός βουλευτής θα εχει καμια 10αρια τέτοιες και καλητερες!Αυτη να δουμε τι θα κάνει?Επειδη ειναι ωραια κοπέλα μπορει να βρει εναν απλο Ουκρανό :think:Αν ηταν 35+ ετών,μπάζο με παιδιά θα έψαχνε και θα έβρισκε Ελληνα και θα της μεγαλωνε και τα μούλικα της :2funny:.Οταν βλέπω της γυναίκες των Ελλήνων που εχουνε παρει απο Μολδαβία,Ουκρανία με πιάνουνε  :2funny:
 Ευτυχως τωρα με την κρίση οι Πιρφόροι δεν εχουνε πιά λεφτα για να παρουνε γυναίκες απο Μολδαβία,Ουκρανία  :2funny:.

ειναι απο τις ελαχιστες φορές  που θα συμφωνησω 1000% μαζι σου ............

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
αντε ρε διμητρακι που αφτη θα εβρισκε ενα απλο ουκρανο,ακομα και κατο του μετριου 30 ρες που ξερω και εχουνε επιχειρηματιες,πολλες ακομα και μικροτερους 3-4 χρονια.αν ειχε ο απλος ουκρανος τετεια θα ειχαμε και εμεις
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
δες στο κοντακτε ποσες νεαρες κουκλες,καλοντυμενες ποζαρουν σελφι με τα απολ κινιτα τους,εχουν 2000 φιλους,5000 φολουερς ασχετο αν με κανενα δεν μιλουν,αυτες ολες βρισκουν τον δυνατο σπονσορα.η αθλιες ακομα συτο κοντακτε δεν δινουν σημασια εκτος αν ειναι βιζιτες.γνωρισα τωρα μια μικρουλα καλη απο συμφερουπολη δες την και πες μου,φενεται απο φοτο οτι ειναι πολυ καλι.μιλησα και μια αλλη τωρα απο οδυσσο αλλα δεν εδειξε ενδιαφερων να βρεθουμε λεει διαβαζει για το διπλωμα.της αφησα υπονοουμενα οτι ειμαι καλος σπονσορας χαχαχα αλλα σαν μικρουλα ξανθη δεν το επιασε χαχαχα.θα της αγορασω το διπλωμα τι να τρεχει εξετασεις.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
διμιτρακι που εχει 100 γριβνα τετειες αν δεις τι χαλια τωρα ζητουσαν 100 δολλαρια.στον δρομο κιεβο δεν εχει,παλαιοτερα εβλεπες καμια εξω απο το κιεβο κοντα στο μακτοναλτς μετα το μπορισπολ στον δρομο.μοσχα παλι παλλια εβρικα στον δρομο η στο μετρο.οδυσσο βρηκα τοπους με καλο κοσμο αλλα δεν εχω χρονο να παω εκει να παιξω,ειμαι συνεχεια κρατημενος η εχω αλλους που με καθηστερουν.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
πουτανες 100 γριβνα δεν εχει,μπορεις κιεβο ομως να βρεις μια αφραγγη που μενει τροεσινα η ομπαλον και αφου τιν μεθυσεις να την χαρτζιληκωσεις.αν ειχε 100 γριβνα τετειες σημαινει οτι ο σινοχαρας με 300 γριβνα εβρισκε να μενουν μαζι του.τον σινοχαρα τον αμφισβητησα στο οτι ειναι απλες κοπελες απο το ιτερνετ βρισκεις που λενε θελω σπονσορα.αυτη που εφερα οδυσσο μαλακια εκανα εφαγα 1500 γριβνα μια νυχτα για να την ξεφωρτωθω.μου ειπε  αν πηγαινα βιζιτες θα ειμουν πουτανα χαχαχαχ θελω μονο να ειμαι με ενα να με σπονσαρει!θεωρουσε δεν ειναι πουτανα να πηγαινει μια βδομαδα εδω και εκει.μια φιλη που γαμιωταν με ολους κυπρο εκλαιγε που την ειπα πουτανα.ειπε δεν ειμαι πουτανα γιατι δεν πληρωνομαι χαχαχαχα.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
γνωρισα ουκρανιδα που μενει κυπρο 36,αυτες τις μερες θα συναντηθουμε.μιλω με μια αλλη 20 απο μοσχα και μια αλλη 31 με τρελενει μθνηματα αλλα την εγραψα και τρελαθηκε χαχαχαχ.με παιρνει και η γειτονησα μου 42 καλη ειναι αυτην υα την φαω μολις γυρισω απο κροατια.εχω και ενα μικρουλι απο ουκρανια καλο κοριτσακι ετειμο να ερθει οδυσσο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
διμιτρακι που εχει 100 γριβνα τετειες αν δεις τι χαλια τωρα ζητουσαν 100 δολλαρια.στον δρομο κιεβο δεν εχει,παλαιοτερα εβλεπες καμια εξω απο το κιεβο κοντα στο μακτοναλτς μετα το μπορισπολ στον δρομο.μοσχα παλι παλλια εβρικα στον δρομο η στο μετρο.οδυσσο βρηκα τοπους με καλο κοσμο αλλα δεν εχω χρονο να παω εκει να παιξω,ειμαι συνεχεια κρατημενος η εχω αλλους που με καθηστερουν.
Εννοειται οχι στο Κίεβο,το Κίεβο ειναι χαβούζα και εχει τιμες Ευρώπης!Αν πας παραεξω η τιμη αυτη ειναι!Αυτες στο δρομο τόσα παίρνουνε!100 γκρίβνια τσιμουκι 150  :knockinb:.Την ειδες στο βιντεο αν ειναι ωραια!
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας... νεο μελος αλλα διαβαζω καιρο... ετοιμαζω σαλτο σε πολωνια,ουκρανια,λευκορωσια,και βλεπουμε....
εχω ξαναπαει λβιβ ουκρανια,θα ξαναπαω δευτερη φορα σε 10 μερες... εχω αρρωστησει ελλαδα θα μας φαει η αγαμια.... δημητρακι ειμαι νεο πορνομεταναστακι 20 χρονων... εχεις παει λβοφ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
γεια σας... νεο μελος αλλα διαβαζω καιρο... ετοιμαζω σαλτο σε πολωνια,ουκρανια,λευκορωσια,και βλεπουμε....
εχω ξαναπαει λβιβ ουκρανια,θα ξαναπαω δευτερη φορα σε 10 μερες... εχω αρρωστησει ελλαδα θα μας φαει η αγαμια.... δημητρακι ειμαι νεο πορνομεταναστακι 20 χρονων... εχεις παει λβοφ?
Δυστηχως εχω να παω εκει καμια 15αρια χρόνια και οτι και να σου πω θα ειναι λάθος.Εχουν αλλαξει απο τοτε παρα πολλα.Δε νομιζω οτι υπαρχει καποιος που να εχει παει εκει πρόσφατα αλλο τι λένε :think:
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
σημερα γνωρισα μια απο κιεβο αλλα φευγει σε λιγο,πηρα τηλεφωνο ειναι θετικη για οδυσσο να την φιλοξενησω,3 μερες ηταν κυπρο για δουλεια,μου ειπε της αρεσα και την κανω να γελα και δεν θελει να με αποχωριστει μολις με γνωρισε ,την πιστευω χαχαχαχαχ.ο μικρος πανω διμητρακι σε δουλευει μην δινεις σημασια,οπωτε τον αλλο που σου ελεγε για λευκωροσια στο σκαυπ,δεν εισαι ουκρανια γιατι διαλεξε εσενα?για να κανει πλακα.ο αλλος που ταχα θα ηταν λευκοροσια ανακαλυψα ηταν ο ιδιος που μου εγραψε για να ερθει κυπρο,λεει σπουδαζει εδω και αν ξερω τραβελια!του ειπα αν με δει απο κοντα σιγουρα θα του σπασω το κεφαλι του ανωμαλου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom