Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
σημερα αυριο θα βρεθω μαλλον με κοπελα που μενει κυπρο απο μαριουπολη
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
γεια σας... νεο μελος αλλα διαβαζω καιρο... ετοιμαζω σαλτο σε πολωνια,ουκρανια,λευκορωσια,και βλεπουμε....
εχω ξαναπαει λβιβ ουκρανια,θα ξαναπαω δευτερη φορα σε 10 μερες... εχω αρρωστησει ελλαδα θα μας φαει η αγαμια.... δημητρακι ειμαι νεο πορνομεταναστακι 20 χρονων... εχεις παει λβοφ?
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
πολλα χρονια θα μεινεις αγαμητος ακομα,τραβα να δουλεψεις αλλους και οχι εμας.αφου θα εισαι ουκρανια ελα να με σθναντησεις,βαζω στοιχημα κατι θα σου τυχει και σενα και δεν θα απαντας.αν ησουν εκει σιγουρα θα ηρθες αγγαμητος και δεν θα ηθελες να ξαναπας οπως πολλοι αλλοι που δεν με ακουσαν και γυρισαν απογοητευμενοι.αντε γεια!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
σημερα γνωρισα μια απο κιεβο αλλα φευγει σε λιγο,πηρα τηλεφωνο ειναι θετικη για οδυσσο να την φιλοξενησω,3 μερες ηταν κυπρο για δουλεια,μου ειπε της αρεσα και την κανω να γελα και δεν θελει να με αποχωριστει μολις με γνωρισε ,την πιστευω χαχαχαχαχ.ο μικρος πανω διμητρακι σε δουλευει μην δινεις σημασια,οπωτε τον αλλο που σου ελεγε για λευκωροσια στο σκαυπ,δεν εισαι ουκρανια γιατι διαλεξε εσενα?για να κανει πλακα.ο αλλος που ταχα θα ηταν λευκοροσια ανακαλυψα ηταν ο ιδιος που μου εγραψε για να ερθει κυπρο,λεει σπουδαζει εδω και αν ξερω τραβελια!του ειπα αν με δει απο κοντα σιγουρα θα του σπασω το κεφαλι του ανωμαλου
Συγγνώμη για ποιον λες?Αν λες για το παιδι που σε προσθεσα στη συνομηλία στο Σκά'ι'π ειναι Λευκορωσία τον εχω συναντισει Αθήνα και ειναι υπαρκτο προσωπο.Καλο παιδακι ειναι πηγαμε και Μεταξουργειο και Φυλής μαζι δε νομιζω οτι του αρέσουν τα τραβεστί  :think:Βεβαια η 40χρονη τον μάδησε εκει αλλα αυτο ειναι αλλο θέμα!Νομιζω οτι τον μπερδεψες με καποιον αλλον :2funny:
πολλα χρονια θα μεινεις αγαμητος ακομα,τραβα να δουλεψεις αλλους και οχι εμας.αφου θα εισαι ουκρανια ελα να με σθναντησεις,βαζω στοιχημα κατι θα σου τυχει και σενα και δεν θα απαντας.αν ησουν εκει σιγουρα θα ηρθες αγγαμητος και δεν θα ηθελες να ξαναπας οπως πολλοι αλλοι που δεν με ακουσαν και γυρισαν απογοητευμενοι.αντε γεια!
Γιατι το αποπαιρνεις το παιδι αμέσως?Ειναι απιθανο να ειναι καποιος που διαβαζε το σά'ι'τ και εγραψε για να ρωτήσει πληροφορίες?Πρεπει οποσδήποτε να ειναι κλώνος καποιου? :think:.
  Καποιος που διαβαζει το σά'ι'τ και εχει λιγο μυαλο καταλαβαινει οτι εδω μεσα γραφουνε οτι  :jerking: τους κατεβει!Ποιον να ρωτήσει πληροφορίες?Τον Βλάκμαν? :2funny:Που εκτος οτι θα του πει πως ηταν πριν απο 20 χρονια που πηγαινε εκει  :2funny:κρυβεται :2funny:Τον ψεύτη της Μολδαβίας να ρωτήσει? :2funny:Ειναι ολοι τους για  :shit:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Συγγνώμη για ποιον λες?Αν λες για το παιδι που σε προσθεσα στη συνομηλία στο Σκά'ι'π ειναι Λευκορωσία τον εχω συναντισει Αθήνα και ειναι υπαρκτο προσωπο.Καλο παιδακι ειναι πηγαμε και Μεταξουργειο και Φυλής μαζι δε νομιζω οτι του αρέσουν τα τραβεστί  :think:Βεβαια η 40χρονη τον μάδησε εκει αλλα αυτο ειναι αλλο θέμα!Νομιζω οτι τον μπερδεψες με καποιον αλλον :2funny:Γιατι το αποπαιρνεις το παιδι αμέσως?Ειναι απιθανο να ειναι καποιος που διαβαζε το σά'ι'τ και εγραψε για να ρωτήσει πληροφορίες?Πρεπει οποσδήποτε να ειναι κλώνος καποιου? :think:.
  Καποιος που διαβαζει το σά'ι'τ και εχει λιγο μυαλο καταλαβαινει οτι εδω μεσα γραφουνε οτι  :jerking: τους κατεβει!Ποιον να ρωτήσει πληροφορίες?Τον Βλάκμαν? :2funny:Που εκτος οτι θα του πει πως ηταν πριν απο 20 χρονια που πηγαινε εκει  :2funny:κρυβεται :2funny:Τον ψεύτη της Μολδαβίας να ρωτήσει? :2funny:Ειναι ολοι τους για  :shit:

Δημητράκη, σκευτομαι να έρθω για ολιγοήμερες διακοπές με την γυναίκα μου στην Αγία Πετρούπολη, τι  λες? Θα περάσουμε καλά ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητράκη, σκευτομαι να έρθω για ολιγοήμερες διακοπές με την γυναίκα μου στην Αγία Πετρούπολη, τι  λες? Θα περάσουμε καλά ?
Αν σας αρεσουνε τα μνημεία,τα μουσεία και η αρχιτεκτονικη ομορφια σιγουρα θα περασετε πολυ καλα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μάιος είναι καλή εποχή ή  κάνει κρύο ακόμη ?
Εξαρταται απο το πόσο τυχερος θα εισαι.Κανονικα πρεπει να εχει γυρω στους 10-13 βαθμους και ειναι πιθανον να βρεχει.Αν εχει κρυο μπορει να κανει και +2 +4.Μπορει ομως και να εχει καλο καιρο 15-22 βαθμους.Ιουνιο αν κανει κρυο θα εχει 11-13 βαθμους με συννεφιά και βροχη κανονικα πρεπει να εχει 15-22 βαθμους.Συνηθως ο πιο ζεστος μηνας ειναι ο Ιουλιος για 10-15 μέρες περιπου μερες εχει ζεστη (για μένα) 23-28 βαθμους.Το θεμα ειναι οτι αν εδω κανει ζέστη σε γαμάει γιατι νυχτωνει μονο 3-4 ωρες  :headbang: οποτε εχεις 20 ωρες τη μερα ζεστη  :rockon:.
  Τωρα σχετικα με της λευκες νυχτες ειναι φανταστικα αν δεν εχει συνεφιά αν εχεις συννεφα και βρεχει δεν θα δεις και πολλα.Αν δεν σε πειραζει οτι μπορει να πεσεις σε κρυο (για τα Ελληνικα δεδομένα) ελα Μά'ι'ο ειναι φτηνοτερα τα ξενοδοχεια και τα ενοικιαζόμενα δωματια.Αν σε ενοχλει το κρυο ελα αρχες Ιουλίου.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Εξαρταται απο το πόσο τυχερος θα εισαι.Κανονικα πρεπει να εχει γυρω στους 10-13 βαθμους και ειναι πιθανον να βρεχει.Αν εχει κρυο μπορει να κανει και +2 +4.Μπορει ομως και να εχει καλο καιρο 15-22 βαθμους.Ιουνιο αν κανει κρυο θα εχει 11-13 βαθμους με συννεφιά και βροχη κανονικα πρεπει να εχει 15-22 βαθμους.Συνηθως ο πιο ζεστος μηνας ειναι ο Ιουλιος για 10-15 μέρες περιπου μερες εχει ζεστη (για μένα) 23-28 βαθμους.Το θεμα ειναι οτι αν εδω κανει ζέστη σε γαμάει γιατι νυχτωνει μονο 3-4 ωρες  :headbang: οποτε εχεις 20 ωρες τη μερα ζεστη  :rockon:.
  Τωρα σχετικα με της λευκες νυχτες ειναι φανταστικα αν δεν εχει συνεφιά αν εχεις συννεφα και βρεχει δεν θα δεις και πολλα.Αν δεν σε πειραζει οτι μπορει να πεσεις σε κρυο (για τα Ελληνικα δεδομένα) ελα Μά'ι'ο ειναι φτηνοτερα τα ξενοδοχεια και τα ενοικιαζόμενα δωματια.Αν σε ενοχλει το κρυο ελα αρχες Ιουλίου.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση και για τον χρόνο σου φίλε.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
θα σκυλοβαρεθεις εκει,μην βλεπεις τις φοτο που ειναι απο ψηλα και φενεται ομορφη πολη,αλλο να περπατας εκει και αλλο απο φοτο,το ιδιο και ριγα,απο ψυλα φενοταν οραια.καλητερα μαιο θα σου αρεσει οδυσσο η κιεβο,χωρις βιζα και θα εχεις μπροστα σου τοσα εστιατορια,καταστηματα.πετρουπολη θα περπατας νεφκι και δεν θα καταλαβεις που εχει να φας.κιεβο πανεμορφα,οδυσσο παντου μπορεις να πας με τα ποδια και να περπατας ανετα
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
θα σκυλοβαρεθεις εκει,μην βλεπεις τις φοτο που ειναι απο ψηλα και φενεται ομορφη πολη,αλλο να περπατας εκει και αλλο απο φοτο,το ιδιο και ριγα,απο ψυλα φενοταν οραια.καλητερα μαιο θα σου αρεσει οδυσσο η κιεβο,χωρις βιζα και θα εχεις μπροστα σου τοσα εστιατορια,καταστηματα.πετρουπολη θα περπατας νεφκι και δεν θα καταλαβεις που εχει να φας.κιεβο πανεμορφα,οδυσσο παντου μπορεις να πας με τα ποδια και να περπατας ανετα

Ευχαριστώ φίλε για την άποψη αλλά δεν νομίζω πως μπορεί να δεχτεί η γυναίκα μου να πάει Ουκρανία αυτή την περίοδο με όλα αυτά που βλέπουμε στις ειδήσεις.
Μπορεί εσύ να ξέρεις ότι είναι ασφαλές το μέρος αλλά οι γυναίκες έχουν αλλιώτικα μυαλά σε αυτά τα θέματα ....  :S
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
μοσχα καλυτερα ειναι αλλα θα πρεπει να ξερεις να κινησε με μετρο πραγμα που δεν θα μπορεσεις.μια χαρα ειναι ουκρανια μην ανυσυχεις,εκτος ντονετκ ειναι υσηχα.τελος μαιου μαλλον θα ειμαι οδυσσο και εγω.αλλιος τραβα σερβια,κροατια.εκει καλα ειναι και μπορεις να συνδιασεις βολτες,ψωνια.σε 2 εβδομαδες εκει θα ειμαι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
θα σκυλοβαρεθεις εκει,μην βλεπεις τις φοτο που ειναι απο ψηλα και φενεται ομορφη πολη,αλλο να περπατας εκει και αλλο απο φοτο,το ιδιο και ριγα,απο ψυλα φενοταν οραια.καλητερα μαιο θα σου αρεσει οδυσσο η κιεβο,χωρις βιζα και θα εχεις μπροστα σου τοσα εστιατορια,καταστηματα.πετρουπολη θα περπατας νεφκι και δεν θα καταλαβεις που εχει να φας.κιεβο πανεμορφα,οδυσσο παντου μπορεις να πας με τα ποδια και να περπατας ανετα
Με τη διαφορα οτι η Οδησσός ειναι 1/10 της Αγίας Πετρούπολης!Σε τρεις μέρες δεν εχεις που να πας!Γενικα η Ουκρανια μου αφησε μια εικόνα μιζέριας,Οδησσό ειχε καποια ομορφιά.
  Αγια Πετρουπολη εχει χιλιάδες μέρη να πας.Εξαρταται βέβαια τι ζητάει κανενας?Αλλα για καποιον με τη γυναικα του εδω ειναι πολυ πιο ενδιαφέρον.Ειδηκα αν ειναι κουλτουριάριδες!
  Ντονέτσκ είναι τωρα πιο ήσυχα αλλα μπορει να φας και καμια αδέσποτη οβίδα στο κεφάλι  :2funny:
 

dhyryufsg6

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά τι να κάνω? Σκέφτομαι να πάω 5 μερούλες Κίεβο να αδειάσω, αλλά διαβάζω γνώμες ότι και η επαρχία έχει ιδιαίτερες χάρες...φοβάμαι όμως να βγώ παραέξω από τη μεγαλούπολη, εξάλλου μόνο αγγλικά μιλάω. Μετά σκέφτομαι, μόνο με μασατζίδικα θα τη βγάζω ρε γμτ? κανά φλερτάκι δε θα κάνουμε?
 

dhyryufsg6

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Εννοειται οχι στο Κίεβο,το Κίεβο ειναι χαβούζα και εχει τιμες Ευρώπης!Αν πας παραεξω η τιμη αυτη ειναι!Αυτες στο δρομο τόσα παίρνουνε!100 γκρίβνια τσιμουκι 150  :knockinb:.Την ειδες στο βιντεο αν ειναι ωραια!

Διευκρίνησε το παραέξω...
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
διμητρακι οταν δινεις αυτη την εικονα οτι στην ουκρανια θα γαμανε 100 γριβνα,ειναι εξαθλιωμενες,πανε με τουρκους αραβες μετα μην κανεις επιθεση σε οσους θα λενε ξεσκιστηκανε εκει χαχαχαχ.ακομα και οι αθλιες που εχουν τουρκους,αραβες,να λες οτι αυτοι μενουν εκει και τους προσφερουν τροφη και στεγη αφου ερχονται απο επαρχια κιεβο και οδυσσο.αυτες με κανενα ελληνα δεν πανε που θελουν να γαμησουν τσαμπα.χτες βρεθηκα με την κοπελα απο μαριουπολη αλλα δεν απαντουσε η φιλη της να της αφησει το παιδι να την γαμησω.σημερα ειναι μεθυσμενη ακομα απο 2 μπουκαλες κρασι,αργοτερα ισως βρεθουμε,γνωρισα και αλλη απο κιεβο,την καλεσα οδυσσο και ειναι σιγουρη.χτες μονο χουφτωματα και φιλια εκει στο παρκο που πιναμε κρασι,ηταν το παιδι εκει αλλα αυτες τις μερες θα την κανονισω απλα να βρω χρονο απο ποδοσφαιρο
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
απο κιεβι να πας ζαπαροζιε θελεις 7-9 ωρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom