Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
6
Like
9.332
Πόντοι
2.586
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
88.gif
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.028
Κριτικές
2
Like
21.565
Πόντοι
6.236

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
6
Like
9.332
Πόντοι
2.586
Ας σας πάρει μαζί για να απασχολείτε τον συνεργάτη τουλάχιστον.
Και τι ειμαι εγω ρε φιλε να απασχολω το συνεργατη του
baby sitter ?
Εγω θελω 3 νοσοκομες γερος ανθρωπος ...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.028
Κριτικές
2
Like
21.565
Πόντοι
6.236
Και τι ειμαι εγω ρε φιλε να απασχολω το συνεργατη του
baby sitter ?
Εγω θελω 3 νοσοκομες γερος ανθρωπος ...
Μα δεν χρειάζεται να τα παίρνετε όλα τοις μετρητοίς και εσείς...
Το θέμα είναι να τον ψήσουμε να σας πάρει μαζί και ... μετά την απομάκρυνση εκ του αεροδρομίου, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
6
Like
9.332
Πόντοι
2.586
Μα δεν χρειάζεται να τα παίρνετε όλα τοις μετρητοίς και εσείς...
Το θέμα είναι να τον ψήσουμε να σας πάρει μαζί και μετά την απομάκρυνση εκ του αεροδρομίου, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται.
μα δε χρειαζεται να ψησω τον κωλογερο να με παρει μαζι του
Φιλος και γειτονας ειναι
Θα παμε και με ενα ταξι στο αεροδρομιο για οικονομια ...

Αλλο ειναι το προβλημα
Η γυναικα μου δε θα δειξει κατανοηση
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Θα τον αφησω πρωτα να εκδηλωθει αυτος, εγω θα το παιζω αδιαφορος, ποσο θα αντεξει με μια βολτα στα "τουριστικα" μερη που υποχρεωτικα θα περναμε επιστρεφοντας απο τις δουλειες μας;;; 10 λεπτα;; 20;;;; Ακομα και αδερφη να ειναι εκει θα λυγισει το πολυ σε μιση ωρα.
Δεν σας φοβάμαι. Αποδράσατε του εισαγγελέως, ένας συνεργάτης δεν θα σας δεσμεύσει!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.110
Πόντοι
18.565
Δεν σας φοβάμαι. Αποδράσατε του εισαγγελέως, ένας συνεργάτης δεν θα σας δεσμεύσει!
Eiχα παει και με τον εισαγγελεα παλιοτερα 2 φορες μαλλιστα. Οχι βεβαια σε τοποθεσιες "τουριστικου ενδιαφεροντος" δεν θα εβαζα τα χερια μου να βγαλω τα ματια μου. Οι αποστασεις στην Μπανγκοκ βεβαια τεραστιες, δικαιολογουν μακροχρονες, σχετικα, απουσιες προς εξευρεσην καλυτερης ισοτιμιας συναλλαγματος.
Βεβαια δεν υπηρχε το παροδοσιακο "τεικ κελ οφ γιου; καμ το δε λουμ;;;; (σε ελευθερη μεταφραση: να ερθω στο δωματιο σου να σε φροντισω) αλλα καποιες καταδρομικες και αρπαχτες σε ελαιοτριβεια γινανε σε ικανοποιητικο αριθμο.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Ελπίζω να περάσει και ο Αρίσταρχος καμία βόλτα με της μουσικές του
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Καλημέρα στο Νήμα - απόδειξη ότι η Φύση καλύπτει πάντα τα Κενά!

Στο Νήμα όπου το Κενό που αφήνει η επιδεικτική άρνηση του κ. Αρίσταρχου να μας εξιστορήσει τα νεότερα από την οδό της Μαύρης Πέτρας, καλύπτεται από τις ιστορίες του Κοτομπίφτεκου και του Πουρούλη!!!
Φευ!!!! Η έμπνευσις αποχώρησε οριστικώς και αμετακλητως
Δις ΦΕΥ!!!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.311
Κριτικές
7
Like
38.241
Πόντοι
10.411
αστιεβεσε κολιτακι μου κσεχνιουντε τετια μεγαλια τοτε με τιν αμερικανα που τισ ελεγε γιο θια φροσο πιασε μου μια κοτοπιτα να δισ ποσ τιν ελεγαν νομιζο ρενατα φρεαγατα γατα μετα βρικαν κρεασ κορκογαδαρου στα πσιγια κι εκλισε ο μικελε το μααγαζι ανικσε ενα κοτοπιταδικο με βεγκαν νοστιμιεσ κουνουπιδι ο αλλοσ απο τα κσιδια ιχε πεσι με τα μουτρα στο κοτο μιλαμε δωδεακ πιατα αδιασε επινε τιν κοκα λεσ κε ιταν νερο του λεο λιγο κρατι σταασου πιεσ καμια σοδιτσα με τα πολλα μου πασαρι τα κλιδια απο το τριακσονικο του λεο βομαη ι φασι εχισ κοκκινα χερια οποτε πιρα τον αχορταγο μεχρι που εμινε απο βενζινα γιατι ιχε ο μαλακασκσεχασι να το φουλαρι τα ιχε επενδισι ολα σε κοτομπιφτεκα ισαγογισ ο μιμικοσ ποθ ινε αδερφακι μου με τα καλα κοτο ο αλλοσ με τισ φαρμεσ τοσεσ κοτεσ τοσα αβγα κε πανε ολα στραφι τα εχι βαλι στο μουνι τισ ι καθε πουτανα δε βλεπι μπροστα του απο τιν καβλα μιαλο γιοκ το πιρε το εβρικα, τι αλα νεα ο πουρουλισ εβαλε κοκα στο μενου κε σοδα κε σοβα για το σοβατεπι εχο βρι μια γκομενα που εχι νταβατζι εργολαβο ινε μιλφ αφτι βλεπο ζαχαροπλαστιο εχι καταντισι ι φασι οποτε στα παπαρια μου εγο αναγκι δεν εχο ιμε παρθενοσ οποτε οτι κε να λενε ι σιρινεσ λεσ κε μιλανε ι ασπιρινεσσ σιμερα εχο καλο ιρμο παραδοκσοσ δεν το παο πιο πισο καπου οπα σιρα σου οδιγασ

Ρε συ μεπιγε στο Λαύριο να πάρει παρανομο διναμιτι για να είναι στο καντίνα βτου μουσξοκλι για να γίνει το αφεντικό στα μανιάτικα γιατί ο γαμπρός του δουλεβι δ τη ι λαχαναγορά κ από εκι κλέβει λουκάνικα κ πατάτες για τι κσντινα αλλά θέλω οκ να ξα οκ λοθινκ στο φιλικό τομεεα.εκιπου κανουν κουμάντο ι ρομα αφτσ μου τα λει ο πουρουλις γιατί ειναι τόρα κολιτι κ μαθεμι τα παντα Κ γιατί το πιγε στη καραμέλα κ το κέρασε τι Λίζα τι ρουμανα.
dizzy%20gif.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom