Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.814
Like
11.444
Πόντοι
3.656
Να δουλέψει ο άπορος αυτός αχαίρευτος ανεψιός!
Έχει δίκιο ο κ. @Μπιρλας , που σας αποκαλεί φίδι-Νίπλης.
Συνεργάζεστε με τον αχαίρευτο για να μου φάτε τα χρήματα.
Ευτυχώς που στην ζωή μου γνώρισα τον κ. Μπίρλας!!!

αν μπορουσε να εργαστει θα το έκανε
οι συνθηκες ειναι τετοιες που αδυνατεί :coffee:

Μαυρη η ψυχή του Κου Μπιρλα ... σαν της Τσιλας :confused::confused::confused:


Ποιες είναι αυτές οι συνθήκες;
Ο κ. @Μπιρλας λέει ότι ο κ. @troubakhs μου όλη μέρα κοιμάται μέσα σε ένα χαρτόκουτο κάτω από μία πεζογέφυρα στον Πειραιά.
Γιατί δεν πάει στον Χοντρό Πρόεδρο Βαγγέλα για να ζητήσει να τον βάλει κάπου για να εργαστεί;;;

Γιατι για να τον βαλει να εργαστει θα ζητησει αντάλλαγμα την ψυχη του , και θελει να παραμεινει αγνός , οχι να την πουλησει στον σατανα για βρωμοδουλειες :coffee: .. οπως ο Κος Μπιρλας ας πουμε :coffee: που πλησιαζει ευαίσθητους, ευσυγκίνητους και ρομαντικους ηλικιωμένους ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΦΡΙΣΕΙ !!! πουλώντας τους οικονομικη προστασία και μετά δεν εχουν ουτε για ασπιρινη :coffee::coffee:

δηλαδη τον κατηγορειτε οτι εκανε οικονομια που χρησιμοποιησε αυτον τον εξυπνο τρόπο ωστε να έχει την μεγιστη επιστροφη των χρημάτων ;; :coffee:
Αντι να του πειτε και ένα μεγάλο μπράβο !!!!

Σ΄ εμένα όμως ούτε μία γκόμενα δεν γνώρισε ...
Εγώ έφταιγα που δεν είχα ακούσει τον κ. @Μπιρλας και του έδωσα τα 3,99€.Για την ακρίβεια, 4€ του είχα δώσει και δεν μου έφερε ποτέ πίσω το 0,01 που του έδωσαν για ρέστα!

το φυτεψε και αυτο , το 0,01 , μπας και γίνει τίποτα..

Ενω ο Μπιρλας φανταζομαι εχει γινει προσωπικος ουρολόγος σας και βαζει -βγαζει καθετηρες ; :coffee:

Καταλαβα ..... :coffee: και γαντι κολονοσκοπησης εχει βάλει :confused::confused::confused:

Προχθές ο κ. Μπίρλας μου είπε ότι για 2η δουλειά είναι εποχιακός στην ΔΕΗ και ότι τον έστειλαν να εξετάσει τις καλωδιώσεις της οικίας μου....
Σκοτώνεται στην δουλειά ο καημένος.
Όχι σαν τον αχαίρευτο, που όλη μέρα κοιμάται και όταν ξυπνάει ποτίζει τα αλοάκια ...
Διαλογος αξιοσεβαστου νηματοθετη με σκληρο ποινικο στοιχειο που υπερασπιζεται αστεγο,αλκοολικο ρεμαλι(που ποτιζει ενα γλαστρακι αλοη και το θεωρει κατορθωμα),
Τα συμπερασματα δικα σας.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.315
Like
72.545
Πόντοι
12.756
αρχιζει να φαινεται η κακία που έχει κυριεύσει αυτον τον ανθρωπο :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.315
Like
72.545
Πόντοι
12.756
79eccbbbf7d583e50ce82de167c16273.jpg
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
3
Like
9.932
Πόντοι
1.336

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.987
Κριτικές
2
Like
21.389
Πόντοι
6.236
Έπεσαν τα καράβια σου έξω; Χαχα
Λοιπόν, για να ενημερώσω και τους φίλους μου...

Είχα κάνει παράπονα στον μπαμπά γιατί ο Καπετάνιος με είχε προσβάλει τις προάλλες, λέγοντάς με γυαλούση και είχε πει ψέματα ότι είχα δέσει το σχοινί στην ομπρέλα μιας τουρίστριας και άλλες τέτοιες χαζομάρες.
Μετά από αυτό, ο μπαμπάς είχε ζητήσει να δει τον Καπετάνιο. Το ραντεβού κλείστηκε για σήμερα και ζήτησα να είμαι παρών για να δω την αντίδραση του όταν ο μπαμπάς θα του έλεγε, με συνοπτικές διαδικασίες, να περάσει από το λογιστήριο για να εισπράξει την αποζημίωσή του.

Αντί να γίνει αυτό, ο μπαμπάς τού έδωσε αύξηση 40% γιατί
1. είπε ότι είναι πολύ ικανός Καπετάνιος και δε θέλει να τον χάσει (20%)
2. είπε ότι βοηθάει στο να γίνω άντρας (20%).

Το ότι βοηθάει στο να γίνω άντρας, μου είπε ότι το βλέπει στο Bou, στο οποίο μπαίνει κάποιες φορές για να τσεκάρει την πρόοδό μου. Είπε ότι έχω αλλάξει και αντί να κάνω το σκυλάκι και να ασχολούμαι με τον γάμο του Κωνσταντίνου Εμμανουήλ, όπως έκανα παλιά, πλέον ασχολούμαι με πιο σοβαρά θέματα και γράφω σε πιο σοβαρά νήματα. Επίσης, μου είπε ότι αυτά, τα είπε ο Καπετάνιος κατ' εντολήν του, για να δουν πώς θα αντιδράσω.

Εγώ, από εκείνη την ώρα έχω τσαντιστεί πολύ. Άλλα περίμενα και άλλα έγιναν. Και φυσικά, επειδή δε θυμώνω ποτέ με τον μπαμπά, έχω θυμώσει με τον Καπετάνιο στου οποίου το πρόσωπο διέκρινα ένα ελαφρά ειρωνικό μειδίαμα όταν ο μπαμπάς του έκανε την ανακοίνωση και με κοίταξε κλείνοντας μου το μάτι.

Αυτό, όμως, κάπως θα το ξεπεράσω.

Το πρόβλημά μου τώρα είναι, ποιο μέλος είναι ο μπαμπάς μου.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.814
Like
11.444
Πόντοι
3.656
Λοιπόν, για να ενημερώσω και τους φίλους μου...

Είχα κάνει παράπονα στον μπαμπά γιατί ο Καπετάνιος με είχε προσβάλει τις προάλλες, λέγοντάς με γυαλούση και είχε πει ψέματα ότι είχα δέσει το σχοινί στην ομπρέλα μιας τουρίστριας και άλλες τέτοιες χαζομάρες.
Μετά από αυτό, ο μπαμπάς είχε ζητήσει να δει τον Καπετάνιο. Το ραντεβού κλείστηκε για σήμερα και ζήτησα να είμαι παρών για να δω την αντίδραση του όταν ο μπαμπάς θα του έλεγε, με συνοπτικές διαδικασίες, να περάσει από το λογιστήριο για να εισπράξει την αποζημίωσή του.

Αντί να γίνει αυτό, ο μπαμπάς τού έδωσε αύξηση 40% γιατί
1. είπε ότι είναι πολύ ικανός Καπετάνιος και δε θέλει να τον χάσει (20%)
2. είπε ότι βοηθάει στο να γίνω άντρας (20%).

Το ότι βοηθάει στο να γίνω άντρας, μου είπε ότι το βλέπει στο Bou, στο οποίο μπαίνει κάποιες φορές για να τσεκάρει την πρόοδό μου. Είπε ότι έχω αλλάξει και αντί να κάνω το σκυλάκι και να ασχολούμαι με τον γάμο του Κωνσταντίνου Εμμανουήλ, όπως έκανα παλιά, πλέον ασχολούμαι με πιο σοβαρά θέματα και γράφω σε πιο σοβαρά νήματα. Επίσης, μου είπε ότι αυτά, τα είπε ο Καπετάνιος κατ' εντολήν του, για να δουν πώς θα αντιδράσω.

Εγώ, από εκείνη την ώρα έχω τσαντιστεί πολύ. Άλλα περίμενα και άλλα έγιναν. Και φυσικά, επειδή δε θυμώνω ποτέ με τον μπαμπά, έχω θυμώσει με τον Καπετάνιο στου οποίου το πρόσωπο διέκρινα ένα ελαφρά ειρωνικό μειδίαμα όταν ο μπαμπάς του έκανε την ανακοίνωση και με κοίταξε κλείνοντας μου το μάτι.

Αυτό, όμως, κάπως θα το ξεπεράσω.

Το πρόβλημά μου τώρα είναι, ποιο μέλος είναι ο μπαμπάς μου.
Κανε μπαμπα σου τον τρουμπακη που δεν ξεμενει ποτε απο χρημα!!!!
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.814
Like
11.444
Πόντοι
3.656
Λοιπόν, για να ενημερώσω και τους φίλους μου...

Είχα κάνει παράπονα στον μπαμπά γιατί ο Καπετάνιος με είχε προσβάλει τις προάλλες, λέγοντάς με γυαλούση και είχε πει ψέματα ότι είχα δέσει το σχοινί στην ομπρέλα μιας τουρίστριας και άλλες τέτοιες χαζομάρες.
Μετά από αυτό, ο μπαμπάς είχε ζητήσει να δει τον Καπετάνιο. Το ραντεβού κλείστηκε για σήμερα και ζήτησα να είμαι παρών για να δω την αντίδραση του όταν ο μπαμπάς θα του έλεγε, με συνοπτικές διαδικασίες, να περάσει από το λογιστήριο για να εισπράξει την αποζημίωσή του.

Αντί να γίνει αυτό, ο μπαμπάς τού έδωσε αύξηση 40% γιατί
1. είπε ότι είναι πολύ ικανός Καπετάνιος και δε θέλει να τον χάσει (20%)
2. είπε ότι βοηθάει στο να γίνω άντρας (20%).

Το ότι βοηθάει στο να γίνω άντρας, μου είπε ότι το βλέπει στο Bou, στο οποίο μπαίνει κάποιες φορές για να τσεκάρει την πρόοδό μου. Είπε ότι έχω αλλάξει και αντί να κάνω το σκυλάκι και να ασχολούμαι με τον γάμο του Κωνσταντίνου Εμμανουήλ, όπως έκανα παλιά, πλέον ασχολούμαι με πιο σοβαρά θέματα και γράφω σε πιο σοβαρά νήματα. Επίσης, μου είπε ότι αυτά, τα είπε ο Καπετάνιος κατ' εντολήν του, για να δουν πώς θα αντιδράσω.

Εγώ, από εκείνη την ώρα έχω τσαντιστεί πολύ. Άλλα περίμενα και άλλα έγιναν. Και φυσικά, επειδή δε θυμώνω ποτέ με τον μπαμπά, έχω θυμώσει με τον Καπετάνιο στου οποίου το πρόσωπο διέκρινα ένα ελαφρά ειρωνικό μειδίαμα όταν ο μπαμπάς του έκανε την ανακοίνωση και με κοίταξε κλείνοντας μου το μάτι.

Αυτό, όμως, κάπως θα το ξεπεράσω.

Το πρόβλημά μου τώρα είναι, ποιο μέλος είναι ο μπαμπάς μου.
Εμμεσα θα γινεις και κληρονομος νηματοθετη...
Ξεστραβωσου.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.987
Κριτικές
2
Like
21.389
Πόντοι
6.236

Συνημμένα

  • 1727714540943.png
    1727714540943.png
    108 KB · Εμφανίσεις: 0

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
3
Like
9.932
Πόντοι
1.336

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.814
Like
11.444
Πόντοι
3.656
Μπίρλα, τσίμπησες πρώτος και θέλεις να στρέψεις αλλού την προσοχή μου...
Μήπως είσαι ο πατέρας μου;
Απο εμενα δε βλεπεις ουτε ευρω για τυροπιτα...
Ο αλλος καθε βδοομαδα καθαριζει απο τον μπαρμπα του ενα 5χιλιαρο χαλαρα...Αμα κλαψει λιγο παραπανω παιρνει και επιδομα...
Διαλεξε...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.987
Κριτικές
2
Like
21.389
Πόντοι
6.236
Εκτός εάν είναι ο μοναδικός κληρονόμος του νηματοθέτη........
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σε αυτήν την περίπτωση, θα αναγκαστώ να διαβάσω και τις 40 κριτικές του.
Αυτό σημαίνει ότι αν ξεκινήσω τώρα, θα τελειώσω σε 10 χρόνια.

Λέω να ξεκινήσω να ψάχνω και έξω από αυτό το νήμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom