Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Where have you gone, Joe DiMaggio?

  • 1

  • 2


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.266
Κριτικές
32
Like
16.743
Πόντοι
12.946
Με αφορμή περιστατικά εξαπάτησης πολιτών, σε διάφορες περιοχές της χώρας, από επιτήδειους που προσεγγίζουν κυρίως άτομα τρίτης ηλικίας και με διάφορα προσχήματα και τεχνάσματα τους αποσπούν χρηματικά ποσά, η Ελληνική Αστυνομία συνιστά
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.350
Κριτικές
40
Like
23.560
Πόντοι
26.096

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.359
Κριτικές
42
Like
30.193
Πόντοι
28.246
Διατί;
Μήπως δεν είναι Ολυμπιακός και σας χαλά την εκθείαση του Χοντρού Προέδρου Βαγγέλα;;;
Επί των ημερών του η περιουσία μου αυξήθηκε.
Ο κ. @Νίπλης τι επιπλέον θα μου προσφέρει;
Ειπα οχι! Δεν εχει γιατι, εχει οχι.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.350
Κριτικές
40
Like
23.560
Πόντοι
26.096
Με αφορμή περιστατικά εξαπάτησης πολιτών, σε διάφορες περιοχές της χώρας, από επιτήδειους που προσεγγίζουν κυρίως άτομα τρίτης ηλικίας και με διάφορα προσχήματα και τεχνάσματα τους αποσπούν χρηματικά ποσά, η Ελληνική Αστυνομία συνιστά
Το ανέγνωσα ...
Τα πρώτα 5 τα έχω βιώσει με τον κ. @troubakhs μου ...
  • Να μην πείθεστε εύκολα από άτομα, τα οποία σας “πλησιάζουν” ως γνωστοί συγγενικών – φιλικών προσώπων.​
  • Να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί σε άγνωστα άτομα που επιχειρούν με διάφορα προσχήματα και τεχνάσματα να εισέλθουν στην οικία σας.​
  • Στην περίπτωση αυτή, να προσέχετε τα προσωπικά σας αντικείμενα, προκειμένου να αποφευχθεί το ενδεχόμενο αφαίρεσής τους με τη μέθοδο της απασχόλησης.
  • Να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί όταν άγνωστοι προσπαθήσουν να σας πείσουν για την καταβολή χρηματικού ποσού, με το πρόσχημα επείγουσας ανάγκης συγγενικού – φιλικού προσώπου (π.χ. νοσηλεία σε νοσοκομείο).Το ίδιο μπορεί να προσπαθήσουν και τηλεφωνικά. Για τους ίδιους λόγους να μην ενδίδετε σε προτροπές για συνάντηση (ραντεβού κ.λπ.).​
  • Σε περιπτώσεις που άγνωστοι επικαλούνται έκτακτη ανάγκη γνωστού -συγγενικού σας προσώπου, να επιδιώκετε πάντα οι ίδιοι να επικοινωνείτε τηλεφωνικά με το γνωστό-συγγενικό σας πρόσωπο, προς επιβεβαίωση των όσων επικαλούνται. Η επικοινωνία να γίνεται με δικό σας τηλέφωνο και κατόπιν δικής σας πρωτοβουλίας και να μην δέχεστε να μιλάτε με άτομο, το οποίο κάλεσαν οι άγνωστοι.​
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.018
Like
74.337
Πόντοι
12.756
Διατί;
Μήπως δεν είναι Ολυμπιακός και σας χαλά την εκθείαση του Χοντρού Προέδρου Βαγγέλα;;;
Επί των ημερών του η περιουσία μου αυξήθηκε.
Ο κ. @Νίπλης τι επιπλέον θα μου προσφέρει;

Αυτα τα "αυξηθηκε" ας τα κρατησουμε για μολις γινει επισημη καταμέτρηση :coffee:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.266
Κριτικές
32
Like
16.743
Πόντοι
12.946
Το ανέγνωσα ...
Τα πρώτα 5 τα έχω βιώσει με τον κ. @troubakhs μου ...
  • Να μην πείθεστε εύκολα από άτομα, τα οποία σας “πλησιάζουν” ως γνωστοί συγγενικών – φιλικών προσώπων.​
  • Να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί σε άγνωστα άτομα που επιχειρούν με διάφορα προσχήματα και τεχνάσματα να εισέλθουν στην οικία σας.​
  • Στην περίπτωση αυτή, να προσέχετε τα προσωπικά σας αντικείμενα, προκειμένου να αποφευχθεί το ενδεχόμενο αφαίρεσής τους με τη μέθοδο της απασχόλησης.
  • Να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί όταν άγνωστοι προσπαθήσουν να σας πείσουν για την καταβολή χρηματικού ποσού, με το πρόσχημα επείγουσας ανάγκης συγγενικού – φιλικού προσώπου (π.χ. νοσηλεία σε νοσοκομείο).Το ίδιο μπορεί να προσπαθήσουν και τηλεφωνικά. Για τους ίδιους λόγους να μην ενδίδετε σε προτροπές για συνάντηση (ραντεβού κ.λπ.).​
  • Σε περιπτώσεις που άγνωστοι επικαλούνται έκτακτη ανάγκη γνωστού -συγγενικού σας προσώπου, να επιδιώκετε πάντα οι ίδιοι να επικοινωνείτε τηλεφωνικά με το γνωστό-συγγενικό σας πρόσωπο, προς επιβεβαίωση των όσων επικαλούνται. Η επικοινωνία να γίνεται με δικό σας τηλέφωνο και κατόπιν δικής σας πρωτοβουλίας και να μην δέχεστε να μιλάτε με άτομο, το οποίο κάλεσαν οι άγνωστοι.​
Αυτό ακριβώς :woldman:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.350
Κριτικές
40
Like
23.560
Πόντοι
26.096

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.018
Like
74.337
Πόντοι
12.756
Το ανέγνωσα ...
Τα πρώτα 5 τα έχω βιώσει με τον κ. @troubakhs μου ...
  • Να μην πείθεστε εύκολα από άτομα, τα οποία σας “πλησιάζουν” ως γνωστοί συγγενικών – φιλικών προσώπων.​
  • Να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί σε άγνωστα άτομα που επιχειρούν με διάφορα προσχήματα και τεχνάσματα να εισέλθουν στην οικία σας.​
  • Στην περίπτωση αυτή, να προσέχετε τα προσωπικά σας αντικείμενα, προκειμένου να αποφευχθεί το ενδεχόμενο αφαίρεσής τους με τη μέθοδο της απασχόλησης.
  • Να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί όταν άγνωστοι προσπαθήσουν να σας πείσουν για την καταβολή χρηματικού ποσού, με το πρόσχημα επείγουσας ανάγκης συγγενικού – φιλικού προσώπου (π.χ. νοσηλεία σε νοσοκομείο).Το ίδιο μπορεί να προσπαθήσουν και τηλεφωνικά. Για τους ίδιους λόγους να μην ενδίδετε σε προτροπές για συνάντηση (ραντεβού κ.λπ.).​
  • Σε περιπτώσεις που άγνωστοι επικαλούνται έκτακτη ανάγκη γνωστού -συγγενικού σας προσώπου, να επιδιώκετε πάντα οι ίδιοι να επικοινωνείτε τηλεφωνικά με το γνωστό-συγγενικό σας πρόσωπο, προς επιβεβαίωση των όσων επικαλούνται. Η επικοινωνία να γίνεται με δικό σας τηλέφωνο και κατόπιν δικής σας πρωτοβουλίας και να μην δέχεστε να μιλάτε με άτομο, το οποίο κάλεσαν οι άγνωστοι.​

αμα ειχε παραμεινει ο Μπιρλας στην διαχειριση τωρα θα ειχατε βιωσει ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.266
Κριτικές
32
Like
16.743
Πόντοι
12.946
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.350
Κριτικές
40
Like
23.560
Πόντοι
26.096

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.118
Like
28.664
Πόντοι
5.506
Το ανέγνωσα ...
Τα πρώτα 5 τα έχω βιώσει με τον κ. @troubakhs μου ...
  • Να μην πείθεστε εύκολα από άτομα, τα οποία σας “πλησιάζουν” ως γνωστοί συγγενικών – φιλικών προσώπων.​
  • Να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί σε άγνωστα άτομα που επιχειρούν με διάφορα προσχήματα και τεχνάσματα να εισέλθουν στην οικία σας.​
  • Στην περίπτωση αυτή, να προσέχετε τα προσωπικά σας αντικείμενα, προκειμένου να αποφευχθεί το ενδεχόμενο αφαίρεσής τους με τη μέθοδο της απασχόλησης.
  • Να είστε ιδιαίτερα επιφυλακτικοί όταν άγνωστοι προσπαθήσουν να σας πείσουν για την καταβολή χρηματικού ποσού, με το πρόσχημα επείγουσας ανάγκης συγγενικού – φιλικού προσώπου (π.χ. νοσηλεία σε νοσοκομείο).Το ίδιο μπορεί να προσπαθήσουν και τηλεφωνικά. Για τους ίδιους λόγους να μην ενδίδετε σε προτροπές για συνάντηση (ραντεβού κ.λπ.).​
  • Σε περιπτώσεις που άγνωστοι επικαλούνται έκτακτη ανάγκη γνωστού -συγγενικού σας προσώπου, να επιδιώκετε πάντα οι ίδιοι να επικοινωνείτε τηλεφωνικά με το γνωστό-συγγενικό σας πρόσωπο, προς επιβεβαίωση των όσων επικαλούνται. Η επικοινωνία να γίνεται με δικό σας τηλέφωνο και κατόπιν δικής σας πρωτοβουλίας και να μην δέχεστε να μιλάτε με άτομο, το οποίο κάλεσαν οι άγνωστοι.​
αμα ειχε παραμεινει ο Μπιρλας στην διαχειριση τωρα θα ειχατε βιωσει ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.018
Like
74.337
Πόντοι
12.756
αυτες οι λιστες οπως ολοι ξερουμε δημιουργονται ετεροχρονισμένα μετά απο τα περιστατικα που καταγράφονται :coffee:
Το Εγλημα ομως ειναι παντα ενα βημα μπροστα , και η νέα μεθοδος ειναι αυτη του οικονομικου συμβουλου-διαχειριστη :coffee:

Οταν μπει αυτο στην λιστα και το διαβασετε θα ειναι ηδη αργα :coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και θα ουρούσα δεξιά και αριστερά όπως ο κ. @troubakhs μου πράττεε;;;
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.350
Κριτικές
40
Like
23.560
Πόντοι
26.096
αυτες οι λιστες οπως ολοι ξερουμε δημιουργονται ετεροχρονισμένα μετά απο τα περιστατικα που καταγράφονται :coffee:
Το Εγλημα ομως ειναι παντα ενα βημα μπροστα , και η νέα μεθοδος ειναι αυτη του οικονομικου συμβουλου-διαχειριστη :coffee:

Οταν μπει αυτο στην λιστα και το διαβασετε θα ειναι ηδη αργα :coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Νε προβληματίζετε, κύριε.
Ίσως και να έχετε δίκιο ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.538
Κριτικές
61
Like
42.946
Πόντοι
22.785
Anne Bancroft [passed away, 2005].
Ουδείς εξ Υμών δύναται να κατανοήσει τι σήμαινε η παρακάτω φωτογραφία την εποχή εκείνη. Ουδείς!
Εξαιρώ τους κ.κ. @κωλο-γερος , @Ιζνογκουντ και @amjik .
1920x0.jpg
Κ.@blizardeye αναπολώ & θλίβομαι με τον ξεπεσμό της νεαζούσης πτέρυγος οϊμέ + φεύ.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.538
Κριτικές
61
Like
42.946
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:

Καλημέρα λατρεμένοι μού κύριοι..
Υπάγω δια την πρωινήν συγκομιδή αλιευμάτων.
 

Συνημμένα

  • IMG_20241025_012326.jpg
    IMG_20241025_012326.jpg
    431,6 KB · Εμφανίσεις: 3

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom