Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ρε δικε μου πως ειμαι φουκαρας κακομοιρης αφου γαμαω γκομενες και οχι πεπονια,και δεν μενω σε ενα σπιτι 20 τετραγωνικων; :think:
Τι χουφτα σου γαμας :2funny:Εσυ εισαι απο τους πιο τελειωμενους Πιρφορους του σα'ι'τ :2funny:Απο την αγαμια σου βγαζεις κακια :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Όποιος από εδώ και πέρα συνεχίσει έστω και με ένα post τους τσακωμούς, τις προσωπικές αντιδικίες και τις μαλακίες, έχει φύγει την επόμενη στιγμή. Ό,τι γράφτηκε γράφτηκε. Τέλος. Η κατάσταση έχει κουράσει πάρα πολύ.
Υπάρχουν 2-3 άτομα που ξεφτιλίζουν ότι πάει συζητηθεί...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Υπάρχουν 2-3 άτομα που ξεφτιλίζουν ότι πάει συζητηθεί...

Και ετσι, νεκρωνουν τα τοπικ, γιατι σοβαρη συζητηση δεν μπορει να γινει, παρα μονο αντεγκλησεις και κοκορομαχιες.
Ελπιζω να παρακολουθουν οι moderator στενοτερα. Ισως βεβαια να πρεπει κι εμεις να κανουμε report για εριστικά μηνυματα, 'αναφορα στον συντονιστή', επιλογη που υπαρχει κατω απο καθε τετοιο μηνυμα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
γιατι σοβαρη συζητηση
Φίλε Κούλ-------> περιμένεις πραγματικά να γίνει σοβαρή συζήτηση εδώ...  :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :think: :think:

Πάντος το θέμα είναι άλλο----->Τί τρέχει με τις Ρωσίδες φέτος :huh: :huh:
Πολύ ανέραστες και άνιωθες.... Και μην μου πείτε οτι φταίει το πυρφοριστάν γιατι έχω επαφη σχεδόν καθημερινη με 5-6 Ρωσίδες απο Μοσχα και Αγ. Πετρούπολη που για να κάθονται να ασχολούνται μαζί μου μάλλον δεν τον τρώνε, χωρίς να είμαι και "τροχονόμος του μουνιού τους"...

Πάντος έχει τόσο πολλές Ρωσίδες εδώ που νιώθω όπως ο υπάλληλος της τράπεζας με τα χιλιάδες ευρώ που περνάν καθε μέρα απο τα χέρια του χωρίς να είναι δικά του...

Το μόνο θετικό είναι οτι ο Έλληνας δείχνει να έχει τον πρώτο λόγο πλέον έναντι Ρωσοπόντιων και λοιπών... Και αυτό γιατί γνωριζόμαστε και υπάρχει αλληλεγγύη...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φίλε Κούλ-------> περιμένεις πραγματικά να γίνει σοβαρή συζήτηση εδώ...  :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :think: :think:

Πάντος το θέμα είναι άλλο----->Τί τρέχει με τις Ρωσίδες φέτος :huh: :huh:
Πολύ ανέραστες και άνιωθες.... Και μην μου πείτε οτι φταίει το πυρφοριστάν γιατι έχω επαφη σχεδόν καθημερινη με 5-6 Ρωσίδες απο Μοσχα και Αγ. Πετρούπολη που για να κάθονται να ασχολούνται μαζί μου μάλλον δεν τον τρώνε, χωρίς να είμαι και "τροχονόμος του μουνιού τους"...

Πάντος έχει τόσο πολλές Ρωσίδες εδώ που νιώθω όπως ο υπάλληλος της τράπεζας με τα χιλιάδες ευρώ που περνάν καθε μέρα απο τα χέρια του χωρίς να είναι δικά του...

Το μόνο θετικό είναι οτι ο Έλληνας δείχνει να έχει τον πρώτο λόγο πλέον έναντι Ρωσοπόντιων και λοιπών... Και αυτό γιατί γνωριζόμαστε και υπάρχει αλληλεγγύη...
Το θεμα ειναι απο εμφανιση πως εισαι τυπε,γιατι αν εισαι σαν κατεστραμενος οση επαφη και να εχεις με γκομενες στο τελος θα εισαι κλειδωμενος στην τουαλετα και θα τραβας μαλακια.Οι ρωσσιδες ανεκαθεν για μαλακα ψαχνουν,ειδικα οταν ειναι διακοπες,για να τους κανει τα εξοδα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Το θεμα ειναι απο εμφανιση πως εισαι τυπε,γιατι αν εισαι σαν κατεστραμενος οση επαφη και να εχεις με γκομενες στο τελος θα εισαι κλειδωμενος στην τουαλετα και θα τραβας μαλακια.Οι ρωσσιδες ανεκαθεν για μαλακα ψαχνουν,ειδικα οταν ειναι διακοπες,για να τους κανει τα εξοδα.
απο εμφανιση καλος ειναι.εχει βαλει φοτο.στα αλλα ειναι για κλαματα.κριμα και ειναι νεο παιδι...δεν το λεω με κακια οπως αλλοι απο εδω υποψην.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
απο εμφανιση καλος ειναι.εχει βαλει φοτο.στα αλλα ειναι για κλαματα.κριμα και ειναι νεο παιδι...δεν το λεω με κακια οπως αλλοι απο εδω υποψην.
Του μουνιού το πανηγύρι !!!πολύ Ρωσία στα μπαράκια!Αλλά καμία δεν έπεζε με κανέναν....Ούτε φορτώματα ούτε φασώματα...
Το επίπεδο των ρωσιδιών μέτριο ..

Φίλε που με λες για κλάματα, τόσο άνετα τις έχεις τις Ρωσίδες φέτος;
Οσοι κάνετε ευκολή κριτική τόσο πολύ γαμάτε που δίνετε και τα φώτα σας;
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Του μουνιού το πανηγύρι !!!πολύ Ρωσία στα μπαράκια!Αλλά καμία δεν έπεζε με κανέναν....Ούτε φορτώματα ούτε φασώματα...
Το επίπεδο των ρωσιδιών μέτριο ..

Φίλε που με λες για κλάματα, τόσο άνετα τις έχεις τις Ρωσίδες φέτος;
Οσοι κάνετε ευκολή κριτική τόσο πολύ γαμάτε που δίνετε και τα φώτα σας;
αστο συνεχισε την πορεια σου.
παντως 20 χρονων παιδι εμφανισημο στη ροδο με στρωμενη δουλεια(αν καταλαβα καλα) και με ενα αμαξακι για αρχη θα ζουσες ζωαρα.ασε που αν οντως εισαι απο εκει μετραει και αυτο...τωρα αν θελεις να ξημεροβραδιαζεσαι στην ορφανιδου(ακομα χειροτερα φαληρακι) δικη σου υποθεση.τα πραγματα εδω και πολλα χρονια εχουν αλλαξει εδω αλλα επειδη εδω αφορα συγκεκριμενης καταγωγης γυναικες συνεχισε τα ποστ σου.
α που σαι...για ουκρανιδες ειναι εδω οχι για ρωσιδια... :grin: :grin:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
αστο συνεχισε την πορεια σου.
παντως 20 χρονων παιδι εμφανισημο στη ροδο με στρωμενη δουλεια(αν καταλαβα καλα) και με ενα αμαξακι για αρχη θα ζουσες ζωαρα.ασε που αν οντως εισαι απο εκει μετραει και αυτο...τωρα αν θελεις να ξημεροβραδιαζεσαι στην ορφανιδου(ακομα χειροτερα φαληρακι) δικη σου υποθεση.τα πραγματα εδω και πολλα χρονια εχουν αλλαξει εδω αλλα επειδη εδω αφορα συγκεκριμενης καταγωγης γυναικες συνεχισε τα ποστ σου.
α που σαι...για ουκρανιδες ειναι εδω οχι για ρωσιδια... :grin: :grin:
Νομίζω πως έχουν γίνει΄πολλές αναλύσεις και για Ρωσίδες και υπάρχουν άτομα που ξέρουν...
Αν βέβαια τα αφήσουν οι "μπαχαλάκιδες" του σάιτ οι Ρωσοπόντιοι και οι κλώνοι να μιλήσουν....

Αν αποκλείεις Ορφανίδου-Φαλιράκι μόνο η Παλιά Πόλη μένει!Αλλά εκεί είναι γεμάτο Ελλεεινίδες που οι πιο κάλες πάνε στο Todo (latin μπαρ με ανιματέρ)! Εγώ δεν είμαι μαυρος αρκετά για να πάω εκεί και να με γουστάρει Ελλεεινίδα!
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Νομίζω πως έχουν γίνει΄πολλές αναλύσεις και για Ρωσίδες και υπάρχουν άτομα που ξέρουν...
Αν βέβαια τα αφήσουν οι "μπαχαλάκιδες" του σάιτ οι Ρωσοπόντιοι και οι κλώνοι να μιλήσουν....

Αν αποκλείεις Ορφανίδου-Φαλιράκι μόνο η Παλιά Πόλη μένει!Αλλά εκεί είναι γεμάτο Ελλεεινίδες που οι πιο κάλες πάνε στο Todo (latin μπαρ με ανιματέρ)! Εγώ δεν είμαι μαυρος αρκετά για να πάω εκεί και να με γουστάρει Ελλεεινίδα!
φιλε μου κανε το παιχνιδι σου με τις γκομενες,και γραψε στα αρχιδια ολες τις μαλακιες που σου λενε
απο ατομα που ζουνε στην αθηνα που βραζει απο μουνι και πανε και γαμανε στους υπονομους με 10 ευρω,και απο μαλακες που πανε να γαμησουν στην αλλη ακρη τις γης,μην ακους τιποτα.
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Τουμπεκι.Το πουλακι τσιου-τσιου μιλησε  :2funny:
 

Επισκέπτης
Το θεμα ειναι απο εμφανιση πως εισαι τυπε,γιατι αν εισαι σαν κατεστραμενος οση επαφη και να εχεις με γκομενες στο τελος θα εισαι κλειδωμενος στην τουαλετα και θα τραβας μαλακια.Οι ρωσσιδες ανεκαθεν για μαλακα ψαχνουν,ειδικα οταν ειναι διακοπες,για να τους κανει τα εξοδα.

Ἑὰν αἱ περὶ ναυσιπλοΐας γνώσεις σας εἶναι ἀνάλογαι πρὸς τῶν περὶ Ρωσσίδων, τίθεται σοβαρὸν ζήτημα ἀσφαλείας τῶν ἐπιβατῶν τῆς ἀκτοπλοΐας.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ἑὰν αἱ περὶ ναυσιπλοΐας γνώσεις σας εἶναι ἀνάλογαι πρὸς τῶν περὶ Ρωσσίδων, τίθεται σοβαρὸν ζήτημα ἀσφαλείας τῶν ἐπιβατῶν τῆς ἀκτοπλοΐας.
αδελφε να με συγχωρεις αλλα τυπο που μιλαει καθαρευουσα σε ενα σαιτ οπως το μπου.κομ,δεν μπορει να τον παρει κανεις σοβαρα.Σκεψου το λιγο.
 

Επισκέπτης
αδελφε να με συγχωρεις αλλα τυπο που μιλαει καθαρευουσα σε ενα σαιτ οπως το μπου.κομ,δεν μπορει να τον παρει κανεις σοβαρα.Σκεψου το λιγο.

Ναί, ἐν ἀντιθέσει πρὸς ὑμᾶς μὲ τὰς δεκάδας χιλιάδων ἀναρτήσεις καὶ τὰς ...2 κριτικάς.

Ἐπὶ πλέον, ὡσὰν νὰ μὴν ἔφθανεν ἡ παντελὴς ἄγνοιὰ σας περὶ Ρωσσίδων ἡ ὁποία εἶναι πασίδηλος ἐκ τῆς σημειουμένης ἀναρτήσεως (αἱ Ρωσσίδαι δὲν ἐνδιαφέρονται διὰ τὴν ἐξωτερικὴν ἐμφάνισιν τοῦ ἀνδρὸς καί, πλὴν τῶν πορνῶν, δὲν ἐνδιαφέρονται διὰ τὰ χρήματα), ὑβρίζετε σκαιῶς τὸν κ. dimitrakis29 ὁ ὁποῖος, παρὰ τὴν ἐκκεντρικότητὰ του, ἀποτελεῖ ἐπὶ σειρὰ ἐτῶν μία πολὺ ἐνδιαφέρουσα παρουσία εἰς τὸν ἱστότοπον.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
αδελφε να με συγχωρεις αλλα τυπο που μιλαει καθαρευουσα σε ενα σαιτ οπως το μπου.κομ,δεν μπορει να τον παρει κανεις σοβαρα.Σκεψου το λιγο.
να λες καλα που ειναι ο μπακαλης εδω μεσα και 2-3 αλλοι ακομα και μαθαινετε και 5 πραγματα.
δηλαδη πως θελες να γραφει?
σαν τον καθυστερημενο το γκιασου η τον νταβαριτς τον αυτιστικο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Νομίζω πως έχουν γίνει΄πολλές αναλύσεις και για Ρωσίδες και υπάρχουν άτομα που ξέρουν...
Αν βέβαια τα αφήσουν οι "μπαχαλάκιδες" του σάιτ οι Ρωσοπόντιοι και οι κλώνοι να μιλήσουν....

Αν αποκλείεις Ορφανίδου-Φαλιράκι μόνο η Παλιά Πόλη μένει!Αλλά εκεί είναι γεμάτο Ελλεεινίδες που οι πιο κάλες πάνε στο Todo (latin μπαρ με ανιματέρ)! Εγώ δεν είμαι μαυρος αρκετά για να πάω εκεί και να με γουστάρει Ελλεεινίδα!
τωρα γιατι εμενα κατι μου λεει οτι εισαι κλωνος του γαριδακι;δεν μπορει να λετε συνεχεια τα ιδια πραγματα.εχεις γαμηθει στους κλωνους.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Ναί, ἐν ἀντιθέσει πρὸς ὑμᾶς μὲ τὰς δεκάδας χιλιάδων ἀναρτήσεις καὶ τὰς ...2 κριτικάς.

Ἐπὶ πλέον, ὡσὰν νὰ μὴν ἔφθανεν ἡ παντελὴς ἄγνοιὰ σας περὶ Ρωσσίδων ἡ ὁποία εἶναι πασίδηλος ἐκ τῆς σημειουμένης ἀναρτήσεως (αἱ Ρωσσίδαι δὲν ἐνδιαφέρονται διὰ τὴν ἐξωτερικὴν ἐμφάνισιν τοῦ ἀνδρὸς καί, πλὴν τῶν πορνῶν, δὲν ἐνδιαφέρονται διὰ τὰ χρήματα), ὑβρίζετε σκαιῶς τὸν κ. dimitrakis29 ὁ ὁποῖος, παρὰ τὴν ἐκκεντρικότητὰ του, ἀποτελεῖ ἐπὶ σειρὰ ἐτῶν μία πολὺ ἐνδιαφέρουσα παρουσία εἰς τὸν ἱστότοπον.
ειναι γνωστο οτι η ανεργια και φτωχια οδηγουν στην απομονωση.
το σαιτ για πολλους ειναι μια διεξοδος να πουν την μαλακια τους,και να ξεχαστουν και λιγο απο την απομονωση τους.
ολοι αυτοι πρεπει να κανουν το σταυρο τους οταν βλεπουν κανενα βιντεακι του δημτρακη,γιατι βλεπουν και κανενα αλλο μερος,εκτος απο τα 4 ντουβαρια του δωματιου τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom