Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Καλά ρε μάστορα ποστάρεις το έρημο μαγαζάκι με 2 άκυρες να χορεύουν στο ξεκάρφωτο και κάτι μεσήλικες να παίζουν περιφέρεια και μιλάς;
Εγώ που δεν ξέρω γρι Ουκρανικά πως ακριβώς θα καμακώσω εκει μέσα στο επαρχιακό μπαράκι;
Άμα πας στα στέκια των ρώσων ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ θα πετύχεις 30-50 μουνάρες ρωσσίδες σαββατόβραδο να χορεύουν όλη νύχτα (
είστε ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΙ που μιλάτε για να πάτε άκυροι στα κατσάβραχα και προφανώς αγνοείται παντελώς την ύπαρξη τους........!)
και το λέω εγώ που δεν μου αρέσουν οι Ρωσσίδες και τις θεωρώ τελείως ανέραστες, άλλο αν τα έφερε η ζωή να ανοίξω παρτίδες με ρώσους.

υγ Προφανώς και μιλάς με άνθρωπο που και έχει πάει και ξέρει πέντε πραματάκια αλλιώς θα έλεγα και εγώ τα παλιά σοβιετικά κλισέ που αναμασούν όσοι φύγανε νωρίς... :-*
Eσενα σου αρεσουν οι ελεεινιδες οι μουναρες οι χοντροκωλες τι να τις κανεις τις ρωσιδες εισαι ανωθεν γαμικουλας
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Εσύ μεγάλε πρέπει να πετάς τη μαλακία σου 100 φορές τη μέρα;
Είπαμε όταν πω να βάλω θυρωρό στον πούτσο μου θα σε πω να στείλεις βιογραφικό.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Καλά ρε μάστορα ποστάρεις το έρημο μαγαζάκι με 2 άκυρες να χορεύουν στο ξεκάρφωτο και κάτι μεσήλικες να παίζουν περιφέρεια και μιλάς;
Εγώ που δεν ξέρω γρι Ουκρανικά πως ακριβώς θα καμακώσω εκει μέσα στο επαρχιακό μπαράκι;
Άμα πας στα στέκια των ρώσων ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ θα πετύχεις 30-50 μουνάρες ρωσσίδες σαββατόβραδο να χορεύουν όλη νύχτα (
είστε ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΙ που μιλάτε για να πάτε άκυροι στα κατσάβραχα και προφανώς αγνοείται παντελώς την ύπαρξη τους........!)
και το λέω εγώ που δεν μου αρέσουν οι Ρωσσίδες και τις θεωρώ τελείως ανέραστες, άλλο αν τα έφερε η ζωή να ανοίξω παρτίδες με ρώσους.

υγ Προφανώς και μιλάς με άνθρωπο που και έχει πάει και ξέρει πέντε πραματάκια αλλιώς θα έλεγα και εγώ τα παλιά σοβιετικά κλισέ που αναμασούν όσοι φύγανε νωρίς... :-*
Να επισημάνω μερικα πραγματα . Οι ακυρες συνοδευαν εμενα . Ηταν πια ξημερώματα το μαγαζι ειχε αδειασει .Δεν παω στα κλαμπ να χαζευω τις γκομενες τον αλλονων . Αλλωστε και η ρωσιδες της Ελλαδας δεν μου κανουν γιατι η πυρφοροαγαπουληδες της εχουν χαλασει . Ειχα αρκετους δεσμους με ντοπιες ρωσιδες μια απογοητευση ειναι ολες . Τα μαγαζια που αναφερεις μου ειναι γνωστα και εκτος της ρωσιδες μαζευει ολους τους αλβανους,γεωργιανούς, αρμενους,βουλγαρους,ρουμανους της Αθηνας  και δεν γουσταρω .Επιπλεων μαζευονται εκει ολες οι εκδιδομενες και δεν νομιζω οτι ειναι ο καταλληλος χορος για εμενα ,εκτος και αν αλλαξω επαγγελμα και γινω νταβατζης .
 

Συνημμένα

  • DSC03601.JPG
    DSC03601.JPG
    97,4 KB · Εμφανίσεις: 33
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Δεν διαφωνώ σε τίποτα από αυτά που λες στο τελευταίο σου ποστ αλλά είναι άσχετες οι απαντήσεις σου με το θέμα μας.

α) είπα αν θέλει κάποιος να μάθει τα βασικά υπάρχουν ρωσικά μαγαζιά στην  Αθήνα. Ας βγάλει γκόμενα στην Αθήνα. Αν δε τα καταφγέρει ας βρει το θάρρος να καταλάβει ότι είναι μάπα το καρπούζι. Το ότι στην Ελλάδα αλλάζουν ισχύει αλλά είναι υπεραπλουστευμένο. Ότι στα στέκια των αθηνών σκάει υπόκοσμος είναι υπερβολικό αλλά όχι τελείως αναληθές. Αυτές που εκδίδονται ΔΕΝ ΣΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ! (Σου είπα λέγε λίγα γιατί εκτίθεσαι δε με ακούς).

β)Καλά κάνεις και γαμάς και το μαγαζί τα σπάει ( :2funny:), στο θέμα μας τώρα, σε αυτό το ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ μαγαζάκι πως ακριβώς θα φλερτάρω εγώ που θα είμαι σα τη μύγα με στο γάλα στην επαρχία που δε μιλάει ΚΑΝΕΝΑΣ αγγλικά;;; Αυτό συζητάμε ότι η επαρχία είναι μαλακία για ΠΟΛΛΛΟΥΣ λόγους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
  Το 2014 θα καταργησουν την βιζα για Ρωσια και Ουκρανια
Εισαι σιγουρος?!!!!!! Επειδη λες μεγαλη κουβεντα!  το ειδες καπου? αν ναι  δωσε το λινκ! Προσωπικα δεν το νομιζω,Ο Πουτιν εκανε παλιοτερα αγωνες για να καταργηθει η βιζα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Δεν διαφωνώ σε τίποτα από αυτά που λες στο τελευταίο σου ποστ αλλά είναι άσχετες οι απαντήσεις σου με το θέμα μας.

α) είπα αν θέλει κάποιος να μάθει τα βασικά υπάρχουν ρωσικά μαγαζιά στην  Αθήνα. Ας βγάλει γκόμενα στην Αθήνα. Αν δε τα καταφγέρει ας βρει το θάρρος να καταλάβει ότι είναι μάπα το καρπούζι. Το ότι στην Ελλάδα αλλάζουν ισχύει αλλά είναι υπεραπλουστευμένο. Ότι στα στέκια των αθηνών σκάει υπόκοσμος είναι υπερβολικό αλλά όχι τελείως αναληθές. Αυτές που εκδίδονται ΔΕΝ ΣΚΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ! (Σου είπα λέγε λίγα γιατί εκτίθεσαι δε με ακούς).

β)Καλά κάνεις και γαμάς και το μαγαζί τα σπάει ( :2funny:), στο θέμα μας τώρα, σε αυτό το ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ μαγαζάκι πως ακριβώς θα φλερτάρω εγώ που θα είμαι σα τη μύγα με στο γάλα στην επαρχία που δε μιλάει ΚΑΝΕΝΑΣ αγγλικά;;; Αυτό συζητάμε ότι η επαρχία είναι μαλακία για ΠΟΛΛΛΟΥΣ λόγους.
Δεν ξερω τι να πω εγω παντως σε ειχα για εξαιρετικα εξυπνο ατομο αρχιζεις και με απογοητευεις . Ειναι δυο τα κυριος μαγαζια που μαζευονται πολλες ρωσιδες το ειναι η RULETKA και το αλλο ειναι το TRUST στο τερμα της Θησεως Δεν εχεις ιδεα τι κοσμος συχναζει εκει γιατι δεν τα εχεις επισκεφτει ποτε .Δεν ειναι στεκια τον Αθηνων αλλα στεκια αλλοδαπων .  Μην το κουραζεις το πραγμα απαντησα στην ερωτηση για το που ειναι η πιο ευκολες γυναικες στην Ουκρανια αυτο ειναι για εμενα ,το τι θα κανει ο καθενας δεν ξερω .
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Να επισημάνω μερικα πραγματα . Οι ακυρες συνοδευαν εμενα . Ηταν πια ξημερώματα το μαγαζι ειχε αδειασει .Δεν παω στα κλαμπ να χαζευω τις γκομενες τον αλλονων . Αλλωστε και η ρωσιδες της Ελλαδας δεν μου κανουν γιατι η πυρφοροαγαπουληδες της εχουν χαλασει . Ειχα αρκετους δεσμους με ντοπιες ρωσιδες μια απογοητευση ειναι ολες . Τα μαγαζια που αναφερεις μου ειναι γνωστα και εκτος της ρωσιδες μαζευει ολους τους αλβανους,γεωργιανούς, αρμενους,βουλγαρους,ρουμανους της Αθηνας  και δεν γουσταρω .Επιπλεων μαζευονται εκει ολες οι εκδιδομενες και δεν νομιζω οτι ειναι ο καταλληλος χορος για εμενα ,εκτος και αν αλλαξω επαγγελμα και γινω νταβατζης .
Εχεις δικιο νυχτεριδα στα μαγαζια αυτα πανε ολοι αυτοι οι τυποι που λες και εχει πολλες γκομενες που δουλευουνε Φυλης!Αυτο που θα συμπληρωσω ειναι οτι οι γκομενες ειναι Ρωσσιδες εκ Μολδαβιας :2funny:στην καλητερη περιπτωση να ειναι απο Ουκρανια,Ρωσσια δεν εχουνε παει ποτέ οι περισσοτερες.Στην Ελλαδα Ρωσσιδα νεοτερη απο 35 ετων δεν θα βρειτε εχουνε μεινει τα απομηναρια απο αυτες που ειχαν ερθει τη δεκαετια του '90.Και οι αντρες μονο Ρωσσοι δεν ειναι :2funny:Γεωργιανοι,Αρμενιοι και οτιδηποτε αλλο.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Τι να πω ρε Δημητρακη εδω οι ανθρωποι την Αθηνα δεν γνωριζουν και ανοιγουν θεωριες για Ρωσιες και Ουκρανιες  :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
-Άνθρωπο που ντύνεται φώκια, και τσολιάς σε τζετ σκι, και φωτογραφίζει τον κώλο του αρνούμαι να πάρω στα σοβαρά! Λυπάμαι μόνο που ζει ανάμεσά μας, σε σοβαρές χώρες θα παρενέβαινε το κοινωνικό κράτος για να του παράσχει βοήθεια.

-Νύκτερε σε παρακάλεσα πολλές φορές να σταματήσεις αυτή τη φιέστα ανακρίβειας και ημιμάθειας.
Είχα πει να το αφησω να περάσει αλλα δεν μπορώ να μην μιλήσω όταν μου συγκρίνεις το Ρουλέτκα με το Τραστ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Λοιπόν πολύ περιληπτικά το Ρουλέτκα είναι για τους Ρώσσους στην Ελλάδα ότι ήταν το Ελιζέ για εμάς στο Λονδίνο.
Τελία και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Το τράστ είναι ένα κατα βάση ΕΛΛΗΝΑΔΙΚΟ (στο κορύφωμα στις 10 το πρωί παίζει τερλέγκα και χριστοδουλόπουλο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: γαμάτη σύγκριση!!) άφτερ που μαζεύει και στρίπερς/βίζιτες και φυλακόβιους κτλ ΠΟΛΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΛΙΓΟΥΣ αλλά του βγήκε το όνομα και έτσι το ξέρει και το αναφέρει και ο κάθε άσχετος. Πούτσα-βούρτσα, αυγά-πασχάλια ένα πράμα.................

ΥΓ  Αμα μιλήσω για κάτι το έχω ψάξει από 1000 πλευρές μην προσπαθείς να με πιάσεις με κόλπα του τύπου δεν έχει πάει τραστ, δεν ξέρει από ρωσία δεν έχει κάνει αυτό δεν έχει κάνει το άλλο, κάνει θεωρίες κτλ. Ξέρω ΠΟΛΥ καλά για τι μιλάω, δεν κάνω επίδειξη γνώσεων εγώ για να το δείχνω συνέχεια, ούτε με νοιάζει να λέω στον καθένα τι έχει δει ο πούτσος μου, άμα νιώσω ότι θέλω να πω κάτι που βοηθάει ή να κάνω χαβαλέ το κάνω.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
-Άνθρωπο που ντύνεται φώκια, και τσολιάς σε τζετ σκι, και φωτογραφίζει τον κώλο του αρνούμαι να πάρω στα σοβαρά! Λυπάμαι μόνο που ζει ανάμεσά μας, σε σοβαρές χώρες θα παρενέβαινε το κοινωνικό κράτος για να του παράσχει βοήθεια.

-Νύκτερε σε παρακάλεσα πολλές φορές να σταματήσεις αυτή τη φιέστα ανακρίβειας και ημιμάθειας.
Είχα πει να το αφησω να περάσει αλλα δεν μπορώ να μην μιλήσω όταν μου συγκρίνεις το Ρουλέτκα με το Τραστ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Λοιπόν πολύ περιληπτικά το Ρουλέτκα είναι για τους Ρώσσους στην Ελλάδα ότι ήταν το Ελιζέ για εμάς στο Λονδίνο.
Τελία και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Το τράστ είναι ένα κατα βάση ΕΛΛΗΝΑΔΙΚΟ (στο κορύφωμα στις 10 το πρωί παίζει τερλέγκα και χριστοδουλόπουλο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: γαμάτη σύγκριση!!) άφτερ που μαζεύει και στρίπερς/βίζιτες και φυλακόβιους κτλ ΠΟΛΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΛΙΓΟΥΣ αλλά του βγήκε το όνομα και έτσι το ξέρει και το αναφέρει και ο κάθε άσχετος. Πούτσα-βούρτσα, αυγά-πασχάλια ένα πράμα.................

ΥΓ  Αμα μιλήσω για κάτι το έχω ψάξει από 1000 πλευρές μην προσπαθείς να με πιάσεις με κόλπα του τύπου δεν έχει πάει τραστ, δεν ξέρει από ρωσία δεν έχει κάνει αυτό δεν έχει κάνει το άλλο, κάνει θεωρίες κτλ. Ξέρω ΠΟΛΥ καλά για τι μιλάω, δεν κάνω επίδειξη γνώσεων εγώ για να το δείχνω συνέχεια, ούτε με νοιάζει να λέω στον καθένα τι έχει δει ο πούτσος μου, άμα νιώσω ότι θέλω να πω κάτι που βοηθάει ή να κάνω χαβαλέ το κάνω.
Εσυ που ξερεις τα πολλα και τα γνωριζεις ολα για πες μου πως λεγοταν το Ρουλετκα οταν ειχε ανοιξει πριν ονομαστη σε Ρουλετκα , γιατι το συγκεκριμενο μαγαζι το επισκέπτομαι απο το 2001 . Ο πρωην ιδιοκτητης του ειναι απο την Μοσχα και τυχαινει να ειμαστε και καλοι φιλοι Μην παρερμηνεύεις αυτα που γραφω πουθενα δεν εκανα σύγκριση στα δυο μαγαζια απλα ανεφερα που συχναζουν οι πρωην σοβιετικες .H μιας που εισαι μεγαλος γνωστης πες μας τουλαχιστον πως λεγοταν το Τραστ πριν .
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τι να πω ρε Δημητρακη εδω οι ανθρωποι την Αθηνα δεν γνωριζουν και ανοιγουν θεωριες για Ρωσιες και Ουκρανιες   :2funny:
Ενταξει Τραστ μπορει να εχει παει δεν ειναι δυσκολο να παει κανεις :2funny:Παντος Ρωσσια ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΠΟΤΈ ΤΟΥ!Εχει πλακα που ειναι εντελως ασχετοι και γραφουνε  :jerking:.Για  :2funny: μονο ειναι :2funny: αν οχι για κλαματα!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
-Άνθρωπο που ντύνεται φώκια, και τσολιάς σε τζετ σκι, και φωτογραφίζει τον κώλο του αρνούμαι να πάρω στα σοβαρά! Λυπάμαι μόνο που ζει ανάμεσά μας, σε σοβαρές χώρες θα παρενέβαινε το κοινωνικό κράτος για να του παράσχει βοήθεια.

-Νύκτερε σε παρακάλεσα πολλές φορές να σταματήσεις αυτή τη φιέστα ανακρίβειας και ημιμάθειας.
Είχα πει να το αφησω να περάσει αλλα δεν μπορώ να μην μιλήσω όταν μου συγκρίνεις το Ρουλέτκα με το Τραστ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Λοιπόν πολύ περιληπτικά το Ρουλέτκα είναι για τους Ρώσσους στην Ελλάδα ότι ήταν το Ελιζέ για εμάς στο Λονδίνο.
Τελία και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Το τράστ είναι ένα κατα βάση ΕΛΛΗΝΑΔΙΚΟ (στο κορύφωμα στις 10 το πρωί παίζει τερλέγκα και χριστοδουλόπουλο  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: γαμάτη σύγκριση!!) άφτερ που μαζεύει και στρίπερς/βίζιτες και φυλακόβιους κτλ ΠΟΛΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΛΙΓΟΥΣ αλλά του βγήκε το όνομα και έτσι το ξέρει και το αναφέρει και ο κάθε άσχετος. Πούτσα-βούρτσα, αυγά-πασχάλια ένα πράμα.................

ΥΓ  Αμα μιλήσω για κάτι το έχω ψάξει από 1000 πλευρές μην προσπαθείς να με πιάσεις με κόλπα του τύπου δεν έχει πάει τραστ, δεν ξέρει από ρωσία δεν έχει κάνει αυτό δεν έχει κάνει το άλλο, κάνει θεωρίες κτλ. Ξέρω ΠΟΛΥ καλά για τι μιλάω, δεν κάνω επίδειξη γνώσεων εγώ για να το δείχνω συνέχεια, ούτε με νοιάζει να λέω στον καθένα τι έχει δει ο πούτσος μου, άμα νιώσω ότι θέλω να πω κάτι που βοηθάει ή να κάνω χαβαλέ το κάνω.
Ότι να ΄ναι.... Θρέντ υποκόσμου το κάνατε...

Έδιωξες πόσο κόσμο απο το θρέντ! Δάσκαλους,Ταξιδεμένους, σοβαρούς τρελούς, πραγματικούς τρελούς, νέους, πρεσβύτερους και προσπαθείς με λύσα να διώξεις κι εμένα....

Αλλά για τον εαυτό μου δεν με νιάζει! Πες οτι θέλεις κι εγώ θα στο βουλώνω.... ΑΛΛΑ τον θρυλικό πορνομετανάστη να τον αφήσεις ύσηχο γιατι μας ανοίγει τα μάτια και μας παίρνει απο τον στραβό δρόμο του πιρφορισμού και της αγαμίας!
Τον τρόπο ζωής του τον ζηλευετε και ξέρετε οτι ποτέ δεν θα τον φτάσετε, γι αυτό επιδή δεν καταλαβαίνετε δεν τον σέβεστε και αντίθετα βγάζετε χολή και μένος εναντίων του και εναντίων όσων τελικά επιτυχαίνουν και ρίχνουν Ουκρανίδες(και με τη βοήθεια του παρώντος διαδυκτιακού χώρου)
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ότι να ΄ναι.... Θρέντ υποκόσμου το κάνατε...

Έδιωξες πόσο κόσμο απο το θρέντ! Δάσκαλους,Ταξιδεμένους, σοβαρούς τρελούς, πραγματικούς τρελούς, νέους, πρεσβύτερους και προσπαθείς με λύσα να διώξεις κι εμένα....

Αλλά για τον εαυτό μου δεν με νιάζει! Πες οτι θέλεις κι εγώ θα στο βουλώνω.... ΑΛΛΑ τον θρυλικό πορνομετανάστη να τον αφήσεις ύσηχο γιατι μας ανοίγει τα μάτια και μας παίρνει απο τον στραβό δρόμο του πιρφορισμού και της αγαμίας!
Τον τρόπο ζωής του τον ζηλευετε και ξέρετε οτι ποτέ δεν θα τον φτάσετε, γι αυτό επιδή δεν καταλαβαίνετε δεν τον σέβεστε και αντίθετα βγάζετε χολή και μένος εναντίων του και εναντίων όσων τελικά επιτυχαίνουν και ρίχνουν Ουκρανίδες(και με τη βοήθεια του παρώντος διαδυκτιακού χώρου)
Ναι τον ιεραποστολο περιμεναν να φυγουν αυτοι ,με ολους τους αναπηρους που γραφουν εδω μεσα,και στους αλλους μιτους κατα καιρους θα παθαν κανα εμφραγμα και θα σταματησαν να μπαινουν
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
 Το 2014 θα καταργησουν την βιζα για Ρωσια και Ουκρανια
Αν γίνει αυτό θα είναι καταστροφή για τον Τουρισμό και για τα ...πουλιά μας!
Τουλάχιστον τώρα φιλτράρεται η ποιότητα και πάλι βλήτα έρχονται...
Αν καταργηθεί η βίζα θα μαζευτεί και ο κάθε πικραμένος Ρώσος και Ρωσίδα!
Βέβαια θα ανοίξει ο δρόμος σε αυτούς που έχουν μαυρο χρήμα και δεν πληρούν τις απαιτήσεις της βίζας!
Αυτό είναι καλό για τους άντρες!
Οι  γυναίκες πως το βγάζουν το μαυρο χρήμα ;)!!!????
Αν καταργήσουν τη βίζα θα γίνουμε μπ.......
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αν γίνει αυτό θα είναι καταστροφή για τον Τουρισμό και για τα ...πουλιά μας!
Τουλάχιστον τώρα φιλτράρεται η ποιότητα και πάλι βλήτα έρχονται...
Αν καταργηθεί η βίζα θα μαζευτεί και ο κάθε πικραμένος Ρώσος και Ρωσίδα!
Βέβαια θα ανοίξει ο δρόμος σε αυτούς που έχουν μαυρο χρήμα και δεν πληρούν τις απαιτήσεις της βίζας!
Αυτό είναι καλό για τους άντρες!
Οι  γυναίκες πως το βγάζουν το μαυρο χρήμα ;)!!!????
Αν καταργήσουν τη βίζα θα γίνουμε μπ.......
Τα δε Μοσχοβιτάκια και οι Ουκρανίδες απο Κίεβο που είναι οι πιο σωστές θα φρίξουν περοσσότερο αν δούν όλες τις φτηνο-ξεκολιάρες της επαρχίας και θα ρίξουν μαυρη πέτρα στην Ελλάδα....
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Κάτι τέτοιες εννοώ του Μαίου------>
 

Συνημμένα

  • Rwsidi-modelo 2.jpg
    Rwsidi-modelo 2.jpg
    48,7 KB · Εμφανίσεις: 57
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Εσυ που ξερεις τα πολλα και τα γνωριζεις ολα για πες μου πως λεγοταν το Ρουλετκα οταν ειχε ανοιξει πριν ονομαστη σε Ρουλετκα , γιατι το συγκεκριμενο μαγαζι το επισκέπτομαι απο το 2001 . Ο πρωην ιδιοκτητης του ειναι απο την Μοσχα και τυχαινει να ειμαστε και καλοι φιλοι Μην παρερμηνεύεις αυτα που γραφω πουθενα δεν εκανα σύγκριση στα δυο μαγαζια απλα ανεφερα που συχναζουν οι πρωην σοβιετικες .H μιας που εισαι μεγαλος γνωστης πες μας τουλαχιστον πως λεγοταν το Τραστ πριν .

Πω πω έτσι όπως εκφράστηκες για το Όλιγκαρχ θα νομίζουν ότι έχουν να κάνουν με τίπιτα αρχινονούς  :2funny: :2funny:
Φυσικά και ξέρεις το αφεντικό ρε γατούλη, όλοι τον ξερουνε αφού το μαγαζί είναι ΠΑΡΕΙΣΤΙΚΟ.
Οι ίδιες παρέες πάνε 10 χρόνια, αφού αυτοί αποτελούν τους νορμάλ ρωσσόφωνους στην Ελλάδα.
Εσύ μου πετούσες πίπες για νταβάδςς, βίζιτες ντράγκια και μαλακίες και μου συνέκρινες με Τράστ.
Τελικά τι έγινε, εσύ έλεγες μαλακίες ή είσαι νταβάς και γυρνάς με πουτάνες από το 2001, διάλεξε  :2funny: :2funny:


Παντος Ρωσσια ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΠΟΤΈ ΤΟΥ!

Σε αυτό δεν έχεις δίκιο.

Μένω στον Πειραιά με το μπαμπά μου. Παίρνω χάπια λιθίου, μαλακίζομαι όλη μέρα εκτός από όταν με χαρτζιλικώνει ο πατέρας μου οπότε πάω και γαμάω πουτάνες και τραβέλια.
2-3 φορές το χρόνο με πηγαίνουνε στην ανατολική ευρώπη εκδρομές για να καταλαγιάζει το fixation [URL unfurl="true"]http://en.wikipedia.org/wiki/Fixation_%28psychology%29[/url] που έχω. Παίρνω φωτογραφίες και βιντεάκια για να τα βλέπω όλη μέρα μέχρι να ξαναπάω.

Πολλοί λένε ότι έχω πρόβλημα και εκδηλώνω ανώμαλη συμπεριφορά αλλά εγώ νομίζω ότι είναι απλά μαλάκες και με ζηλεύουνε που είμαι γαμάτος. Τέλος μου αρέσει να κοιτώ με τις ώρες τα κακάκια μου και να επιδυκνείω το μικροσκοπικό μου τσουτσουνάκι επειδή εκτός των άλλων έχω και ναρκισσιστικές τάσεις.

ΥΓ Δεν είμαι καραφλός!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ότι να ΄ναι.... Θρέντ υποκόσμου το κάνατε...

Έδιωξες πόσο κόσμο απο το θρέντ! Δάσκαλους,Ταξιδεμένους, σοβαρούς τρελούς, πραγματικούς τρελούς, νέους, πρεσβύτερους και προσπαθείς με λύσα να διώξεις κι εμένα....

Αλλά για τον εαυτό μου δεν με νιάζει! Πες οτι θέλεις κι εγώ θα στο βουλώνω.... ΑΛΛΑ τον θρυλικό πορνομετανάστη να τον αφήσεις ύσηχο γιατι μας ανοίγει τα μάτια και μας παίρνει απο τον στραβό δρόμο του πιρφορισμού και της αγαμίας!
Τον τρόπο ζωής του τον ζηλευετε και ξέρετε οτι ποτέ δεν θα τον φτάσετε, γι αυτό επιδή δεν καταλαβαίνετε δεν τον σέβεστε και αντίθετα βγάζετε χολή και μένος εναντίων του και εναντίων όσων τελικά επιτυχαίνουν και ρίχνουν Ουκρανίδες(και με τη βοήθεια του παρώντος διαδυκτιακού χώρου)

Μη φας. Θα φάμε γλάρο  :pipa3: :pipa3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom