Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
34
Like
14.704
Πόντοι
17.346
Δύο μέρες έλειψα... μόνο δύο... :undecided: και αποκτήσαμε γενικό γραμματέα... :tooth:
Στάχτη και μπούλμπερη το βρήκα το νήμα :woldman:

 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.655
Κριτικές
171
Like
91.617
Πόντοι
46.423
nuclear explosion bomb GIF
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Τον επόμενο αποχαιρετισμό φροντίστε να τον κάνετε αντρικά, και όχι σαν την κλαίουσα για την χαμένη παρθενία της κόρη, της οποίας της έταξαν γάμο για να την πηδήξουν και μετά έκοψαν ρόδα μυρωμένα, διότι εμείς οι ζηλόφθονες μπερδευόμαστε. :)
Ειδάλλως τι; Θα μου δώσετε τα μαραμένα σας όπως ο ίδιος ομολογήσατε; Γιατί δεν πάτε να παίξετε με κάτι βαγονηδες;

Άκου Φαιμπς: δεν σε αντιπαθώ. Απλώς είσαι βαρετός, αναμενόμενος και υπερεκτιμάς τον εαυτό σου.

Οι αντρικοί αποχαιρετισμοί με αφήνουν παγερά αδιάφορο. Οι θαυμάστριές μου ξέρουν. Εσύ και να ήθελες να μάθεις, δεν σου δείχνω .

Δόξα και τιμή στον πραγματικό νηματοθέτη, αξιότιμο κ. @blizardeye .
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
34
Like
14.704
Πόντοι
17.346
εγώ πάλι μέσα σε όλα αυτά έχω μία απορία ... ο αστερίσκος στο nik του νέου νηματοθέτη τι ρόλο βαράει :think:
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.655
Κριτικές
171
Like
91.617
Πόντοι
46.423
Ειδάλλως τι; Θα μου δώσετε τα μαραμένα σας όπως ο ίδιος ομολογήσατε; Γιατί δεν πάτε να παίξετε με κάτι βαγονηδες;

Άκου Φαιμπς: δεν σε αντιπαθώ. Απλώς είσαι βαρετός, αναμενόμενος και υπερεκτιμάς τον εαυτό σου.

Οι αντρικοί αποχαιρετισμοί με αφήνουν παγερά αδιάφορο. Οι θαυμάστριές μου ξέρουν. Εσύ και να ήθελες να μάθεις, δεν σου δείχνω .

Δόξα και τιμή στον πραγματικό νηματοθέτη, αξιότιμο κ. @blizardeye .

Αγαπητέ σύντροφε Βαλτεπούδρα από ότι έχω καταλάβει είναι και επιθυμία του κυρίου @blizardeye να αναλάβει ο κύριος Άγιος καθήκοντα νηματοθέτη.

Από τα λίγα που γνωρίζω υπήρξε ένας και εκ των ιδρυτικών μελών του παρόντος νήματος.

Γιατί λοιπόν όλη αυτή η φασαρία στο ΚΑΠΗ ???

:dunno:

Υπάρχει χώρος για όλους μας.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Και τι δεν είδα.......άσπρη πέτρα ξέξασπρη..και από τον ήλιο ξεξασπρώτερη......:tickedoff:

Ούτε ένα σιτεμένο κοράσιο μιάς άλλης εποχής.... :zombie:

Από τούδε και έπειτα....όλες οι δημοκρατικές διαδικασίες του νήματος θα είναι άμεσα κατανοητές...χωρίς παρατράγουδα...και δράματα....:eyebrows:

Ζήτω η δημοκρατία.....και οι εκφραστές της.... :priest:
Γεια σου σύντροφε Borbi δημοκράτη :hi:

Δεν πηρες καμμία από τις παραξενιες αρετές του παππου σου :confused: :confused: :confused:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Λοιπόν ας πω την άποψη μου…

Εχω συναντήσει τον κ.Βαλτεπουδρα και είναι ένας κυριος με Κ κεφαλαιο!!
Πολυ συμπαθής με μεγάλη δόση χιουμορ! Πολύ καλό παιδί.

Τον κ.Άγιο δεν τον εχω συναντήσει όμως οι πληροφοριες μου είναι ότι προκειται για έναν συμπαθή επίσης κύριο!

Δεν κατανοώ τον λογο που αρπαχτήκατε και νομίζω ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος να αρπάζεται κανένας μας μπαίνοντας σε αυτό το νήμα!

Κάποιοι γνωριστήκαμε και εκτός νήματος και θα συνεχίσουμε να βρισκομαστε!

Εδω μέσα μπαίνουμε να χαλαρώσουμε και όχι να μαλώσουμε!

Είχαμε συνηθίσει στον κύριο μπλιζ με τις παραξενιές του και τα σαπια κρέατα τώρα έχουμε τον κύριο Άγιο ως γραμματέα του νηματος αύριο θα υπάρχει κάποιος άλλος… μεθαύριο μπορεί να μην υπάρχουμε εμείς…

Πάμε παρακάτω λοιπόν χωρίς μαλώματα και ίντριγκες…

Ότι και εάν γράφεται ας έχει ΠΑΝΤΟΤΕ μια δόση χιουμορ και με χιουμορ να το δέχεται ο καθένας που το διαβαζει!

Αλλιώς θα μαλώσουμε όλοι μεταξύ μας… λες και έχουμε τίποτα να μοιράσουμε ??‍♂️??‍♂️??‍♂️
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Λοιπόν ας πω την άποψη μου…

Εχω συναντήσει τον κ.Βαλτεπουδρα και είναι ένας κυριος με Κ κεφαλαιο!!
Πολυ συμπαθής με μεγάλη δόση χιουμορ! Πολύ καλό παιδί.

Τον κ.Άγιο δεν τον εχω συναντήσει όμως οι πληροφοριες μου είναι ότι προκειται για έναν συμπαθή επίσης κύριο!

Δεν κατανοώ τον λογο που αρπαχτήκατε και νομίζω ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος να αρπάζεται κανένας μας μπαίνοντας σε αυτό το νήμα!

Κάποιοι γνωριστήκαμε και εκτός νήματος και θα συνεχίσουμε να βρισκομαστε!

Εδω μέσα μπαίνουμε να χαλαρώσουμε και όχι να μαλώσουμε!

Είχαμε συνηθίσει στον κύριο μπλιζ με τις παραξενιές του και τα σαπια κρέατα τώρα έχουμε τον κύριο Άγιο ως γραμματέα του νηματος αύριο θα υπάρχει κάποιος άλλος… μεθαύριο μπορεί να μην υπάρχουμε εμείς…

Πάμε παρακάτω λοιπόν χωρίς μαλώματα και ίντριγκες…

Ότι και εάν γράφεται ας έχει ΠΑΝΤΟΤΕ μια δόση χιουμορ και με χιουμορ να το δέχεται ο καθένας που το διαβαζει!

Αλλιώς θα μαλώσουμε όλοι μεταξύ μας… λες και έχουμε τίποτα να μοιράσουμε ??‍♂️??‍♂️??‍♂️
Εξηγώ παραπάνω φίλε Τζιμ. Δεν δικαιούται ο κυρ-Αγιος να αλλάζει το ένδοξο όνομά μου το οποίο μου χάρισε ο με πραγματικό χιούμορ ευρηματικός @popov .

Άλλο πρόβλημα δεν έχω.

Επίσης, Τζιμ, μην γράφετε πολλά διότι του Αγίου Φάιμπς δεν του αρέσει όποιος δεν έχει λόγο λιτόν, φιλοσοφημένον και λακωνικόν (όπως ο ίδιος νομίζει δι' εαυτόν).
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Λοιπόν ας πω την άποψη μου…

Εχω συναντήσει τον κ.Βαλτεπουδρα και είναι ένας κυριος με Κ κεφαλαιο!!
Πολυ συμπαθής με μεγάλη δόση χιουμορ! Πολύ καλό παιδί.

Τον κ.Άγιο δεν τον εχω συναντήσει όμως οι πληροφοριες μου είναι ότι προκειται για έναν συμπαθή επίσης κύριο!

Δεν κατανοώ τον λογο που αρπαχτήκατε και νομίζω ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος να αρπάζεται κανένας μας μπαίνοντας σε αυτό το νήμα!

Κάποιοι γνωριστήκαμε και εκτός νήματος και θα συνεχίσουμε να βρισκομαστε!

Εδω μέσα μπαίνουμε να χαλαρώσουμε και όχι να μαλώσουμε!

Είχαμε συνηθίσει στον κύριο μπλιζ με τις παραξενιές του και τα σαπια κρέατα τώρα έχουμε τον κύριο Άγιο ως γραμματέα του νηματος αύριο θα υπάρχει κάποιος άλλος… μεθαύριο μπορεί να μην υπάρχουμε εμείς…

Πάμε παρακάτω λοιπόν χωρίς μαλώματα και ίντριγκες…

Ότι και εάν γράφεται ας έχει ΠΑΝΤΟΤΕ μια δόση χιουμορ και με χιουμορ να το δέχεται ο καθένας που το διαβαζει!

Αλλιώς θα μαλώσουμε όλοι μεταξύ μας… λες και έχουμε τίποτα να μοιράσουμε ??‍♂️??‍♂️??‍♂️
Εγώ πάντως βρίσκω εξόχως ενδιαφέρον και πολύ πιασάρικο το νταλαβέρι μεταξύ΄ του φίλου Βάλτε και του μεσιέ συντρόφου Άγιου.
Επιτέλους τα πεθαμένα απέκτησαν ζωή!
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Δεν αφήνετε την παρλαπιπα λέω εγώ....και να πάτε να ρίξετε κανέναν.....να δείτε μετά ούτε γκρινιες..ούτε διχογνωμίες...όλο χαμόγελο θα είσαστε....!!!
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Εξηγώ παραπάνω φίλε Τζιμ. Δεν δικαιούται ο κυρ-Αγιος να αλλάζει το ένδοξο όνομά μου το οποίο μου χάρισε ο με πραγματικό χιούμορ ευρηματικός @popov .

Άλλο πρόβλημα δεν έχω.

Επίσης, Τζιμ, μην γράφετε πολλά διότι του Αγίου Φάιμπς δεν του αρέσει όποιος δεν έχει λόγο λιτόν, φιλοσοφημένον και λακωνικόν (όπως ο ίδιος νομίζει δι' εαυτόν).
Πάμε παρακάτω φίλε Βαλτεπουδρα…
Ας μην χαλάμε την διάθεση μας για πραγματα τέτοια ενώ όλοι μας ξέρουμε ότι υπάρχουν σημαντικότερα στην πραγματικη μας ζωή :hi:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Εγώ πάντως βρίσκω εξόχως ενδιαφέρον και πολύ πιασάρικο το νταλαβέρι μεταξύ΄ του φίλου Βάλτε και του μεσιέ συντρόφου Άγιου.
Επιτέλους τα πεθαμένα απέκτησαν ζωή!
:2funny: :2funny:

Θα συμφωνήσω αρκεί στο τέλος της ημέρας να «γραφτούν» όλα στα 8ποντα ζαρωμένα αρχιδακια μας :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom