Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
πες τα ρε Χρυσοστομε,γιατι κ γω αυτο δεν καταλαβαινω να πουμε,πως γινεται να ειναι αγαμητες ολες κ 8 στις να ειναι απιστες????
στη φαντασια τους ειναι απιστες να ουμε????

Οι ελλεεινίδες κερατώνουν τον γκόμενο που δεν έχουν,μιλάμε μόνο στην Ελλάδα θα τα ακούσεις αυτά
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
40
Like
21.393
Πόντοι
12.896
Οι ελλεεινίδες κερατώνουν τον γκόμενο που δεν έχουν,μιλάμε μόνο στην Ελλάδα θα τα ακούσεις αυτά
μονο ομορφια γουσταρουνε να μας πουλανε,σεξ μονο οταν τους τη βαρεσει οτι θελουνε παιδι.
κ μετα φταιμε εμεις που παμε με πουτανες,
αντε πια μαλακισμενες
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
Τα τελευταία χρόνια πολλές στα κρυφά βολεύονται με ξένους αλλά και με διάφορα κατοικίδια! Είναι η μόδα των τελευταίων 20 ετών. Για αυτό και σε πολλές χώρες η κτηνοβασία δεν απαγορεύεται πλέον!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Τα τελευταία χρόνια πολλές στα κρυφά βολεύονται με ξένους αλλά και με διάφορα κατοικίδια! Είναι η μόδα των τελευταίων 20 ετών. Για αυτό και σε πολλές χώρες η κτηνοβασία δεν απαγορεύεται πλέον!
Ρε τύπε τι είναι αυτά που λες ... οι μισές ελλεηνίδες σκατήχοντρες πως να τις πηδήξει σκύλος ? αυτές θέλουν λύκο ή άλογο για να βολευτούνε ... και παρά είναι φτωχάτζες για τέτοια pets :confused:

Οπότε βουτάνε ένα μπαστούνι του baseball από ένα sex shop και κάνουν δουλειά
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Τα πράγματα είναι απλά. Οι γυναίκες ανεξαρτήτως εμφάνισης ανοίγουν τα σόσιαλ κι έχουν 300 μαλάκες :2funny:
έκαστη, να τις γλύφουν μήπως γαμήσουν. Για 'μένα όλοι αυτοί είναι άχρηστοι. Οι άνδρες ακόμα και αστέρια να είναι, δεν δύναται να έχουν την ίδια τύχη. Για να ξεστραβωθείτε, γραφτείτε σε ομάδες facebook και αραδιάστε 5 ιδεολογίες να δείτε τι οχετό θα φάτε από τις ξεκωλιάρες και τις συντονίστριες που τις υποστηρίζουν. :2funny:
Εν ολίγοις ήταν που ήταν οι γυναίκες ανασφαλείς και εγωπαθείς, τώρα με τα σόσιαλ οι επιλογές τους έχουν πολλαπλασιαστεί απείρως οπότε ναι, είναι άπιστες. Σιγά το νέο. Τραβάτε να γαμάτε όποια γουστάρετε και σας κάθετε. Έτσι κι αλλιώς 8 στις 10 είναι άπιστες και παράλληλα αρκετές είναι χοντρές που είπε κι ο παραπάνω.
Ε βέβαια αφού τρώνε μαλακίες όλη μέρα απ'έξω και δεν προσέχουν τίποτα παρά μόνο το κινητό
να δουν αν πήραν έπαινο (και σήμερα). :2funny:
Αφού είναι μαλάκες και έχουν σόσιαλ λογικό να τους φουσκώνουν τα μυαλά.

Άτομο που δεν διαφημίζει τη δουλειά/ επιχείρηση του στα σόσιαλ δεν έχει κανένα λόγο να έχει σόσιαλ.

Μην ακούσω αηδίες για επικοινωνία και μπούρδες, υπάρχουν δόξα το θεό ένα κάρο εφαρμογές
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τα τελευταία χρόνια πολλές στα κρυφά βολεύονται με ξένους αλλά και με διάφορα κατοικίδια! Είναι η μόδα των τελευταίων 20 ετών. Για αυτό και σε πολλές χώρες η κτηνοβασία δεν απαγορεύεται πλέον!
αυτο που λες δε ισχιει καθολου,ειναι σα αυτο που ελεγες,οτι οι πακιστανοι εχουν πολυ χρημα και πανε καθε μερα στα μπουρδελα,συγουρα καποιες φορες πανε αλλα οχι καθε μερα οπως λες γιατι η πλειοψηφια ειναι αφραγκοι,μπατηρηδες που τους βλεπεις ή σε φαναρια να πλενουν τζαμια αυτοκινητων ή σε εργοστασια που τους πληρωνουν πολυ χαμηλους μισθους,οποτε επεσες εξω.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
αυτο που λες δε ισχιει καθολου,ειναι σα αυτο που ελεγες,οτι οι πακιστανοι εχουν πολυ χρημα και πανε καθε μερα στα μπουρδελα,συγουρα καποιες φορες πανε αλλα οχι καθε μερα οπως λες γιατι η πλειοψηφια ειναι αφραγκοι,μπατηρηδες που τους βλεπεις ή σε φαναρια να πλενουν τζαμια αυτοκινητων ή σε εργοστασια που τους πληρωνουν πολυ χαμηλους μισθους,οποτε επεσες εξω.

Τί είναι αυτό που δεν ισχύει καθόλου; ´Οτι κάποιες βολεύονται με σκύλους ή ότι η κτηνοβασία έχει πάψει να απαγορεύεται σε πολλές χώρες όπως η Γερμανία;
Πού έγραψα ότι πολλοί Πακιστανοί πάνε στα μπουρδέλα κάθε μέρα; Με την άθλια οικονομική κατάσταση που επικρατεί στα περισσότερα Ελληνικά νποικοκυριά σήμερα, αυτό δεν το κάνουν ούτε οι Έλληνες!
Αμφιβάλεις ότι χιλιάδες Πακιστανοί βγάζουν πολύ χρήμα από το εμπόριο ηρωίνης στην Ελλάδα και στη Δυτική Ευρώπη; Αυτοί που πλένουν τζάμια αυτοκινήτων ή δουλεύουν στα εργοστάσια αποτελούν πια μειοψηφία!
Επίσης, οι περισσότεροι πελάτες των μπουρδέλων, ειδικά στο Μεταξουργείο, είναι αλλοδαποί και όχι Έλληνες. Το ίδιο ισχύει και για τους πελάτες σε καφετέριες και φαγάδικα στο κέντρο της Αθήνας.
Οι περισσότεροι Έλληνες σήμερα κυκλοφορούν με άδειες τσέπες καταχρεωμένοι και άνεργοι ή με μισθούς πείνας!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τί είναι αυτό που δεν ισχύει καθόλου; ´Οτι κάποιες βολεύονται με σκύλους ή ότι η κτηνοβασία έχει πάψει να απαγορεύεται σε πολλές χώρες όπως η Γερμανία;
Πού έγραψα ότι πολλοί Πακιστανοί πάνε στα μπουρδέλα κάθε μέρα; Με την άθλια οικονομική κατάσταση που επικρατεί στα περισσότερα Ελληνικά νποικοκυριά σήμερα, αυτό δεν το κάνουν ούτε οι Έλληνες!
Αμφιβάλεις ότι χιλιάδες Πακιστανοί βγάζουν πολύ χρήμα από το εμπόριο ηρωίνης στην Ελλάδα και στη Δυτική Ευρώπη; Αυτοί που πλένουν τζάμια αυτοκινήτων ή δουλεύουν στα εργοστάσια αποτελούν πια μειοψηφία!
Επίσης, οι περισσότεροι πελάτες των μπουρδέλων, ειδικά στο Μεταξουργείο, είναι αλλοδαποί και όχι Έλληνες. Το ίδιο ισχύει και για τους πελάτες σε καφετέριες και φαγάδικα στο κέντρο της Αθήνας.
Οι περισσότεροι Έλληνες σήμερα κυκλοφορούν με άδειες τσέπες καταχρεωμένοι και άνεργοι ή με μισθούς πείνας!
δε μπορει να μην εχουν οι ελληνες και να εχουν οι πακιστανοι,και στη τελικη εγω οσους βλεπω στο μεταξουργειο να πηγαινουν με κατι κουρελια κυκλοφορουν και βγαζει ματι οτι ειναι αφραγκοι,τωρα εσυ που βλεπεις οτι εχουν φραγκα δε ξερω,επισης αμα ειχαν λεφτα θα γαμαγαν σε στουντιο και call girl και οχι μεταξ,εγω θεωρω οτι οι πακιστανοι πανε μεταξ και οχι συχνα διοτι ειναι αφραγκοι και το 10αρι με δυσκολια το βγαζουν απο τα φαναρια και απο τα εργοστασια,επισης εγω πιστευω το αντιθετο οτι δηλαδη οι πακιστανοι που κανουν βρωμοδουλειες ναρκωτικων και εχουν δικα τους μαγαζια στο κεντρο ειναι λιγοι,οι περισσοτεροι ειναι στα φαναρια,στα εργοστασια και στα κτηματα,και τελος εγω ειμαι τακτικος πελατης στη φυλης και να σου πω οτι εχω δει ελαχιστους πακιστανους να πηγαινουν εκει,ολοι στο μεταξ πανε,ειναι τοσο αφραγκοι που ουτε 20αρι δε εχουν,σου λεω και το 10αρι με χιλια ζορια το βγαζουν,οσο για τις ελληνιδες πιο λογικο να λες ειναι οτι βολευονται με ηδονητες και δε εχουν αναγκη τους αντρες,αυτα που λεω ισχιουν σορυ που θα στο πω εχεις πεσει εξω σε ολα.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Λογικό επειδή δεν υπάρχουν μπουρδέλα για γυναίκες ...
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Ταιριάζει κουτί με τον τίτλο

 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
491
Like
1.990
Πόντοι
201
δε μπορει να μην εχουν οι ελληνες και να εχουν οι πακιστανοι,και στη τελικη εγω οσους βλεπω στο μεταξουργειο να πηγαινουν με κατι κουρελια κυκλοφορουν και βγαζει ματι οτι ειναι αφραγκοι,τωρα εσυ που βλεπεις οτι εχουν φραγκα δε ξερω,επισης αμα ειχαν λεφτα θα γαμαγαν σε στουντιο και call girl και οχι μεταξ,εγω θεωρω οτι οι πακιστανοι πανε μεταξ και οχι συχνα διοτι ειναι αφραγκοι και το 10αρι με δυσκολια το βγαζουν απο τα φαναρια και απο τα εργοστασια,επισης εγω πιστευω το αντιθετο οτι δηλαδη οι πακιστανοι που κανουν βρωμοδουλειες ναρκωτικων και εχουν δικα τους μαγαζια στο κεντρο ειναι λιγοι,οι περισσοτεροι ειναι στα φαναρια,στα εργοστασια και στα κτηματα,και τελος εγω ειμαι τακτικος πελατης στη φυλης και να σου πω οτι εχω δει ελαχιστους πακιστανους να πηγαινουν εκει,ολοι στο μεταξ πανε,ειναι τοσο αφραγκοι που ουτε 20αρι δε εχουν,σου λεω και το 10αρι με χιλια ζορια το βγαζουν,οσο για τις ελληνιδες πιο λογικο να λες ειναι οτι βολευονται με ηδονητες και δε εχουν αναγκη τους αντρες,αυτα που λεω ισχιουν σορυ που θα στο πω εχεις πεσει εξω σε ολα.

Εσύ δηλαδή κυκλοφορείς στο Μεταξουργείο με κοστούμι και γραβάτα;

Οι Πακιστανοί όσα λεφτά βγάζουν τα στέλνουν στην πατρίδα τους όπου έχουν τριπλάσια αξία από ότι έχουν στην Ελλάδα! Οπότε τα 10 ευρώ που πληρώνουν στο Μεταξουργείο τους κοστίζουν όσο κοστίζουν 30 ευρώ για τους Έλληνες! Αυτό δείχνει ότι στην πραγματικότητα βγάζουν πολύ περισσότερα από όσα οι περισσότεροι Έλληνες σήμερα! Τα 10 ευρώ τους περισσεύουν! Σε πόσους Έλληνες περισσεύουν 30 ευρώ σήμερα για γαμήσια;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.326
Like
9.409
Πόντοι
2.306
Τα πράγματα είναι απλά. Οι γυναίκες ανεξαρτήτως εμφάνισης ανοίγουν τα σόσιαλ κι έχουν 300 μαλάκες :2funny:
έκαστη, να τις γλύφουν μήπως γαμήσουν. Για 'μένα όλοι αυτοί είναι άχρηστοι. Οι άνδρες ακόμα και αστέρια να είναι, δεν δύναται να έχουν την ίδια τύχη. Για να ξεστραβωθείτε, γραφτείτε σε ομάδες facebook και αραδιάστε 5 ιδεολογίες να δείτε τι οχετό θα φάτε από τις ξεκωλιάρες και τις συντονίστριες που τις υποστηρίζουν. :2funny:
Εν ολίγοις ήταν που ήταν οι γυναίκες ανασφαλείς και εγωπαθείς, τώρα με τα σόσιαλ οι επιλογές τους έχουν πολλαπλασιαστεί απείρως οπότε ναι, είναι άπιστες. Σιγά το νέο. Τραβάτε να γαμάτε όποια γουστάρετε και σας κάθετε. Έτσι κι αλλιώς 8 στις 10 είναι άπιστες και παράλληλα αρκετές είναι χοντρές που είπε κι ο παραπάνω.
Ε βέβαια αφού τρώνε μαλακίες όλη μέρα απ'έξω και δεν προσέχουν τίποτα παρά μόνο το κινητό
να δουν αν πήραν έπαινο (και σήμερα). :2funny:
Ήμουν με τυπισα προχτές που παίζει να κοίταξε το στορυ της 15 φορές να δει ποιοι της κάνανε λάικ

Και 40 να πάνε τα ίδια σκατα μένουν
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Πως οι 8 στις 10 να μην ξενογαμιουνται..;
Όταν βλέπεις ο άλλος ανοίγει θέμα και ψάχνει σφήνα,δήθεν για τον κωλο της γυναίκας του και μπαίνουν και 50 άτομα και του λένε και την άποψη ποια σφήνα θα μπει πιο καλά ...
Η προσπαθούν να πείσουν την γυναίκα τους να τους κάνει γλυφοκωλια..
Μετά προσπαθούμε να βρούμε και επιστημονική απάντηση ..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Σε πόσους Έλληνες περισσεύουν 30 ευρώ σήμερα για γαμήσια;

Σε αρκετούς περισσεύουν,αλλά προτιμούν να κερνάνε μπαζοελλεεινίδες και να μένουν με την πουτσα στο χέρι :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εσύ δηλαδή κυκλοφορείς στο Μεταξουργείο με κοστούμι και γραβάτα;

Οι Πακιστανοί όσα λεφτά βγάζουν τα στέλνουν στην πατρίδα τους όπου έχουν τριπλάσια αξία από ότι έχουν στην Ελλάδα! Οπότε τα 10 ευρώ που πληρώνουν στο Μεταξουργείο τους κοστίζουν όσο κοστίζουν 30 ευρώ για τους Έλληνες! Αυτό δείχνει ότι στην πραγματικότητα βγάζουν πολύ περισσότερα από όσα οι περισσότεροι Έλληνες σήμερα! Τα 10 ευρώ τους περισσεύουν! Σε πόσους Έλληνες περισσεύουν 30 ευρώ σήμερα για γαμήσια;
σου λεω τους βλεπω με χαλια ρουχα πολυ προχειρα,που δε φοραει συγουρα φραγκατος πρωτον και δευτερον ξαναλεω γιατι μαλλον δε καταλαβες αμα ειχαν λεφτα δε θα πηγαιναν ολοι μεταξουργειο αλλα στουντιο και call girl,αυτοι οχι στουντιο και call girl αλλα ουτε στη φυλης δε βλεπω πολλους,οσο γιαυτο που λες με τη αξια δε το αντιλαμβανομαι με ποια λογικη το λες,εγω ξερω αμα ειχαν λεφτα αλλη ζωη θα ειχαν,δε θα ηταν ολοι μαζι παρεες παρεες μονο αντρες αλλα θα ειχαν γκομενες εξω και δε θα αναγκαζονταν να πανε σε μπουρδελα,γιατι ως γνωστον αμα εχεις λεφτα πηδας ακομα και σα κωλος να εισαι,αυτα ολα που λεω αποδεικνυουν οτι λεω αληθεια,να μου πεις για τους αραβες αυτοι οντως ξεκαθαρα ζουν απο βρωμοδουλιες,αλλα οι πακιστανοι ειναι ολο κατι κακομοιραιοι,οι αραβες εχουν παρα πολλα λεφτα γιατι κανουν παλιοδουλιες και πηγα με ενα εσκορτ οπου ελεγε η υπευθυνη εχουμε πελατες αραβες,συν οτι στο γκαζι αμα περασεις που ειναι τιγκα στους αραβες δε τους βλεπεις μονους τους αλλα παρεες με γκομενες,γιατι?γιατι εχουν πραγματικα λεφτα ενω οι πακι ειναι αφραγκοι.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Πως οι 8 στις 10 να μην ξενογαμιουνται..;
Όταν βλέπεις ο άλλος ανοίγει θέμα και ψάχνει σφήνα,δήθεν για τον κωλο της γυναίκας του και μπαίνουν και 50 άτομα και του λένε και την άποψη ποια σφήνα θα μπει πιο καλά ...
Η προσπαθούν να πείσουν την γυναίκα τους να τους κάνει γλυφοκωλια..
Μετά προσπαθούμε να βρούμε και επιστημονική απάντηση ..
καλα δε φταινε οι αντρες που ειναι γκει και οι ελληνιδες ειναι ετσι σκατα,υπαρχουν και αντρες φυσιολογικοι οπως εγω οπως εσυ αλλα και σε εμας λαδια θα καναν οι γκομενες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
σου λεω τους βλεπω με χαλια ρουχα πολυ προχειρα,που δε φοραει συγουρα φραγκατος πρωτον και δευτερον ξαναλεω γιατι μαλλον δε καταλαβες αμα ειχαν λεφτα δε θα πηγαιναν ολοι μεταξουργειο αλλα στουντιο και call girl,αυτοι οχι στουντιο και call girl αλλα ουτε φυλης δε βλεπω πολλους,οσο γιαυτο που λες με τη αξια δε το αντιλαμβανομαι με ποια λογικη το λες,εγω ξερω αμα ειχαν λεφτα αλλη ζωη θα ειχαν,δε θα ηταν ολοι μαζι παρεες παρεες μονο αντρες αλλα θα ειχαν γκομενες εξω και δε θα αναγκαζονταν να πανε σε μπουρδελα,γιατι ως γνωστον αμα εχεις λεφτα πηδας ακομα και σα κωλος να εισαι,αυτα ολα που λεω αποδεικνυουν οτι λεω αληθεια,να μου πεις για τους αραβες αυτοι οντως ξεκαθαρα ζουν απο βρωμοδουλιες,αλλα οι πακιστανοι ειναι ολο κατι κακομοιραιοι,οι αραβες εχουν παρα πολλα λεφτα γιατι κανουν παλιοδουλιες και πηγα με ενα εσκορτ οπου ελεγε η υπευθυνη εχουμε πελατες αραβες,συν οτι στο γκαζι αμα περασεις που ειναι τιγκα στους αραβες δε τους βλεπεις μονους τους αλλα παρεες με γκομενες,γιατι?γιατι εχουν πραγματικα λεφτα ενω οι πακι ειναι αφραγκοι.
Έτσι είναι άμα ήταν φραγκατοι δεν θα πήγαιναν να γαμησουν με 10 ευρώ.
Τόσες παντρεμένες αγαμητες έχει ,θα είχαν βγάλει και γκόμενα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
καλα δε φταινε οι αντρες που ειναι γκει και οι ελληνιδες ειναι ετσι σκατα,υπαρχουν και αντρες φυσιολογικοι οπως εγω οπως εσυ αλλα και σε εμας λαδια θα καναν οι γκομενες.
Δεν είπα εγώ ότι είναι γκέι,προσβάλεις τους γκέι έτσι .
Αυτοί είναι κρυφοπουστηδες .
Εγώ ξέρω άμα πας να γαμησεις καμία φρεσκοχωρισμενη στάζουν από την αγαμία
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.064
Κριτικές
10
Like
13.051
Πόντοι
3.846
Για αυτό καλύτερα να το γυρίσουν σε σουίνγκερ φάση, να μην είναι κερατάδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom