Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Ραντεβου θανατου για τα ομορφα ματια (και το σφικτο μουνακι, βεβαιως-βεβαιως) της προσφυγοπουλας :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
Τυπε κανεις δεν ειναι αγωνιστης σαν εσενα. Μπροσταρης στα δικαιωματα των αδικημενων προσφυγοπουλων, που τα εκμεταλευονται για ενα 50ρικο.
ετσι είναι τυπε...τι καλυτερο από την εξηγα που του εκανα του πουστη : γνωρισε την μου, θα την πηδηξω 1-2 φορες, θα της δωσω και κανα χαρτζιλικι ή κανα πιατο φακες αν θελει, και μετα ας παει στην ευχη της παναγιας και εγω πισω στο σπιτικο μου... τιμια, αγνα, πατριωτικα και νοικοκυρεικα πραματα  :hi:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
see you in court motherfucker  :orchestra:
αν τη βαρεθω θες να σου δωσω με πιεμ το τηλεφωνο και τη διευθυνση της και να της πω οτι ενας πολυ καλος μου φιλος θελει να τη γνωρισει;
σου υπογραφω οτι ειναι 8/10 η γκομενα 35χρονων με σωμα τρελο, βυζαρα 4 νουμερο και ΚΩΛΑΡΑ που σ' αρεσει  :orchestra:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
ετσι είναι τυπε...τι καλυτερο από την εξηγα που του εκανα του πουστη : γνωρισε την μου, θα την πηδηξω 1-2 φορες, θα της δωσω και κανα χαρτζιλικι ή κανα πιατο φακες αν θελει, και μετα ας παει στην ευχη της παναγιας και εγω πισω στο σπιτικο μου... τιμια, αγνα, πατριωτικα και νοικοκυρεικα πραματα  :hi:
Και κυριως στο πλαισιο των αποφασεων ΟΗΕ και ΕΕ για το προσφυγικο :grin:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
τυποι γενικως δεν ειμαι τρελος φαν του αναλ γι αυτο δεν εχω επιμεινει πολυ
της το ειπα μια - δυο φορες μεσα στην καυλα, δεν ηθελε, δεν επεμεινα
για μενα τιποτα δε συγκρινεται με ενα μικρο στενο, υγρο[size=20pt] ροζ μουνακι[/size]
νταξει καλος κι ο κωλος για ποικιλια αλλα δεν τρελαινομαι κι ολας

Τύπε πουλί,προσφυγοπούλα και ροζ μουνάκι,είναι έννοιες ασύμβατες.
Δεν υπάρχει έθνος νοτιότερο από εμάς,που να παίζουν ροζ μουνάκια,ροζ ρώγες..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
αν τη βαρεθω θες να σου δωσω με πιεμ το τηλεφωνο και τη διευθυνση της και να της πω οτι ενας πολυ καλος μου φιλος θελει να τη γνωρισει;
σου υπογραφω οτι ειναι 8/10 η γκομενα 35χρονων με σωμα τρελο, βυζαρα 4 νουμερο και ΚΩΛΑΡΑ που σ' αρεσει  :orchestra:
εισαι ωραιος ρε μπραδερινι...και αν ειπαμε καμια κουβεντα παραπανω πανω στα νευρα μας, νερο και αλατι... :grouphug:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
αν τη βαρεθω θες να σου δωσω με πιεμ το τηλεφωνο και τη διευθυνση της και να της πω οτι ενας πολυ καλος μου φιλος θελει να τη γνωρισει;
σου υπογραφω οτι ειναι 8/10 η γκομενα 35χρονων με σωμα τρελο, βυζαρα 4 νουμερο και ΚΩΛΑΡΑ που σ' αρεσει  :orchestra:
Τωρα ειναι που ξηγιεσαι πολυ πουστικα στη κακομοιρη τη προσφυγοπουλα. Ακου με πμ. Εμεις οι αλλοι δηλ. μαλακες ειμαστε; :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Τύπε πουλί,προσφυγοπούλα και ροζ μουνάκι,είναι έννοιες ασύμβατες.
Δεν υπάρχει έθνος νοτιότερο από εμάς,που να παίζουν ροζ μουνάκια,ροζ ρώγες..
αμα ανοιξεις τα σοκολατενια χειλακια, ειναι τιγκα στη φραουλα μεσα τυπε
σαν τη λιλα παουζε
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Τύπε πουλί,προσφυγοπούλα και ροζ μουνάκι,είναι έννοιες ασύμβατες.
Δεν υπάρχει έθνος νοτιότερο από εμάς,που να παίζουν ροζ μουνάκια,ροζ ρώγες..

Φιλε εδω θα διαφωνησω. Εγω γαμαω περιστασιακα μια σοκολατιτσα και ενω τα χειλακια ειναι σκουρα, μεσα το μουνακι ειναι ρωζ. Κανει και ωραια αντιθεση!!!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Φιλε εδω θα διαφωνησω. Εγω γαμαω περιστασιακα μια σοκολατιτσα και ενω τα χειλακια ειναι σκουρα, μεσα το μουνακι ειναι ρωζ. Κανει και ωραια αντιθεση!!!
α γεια σου
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
ημουν σιγουρος οτι θα τα βρουμε εξωδικαστικα  :grin:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
α και που σαι αδερφε...γιατι να περιμενουμε μεχρι να βαρεθείς?εγω για κανα  πουτσο την θελω..μετα δεν πα να την παντρευτείς, με την ευχη μου τυπε και καλους απογονους... :hi:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
α και που σαι αδερφε...γιατι να περιμενουμε μεχρι να βαρεθείς?εγω για κανα  πουτσο την θελω..μετα δεν πα να την παντρευτείς, με την ευχη μου τυπε και καλους απογονους... :hi:
Τωρα το γαμησες, τυπε :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
α και που σαι αδερφε...γιατι να περιμενουμε μεχρι να βαρεθείς?εγω για καν πουτσο την θελω..μετα δεν πα να την παντρευτείς, με την ευχη του τυπε και καλους απογονους... :hi:
αν ειναι ευκολο ομως να τη γαμησεις μονο απο κωλο γιατι..... καταλαβαινεις... θελω το σφιχτο εφηβικο μουνακι της να το φυλαει μονο για μενα
κι αυτη δε θα νιωθει ασχημα οτι με απατα...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
αμα ανοιξεις τα σοκολατενια χειλακια, ειναι τιγκα στη φραουλα μεσα τυπε
σαν τη λιλα παουζε

Φιλε εδω θα διαφωνησω. Εγω γαμαω περιστασιακα μια σοκολατιτσα και ενω τα χειλακια ειναι σκουρα, μεσα το μουνακι ειναι ρωζ. Κανει και ωραια αντιθεση!!!

Σωστά τύποι,όλες μέσα ροζ είναι  :grin: απλά όταν το βλέπεις το μουνάκι φάτσα κάρτα είναι από ελαφρύ καφέ,μέχρι και απόχρωση καζαμπούμπου.
Σε μια περίοδο πειραματισμου έχω βρεθεί αντιμέτωπος με τέτοια νάκια και δεν πολυτρελάθηκα.
Έχουν και θέμα με τριχοφυία αυτοί οι λαοί,κάτι κύπριες συμφοιτήτριες μου θυμίζουν που η φαβορίτα τους ήταν σαν του κόκοτα.. :vomit:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
αν ειναι ευκολο ομως να τη γαμησεις μονο απο κωλο γιατι..... καταλαβαινεις... θελω το σφιχτο εφηβικο μουνακι της να το φυλαει μονο για μενα
κι αυτη δε θα νιωθει ασχημα οτι με απατα...
χατιρια δεν  χαλαω εγω φιλε  :hi:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Σωστά τύποι,όλες μέσα ροζ είναι  :grin: απλά όταν το βλέπεις το μουνάκι φάτσα κάρτα είναι από ελαφρύ καφέ,μέχρι και απόχρωση καζαμπούμπου.
Σε μια περίοδο πειραματισμου έχω βρεθεί αντιμέτωπος με τέτοια νάκια και δεν πολυτρελάθηκα.
Έχουν και θέμα με τριχοφυία αυτοί οι λαοί,κάτι κύπριες συμφοιτήτριές μου,μου θυμίζουν που η φαβορίτα τους ήταν σαν του κόκοτα.. :vomit:
Τυπε πρεπει να ηταν και πολυ καυλιαρες αυτες, τριχα και μεγαλη μυτη στη γυναικα, σημαινει μεγαλη καυλα :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.130
Like
22.841
Πόντοι
5.506
Πιστεύω ότι μέχρι 20 από δαύτους .... της πλατείας ....
με τα χέρια, μόνος μου, τους κάνω πιο χάλια από το να τους ρίξει πολυβόλο αεροπλάνου .....



Με τις φωτογραφίες από τα μπράτσα σου όλα αυτά ωρε Λάκη;;;;;


ΜΑ ΠΟΣΟ ΛΑΚΗΣ παίζει να είσαι!


Αχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Τυπε πρεπει να ηταν και πολυ καυλιαρες αυτες, τριχα και μεγαλη μυτη στη γυναικα, σημαινει μεγαλη καυλα :grin:

Τύπε εγώ πιστεύω ότι αυτές τις φήμες τις διασπείρουν οι ίδιες τους.
Όπως οι χοντρές που καλά και σώνει είναι πιο καυλιάρες και γαμιούνται δίχως αύριο.. :rolleyes:

Άμα είναι να γαμάω γκόμενα που είναι πιο χοντρή από εμένα και έχει και πιο πολλές τρίχες,καλύτερα να βαράω ισόβια μαλακία  :-

Δεν τσιμπάμε στην προπαγάνδα τύποι  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom