Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εμ, στα λέει ο ράοπαο αλλά δεν ακούς. :grin:
την έχεις χαλαρή την κουμπαρούλα! :2funny:
εγώ χαίρομαι πολύ κάτι ζευγάρια της κακιάς ώρας που τους συντρόφους τους τους έχουν σήκω κάτσε σούζα.. Και αυτές /αυτοί χαίρονται τα βουρλα κιόλας. Μακριά από έμας...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
τι θα μου κανεις?  :boobies: :boobies: :boobies:
Τι εγινε ρε φιλε; Βρηκες ευκαιρια τωρα που καθησε λιγο στο λαπτοπ η κυρα και εκρυψες τις παντοφλες της; Προσεχε κακομοιρη μου, γιατι και εγω ειχα κρυψει μια φορα τις παντοφλες της γυναικας μου και αυτη η αθεοφοβη πηρε το τηγανι. :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.128
Like
22.840
Πόντοι
5.506
Είμαι πολύ περήφανη κ χαρούμενη που όλο το σαη σχεδόν είναι αναρχικοί. Καλά το θρεντ γύρισα κ το βρίσκω φωλιά αχαχαχαχαχαχα αχαχαχαχ



Σαν τα μούτρα σας μας έχετε κάνει, βρωμόμουνα.  :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Επίσης ενημερώνω ότι αν μου χαλασετε την σκεση με βασιλοφρων θα σας πάρει ο βελζεβουλ κ θα σας σηκώσει..
 

eraserkalsp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
8.586
Like
0
Πόντοι
66
εγώ χαίρομαι πολύ κάτι ζευγάρια της κακιάς ώρας που τους συντρόφους τους τους έχουν σήκω κάτσε σούζα.. Και αυτές /αυτοί χαίρονται τα βουρλα κιόλας. Μακριά από έμας...

όποιος ανέχεται τέτοιες συμπεριφορές (ανεξάρτητα από φύλο) είναι άξιος της μοίρας του.
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Στο Τομα είπε να μαζευτούμε δέκα γιατί του είναι λίγος ο ένας κ δεν κουνιεται αλλιώς από το καρεκλι του αχαχαχαχαχαχα αχαχαχαχ αχαχαχαχ  σε εμένα παλιά είχε πει ότι είμαι γυναίκα κ δεν καταδεχεται. Στο τέλος θα μας πει ότι έχει περίοδο κ πονάει οπότε άλλη φορά αχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχααχχα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.128
Like
22.840
Πόντοι
5.506
O μπάρμαν σου έκανε χοντρή μαλακία ζήτησες το αφεντικό
Ο Άγιος σου ζήτησε συνάντηση την απέφυγες αλα γαλλικά
Ο Τομά σου ζήτησε στα ίσια να βρεθείτε περιμένεις να γίνει η Χ.Α κυβέρνηση μπας και αιματοκυλίσεις όσους στην λένε, αλλά θέλεις στρατό για συνοδεία.

Να βρίζεις την μάνα του Άγιου πίσω από το πληκτρολόγιο είναι εύκολο, το πατέρα του Τομά το ίδιο, αν έχεις κάτι μαζί τους γιατί δεν τους συναντάς να τους το πεις από κοντά κοιτάζοντας τους στα μάτια;

Δεν σε τρολάρω, την [size=30pt]αντρική συμπεριφορά[/size] τη χαρακτηρίζουν οι πράξεις όχι τα λόγια πόσο μάλλον οι γαμωμάνες πίσω από μια οθόνη.


Δε κι ποιντ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τι εγινε ρε φιλε; Βρηκες ευκαιρια τωρα που καθησε λιγο στο λαπτοπ η κυρα και εκρυψες τις παντοφλες της; Προσεχε κακομοιρη μου, γιατι και εγω ειχα κρυψει μια φορα τις παντοφλες της γυναικας μου και αυτη η αθεοφοβη πηρε το τηγανι. :grin:
εμείς δεν έχουμε παντόφλες είμαστε αναρχικες περπατάμε ξυπολυτες  :tits2:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.707
Like
6.134
Πόντοι
1.406
Τι εγινε ρε φιλε; Βρηκες ευκαιρια τωρα που καθησε λιγο στο λαπτοπ η κυρα και εκρυψες τις παντοφλες της; Προσεχε κακομοιρη μου, γιατι και εγω ειχα κρυψει μια φορα τις παντοφλες της γυναικας μου και αυτη η αθεοφοβη πηρε το τηγανι. :grin:
Τυπε στο σπιτι ειμαι πολυ Σατραπης και αγριος,μη κοιτας που εδω το παιζω χαλαρος ισοτητα και τετοια
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
εγώ χαίρομαι πολύ κάτι ζευγάρια της κακιάς ώρας που τους συντρόφους τους τους έχουν σήκω κάτσε σούζα.. Και αυτές /αυτοί χαίρονται τα βουρλα κιόλας. Μακριά από έμας...
Κοιτα. Τη πρωτη δεκαετια σου κακοφαινεται. Τη δευτερη συνηθιζεις. Τη τριτη σου αρεσει. Τη τεταρτη παλι σου κακοφαινεται αν δεν..... :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.128
Like
22.840
Πόντοι
5.506
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.068
Κριτικές
40
Like
23.140
Πόντοι
26.096
Ηθλήθην και ελούσθην!
Υ.Γ. Χθες είχα μπει στον κλίβανο για να αποφύγω την οξεία γυφτίαση. Ενώ η κα. Έριναλ έφυγε τρέχοντας επικαλούμενη ιδεολογικές διαφορές μαζί μου...!  :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.469
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
Τυπε στο σπιτι ειμαι πολυ Σατραπης και αγριος,μη κοιτας που εδω το παιζω χαλαρος ισοτητα και τετοια
Ετσι μπραβο. Κρυψε τα τηγανια να μην εχει να μαγιρεψει η κουφαλα. (Με τη καλη εννοια το "κουφαλα")
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.128
Like
22.840
Πόντοι
5.506
Ηθλήθην και ελούσθην!
Υ.Γ. Χθες είχα μπει στον κλίβανο για να αποφύγω την οξεία γυφτίαση. Ενώ η κα. Έριναλ έφυγε τρέχοντας επικαλούμενη ιδεολογικές διαφορές μαζί μου...!  :grin:


Δε λες καλά που είναι και τα γυφταριά οι αθίγγανοι και έχετε σταθερή πελατεία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom