Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
nukteros ποια μερη τελικα ειναι να ψαχτει καποιος ειπες μικρες πολεις αλλα ποιες?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
nukteros ποια μερη τελικα ειναι να ψαχτει καποιος ειπες μικρες πολεις αλλα ποιες?
Χωρις να θελω να παρω καποιον στο λαιμο μου οι πιο ομορφες ευκολες εχω την εντυπωση οτι ειναι στην κεντρικη Ουκρανια . Δνεπροπετροβσκ,Πολταβα,Κρεμεντσουκ , Κριβιε Ρονγ,Τσερκασι,Κιροβγρατ
 

Επισκέπτης
Χωρις να θελω να παρω καποιον στο λαιμο μου οι πιο ομορφες ευκολες εχω την εντυπωση οτι ειναι στην κεντρικη Ουκρανια . Δνεπροπετροβσκ,Πολταβα,Κρεμεντσουκ , Κριβιε Ρονγ,Τσερκασι,Κιροβγρατ

Τύπε δε φορτώνεις κανά πούλμαν με νύφες από κει μπας και δει καμιά άσπρη μέρα ο λαός εδώ;  :rockon:

Γιατί με δαύτες που μπλέξαμε εδώ χάμω, δε βλέπω χαίρι...
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Χωρις να θελω να παρω καποιον στο λαιμο μου οι πιο ομορφες ευκολες εχω την εντυπωση οτι ειναι στην κεντρικη Ουκρανια . Δνεπροπετροβσκ,Πολταβα,Κρεμεντσουκ , Κριβιε Ρονγ,Τσερκασι,Κιροβγρατ
Πολεις οπως ντονετσκ κιεβο χαρκοβο καλυτερα ειναι να τις αποφευγουμε δηλαδη?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ok.... Πάμε λοιπόν εκει.... με μια νορμάλ εμφάνιση και νορμαλ κομπόδεμα, άντε και ένα πιασάρικο παραμύθι για το λόγο που είμαστε εκεί! Το παιχνίδι πως και που θα παιχτεί?Στο κλαμπ της πόλης? Έχει μπαρόδρομο με κλαμπάκια δεξιά αριστερά? Μόνο Παρασκευή-Σάββατο γίνεται παιχνίδι?
Σε 10 μέρες τι προλαβαίνουμε να κάνουμε?
Παρακαλώ διευκρίνησε αν είναι απο εμπειρία(με χρονολογία) ή απλά εντύπωση και υποθέσεις...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Πολεις οπως ντονετσκ κιεβο χαρκοβο καλυτερα ειναι να τις αποφευγουμε δηλαδη?
Αυτα ειναι απο προσωπικες εμπειριες το ετος 2008 .  Καλα ειναι εκει που εχεις γνωστους . Δεν σου λεω να αποφευγεις καποια πολη , αν εισαι μονος σου με αγνωστους και δεν ξερεις γλωσσα παντου ειναι δυσκολα .
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Ok.... Πάμε λοιπόν εκει.... με μια νορμάλ εμφάνιση και νορμαλ κομπόδεμα, άντε και ένα πιασάρικο παραμύθι για το λόγο που είμαστε εκεί! Το παιχνίδι πως και που θα παιχτεί?Στο κλαμπ της πόλης? Έχει μπαρόδρομο με κλαμπάκια δεξιά αριστερά? Μόνο Παρασκευή-Σάββατο γίνεται παιχνίδι?
Σε 10 μέρες τι προλαβαίνουμε να κάνουμε?
Παρακαλώ διευκρίνησε αν είναι απο εμπειρία(με χρονολογία) ή απλά εντύπωση και υποθέσεις...
Παντου γινεται παιχνιδι στο δρομο στα κλαμπ . Οταν μιλας με καποια στο δρομο δεν σε σνομπαρει ειναι απλα τα πραγματα εκει .Και ξερει οτι αν δεχτει να βγει μαζι σου στο τελος της βραδιας υπαρχει η περιπτωση να κοιμηθει μαζι σου .
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Η πιο ομορφη εποχη εκει ειναι απριλιος και μαιος οπου ολες βγαινουν με κατι μινι που μπορει καποιος ανετα να το μπερδεψει με ζωνη .  :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Παντου γινεται παιχνιδι στο δρομο στα κλαμπ . Οταν μιλας με καποια στο δρομο δεν σε σνομπαρει ειναι απλα τα πραγματα εκει .Και ξερει οτι αν δεχτει να βγει μαζι σου στο τελος της βραδιας υπαρχει η περιπτωση να κοιμηθει μαζι σου .
Πες μας και το τελευταίο! Ποιόν Απρίλιο και Μάιο πήγες εκεί και έγιναν αυτά που λες και σε ποιά πόλη?
Αν θες μας λες...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Πες μας και το τελευταίο! Ποιόν Απρίλιο και Μάιο πήγες εκεί και έγιναν αυτά που λες και σε ποιά πόλη?
Αν θες μας λες...
Ημουνα και το 2007 και το 2008 την πρωτη φορα χειμωνα και την δευτερη ανοιξη . Σε ολες τις πολεις που αναφερω πιο πανω . Καπου εχω και φωτογραφιες απο τα κλαμπ . Αν θες να τις βρω και να της ανεβασω
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ημουνα και το 2007 και το 2008 την πρωτη φορα χειμωνα και την δευτερη ανοιξη . Σε ολες τις πολεις που αναφερω πιο πανω . Καπου εχω και φωτογραφιες απο τα κλαμπ . Αν θες να τις βρω και να της ανεβασω
Οκ! Όι fotos δεν με νοιάζουν και ούτε θα με πείσουν για του λόγου τω αληθές!Το μόνο που με ανυσυχεί στην επαρχία είναι τα ελειπή Ρωσικά μου....
Ακόμα δεν μπορώ να τουμπάρω επιφυλακτικές και πονηρές γκόμενες...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Τα παλια καλα χρονια
 

Συνημμένα

  • DSC03618.JPG
    DSC03618.JPG
    97,9 KB · Εμφανίσεις: 48
  • DSC03620.JPG
    DSC03620.JPG
    102,3 KB · Εμφανίσεις: 24

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Οκ! Όι fotos δεν με νοιάζουν και ούτε θα με πείσουν για του λόγου τω αληθές!Το μόνο που με ανυσυχεί στην επαρχία είναι τα ελειπή Ρωσικά μου....
Ακόμα δεν μπορώ να τουμπάρω επιφυλακτικές και πονηρές γκόμενες...
Για αυτο προτεινω επαρχια επειδη δεν ειναι  πονηρες και επιφυλακτικες
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Για αυτο προτεινω επαρχια επειδη δεν ειναι  πονηρες και επιφυλακτικες
!!!!!!!!!!!!!! 3 χρόνια Ρόδο χάμος απο Ουκρανίδες και δεν ξέρω άνθρωπο να έχει πάρει μουνί εκτός απο Κίεβο άντε και Ντόνετσκ!
........... ποιές δεν είναι πονηρές και επιφυλακτικές.... :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
!!!!!!!!!!!!!! 3 χρόνια Ρόδο χάμος απο Ουκρανίδες και δεν ξέρω άνθρωπο να έχει πάρει μουνί εκτός απο Κίεβο άντε και Ντόνετσκ!
........... ποιές δεν είναι πονηρές και επιφυλακτικές.... :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Θα σου εξηγησω γιατι συμβαινει αυτο . νεα κοπελα απο επαρχια δεν εχει χρηματα για εκδρομες στην Ελλαδα και παει Τουρκια που ειναι πιο φθηνα και δεν εχει και τα εξοδα της βιζας κανει και δωρεαν μαθηματα οθωμανικου δικαιου .   :2funny: Αυτες που ειναι απο τις μεγαλες πολεις εχουν λεφτα και ερχονται Ελλαδα
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
Παρεμπιπτόντως η Τουρκια εχει 3 φορες περισσοτερους ρωσους και 4 φορες περισσοτερους ουκρανους τουριστες απο εμας
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Παρεμπιπτόντως η Τουρκια εχει 3 φορες περισσοτερους ρωσους και 4 φορες περισσοτερους ουκρανους τουριστες απο εμας
Οι ξεκολιάρες.....

Απο εμένα τρώνε Bann και τρομερο κράξιμο και απαξίωση αν μετά την Ελλάδα πάνε Τουρκία....

Αλλά συνήθως μόνο τα βλήτα οι ανασφαλείς και οι πατσαβούρες στην εμφάνηση και την ψυχή τραβιούνται με Τούρκους!
Εγώ τη μουνάρα την Ουκρανίδα που είχα πριν 3 χρόνια την έκραξα άσχημα και απο τότε που πήγε Τουρκία μόνο απροθυμία και απαξία λαμβάνει απο τη πλευρά μου....

Συνχήστικά βραδιάτικα

Πάω κλάμπ να δω τι παίζει σε λίγο

Σποκι νοκι everybody

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.287
Κριτικές
8
Like
2.098
Πόντοι
266
!!!!!!!!!!!!!! 3 χρόνια Ρόδο χάμος απο Ουκρανίδες και δεν ξέρω άνθρωπο να έχει πάρει μουνί εκτός απο Κίεβο άντε και Ντόνετσκ!
........... ποιές δεν είναι πονηρές και επιφυλακτικές.... :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Συνηθως οταν παει καποιος για βιζα πρεπει να φερει βεβαιωση απο τον εργοδοτη του για τις αποδοχες του και το ελληνικο προξενειο παιρνει τηλεφωνο να τα επιβεβαίωση ολα αυτα , αν ειναι πολυ νεες κοπελες υπαρχει περιπτωση να αρνηθουν την βιζα κατι που γινεται συχνα . Ποσες νεες κοπελες νομιζεις τηρουν τα κριτηρια να παρουν βιζα ???? Αποτελεσμα ειναι να ερχονται πιο ηλικιωμενες απο την επαρχια η να ειναι με την οικογενια τους πραγμα που κανει απαγορευτικο τα νυχτερινα ξεσαλωματα . Αλλα μην αγχώνεσαι σε ενα χρονο δεν θα χρειαστεί να πας πουθενα μιας και η Ροδος και γενικα η Ελλαδα θα βουλιαξει απο ρωσους και ουκρανους . Το 2014 θα καταργησουν την βιζα για Ρωσια και Ουκρανια
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τα παλια καλα χρονια

Καλά ρε μάστορα ποστάρεις το έρημο μαγαζάκι με 2 άκυρες να χορεύουν στο ξεκάρφωτο και κάτι μεσήλικες να παίζουν περιφέρεια και μιλάς;
Εγώ που δεν ξέρω γρι Ουκρανικά πως ακριβώς θα καμακώσω εκει μέσα στο επαρχιακό μπαράκι;
Άμα πας στα στέκια των ρώσων ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ θα πετύχεις 30-50 μουνάρες ρωσσίδες σαββατόβραδο να χορεύουν όλη νύχτα (
είστε ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΙ που μιλάτε για να πάτε άκυροι στα κατσάβραχα και προφανώς αγνοείται παντελώς την ύπαρξη τους........!)
και το λέω εγώ που δεν μου αρέσουν οι Ρωσσίδες και τις θεωρώ τελείως ανέραστες, άλλο αν τα έφερε η ζωή να ανοίξω παρτίδες με ρώσους.

υγ Προφανώς και μιλάς με άνθρωπο που και έχει πάει και ξέρει πέντε πραματάκια αλλιώς θα έλεγα και εγώ τα παλιά σοβιετικά κλισέ που αναμασούν όσοι φύγανε νωρίς... :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom