Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κοιτα. Τη πρωτη δεκαετια σου κακοφαινεται. Τη δευτερη συνηθιζεις. Τη τριτη σου αρεσει. Τη τεταρτη παλι σου κακοφαινεται αν δεν..... :grin:
κωλογερακι ευχαριστώ δεν θα πάρω. Εγώ στον άντρα που σέβομαι κ αγαπώ είμαι σούζα χωρίς να μου πει τίποτα. Και εκείνος χωρίς να του πω τίποτα κ χωρίς μπουρδολογια απαγορευσεις ζηλιες ηλιθιες και εκδίκηση. Αυτά δείχνουν ανωριμοτητα συναίσθηματικη κ πολλά άλλα για τα οποία υπάρχουν ειδικοί
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
κωλογερακι ευχαριστώ δεν θα πάρω. Εγώ στον άντρα που σέβομαι κ αγαπώ είμαι σούζα χωρίς να μου πει τίποτα. Και εκείνος χωρίς να του πω τίποτα κ χωρίς μπουρδολογια απαγορευσεις ζηλιες ηλιθιες και εκδίκηση. Αυτά δείχνουν ανθρωπότητα συναίσθηματικη κ πολλά άλλα για τα οποία υπάρχουν ειδικοί
Σε ένα κόσμο ιδανικό έτσι θα ήταν τα ζευγάρια. Απλά δε ζούμε σε αυτόν.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ηθλήθην και ελούσθην!
Υ.Γ. Χθες είχα μπει στον κλίβανο για να αποφύγω την οξεία γυφτίαση. Ενώ η κα. Έριναλ έφυγε τρέχοντας επικαλούμενη ιδεολογικές διαφορές μαζί μου...!  :grin:
οξεία γυφτιτιδα ρε φίλε αχαχαχαχαχαχα αχαχαχαχ αχαχαχαχ
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ο νηματοθέτης δεν έχει αθίγγανους πελάτες!  :grin:
μπαρόκ ήταν μια πολυκροτη δική είχαν μαζευτεί μιλιουνια κ μέσα στο ακροατήριο έφεραν μερικούς με χειροπέδες. Ο μπλιζ πετάχτηκε σαν να τον χτύπησε ρεύμα αχαχαχαχαχαχα εγώ έφυγα αχαχαχαχαχαχα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
κωλογερακι ευχαριστώ δεν θα πάρω. Εγώ στον άντρα που σέβομαι κ αγαπώ είμαι σούζα χωρίς να μου πει τίποτα. Και εκείνος χωρίς να του πω τίποτα κ χωρίς μπουρδολογια απαγορευσεις ζηλιες ηλιθιες και εκδίκηση. Αυτά δείχνουν ανθρωπότητα συναίσθηματικη κ πολλά άλλα για τα οποία υπάρχουν ειδικοί
Εισαι αυτο που λεει και ο Λαος: Η καλη νοικοκυρα ειναι δουλα και κυρα.

( :offtopic: Τωρα στα σοβαρα. Απορω με αυτη τη γυναικα μου. Με τοσες μαλακιες που ακουει εδω και 35 χρονια απο μενα, πως και δεν της εχουν πεσει ολα τα μαλλια :grin:)
 

eraserkalsp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
8.586
Like
0
Πόντοι
66
μπαρόκ ήταν μια πολυκροτη δική είχαν μαζευτεί μιλιουνια κ μέσα στο ακροατήριο έφεραν μερικούς με χειροπέδες. Ο μπλιζ πετάχτηκε σαν να τον χτύπησε ρεύμα αχαχαχαχαχαχα εγώ έφυγα αχαχαχαχαχαχα

συμμετείχατε στην δίκη ή απλώς περαστικοί, σαν ακροατήριο?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εισαι αυτο που λεει και ο Λαος: Η καλη νοικοκυρα ειναι δουλα και κυρα.

( :offtopic: Τωρα στα σοβαρα. Απορω με αυτη τη γυναικα μου. Με τοσες μαλακιες που ακουει εδω και 35 χρονια απο μενα, πως και δεν της εχουν πεσει ολα τα μαλλια :grin:)
είσαι πολύ πουτανιαρης αλλά είσαι καλή πάστα γιαυτό
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.068
Κριτικές
40
Like
23.140
Πόντοι
26.096
μπαρόκ ήταν μια πολυκροτη δική είχαν μαζευτεί μιλιουνια κ μέσα στο ακροατήριο έφεραν μερικούς με χειροπέδες. Ο μπλιζ πετάχτηκε σαν να τον χτύπησε ρεύμα αχαχαχαχαχαχα εγώ έφυγα αχαχαχαχαχαχα

1. Εσείς γιατί φύγατε;
2. Πετάχθηκα επειδή συνειδητοποίησα ότι καθόμασταν στα καθίσματα, όπου κάθονται όλοι οι αθίγγανοι όταν συλλαμβάνονται και εισάγονται στο αυτόφωρο ...!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
1. Εσείς γιατί φύγατε;
2. Πετάχθηκα επειδή συνειδητοποίησα ότι καθόμασταν στα καθίσματα, όπου κάθονται όλοι οι αθίγγανοι όταν συλλαμβάνονται και εισάγονται στο αυτόφωρο ...!
γιατι άρχισες να με ρωτάς τι χρόνια γεννήθηκε ο βασιλοφρων κ κοντεψε να απαντήσει ο εισαγγελεας αχαχαχαχαχαχα
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
1. Εσείς γιατί φύγατε;
2. Πετάχθηκα επειδή συνειδητοποίησα ότι καθόμασταν στα καθίσματα, όπου κάθονται όλοι οι αθίγγανοι όταν συλλαμβάνονται και εισάγονται στο αυτόφωρο ...!
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.068
Κριτικές
40
Like
23.140
Πόντοι
26.096
συμμετείχατε στην δίκη ή απλώς περαστικοί, σαν ακροατήριο?

Περίμενα να έρθει η δική μου υπόθεση και η κα. Έριναλ μου έκανε παρέα. ΣΤην θέα όμως των αθιγγάνων έφυγε επειδή δήθεν εκνευρίστηκε από τα σχόλιά μου!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom