Νέα

Οι πουτανες ελεγχονται???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 35
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
φίλε ακριβώς έτσι μου είπε η κοπέλα. δεν έχω λόγω να πω ψέματα. είχε έρθει στο δωμάτιο κλαίγοντας, συγχισμένη σε μαύρα χάλια. θα πεις τώρα, κάθησε και το έκανε χωρίς προφύλαξη? η απάντηση είναι ναι σύμφωνα με αυτά που είδα. ξένη ήτανε πάντως.
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
φίλε ακριβώς έτσι μου είπε η κοπέλα. δεν έχω λόγω να πω ψέματα. είχε έρθει στο δωμάτιο κλαίγοντας, συγχισμένη σε μαύρα χάλια. θα πεις τώρα, κάθησε και το έκανε χωρίς προφύλαξη? η απάντηση είναι ναι σύμφωνα με αυτά που είδα. ξένη ήτανε πάντως.
φιλος καμια παρακμιακη ποτανα θαταν...στην κυριολεξια γ τον Μπεοντα θαταν μαλλον
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
δεν ήτανε φίλε μου. είναι, ακόμα δουλεύει, και κάνει και ακα μπούκια.
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
δεν ήτανε φίλε μου. είναι, ακόμα δουλεύει, και κάνει και ακα μπούκια.
τι να πω με προβληματισες..πριν δεκα ετη στα νεανικα μου χρονια που πηγαινα..εκεινη την εποχη οι περισσοτερες ηταν..απο τοτε ακομα με βιβλιαριο υγειας κανονικοτατα κ νομιμες με χαρτια.βιζες κτλ.μπας κ επεσες σε καμια λαθραια αδηλωτη φιλε αλλιως δεν εξηγειται
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
αν παίρνει κάποιος τις προφυλάξεις που χρειάζεται δεν υπάρχει θέμα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
τι να πω με προβληματισες..πριν δεκα ετη στα νεανικα μου χρονια που πηγαινα..εκεινη την εποχη οι περισσοτερες ηταν..απο τοτε ακομα με βιβλιαριο υγειας κανονικοτατα κ νομιμες με χαρτια.βιζες κτλ.μπας κ επεσες σε καμια λαθραια αδηλωτη φιλε αλλιως δεν εξηγειται
Οι μισες τουλαχιστον αδηλωτες ειναι, μην το ψαχνεις...

Οπως λεει κι ο αλλος συναγωνιστης αρκει να παιρνουμε τις προφυλαξεις μας και δεν υπαρχει προβλημα
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Οι μισες τουλαχιστον αδηλωτες ειναι, μην το ψαχνεις...

Οπως λεει κι ο αλλος συναγωνιστης αρκει να παιρνουμε τις προφυλαξεις μας και δεν υπαρχει προβλημα
κοιτα αυτο θεωρειται δεδομενο ετσι?ΠΑΝΤΑ προφυλαξεις..εδω με μια γκομενα ασχετη πας και παιρνεις προφυλαξη..αλιμονο..
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
στο μετάξι ειδικότερα σε πάρα πολλά σπίτια πάνε να σε γλύψουν χωρίς προφύλαξη, και μάλιστα παραξενεύονται αν ζητησεις. στο τσακ τις προλαβαίνεις....
 

ninis1982

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
30
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Μήπως είχε σπάσει το προφυλακτικό; και τελείωσε μέσα της....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.587
Κριτικές
31
Like
13.163
Πόντοι
5.097
στο μετάξι ειδικότερα σε πάρα πολλά σπίτια πάνε να σε γλύψουν χωρίς προφύλαξη, και μάλιστα παραξενεύονται αν ζητησεις. στο τσακ τις προλαβαίνεις....
δυστυχως οι απαιτησεις και οι καταστασεις εχουν κανει το ακαποτο κανονα σε αλλους αρεσει εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει αλλα για να προσελκυσουν πελατες κανουν τα παντα
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ελέγχονται οι δηλωμένες κοπέλες. Μια φορα το μηνα αίμα και μια στις 15 κολπικό.  Φυσικά υπάρχουν πολλές που δεν κάνουν test συνήθως αυτές που έρχονται για 2-3 μήνες και την κοπανάνε μετά αλλα οι γνωστες μας κάνουν test. Το "ακαποτο" δεν είναι όσο επικίνδυνο ακούγεται. Η κοπέλα άμα έχει καλά δόντια και ούλα τότε είναι ok!!!ʼμα όχι τότε να κλαίτε....άρα ένα check up στο στόμα συνισταται.... :grin:



δυστυχως οι απαιτησεις και οι καταστασεις εχουν κανει το ακαποτο κανονα σε αλλους αρεσει εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει αλλα για να προσελκυσουν πελατες κανουν τα παντα
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Φιλοι
Γραφω αυτα συνοπτικα προς γνωση  και συμμορφωση
Και  οι  δηλωμενες κοπέλλες που  υποτιθεται ελεγχονται,ΑΡΧΙΔΙΑ ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ,ο πολυς κοσμος ,[και γω μαζι ,μεχρι πριν καποια χρονια],ετσι νομιζει,ε, λοιπον οι 15θημερες  εξετασεις ειναι για καποια βασικα πραματα μονο,πολυ  χοντρα,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, οποια θελει να ειναι  σιγουρη πρεπει να παει για ειδικες  εξετασεις,που οι πιο πολλες απο  αυτες γινονται μονο  απο  ιδιωτες γιατρους με  μεγαλο κοστος σε χρονο/χρημα,ετσι  τελικα  σχεδον καμμια δεν κανει  αυτες τις εξετασεις,και κανουν μονο τις γνωστες...
ΑΡΑ μονοι μας να προσεχουμε,ολα τα αλλα που  ακουμε  ειναι μαλακιες, για να μην πω πουστιες...
Ασε που  και  στο  ενδιαμεσο των 15 ημερων τα μικροβια δεν κανουν απεργια βεβαια...
Να ξερουμε δε οτι το  90 ο/ο απο  οσες κοπελες ειναι στην πορνεια [μπουρδελα,στουντιο σιτυ τουρ κλπ] δεν περναει  ουτε  αυτες τις εξετασεις,[ο κυριος υπευθυνος γι αυτο δεν ειναι  αυτες αλλα το  μπουρδελόκρατος] αφου ειναι  αδηλωτες...


 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
γεια χαρα, ελεγχονται σιγουρα οταν τις πανε στη στενη


247755-0013jail.jpg
περιεργο ο Θεος να κανει καποιες τετοιεσ γυναικες και αλλες να ειναι σαβουρες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom