Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.707
Like
6.137
Πόντοι
1.406
δυστυχως οχι ακομα
της το ζητησα και μου ειπε οχι γιατι δεν τον εχει φαει ποτε και φοβαται
της εβαλα ενα δαχτυλο με δυσκολια
με αποζημιωνει το γεγονος οτι εχει γεννησει με καισαρικη και δεν εχει χαλασει το μουνακι της που ειναι εφηβικο, εχει μια τρυπουλα τοση δα κι ενα μικρο γλωσσιδι και μου κανει και κατι συσφιξεις αλλο πραμα
ομως δε θα παραιτηθω. θελω να φαω και το κωλαρακι της και να βγαλω την μουτσα μου εξω τιγκα στην προσφυγομερεντα
τα υπολοιπα ειναι περιτα τυπε
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.977
Κριτικές
1
Like
2.698
Πόντοι
606
δυστυχως οχι ακομα
της το ζητησα και μου ειπε οχι γιατι δεν τον εχει φαει ποτε και φοβαται
της εβαλα ενα δαχτυλο με δυσκολια
με αποζημιωνει το γεγονος οτι εχει γεννησει με καισαρικη και δεν εχει χαλασει το μουνακι της που ειναι εφηβικο, εχει μια τρυπουλα τοση δα κι ενα μικρο γλωσσιδι και μου κανει και κατι συσφιξεις αλλο πραμα
ομως δε θα παραιτηθω. θελω να φαω και το κωλαρακι της και να βγαλω την μουτσα μου εξω τιγκα στην προσφυγομερεντα
μηπως θελει κ αλλο 50αρικο τυπε?
και τετρις να τανε,τοσο καιρο θα ειχε γραψει γκειμ οβερ  :dunno:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
δυστυχως οχι ακομα
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα

παλι καλα...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
τυποι γενικως δεν ειμαι τρελος φαν του αναλ γι αυτο δεν εχω επιμεινει πολυ
της το ειπα μια - δυο φορες μεσα στην καυλα, δεν ηθελε, δεν επεμεινα
για μενα τιποτα δε συγκρινεται με ενα μικρο στενο, υγρο ροζ μουνακι
νταξει καλος κι ο κωλος για ποικιλια αλλα δεν τρελαινομαι κι ολας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
τυποι γενικως δεν ειμαι τρελος φαν του αναλ γι αυτο δεν εχω επιμεινει πολυ
της το ειπα μια - δυο φορες μεσα στην καυλα, δεν ηθελε, δεν επεμεινα
για μενα τιποτα δε συγκρινεται με ενα μικρο στενο, υγρο ροζ μουνακι
νταξει καλος κι ο κωλος για ποικιλια αλλα δεν τρελαινομαι κι ολας
θα σε καταγγειλω ρε πουστη...μεχρι το ευρωπαικο δικαστηριο ανθρωπινων δικαιωμάτων θα σε τρεξω...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
θα σε καταγγειλω ρε πουστη...μεχρι το ευρωπαικο δικαστηριο ανθρωπινων δικαιωμάτων θα σε τρεξω...
να με πας ρε πουστη
στην απολογια μου θα πω
"ειμαι μουνακιας κυριε προεδρε, οχι κωλαρακιας, τι να εκανα;"
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
να με πας ρε πουστη
στην απολογια μου θα πω
"ειμαι μουνακιας κυριε προεδρε, οχι κωλαρακιας, τι να εκανα;"
ποσο λες να το τραβηξεις αυτό το βιολι ρε πουστη ανδρα? η κοπελιτσα ηρθε εδώ από τον πολεμο να βρει μια καλυτερη ζωη, δεν θελει εκμεταλλευτες σαν και του λογου σου.... :tickedoff:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
μας το επαιζες και ηθικος τρομαρα σου... "δεν ξερω τι να κανω?", να εκμεταλλευτω την καημενη προσφυγοπουλα που ζει μες την ανεχεια?" και άλλες τέτοιες πιπες...
και προς αποκατασταση της αληθειας ειχα πει "αν τη δω να δυσκολευεται και να μη θελει παρε δωσε, θα της δωσω αλλο ενα 50αρικο και θα φυγω"
και θα το εκανα αν ερχονταν ετσι τα πραματα γιατι το πουλι δεν ειναι μουνης
αλλα αφου το προσφυγακι πηγαινε γυρευοντας και ΠΡΩΤΗ ΑΥΤΗ εβαλε χερι και επιασε πουτσο, μαλακας ειμαι να το παιξω μητερα τερεζα;
δεν ξερω αν το κανει γιατο χρημα η απλως συνδυαζει χρημα και πουτσα παντως εμενα κουτι μου ηρθε να βγαλω το καλοκαιρι με 100 πουτσους σε τιμη ευκαιριας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
και προς αποκατασταση της αληθειας ειχα πει "αν τη δω να δυσκολευεται και να μη θελει παρε δωσε, θα της δωσω αλλο ενα 50αρικο και θα φυγω"
και θα το εκανα αν ερχονταν ετσι τα πραματα γιατι το πουλι δεν ειναι μουνης
αλλα αφου το προσφυγακι πηγαινε γυρευοντας και ΠΡΩΤΗ ΑΥΤΗ εβαλε χερι και επιασε πουτσο, μαλακας ειμαι να το παιξω μητερα τερεζα;
δεν ξερω αν το κανει γιατο χρημα η απλως συνδυαζει χρημα και πουτσα παντως εμενα κουτι μου ηρθε να βγαλω το καλοκαιρι με 100 πουτσους σε τιμη ευκαιριας
ασε τους δρακους ρε μεγαλε... "αυτή πρωτη ηθελε", "αυτή πρωτη εβαλε χερι"...τι μπαρμπουτσαλα είναι αυτά???  :S
της εχουν βομβαρδισει το σπιτι, ηρθε εδώ κυνηγημενη από τα πηθικια, με το 50αρικο που της εδωσες τι ηθελες να κανει????και του πουτσο θα σου πιανε και την αρχιδοραφη θα σου γλυφε....εχει αναγκη από λεφτα η καημενη...
αλλα αυτό δεν αναιρει ότι εισαι ενας νταβας, ένα σκουληκι, ενας υπάνθρωπος, ενας εγκληματιας πολεμου... :tickedoff:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
και προς αποκατασταση της αληθειας ειχα πει "αν τη δω να δυσκολευεται και να μη θελει παρε δωσε, θα της δωσω αλλο ενα 50αρικο και θα φυγω"
και θα το εκανα αν ερχονταν ετσι τα πραματα γιατι το πουλι δεν ειναι μουνης
αλλα αφου το προσφυγακι πηγαινε γυρευοντας και ΠΡΩΤΗ ΑΥΤΗ εβαλε χερι και επιασε πουτσο, μαλακας ειμαι να το παιξω μητερα τερεζα;
δεν ξερω αν το κανει γιατο χρημα η απλως συνδυαζει χρημα και πουτσα παντως εμενα κουτι μου ηρθε να βγαλω το καλοκαιρι με 100 πουτσους σε τιμη ευκαιριας
Για κατι τετοιους σαν και εσενα κανουν τυπε οι τζιχαντιστες επιθεσεις αυτοκτονιας, και την πληρωνει αθωος κοσμακης.
Επρεπε να τη παιρνεις απο το κωλο και να αφησεις το μουνι παρθενο, να μην το μαγαρισει απιστος :grin:
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
ασε τους δρακους ρε μεγαλε... "αυτή πρωτη ηθελε", "αυτή πρωτη εβαλε χερι"...τι μπαρμπουτσαλα είναι αυτά???  :S
της εχουν βομβαρδισει το σπιτι, ηρθε εδώ κυνηγημενη από τα πηθικια, με το 50αρικο που της εδωσες τι ηθελες να κανει????και του πουτσο θα σου πιανε και την αρχιδοραφη θα σου γλυφε....εχει αναγκη από λεφτα η καημενη...
αλλα αυτό δεν αναιρει ότι εισαι ενας νταβας, ένα σκουληκι, ενας υπάνθρωπος, ενας εγκληματιας πολεμου... :tickedoff:
Από όλα αυτά που είπες θα κρατήσω την αρχιδοραφή. Γιατί στο μπου διασκεδάζεις μαθαίνοντας νέες λέξεις  :tooth: :tooth: :tooth:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
και επειδη ειστε πουστηδες και ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΕ την ηθικη υποσταθμη του πουλιου θα σας πω και πως εγινε η πρωτη φορα για να βουλωσετε το πορδοστομα σας
πηγα και την πηρα με το υπερπολυτελες ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ αστραφτερο αμαξι μου απο το σπιτι της που ηταν ετοιμοι να της κανουν εξωση και την πηγα για καφε στην παραλια γιατι μου ειχε πει στο τηλεφωνο οτι θελει να μιλησουμε για κατι σημαντικο
δε θα σας πω τι εγινε στον καφε (τιποτα σεξουαλικο)
στο γυρισμο μου επιασε το χερι απο το λεβιε τον ταχυτητων, μου ειπε "thank you for everything" μου το φιλησε και μου το εβαλε στα βυζια της
οχι του στυλ σε "ευχαριστω" αλλα με την παλαμη προς τις βυζαρες της για να χουφτωσω
το πουλι ειναι ΤΟΣΟ ΚΥΡΙΟΣ που τραβηξε το χερι και δεν επιασε τιποτα
στη δευτερη συναντηση που ηταν σε θαλασσα οταν ηρθαμε κοντα κοντα και καυλωσα και το καταλαβε εβαλε χερι κι αρχισε να τον τριβει απεξω
μονο μετα απο αυτην την κινηση ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ  ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ της εδωσα τη μητρα στο χερι
και της τη δινω 2 μηνες τωρα περιπου  :-
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
και επειδη ειστε πουστηδες και ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΕ την ηθικη υποσταθμη του πουλιου θα σας πω και πως εγινε η πρωτη φορα για να βουλωσετε το πορδοστομα σας
πηγα και την πηρα με το υπερπολυτελες ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ αστραφτερο αμαξι μου απο το σπιτι της που ηταν ετοιμοι να της κανουν εξωση και την πηγα για καφε στην παραλια γιατι μου ειχε πει στο τηλεφωνο οτι θελει να μιλησουμε για κατι σημαντικο
δε θα σας πω τι εγινε στον καφε (τιποτα σεξουαλικο)
στο γυρισμο μου επιασε το χερι απο το λεβιε τον ταχυτητων, μου ειπε "thank you for everything" μου το φιλησε και μου το εβαλε στα βυζια της
οχι του στυλ σε "ευχαριστω" αλλα με την παλαμη προς τις βυζαρες της για να χουφτωσω
το πουλι ειναι ΤΟΣΟ ΚΥΡΙΟΣ που τραβηξε το χερι και δεν επιασε τιποτα
στη δευτερη συναντηση που ηταν σε θαλασσα οταν ηρθαμε κοντα κοντα και καυλωσα και το καταλαβε εβαλε χερι κι αρχισε να τον τριβει απεξω
μονο μετα απο αυτην την κινηση ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ  ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ της εδωσα τη μητρα στο χερι
και της τη δινω 2 μηνες τωρα περιπου  :-
Εγώ είμαι με το μέρος σου πουλί  :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
καλα ρε μαλακα εισαι με τα καλα σου????η κοπελιτσα ειδε ζεστο χρημα και υπεκυψε....τι νομιζεις δηλαδή ότι σε ερωτευθηκε με έναν καφε και αφησε να της πιασεις τα βυζια????αυτή ετσι όπως την κοβω και για πατσα να την πηγαινες στο πρωτο ραντεβού, σε γαμο θα σε ζητουσε....
ΑΡΑ καταληγουμε ότι ειχε αναγκη τα λεφτα και εσυ την εκμεταλλεύεσαι τοσο καιρο,..ενώ εγω σου ειχα πει τοτες στις αρχες αμα θες να μου την γνωρίσεις, να την εριχνα κανα πουτσο αν ηταν ομορφη τρυπα και μετα ο καθενας σπιτια του...όχι σαν εσενα τον μουνη που την εκμεταλλεύεσαι τοσο καιρο... :S

υ.γ. : για τους και καλα αριστερούς του νηματος εχω να πω μονο ντροπη και ονειδος...μονο εγω υπερασπίζομαι τα ανθρωπινα δικαιώματα των προσφυγων απέναντι σαυτο το κτηνος... :tickedoff:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
καλα ρε μαλακα εισαι με τα καλα σου????η κοπελιτσα ειδε ζεστο χρημα και υπεκυψε....τι νομιζεις δηλαδή ότι σε ερωτευθηκε με έναν καφε και αφησε να της πιασεις τα βυζια????αυτή ετσι όπως την κοβω και για πατσα να την πηγαινες στο πρωτο ραντεβού, σε γαμο θα σε ζητουσε....
ΑΡΑ καταληγουμε ότι ειχε αναγκη τα λεφτα και εσυ την εκμεταλλεύεσαι τοσο καιρο,..ενώ εγω σου ειχα πει τοτες στις αρχες αμα θες να μου την γνωρίσεις, να την εριχνα κανα πουτσο αν ηταν ομορφη τρυπα και μετα ο καθενας σπιτια του...όχι σαν εσενα τον μουνη που την εκμεταλλεύεσαι τοσο καιρο... :S

υ.γ. : για τους και καλα αριστερούς του νηματος εχω να πω μονο ντροπη και ονειδος...μονο εγω υπερασπίζομαι τα ανθρωπινα δικαιώματα των προσφυγων απέναντι σαυτο το κτηνος... :tickedoff:
και σκοπευω να τη γαμαω ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ
μολις χτυπησει το τηλεφωνο της και δει οτι την καλω εγω γκρεμοτσακιζεται να απαντησει και ο,τι της πω κανει
αμα της πω σε 5 λεπτα θα ειμαι απο κατω να παμε να σε γαμησω τα αφηνει ολα συξυλα, κανει ντουζακι και δεν αργει δευτερολεπτο
ποσο εκμεταλλευτης ειμαι;
γνωμη σου...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
καλα ρε μαλακα εισαι με τα καλα σου????η κοπελιτσα ειδε ζεστο χρημα και υπεκυψε....τι νομιζεις δηλαδή ότι σε ερωτευθηκε με έναν καφε και αφησε να της πιασεις τα βυζια????αυτή ετσι όπως την κοβω και για πατσα να την πηγαινες στο πρωτο ραντεβού, σε γαμο θα σε ζητουσε....
ΑΡΑ καταληγουμε ότι ειχε αναγκη τα λεφτα και εσυ την εκμεταλλεύεσαι τοσο καιρο,..ενώ εγω σου ειχα πει τοτες στις αρχες αμα θες να μου την γνωρίσεις, να την εριχνα κανα πουτσο αν ηταν ομορφη τρυπα και μετα ο καθενας σπιτια του...όχι σαν εσενα τον μουνη που την εκμεταλλεύεσαι τοσο καιρο... :S

υ.γ. : για τους και καλα αριστερούς του νηματος εχω να πω μονο ντροπη και ονειδος...μονο εγω υπερασπίζομαι τα ανθρωπινα δικαιώματα των προσφυγων απέναντι σαυτο το κτηνος... :tickedoff:
Τυπε κανεις δεν ειναι αγωνιστης σαν εσενα. Μπροσταρης στα δικαιωματα των αδικημενων προσφυγοπουλων, που τα εκμεταλευονται για ενα 50ρικο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006
και σκοπευω να τη γαμαω ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ
μολις χτυπησει το τηλεφωνο της και δει οτι την καλω εγω γκρεμοτσακιζεται να απαντησει και ο,τι της πω κανει
αμα της πω σε 5 λεπτα θα ειμαι απο κατω να παμε να σε γαμησω τα αφηνει ολα συξυλα, κανει ντουζακι και δεν αργει δευτερολεπτο
ποσο εκμεταλλευτης ειμαι;
γνωμη σου...
see you in court motherfucker  :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom