Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
να λες καλα που ειναι ο μπακαλης εδω μεσα και 2-3 αλλοι ακομα και μαθαινετε και 5 πραγματα.
δηλαδη πως θελες να γραφει?
σαν τον καθυστερημενο το γκιασου η τον νταβαριτς τον αυτιστικο.
Τι να μαθεις δηλαδη εδω μεσα ρε τυπε πας καλα;Ενα χαβαλεδιαρικο σαιτ ειναι.Αυτοι  που λες δεν ασχολουμαι καν να διαβασω τι γραφουν,απλα θεωρω ακρως καθυστερημενο το να γραφεις εδω μεσα που ειναι σαιτ για χαβαλε,με την καθαρευουσα.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
τωρα γιατι εμενα κατι μου λεει οτι εισαι κλωνος του γαριδακι;δεν μπορει να λετε συνεχεια τα ιδια πραγματα.εχεις γαμηθει στους κλωνους.
μετα απο 16000 ποστ επρεπε να ξεχωριζεις τους κλωνους απο χιλιομετρα.
εισαι λαθος εντελως.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναί, ἐν ἀντιθέσει πρὸς ὑμᾶς μὲ τὰς δεκάδας χιλιάδων ἀναρτήσεις καὶ τὰς ...2 κριτικάς.

Ἐπὶ πλέον, ὡσὰν νὰ μὴν ἔφθανεν ἡ παντελὴς ἄγνοιὰ σας περὶ Ρωσσίδων ἡ ὁποία εἶναι πασίδηλος ἐκ τῆς σημειουμένης ἀναρτήσεως (αἱ Ρωσσίδαι δὲν ἐνδιαφέρονται διὰ τὴν ἐξωτερικὴν ἐμφάνισιν τοῦ ἀνδρὸς καί, πλὴν τῶν πορνῶν, δὲν ἐνδιαφέρονται διὰ τὰ χρήματα), ὑβρίζετε σκαιῶς τὸν κ. dimitrakis29 ὁ ὁποῖος, παρὰ τὴν ἐκκεντρικότητὰ του, ἀποτελεῖ ἐπὶ σειρὰ ἐτῶν μία πολὺ ἐνδιαφέρουσα παρουσία εἰς τὸν ἱστότοπον.
Εχεις δικιο φιλε μου,ξερεις εσυ οντας πολλα χρονια παντρεμενος,και οχι οσοι εχουμε ταξιδεψει στον κοσμο και γνωριζουμε καποια πραγματα παραπανω.Τον δημητρακη δεν τον βριζω,χαβαλε κανω σε αυτα που λεει,και εννοειται πως ειναι μεγαλη προσωπικοτητα.Οσο για τις ρωσσιδες σε ευχαριστω,με εκανες και γελασα με αυτο που ειπες.Ειδικα το οτι δεν ενδιαφερονται για τα χρηματα που λες,δειχνει ποσο γνωστικος εισαι.
 

Επισκέπτης
ειναι γνωστο οτι η ανεργια και φτωχια οδηγουν στην απομονωση.
το σαιτ για πολλους ειναι μια διεξοδος να πουν την μαλακια τους,και να ξεχαστουν και λιγο απο την απομονωση τους.
ολοι αυτοι πρεπει να κανουν το σταυρο τους οταν βλεπουν κανενα βιντεακι του δημτρακη,γιατι βλεπουν και κανενα αλλο μερος,εκτος απο τα 4 ντουβαρια του δωματιου τους.

Εἰς πολλὰ μπορεῖ τις νὰ ἔχῃ ἀντίρρησιν μὲ τὸν κ. dimitrakis29 ἀλλὰ ἐν πάσῃ περιπτώσει εἶναι αὐθεντικὸς καὶ διασκεδαστικός.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Τι να μαθεις δηλαδη εδω μεσα ρε τυπε πας καλα;Ενα χαβαλεδιαρικο σαιτ ειναι.Αυτοι  που λες δεν ασχολουμαι καν να διαβασω τι γραφουν,απλα θεωρω ακρως καθυστερημενο το να γραφεις εδω μεσα που ειναι σαιτ για χαβαλε,με την καθαρευουσα.
αν μαθεις να ξεχωριζεις την σαβοουρα απο τα σωστα ατομα,θα δεις οτι ο μπακαλης και αλλοι 2-3 ειναι πολλοι σωστοι σε αυτα που γραφουν.
και επειδη μερικους εχουμε πιει και ενα καφε,στην προσωπικη τους ζωη ειναι ακομα πιο ενδιαφερωντα ατομα.
ο μπακαλης επειδη γραφει στην καθαρευουσα δεν σημαινει οτι ειναι γραφικος,κανε ενα κοπο να διαβασεις αυτα που γραφει και θα το καταλαβεις.
αν διαβασεις μπακαλη,το πρωτο πραγμα που καταλαβαινεις ειναι οτι η ελληνικη γλωσσα επρεπε να ειναι επισημη γλωσσα ολων των κρατων.και οχι τα κολομπαριστικα αγγλικα,και τα ακομα πιο κολομπαριστικα γκρεεκλις και αρχιδια.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
φιλε μου κανε το παιχνιδι σου με τις γκομενες,και γραψε στα αρχιδια ολες τις μαλακιες που σου λενε
απο ατομα που ζουνε στην αθηνα που βραζει απο μουνι και πανε και γαμανε στους υπονομους με 10 ευρω,και απο μαλακες που πανε να γαμησουν στην αλλη ακρη τις γης,μην ακους τιποτα.
Φίλε Αρκάνς, δυστηχώς όπως και με τους μπαχαλάκιδες του σάιτ έτσι κι έξω κυκλοφοράν πολλοί που πάνε να πουλήσουν εμφάνιση και χρήμα στις Ρωσίδες...
Ακούγεται γελοίο όταν η κάθε μια πέρνει το μήνα της 2500-3000 Ευρώ και ζεί στη χλιδή...
Τέτοιοι τύποι που έχουν όλο το μηνιάτικο(τώρα πλέον το χρονιάτικο) στο πορτοφόλι τους για να δείχνουν λεφτάδες όταν το ανοίγουν, υπάρχουν ακόμα και χαλάνε τις γκόμενες!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ειναι γνωστο οτι η ανεργια και φτωχια οδηγουν στην απομονωση.
το σαιτ για πολλους ειναι μια διεξοδος να πουν την μαλακια τους,και να ξεχαστουν και λιγο απο την απομονωση τους.
ολοι αυτοι πρεπει να κανουν το σταυρο τους οταν βλεπουν κανενα βιντεακι του δημτρακη,γιατι βλεπουν και κανενα αλλο μερος,εκτος απο τα 4 ντουβαρια του δωματιου τους.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αν μαθεις να ξεχωριζεις την σαβοουρα απο τα σωστα ατομα,θα δεις οτι ο μπακαλης και αλλοι 2-3 ειναι πολλοι σωστοι σε αυτα που γραφουν.
και επειδη μερικους εχουμε πιει και ενα καφε,στην προσωπικη τους ζωη ειναι ακομα πιο ενδιαφερωντα ατομα.
ο μπακαλης επειδη γραφει στην καθαρευουσα δεν σημαινει οτι ειναι γραφικος,κανε ενα κοπο να διαβασεις αυτα που γραφει και θα το καταλαβεις.
αν διαβασεις μπακαλη,το πρωτο πραγμα που καταλαβαινεις ειναι οτι η ελληνικη γλωσσα επρεπε να ειναι επισημη γλωσσα ολων των κρατων.και οχι τα κολομπαριστικα αγγλικα,και τα ακομα πιο κολομπαριστικα γκρεεκλις και αρχιδια.
δεν αντιλεγω,ομως αυτο μπορει να ισχυει και για τους αλλους 2 που προειπες.Το να γραφει ετσι καποιος,τον κανει το ιδιο γραφικο οσο θεωρουμε τον γιασου η τον αλλον που ειπες.για αυτο και ειναι ελαχιστοι οσοι παιρνουν αυτα τα ατομα στα σοβαρα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ναί, ἐν ἀντιθέσει πρὸς ὑμᾶς μὲ τὰς δεκάδας χιλιάδων ἀναρτήσεις καὶ τὰς ...2 κριτικάς.

Ἐπὶ πλέον, ὡσὰν νὰ μὴν ἔφθανεν ἡ παντελὴς ἄγνοιὰ σας περὶ Ρωσσίδων ἡ ὁποία εἶναι πασίδηλος ἐκ τῆς σημειουμένης ἀναρτήσεως (αἱ Ρωσσίδαι δὲν ἐνδιαφέρονται διὰ τὴν ἐξωτερικὴν ἐμφάνισιν τοῦ ἀνδρὸς καί, πλὴν τῶν πορνῶν, δὲν ἐνδιαφέρονται διὰ τὰ χρήματα), ὑβρίζετε σκαιῶς τὸν κ. dimitrakis29 ὁ ὁποῖος, παρὰ τὴν ἐκκεντρικότητὰ του, ἀποτελεῖ ἐπὶ σειρὰ ἐτῶν μία πολὺ ἐνδιαφέρουσα παρουσία εἰς τὸν ἱστότοπον.
Γειά σας μετά απο πολύ καιρό!!!

Μπορούμε να παρακάμψουμε τις παραφωνίες και να περάσουμε στο αρχικό ερώτημα--->

Τι τρέχει με τις Ρωσίδες φέτος?
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Φίλε Αρκάνς, δυστηχώς όπως και με τους μπαχαλάκιδες του σάιτ έτσι κι έξω κυκλοφοράν πολλοί που πάνε να πουλήσουν εμφάνιση και χρήμα στις Ρωσίδες...
Ακούγεται γελοίο όταν η κάθε μια πέρνει το μήνα της 2500-3000 Ευρώ και ζεί στη χλιδή...
Τέτοιοι τύποι που έχουν όλο το μηνιάτικο(τώρα πλέον το χρονιάτικο) στο πορτοφόλι τους για να δείχνουν λεφτάδες όταν το ανοίγουν, υπάρχουν ακόμα και χαλάνε τις γκόμενες!
στα τελευταια τους ειναι ολοι αυτοι.
οι γκομενες τους περνουν χαμπαρι απο 100000 μετρα πλεον,και μονο χαβαλε κανουν με αυτους τους φτωχομπινιδες.
σε 2-3 μηνες ολοι αυτου θα ειναι σε καμια χωματερη.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
δεν αντιλεγω,ομως αυτο μπορει να ισχυει και για τους αλλους 2 που προειπες.Το να γραφει ετσι καποιος,τον κανει το ιδιο γραφικο οσο θεωρουμε τον γιασου η τον αλλον που ειπες.για αυτο και ειναι ελαχιστοι οσοι παιρνουν αυτα τα ατομα στα σοβαρα.
ο μεγας διδασκαλος ιωσηφ εγραφε περι ουκρανιας τα πραγματα οπως ειναι χαρτι και καλαμαρι,αλλα  βρησκοτανε ζωα εδω μεσα και τον κοροιδευαν οτι γραφει μαλακιες.οσοι πηγαν ουκρανια και ακουσαν με τις συμβουλες του,περασαν καλα,αυτοι που τον κοροιδευαν ομως απο το χωριο τους δεν εχουν βγει στην ζωη τους.
στο τελος τους εγραψε στα αρχιδια του ο δασκαλος,και εχει να εμφανιστει κανενα 8μηνο εδω μεσα να γραψει.
ο δασκαλος παντως δεν ζημιωθηκε που σταματησε να γραφει.
κατι ζωα ομως που λιωνουν ολη μερα σε σαιτ με ουκρανιδες και νομιζουν οτι οταν θα πανε στην ουκρανια,θα εχουν υποδοχη ηρωα,ειναι για να τους λυπασε εντελως.
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
στα τελευταια τους ειναι ολοι αυτοι.
οι γκομενες τους περνουν χαμπαρι απο 100000 μετρα πλεον,και μονο χαβαλε κανουν με αυτους τους φτωχομπινιδες.
σε 2-3 μηνες ολοι αυτου θα ειναι σε καμια χωματερη.
Μην μασας arcans86 όσο θα έχει αλβανες θα γαμαμε φθηνα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
αστο συνεχισε την πορεια σου.
παντως 20 χρονων παιδι εμφανισημο στη ροδο με στρωμενη δουλεια(αν καταλαβα καλα) και με ενα αμαξακι για αρχη θα ζουσες ζωαρα.ασε που αν οντως εισαι απο εκει μετραει και αυτο...τωρα αν θελεις να ξημεροβραδιαζεσαι στην ορφανιδου(ακομα χειροτερα φαληρακι) δικη σου υποθεση.τα πραγματα εδω και πολλα χρονια εχουν αλλαξει εδω αλλα επειδη εδω αφορα συγκεκριμενης καταγωγης γυναικες συνεχισε τα ποστ σου.
α που σαι...για ουκρανιδες ειναι εδω οχι για ρωσιδια... :grin: :grin:

ο άντρας πρέπει λέει να έχει 2 προσόντα για να γαμάει, 20% εμφάνηση 80% μυαλό οπότε....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ο μεγας διδασκαλος ιωσηφ εγραφε περι ουκρανιας τα πραγματα οπως ειναι χαρτι και καλαμαρι,αλλα  βρησκοτανε ζωα εδω μεσα και τον κοροιδευαν οτι γραφει μαλακιες.οσοι πηγαν ουκρανια και ακουσαν με τις συμβουλες του,περασαν καλα,αυτοι που τον κοροιδευαν ομως απο το χωριο τους δεν εχουν βγει στην ζωη τους.
στο τελος τους εγραψε στα αρχιδια του ο δασκαλος,και εχει να εμφανιστει κανενα 8μηνο εδω μεσα να γραψει.
ο δασκαλος παντως δεν ζημιωθηκε που σταματησε να γραφει.
κατι ζωα ομως που λιωνουν ολη μερα σε σαιτ με ουκρανιδες και νομιζουν οτι οταν θα πανε στην ουκρανια,θα εχουν υποδοχη ηρωα,ειναι για να τους λυπασε εντελως.
H εμπειρια μου εδω μεσα μου εχει δειξει οτι οσοι το επαιζαν γνωστικοι μεγαλογαμιαδες,ηταν το ακρως αντιθετο.τα παραδειγματα πολλα,και εσυ την ειχες πατησει με καποιον που τον ειχες κανει θεο αν θυμασαι.Συμβουλη μου ειναι να μην θαυμαζετε κανεναν και να μην αποκαλειτε δασκαλους,τσαρους,και λοιπες μαλακιες.Αυτο που ξερω ειναι οτι οσοι ακουσαν αυτους,εκει που πηγαν,παλι πουτανες γαμαγαν.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
H εμπειρια μου εδω μεσα μου εχει δειξει οτι οσοι το επαιζαν γνωστικοι μεγαλογαμιαδες,ηταν το ακρως αντιθετο.τα παραδειγματα πολλα,και εσυ την ειχες πατησει με καποιον που τον ειχες κανει θεο αν θυμασαι.Συμβουλη μου ειναι να μην θαυμαζετε κανεναν και να μην αποκαλειτε δασκαλους,τσαρους,και λοιπες μαλακιες.Αυτο που ξερω ειναι οτι οσοι ακουσαν αυτους,εκει που πηγαν,παλι πουτανες γαμαγαν.
με ποιον την πατησα εδω μεσα εγω και δεν θυμαμαι? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Γειά σας μετά απο πολύ καιρό!!!

Μπορούμε να παρακάμψουμε τις παραφωνίες και να περάσουμε στο αρχικό ερώτημα--->

Τι τρέχει με τις Ρωσίδες φέτος?

Τι έτρεχε πέρυσι δηλαδή
Πρόπερσι τι έτρεχε;
Πριν 10 χρίνια μήπως.
Έτσι ήταν πάντα οι Ρψσσίδες ξενέρωτες και ανέραστες.
Δεν ξέρω τι παπαριές γράφει ο καθένας εδώ μέσα....
Σου παραέθετω και παλαιότερο ποστ μου:

Οι Ελβετοί είναι όντως απίστευτα κλειστοί και τους έλληνες ειδικά σαν εμένα που δεν μιλάω γαλλικά/γερμανικά μας βλέπυν τελείως σαν παρακατιανούς.
Ομως αν γνωρίσεις, κάπως, μια ελβετίδα/γαλλίδα/γερμανίδα εαν και εφόσον την διεγείρεις ερωτικά μπορείς να κάνεις παιχνίδι.
Οι ρωσσίδες δεν αφήνονται ποτέ, είναι άλλου είδους ιστορία. Εγώ δεν έχω δει ρωσσίδα να γουστάρει να γαμηθεί που λέμε, και
όλα αυτά ακόμα και αν με κάποιον τρόπο γνωρίσεις κάποια και καταφέρεις να την προσεγγίσεις, άρα έχεις διπλή δυσκολία.
Προσωπικά δεν ξέρω κανέναν που να έχει παρέα με ελβετίδες, γνωριμίες κτλ και να μην έχει βγάλει γκόμενα, βέβαια το 80%
των ελλήνων μιλάει με τον καθρέφτη, άρα είναι καθαρά θέμα κύκλου.
Αντίθετα ξέρω πολλούς που βγαίνουν χρόνια με ρωσσίδες και προσπαθούν και παλεύουν και κερνάνε και καλούν για διακοπές και κάνουν ταξιτζιλίκια και παροχές και δεν έχουν ακουμπήσει ή πήρανε αυτό που λέμε πίτυ φακ και γειά σου.
Προσωπικά μόνο με ρωσσίδες εγώ το έχω δει αυτό.

ΥΓ: Σου έχω ξαναπεί, προσπάθησε να χρησιμοποιείς το λίγο, ομολογουμένος, μυαλό που διαθέτεις στις γυναίκες. Αν δεν το κάνεις θα πας 45 και ακόμα θα πετάς τις ίδιες μαλακίες και θα είσαι αποτυχημένος. Φιλικά στο λέω.

ΥΓ2: Ξεκίνα την προσπάθεια μένοντας on topic. Εδώ είναι για Ουκρανέζες, εξακολουθείς να σπαμάρεις συνέχεια με Ρωσσίδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom