Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
:s&m_3:
Η Αθηνα βραζει απο μουνι? Εσυ ποσες εχεις γαμησει ?
Για να λεει οτι βραζει απο μουνι θα γαμαει καμμια χοντρη κι αυτος να λεει οτι γαμαει,η μαθαινει και χορο μαζι με τον μπολντεμορτ να τις εντυπωσιασει με τις χορευτικες του γνωσεις :S
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ε ναι ενω εσυ που ξημεροβραδιαζεσαι στην ταυλανδη και πληρωνεις 5χιλιαρα να πα να γαμησεις εισαι γαμιας :2funny: :2funny:.
Τουλαχιστον αυτος δεν πληρωνει καμια να γαμησει οπως εσυ,οσες βγαζει τις βγαζει με την αξια του.
Πας να συγκρινεις την πορσε(ουκρανιδα) με το λαντα(ελλεεινιδα),πας καλα ρε φιλε στην καρακοσμαρα σου εισαι μου φαινεται :jerking:
δεν εχω παει ταιλανδη.δεν μιλησα για εμφανιση.δεν πληρωνω να γαμαω.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
δεν εχω παει ταιλανδη.δεν μιλησα για εμφανιση.δεν πληρωνω να γαμαω.
Δεν εχεις παει ταυλανδη απλα το νικ σου ειναι κοσταςθαι :S παλιοπυρφορε,αν ειχες λεφτα θα πηγαινες,ονειρευεσαι να πας, το οτι δεν πηγες δεν αλλαζει την πιρφορια σου,η το οτι γαμας οτι χοντρη σου κατσει :2funny: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Δεν εχεις παει ταυλανδη απλα το νικ σου ειναι κοσταςθαι παλιοπυρφορε,αν ειχες λεφτα θα πηγαινες,ονειρευεσαι να πας, το οτι δεν πηγες δεν αλλαζει την πιρφορια σου,η το οτι γαμας οτι χοντρη σου κατσει :2funny: :2funny:
καλα στελλα οτι πεις. :-*
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι αν δεν γαμας εδω,δεν θα γαμησεις πουθενα.πρεπει να φτιαξεις τον εαυτο σου πρωτα απο ολα για εσενα,και μετα απο ολους τους αλλους.αν καθεσαι και ακους τον καθε τελειωμενο κρετινο που σου λεει οτι δεν μετραει στην ρωσσιδα η εμφανιση,το χρημα,το μυαλο,εχεις χασει απο χερι.Αν δεν μετραει τιποτε απο αυτα τοτε τι μετραει;εχεις σκεφτει;


Φιλε μου υπαρχει ΟΝΤΩΣ δυσκολια να γαμησει καποιος στην οθωμανικη επαρχια που λεγεται ελλαδισταν λογω αντικειμενικων παραγοντων και εξηγουμαι.
Πρωτον υπογεννητικοτητα. απο τα 10 000 000 ελληνες 5 000 000 ειναι γυναικες. Απο αυτες γυρω στο 1 και ειναι ΑΝΩ ΤΩΝ 60 και περιπου οι μισες ειναι ανω των 40.

Μας μενουν 2 500 000 ελληνιδες. Απο αυτες περιπου 500 000 ειναι κατω των 18 οποτε ακυρο και αυτο για καποιον ενηλικο κατα κανονα

Μας μενουν 2 000 000 γυναικες 18-40 .Περιπου οι μισες ειναι παντρεμενες. Αρα παμε στο 1 000 000. Απο αυτες καποιες ειναι τριμπαζα και καποιες εχουν ηδη γκομενο, χορηγο, σπονσορα αρα ποσες ειναι οι σχετικα εμφανισιμες ελευθερες νεες ελληνιδες?


Εχουμε ομως και εναν αλλο παραγοντα. Τα ζωα πεφτουλες λιγουρια πυρφοροι ελληναρες... που παντρεμενοι ξεπαντρεμενοι και οτι ναναι την πεφτουν ατσαλα και οπου βρουν και χαλανε την πιατσα. Αρα σε αυτες τις λιγοτερο απο μισο εκατομμυριο καλες ελληνιδες την πεφτει ΟΛΟΣ ο αντρικοσ πλυθησμος δυνητικα. Η αντρικη συμπεριφορα καταστρεφει την καθε γυναικα εδω σε χρονο μηδεν .
Και μετα παμε σε εναν αλλο παραγοντα το ολο συστημα το καταναλωτικο, τα ΜΜΕ τις φεμινιστικες μαλακιες.


Ας κανουμε τη συγκριση με Ουκρανια τωρα πχ. Εκει εχεις ενα πλυθησμο περιπου 60 000 000. 30 000 000 γυναικες.
Απο αυτες λογω αρκετου νεου πληθυσμου, ας πουμε 20 000 000 ειναι σε ηλικια 18-40 περιπου.
Αλλα τι γινεται? Σε ηλικια 20 περιπου παντρευονται εναν ουκρανο πυρφορο ο οποιος 4-5 χρονια μετα τις παραταει ( με η χωρις παιδι). Οι δε ουκρανορωσοι, γαμανε αβερτα απο τα 15 και περιπου στα 23-24 εχουν ηδη βαρεθει, το σεξ και τη γυναικα δε τις πολυκυνηγανε.

Φανταστειτε αυτα να συμβαινουν σε πολυ μεγαλυτερες αναλογιες στην Ρωσσια. Δηλαδη υπαρχουν δεκαδες εκατομμυρια διαθεσιμες νεες γυναικες και φυσικα πιο ομορφες απο τις ελληνιδες ( ας μη το αμφισβητησουμε αυτο μεχρι και οι ιδιες οι ελληνιδες το παραδεχονται).
Οταν λεω διαθεσιμες εννοω χωρις ερωτικο αντιζηλο η ανταγωνιστη. Σε μερικες ρωσικες επαρχιες κυριολεκτικα υπαρχουν αρκετες αγαμητες γυναικες που θα γαμιοντουσαν με τον οποιονδηποτε υγιη αρσενικο του σηκωνοταν. Απλα γιατι το επιτασσει η φυση.

Αντιστοιχα στην Ελλαδα υπαρχουν μερη και πολεις ολοκληρες στην επαρχια πχ που αντρες νεοι εμφανισιμοι, γεματοι σφριγος και υγεια, δεν εχουν διαθεσιμη ΚΑΜΙΑ νεα γυναικα και υποφερουν απο την αγαμια. Ολοι αυτοι δεν ειναι αχρηστοι . Και το ποσο δυσκολο ειναι να γαμησεις στην Ελλαδα φαινεται απο τα σχολια μερικων φιλων που λενε " εμ εισαι αχρηστος, κανε το ενα κανε το αλλο" δηλαδη βαζουν προυποθεσεις για να επιτευχθει κατι το οποιο ειναι ΑΠΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ. Αρα αυτο ειναι ομολογια πως ειναι κατι το δυσκολο . Γιατι δε θεωρω πως κατι χαλιδες ουκρανο μολδαβοι η ρουμανοι η  ρωσοι που εχουν μουναρες και τις παιζουν στα δαχτυλα ειναι η επιτομη της γοητειας.
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
ολοι αυτοι οι πιρφοροι πιρφοριζουν ολη νυχτα σαν τα πιθηκια και την επομενη μερα διηγουνται τις υποτιθεμενες ιστοριες τους με γκομενες στους αλλους πιρφορους και το φχαριστιουνται ολοι μαζι μια χαρα. :jerking:


Γεμισαμε δον ζουαν της χουφτας  :jerking:
 

Επισκέπτης
Φιλε μου υπαρχει ΟΝΤΩΣ δυσκολια να γαμησει καποιος στην οθωμανικη επαρχια που λεγεται ελλαδισταν λογω αντικειμενικων παραγοντων και εξηγουμαι.
Πρωτον υπογεννητικοτητα. απο τα 10 000 000 ελληνες 5 000 000 ειναι γυναικες. Απο αυτες γυρω στο 1 και ειναι ΑΝΩ ΤΩΝ 60 και περιπου οι μισες ειναι ανω των 40.

Μας μενουν 2 500 000 ελληνιδες. Απο αυτες περιπου 500 000 ειναι κατω των 18 οποτε ακυρο και αυτο για καποιον ενηλικο κατα κανονα

Μας μενουν 2 000 000 γυναικες 18-40 .Περιπου οι μισες ειναι παντρεμενες. Αρα παμε στο 1 000 000. Απο αυτες καποιες ειναι τριμπαζα και καποιες εχουν ηδη γκομενο, χορηγο, σπονσορα αρα ποσες ειναι οι σχετικα εμφανισιμες ελευθερες νεες ελληνιδες?


Εχουμε ομως και εναν αλλο παραγοντα. Τα ζωα πεφτουλες λιγουρια πυρφοροι ελληναρες... που παντρεμενοι ξεπαντρεμενοι και οτι ναναι την πεφτουν ατσαλα και οπου βρουν και χαλανε την πιατσα. Αρα σε αυτες τις λιγοτερο απο μισο εκατομμυριο καλες ελληνιδες την πεφτει ΟΛΟΣ ο αντρικοσ πλυθησμος δυνητικα. Η αντρικη συμπεριφορα καταστρεφει την καθε γυναικα εδω σε χρονο μηδεν .
Και μετα παμε σε εναν αλλο παραγοντα το ολο συστημα το καταναλωτικο, τα ΜΜΕ τις φεμινιστικες μαλακιες.


Ας κανουμε τη συγκριση με Ουκρανια τωρα πχ. Εκει εχεις ενα πλυθησμο περιπου 60 000 000. 30 000 000 γυναικες.
Απο αυτες λογω αρκετου νεου πληθυσμου, ας πουμε 20 000 000 ειναι σε ηλικια 18-40 περιπου.
Αλλα τι γινεται? Σε ηλικια 20 περιπου παντρευονται εναν ουκρανο πυρφορο ο οποιος 4-5 χρονια μετα τις παραταει ( με η χωρις παιδι). Οι δε ουκρανορωσοι, γαμανε αβερτα απο τα 15 και περιπου στα 23-24 εχουν ηδη βαρεθει, το σεξ και τη γυναικα δε τις πολυκυνηγανε.

Φανταστειτε αυτα να συμβαινουν σε πολυ μεγαλυτερες αναλογιες στην Ρωσσια. Δηλαδη υπαρχουν δεκαδες εκατομμυρια διαθεσιμες νεες γυναικες και φυσικα πιο ομορφες απο τις ελληνιδες ( ας μη το αμφισβητησουμε αυτο μεχρι και οι ιδιες οι ελληνιδες το παραδεχονται).
Οταν λεω διαθεσιμες εννοω χωρις ερωτικο αντιζηλο η ανταγωνιστη. Σε μερικες ρωσικες επαρχιες κυριολεκτικα υπαρχουν αρκετες αγαμητες γυναικες που θα γαμιοντουσαν με τον οποιονδηποτε υγιη αρσενικο του σηκωνοταν. Απλα γιατι το επιτασσει η φυση.

Αντιστοιχα στην Ελλαδα υπαρχουν μερη και πολεις ολοκληρες στην επαρχια πχ που αντρες νεοι εμφανισιμοι, γεματοι σφριγος και υγεια, δεν εχουν διαθεσιμη ΚΑΜΙΑ νεα γυναικα και υποφερουν απο την αγαμια. Ολοι αυτοι δεν ειναι αχρηστοι . Και το ποσο δυσκολο ειναι να γαμησεις στην Ελλαδα φαινεται απο τα σχολια μερικων φιλων που λενε " εμ εισαι αχρηστος, κανε το ενα κανε το αλλο" δηλαδη βαζουν προυποθεσεις για να επιτευχθει κατι το οποιο ειναι ΑΠΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ. Αρα αυτο ειναι ομολογια πως ειναι κατι το δυσκολο . Γιατι δε θεωρω πως κατι χαλιδες ουκρανο μολδαβοι η ρουμανοι η  ρωσοι που εχουν μουναρες και τις παιζουν στα δαχτυλα ειναι η επιτομη της γοητειας.

ωραίο ποστ  :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ο Ρολογας απο εμφανιση γαμαει και δερνει.Το μονο προβλημα ειναι οτι ειναι πιτσιρικας και δεν εχει πειρα.Σιγα σιγα θα αποκτισει εμπειρια.Κανεις δεν γεννηθηκες εμπειρος.
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Ο Ρολογας απο εμφανιση γαμαει και δερνει.Το μονο προβλημα ειναι οτι ειναι πιτσιρικας και δεν εχει πειρα.Σιγα σιγα θα αποκτισει εμπειρια.Κανεις δεν γεννηθηκες εμπειρος.


Ναι αλλα στο Πυρφορισταν τι να γαμησει ? Τις κατσικες?  :jerking:
 

Επισκέπτης
Πρωτον υπογεννητικοτητα. απο τα 10 000 000 ελληνες 5 000 000 ειναι γυναικες. Απο αυτες γυρω στο 1 και ειναι ΑΝΩ ΤΩΝ 60 και περιπου οι μισες ειναι ανω των 40.

Μας μενουν 2 500 000 ελληνιδες. Απο αυτες περιπου 500 000 ειναι κατω των 18 οποτε ακυρο και αυτο για καποιον ενηλικο κατα κανονα

Μας μενουν 2 000 000 γυναικες 18-40 .Περιπου οι μισες ειναι παντρεμενες. Αρα παμε στο 1 000 000. Απο αυτες καποιες ειναι τριμπαζα και καποιες εχουν ηδη γκομενο, χορηγο, σπονσορα αρα ποσες ειναι οι σχετικα εμφανισιμες ελευθερες νεες ελληνιδες?
εχουμε γεμισει πουτσες στο πιρφορισταν,οπου και να πας βλεπεις ορδες απο καυλομενες και ξεροχυσιαρες πουτσες.τα λιγοστα μουνακια ολα κατειλημενα και βουλωμενα απο πεινασμενες μαλαπερδες.εμ πως να εχει μετα μια υγιεις σεξουαλικη ζωη ο φουκαρας ο Ελληνας? :2funny:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
εχουμε γεμισει πουτσες στο πιρφορισταν,οπου και να πας βλεπεις ορδες απο καυλομενες και ξεροχυσιαρες πουτσες.τα λιγοστα μουνακια ολα κατειλημενα και βουλωμενα απο πεινασμενες μαλαπερδες.εμ πως να εχει μετα μια υγιεις σεξουαλικη ζωη ο φουκαρας ο Ελληνας? :2funny:


Αφου το χουν παρει χαμπαρι πουστηδες και ερχονται πορνοεκδομες στο Πυρφορισταν! Ολο πουτσες βλεπεις! Ευκολο να γαμησεις σου λεει ο αλλος μετα .  :huh:


 

Επισκέπτης
Αφου το χουν παρει χαμπαρι πουστηδες και ερχονται πορνοεκδομες στο Πυρφορισταν! Ολο πουτσες βλεπεις! Ευκολο να γαμησεις σου λεει ο αλλος μετα .  :huh:
πολλοι δροσεροι τσιρτσιναμπες ερχονται στο πιρφορισταν πορνοεκδρομες για να απολαυσουν τις πτυχες της δροσερης ηδονης. :o
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Η Αθηνα βραζει απο μουνι? Εσυ ποσες εχεις γαμησει ?
αν και δεν μενω αθηνα,οποτε ερχομε κοιταζω να εχω κανει τα κουμαντα μου,και παντα γαμαω.και ποτε δεν εχω παει σε μπουρδελα και βιζιτες για να ξηγιομαστε κιολας.
μεγαλε αν ζεις στην αθηνα και δεν μπορεις να γαμησεις γκομενα με την μαγκια σου,τοτε εχεις προβλημα και να το κοιταξεις.
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
αν και δεν μενω αθηνα,οποτε ερχομε κοιταζω να εχω κανει τα κουμαντα μου,και παντα γαμαω.και ποτε δεν εχω παει σε μπουρδελα και βιζιτες για να ξηγιομαστε κιολας.
μεγαλε αν ζεις στην αθηνα και δεν μπορεις να γαμησεις γκομενα με την μαγκια σου,τοτε εχεις προβλημα και να το κοιταξεις.


Φιλε μου εγω παω δινω ενα 20ρικο η 10ρικο ριχνω το μπουτσο μου , σκιζω κανα καβλακι και μου φτανει. Μετα παω για τη φραπεδια μου το σουβλακι μου , βλεπω τη μπαλιτσα μου και ο μηνας εχει εννια. Δε καθομαι να χολοσκαω .
Τωρα τι σημαινει η εκφραση " να γαμησεις με τη μαγκια σου". Μαγκες δεν υπαρχουν, τους πατησε το τρενο. Κοροιδα , υπηρετες, βλακες, λιγουρια που εχουν κανει την καθε φακλανα να εχει μια μυτογκα ισα με τον ουρανο απο αυτους μπολικους.
Αν φτανουμε στο σημειο να πουμε πως χρειαζεται " μαγκια" ( αληθεια τι περιεχομενο εχει για εσενα αυτο?) για να γαμησεις τοτε... τη γαμησαμε ολοι ομαδικως φιλε. Εχεις ακουσει ποτε καποιον να λεει πως χρειαζεται μαγκια για να πιεις ενα ποτηρι νερο? Η να πας για τζογκινγ στο παρκο?
Αν ειναι να χρειαζομαι " μαγκια" για να χωσω απλως το καβλι μου σε μια τρυπα, να λειπει το βυσσινο. Προτιμο να ειμαι ενας απαξιωμενος " γαμιας του δεκαευρου" . Πιστεψε με και ετσι μια χαρα δουλεια γινεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom