Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.613
Like
11.505
Πόντοι
2.406
@@δημητρης 29
γνωριζεις τον δρομο απο γκαλατσι ρουμανια για τιρασπολ?εχεις περασει οδικα ουκρανια?θελει βινιετα?η διοδια
κ ποσο?
ο δρομος ειναι βατος οπως ρουμανια μολδαβια προς κισιναου?
η οποιος αλλος εχει γνωση επι του θεματος(ντανκεσεν)...
στα γρηγορα,
εχω περασει 5-6 φορες απο κει,καλο αλλα αργο συνορο
παει ο δρομος απο γκαλατσι,μπαινεις στο ρενι,ετσι λεγετε το συνορο,αν πας ευθεια ,οπως εγω πηγαινω πας οδησσο,σε 300χλμ,αν πας πανω αριστερα ,μετα απο ενα βενζιναδικο,λουκοιλ,θα το δεις ,δεν εχει αλλο
φτανεις κισινιοφ,
δεν εχει ταμπελες,αλλα ειναι ευκολο αν ρωτησετε,,καλυτερα ναστε πρωι πρωι εκει,οχι αργοτερα,κι οχι παρασκευοσαββατα,εχει πολυ κοσμο κ θα φατε ωρες. :helpplea:
απο κει κ πανω για μολντοβα δεν ξερω πως ειναι ο δρομος, :think:
αλλα ειναι κοντα ,καμμια 200χλμ,μπορει κ πιο λιγο
ελπιζω να βοηθησα,,πιο πολλα με πμ,, :)
biniet δεν εχει,αλλα μην τρεχετε πολυ ,γιατι εχει μπατσους κι ειναι κι επικινδυνο να τρακαρετε με καποιον σουρομενο,,,80-100χλμ,οχι πιο πανω,,
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
θέλω να πάω στην Ουκρανια τον ΜΑΙΟ για λίγες μέρες.Το διαβατηριό μου λήγει τον Ιούλιο

Πρέπει το διαβατηριο να ισχύει 6 μηνες τουλαχιστο απο το ταξίδι ή δεν υπάρχει αυτό?

ΑΣ βοηθησει κάποιος είναι επείγον!!!
  :o

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
Καλο θα ειναι να το αλλαξεις
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
στα γρηγορα,
εχω περασει 5-6 φορες απο κει,καλο αλλα αργο συνορο
παει ο δρομος απο γκαλατσι,μπαινεις στο ρενι,ετσι λεγετε το συνορο,αν πας ευθεια ,οπως εγω πηγαινω πας οδησσο,σε 300χλμ,αν πας πανω αριστερα ,μετα απο ενα βενζιναδικο,λουκοιλ,θα το δεις ,δεν εχει αλλο
φτανεις κισινιοφ,
δεν εχει ταμπελες,αλλα ειναι ευκολο αν ρωτησετε,,καλυτερα ναστε πρωι πρωι εκει,οχι αργοτερα,κι οχι παρασκευοσαββατα,εχει πολυ κοσμο κ θα φατε ωρες. :helpplea:
απο κει κ πανω για μολντοβα δεν ξερω πως ειναι ο δρομος, :think:
αλλα ειναι κοντα ,καμμια 200χλμ,μπορει κ πιο λιγο
ελπιζω να βοηθησα,,πιο πολλα με πμ,, :)
biniet δεν εχει,αλλα μην τρεχετε πολυ ,γιατι εχει μπατσους κι ειναι κι επικινδυνο να τρακαρετε με καποιον σουρομενο,,,80-100χλμ,οχι πιο πανω,,
ντανκεσεν φιλος
ναι προι περναμε παντα κι οχι σαββατοκυριακα ,,τα ξερω αυτα ;)
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Πολυ εξυπνη προβολη της Ελλαδας να ειναι καλα ο προξενος μας.
αντε να ερθουν κι αλλα κολαρακια ομορφα τυποι μου
αλλα εως τοτε,βαμος εμεις στα μωρακια  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
μια βδομαδουλα εμεινε,κι αριβαρω!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
θέλω να πάω στην Ουκρανια τον ΜΑΙΟ για λίγες μέρες.Το διαβατηριό μου λήγει τον Ιούλιο

Πρέπει το διαβατηριο να ισχύει 6 μηνες τουλαχιστο απο το ταξίδι ή δεν υπάρχει αυτό?

ΑΣ βοηθησει κάποιος είναι επείγον!!!
  :o
3 μηνες ηταν παλια,αλλα κ παλι οριακος εισαι...
αλαξε το τυπε μου,νασαι διπλα στα κολαρακια τα γλυκουλια,και ναχεις απογορευτικο εισοδου
,,ουτε να το σκεφτομαι δεν μπορω!!!!
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
θέλω να πάω στην Ουκρανια τον ΜΑΙΟ για λίγες μέρες.Το διαβατηριό μου λήγει τον Ιούλιο

Πρέπει το διαβατηριο να ισχύει 6 μηνες τουλαχιστο απο το ταξίδι ή δεν υπάρχει αυτό?

ΑΣ βοηθησει κάποιος είναι επείγον!!!
   :o

Passport required.
- Passport and/or passport replacing documents must be valid
  for the period of intended stay.
Visa required, except for A max. stay of 90 days: - for nationals of Greece
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ξεκολιάρηδες Αντρες!!!

Αυτά κατόπιν λαικής απαίτησης!!!

Χαρακτηριστικά----> Ρωσίδα απο Μόσχα, πολιτική μηχανικός με χόμπι το μπαλέτο και το Kick Box!

Τα πολλά σήμερα!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_0798 (600x800).jpg
    IMG_0798 (600x800).jpg
    290,3 KB · Εμφανίσεις: 40

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ξεκολιάρηδες Αντρες!!!

Αυτά κατόπιν λαικής απαίτησης!!!

Χαρακτηριστικά----> Ρωσίδα απο Μόσχα, πολιτική μηχανικός με χόμπι το μπαλέτο και το Kick Box!

Τα πολλά σήμερα!!!

Δωσε τροφη απο reall life.....

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ναι θα εχει 5-6 γυναικες και πανω απο 100 αγαμητους Πιρφορους.Αν πας εκει πιο πιθανο ειναι να τον φας παρα να γαμισεις γκομενα :2funny:.

Ρε Μητσάρααααααααα  ασε να απαντηση ο Γκλοκ αυτος μενει Ροδο εμεις οχι κατι περισσοτερο θα μπορει να μαθει και να ενημερωση.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ρε Μητσάρααααααααα  ασε να απαντηση ο Γκλοκ αυτος μενει Ροδο εμεις οχι κατι περισσοτερο θα μπορει να μαθει και να ενημερωση.
Σε αυτό που μου ζητάτε δεν μπορώ να δώσω πολλές πληροφορίες μιας και δεν είμαι τόσο οπτικός τύπος αλλά "πρακτικός"
Πάντος προπερσι που είχα πάει σε παραλία γυμνιστών όλο παπούδια Γερμανο-Ολλάνδών ήταν με το θέαμα σιχαμερό....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σε αυτό που μου ζητάτε δεν μπορώ να δώσω πολλές πληροφορίες μιας και δεν είμαι τόσο οπτικός τύπος αλλά "πρακτικός"
Πάντος προπερσι που είχα πάει σε παραλία γυμνιστών όλο παπούδια Γερμανο-Ολλάνδών ήταν με το θέαμα σιχαμερό....
Μα εγω σας το λεω η Ελλαδα δεν κανει για  :knockinb: ειναι γεματη Πιρφορους :jerking:!Για καθε γκομενα υπαρχουν 5-6 Πιρφοροι :jerking:Που τους την παιφτουν.Σε αυτες της παραλιες εχει πολλους Πιρφορους Ματακιδες που πανε να παρουνε το ματακι τους :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μα εγω σας το λεω η Ελλαδα δεν κανει για  :knockinb: ειναι γεματη Πιρφορους :jerking:!Για καθε γκομενα υπαρχουν 5-6 Πιρφοροι :jerking:Που τους την παιφτουν.Σε αυτες της παραλιες εχει πολλους Πιρφορους Ματακιδες που πανε να παρουνε το ματακι τους :2funny:
Μητσε η ελλαδα δεν ειναι για τυπους σαν εσενα που δεν μπορουν να γαμησουν γυναικα,ειναι για αντρες που θα καμακωνουν καλα μουνια και θα τα γαμουν χωρις ελεος.Εσυ μονο πεπονια και κανα κολοκυθι μπορεις να γαμησεις,για αυτο εφυγες και πηγες ρωσσια.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ε αφού έχει τόσες πούτσες ρε γαριδάκι πως δεν σου 'λαχε και εσένα κανάς βασταγερός να σε γαμάει πρωί μεσημέρι και βράδυ και ανακάζεσαι να κάνεις πορνοεκδρομές μπας και βρεις να γλύψεις λίγο πούτσα.
Μέχρι και τον κώλο σου μας ποστάρισες και ακίνητο και εν δράση (χέσιμο), αλλά εις μάτην, ουδείς γούσταρε να στον εφερμάρει.  :toilet:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μητσε η ελλαδα δεν ειναι για τυπους σαν εσενα που δεν μπορουν να γαμησουν γυναικα,ειναι για αντρες που θα καμακωνουν καλα μουνια και θα τα γαμουν χωρις ελεος.Εσυ μονο πεπονια και κανα κολοκυθι μπορεις να γαμησεις,για αυτο εφυγες και πηγες ρωσσια.
Εσυ εισαι ενας απο αυτους τους αγαμητους Πιρφορους :2funny:Εισαι το κλασικο παραδηγμα του Ελληνα Πιρφορου :jerking:Ενας φουκαρας κακομοιρης :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εσυ εισαι ενας απο αυτους τους αγαμητους Πιρφορους :2funny:Εισαι το κλασικο παραδηγμα του Ελληνα Πιρφορου :jerking:Ενας φουκαρας κακομοιρης :2funny:
ρε δικε μου πως ειμαι φουκαρας κακομοιρης αφου γαμαω γκομενες και οχι πεπονια,και δεν μενω σε ενα σπιτι 20 τετραγωνικων; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom