Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Για βγάλτε μια κόλα αναφοράς και γράψτε τα οφέλη που αποκομίσατε από τις εποικοδομητικές διακοπές που κάνατε στο νησί με έξοδα της Ε.Λ.Δ. Π&Μ. :)
Και τι δεν είδα.......άσπρη πέτρα ξέξασπρη..και από τον ήλιο ξεξασπρώτερη......:tickedoff:

Ούτε ένα σιτεμένο κοράσιο μιάς άλλης εποχής.... :zombie:

Από τούδε και έπειτα....όλες οι δημοκρατικές διαδικασίες του νήματος θα είναι άμεσα κατανοητές...χωρίς παρατράγουδα...και δράματα....:eyebrows:

Ζήτω η δημοκρατία.....και οι εκφραστές της.... :priest:
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Στα δικά μας πόδια Πότε θα κάτσει οεοοοοο
Το σύνθημα πάντως λέει ποτεεεε ποτέ ποτέ ποτεεεεε ποτεε ποτεεε
Σύντροφε Jimmy αυτό το οσονούπω αργεί;
Ελα τώρα....έχετε κάψει το εργαλείο από το πολύ.... :zfuck::zfuck: και χαιδεύεστε και οι δύο..... :tn36::tn36:

Εδώ που η ξηρασία έχει κτυπήσει κόκκινο.....@@@@@........@@@@@@....:headbang::headbang:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Μπράβο σύντροφε.

Ας αναφωνήσουμε μαζί: ΖΗΤΩ Η ΕΝΩΣΗ ΛΑΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΩΝ!!!
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Καλημέρα σύντροφε ζωγράφε,

Εν πρώτοις να σας επισημάνω πως η προσφώνηση προς το νίκ μου είναι : "Σύντροφε Γενικέ Γραμματέα".

Εν δευτέροις, και επί του προκειμένου, για όσο διάστημα ο εν λόγω κύριος δηλώνει απροκάλυπτα νοσταλγός της παρελθούσης πιά κατάστασης, και εκτοξεύει βοθρώδεις διαβολές προς εμέ τον Γενικό Γραμματέα της Ε.Λ.Δ. Π&Μ, και με θίγει αποκαλώντας με σφετεριστή, ενώ όλοι αναγνωρίζουν πως η άνευ όρων παράδοση του νήματος σε εμένα προήλθε κατόπιν οικειοθελούς βούλησης του νηματοθέτου, θα αποκαλείται ΒΑΛΤΟΠΟΡΔΟΣ. Συνεπώς θα θέσω υπόψιν μου το αίτημά σας, εις την μίαν και μόνην περίπτωσιν, που ο εν λόγω κύριος ανακαλέσει και συντάξει δήλωση πραγματικής μετανοίας για την μέχρι τώρα συμπεριφορά που θα περιέχει όχι μόνον την αποκήρυξη του παρελθόντος, αλλά και θα περιγράφει το μεγαλείο των ιδεωδών της Ενώσεως Λαοκρατικών Δημοκρατιών Π&Μ.

Μέχρι τότε, το αίτημα σας, απορρίπτεται.
Δόκτορ Φαιμπς, ενώ συνομιλούσα με φίλους, ένα πρωί πεταχτήκατε ως πέος από την σκελέα, αρχίζοντας το γεροντίστικο χωρατό σας, χωρίς να έχω πει τίποτα για εσάς. Σας απάντησα πώς με λένε και πρόσθεσα "στις υπηρεσίες σας". Πλην όμως εσείς συνεχίζετε το κακόγουστον αστείο σας σχολής 1950. Οπότε να αφήσετε τα παραπειστικά σας σχόλια. Αναμένω την δημόσια συγγνώμη σας και θα σας στηρίξω.

Επί της ουσίας,παραδέχομαι δημοσίως την πολιτικήν μου ήττα. Νικήσατε και έχασα, Άγιε Φαιμπς. Οι παππούληδες σας θέλουν. Εγώ δεν καταδέχομαι να διαβιώ υπό την εξουσίαν ενός κακότροπου Μαθουσάλα που μου επιτέθηκε απρόκλητα χωρίς καν να τον γνωρίζω και ζητά να υποχωρήσω ενώ ήδη οι gauguin, popov, karelis & rodriguez, σας έχουν πει, άμεσα ή έμμεσα, πώς ονομάζομαι.

Αγαπητοί φίλοι με κάποιους από εσάς τα λέμε συχνά έξω. Θα συνεχίσωμεν. Ευελπιστώ να γνωρίσω και από κοντά τον πραγματικό νηματοθέτη όπως έχουμε πει μεταξύ ημών.

Έως ότου οι αγαπητοί @popov και @blizardeye επιστρέψουν (και υπό την προϋπόθεσιν ότι και οι 2 επιθυμούν την επιστροφή μου), έως ότου αποκατασταθεί η συνταγματική τάξις, αποπλέω προς τους ελευθεριακούς τροπικούς του αγαπητού @gauguin, όστις μου παραχώρησεν δασώδη νήσον κυριότητάς του εις Μικρονησίαν Ειρηνικού.

Μια εγκάρδια χειραψία σε κάθε παππούλη με τον οποίο άλλαξα έστω και μια κουβέντα.

Ως προς τον αγενή νέο ηγέτη έχω να πω ότι έκανε ένα πολύ καλό αστείο - το μόνο που του αναγνωρίζω, όταν είπε ότι "Δεν υπάρχει πλεμπα. Ζούμε σε ένα ισόνομο αταξικό περιβάλλον που το μόνον που υπάρχει είναι μια παραγωγική και προοδευτική συντροφιά που τους περικλείει όλους". Εξαιρετικό αστείο αν και δεξιό. Κατά τα λοιπά, η νέα κυβέρνησις είναι βαρετή για τα γούστα μου.

Εις νήσον ιδιοκτησίας gauguin, οία ονομάζεται νήσος sex, drugs, rock 'n' roll, θα αφοσιωθώ εις συγγραφήν ερωτικής λογοτεχνίας αφού μελετήσω τα κλασσικά έργα του bou, όπως , π.χ.:

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς!

Βαλτεπούδρα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.495
Κριτικές
61
Like
42.787
Πόντοι
22.785
:think: :think:
.... Ζεί ο κύριος Μπλιτζ ??
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Δόκτορ Φαιμπς, ενώ συνομιλούσα με φίλους, ένα πρωί πεταχτήκατε ως πέος από την σκελέα, αρχίζοντας το γεροντίστικο χωρατό σας, χωρίς να έχω πει τίποτα για εσάς. Σας απάντησα πώς με λένε και πρόσθεσα "στις υπηρεσίες σας". Πλην όμως εσείς συνεχίζετε το κακόγουστον αστείο σας σχολής 1950. Οπότε να αφήσετε τα παραπειστικά σας σχόλια. Αναμένω την δημόσια συγγνώμη σας και θα σας στηρίξω.

Επί της ουσίας,παραδέχομαι δημοσίως την πολιτικήν μου ήττα. Νικήσατε και έχασα, Άγιε Φαιμπς. Οι παππούληδες σας θέλουν. Εγώ δεν καταδέχομαι να διαβιώ υπό την εξουσίαν ενός κακότροπου Μαθουσάλα που μου επιτέθηκε απρόκλητα χωρίς καν να τον γνωρίζω και ζητά να υποχωρήσω ενώ ήδη οι gauguin, popov, karelis & rodriguez, σας έχουν πει, άμεσα ή έμμεσα, πώς ονομάζομαι.

Αγαπητοί φίλοι με κάποιους από εσάς τα λέμε συχνά έξω. Θα συνεχίσωμεν. Ευελπιστώ να γνωρίσω και από κοντά τον πραγματικό νηματοθέτη όπως έχουμε πει μεταξύ ημών.

Έως ότου οι αγαπητοί @popov και @blizardeye επιστρέψουν (και υπό την προϋπόθεσιν ότι και οι 2 επιθυμούν την επιστροφή μου), έως ότου αποκατασταθεί η συνταγματική τάξις, αποπλέω προς τους ελευθεριακούς τροπικούς του αγαπητού @gauguin, όστις μου παραχώρησεν δασώδη νήσον κυριότητάς του εις Μικρονησίαν Ειρηνικού.

Μια εγκάρδια χειραψία σε κάθε παππούλη με τον οποίο άλλαξα έστω και μια κουβέντα.

Ως προς τον αγενή νέο ηγέτη έχω να πω ότι έκανε ένα πολύ καλό αστείο - το μόνο που του αναγνωρίζω, όταν είπε ότι "Δεν υπάρχει πλεμπα. Ζούμε σε ένα ισόνομο αταξικό περιβάλλον που το μόνον που υπάρχει είναι μια παραγωγική και προοδευτική συντροφιά που τους περικλείει όλους". Εξαιρετικό αστείο αν και δεξιό. Κατά τα λοιπά, η νέα κυβέρνησις είναι βαρετή για τα γούστα μου.

Εις νήσον ιδιοκτησίας gauguin, οία ονομάζεται νήσος sex, drugs, rock 'n' roll, θα αφοσιωθώ εις συγγραφήν ερωτικής λογοτεχνίας αφού μελετήσω τα κλασσικά έργα του bou, όπως , π.χ.:

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς!

Βαλτεπούδρα

Δείτε κύριε,

Η επανάσταση απαιτεί άνδρες με πυγμή, έτοιμους να απωθήσουν οιαδήποτε απειλή, με σιδηρά θέληση και ακμαίο φρόνημα, που να μην υποκύπτουν στα θέλγητρα των μάταιων χλιδών των κεφαλαιοκρατών. Να διαβούν βίον έντιμο, λιτό και φιλοσοφημένο, και να γράφουν καθώς και να εκφράζονται λακωνικά. Να λένε λίγα, και να καταλαβαίνουν πολλά, ούτως ώστε να μην αναλώνουν τις πολύτιμες σεξοώρες σε σόσιαλ. :)

Τα πολλά λόγια είναι φτώχια. Και εσείς, ως φαίνεται από το ανωτέρω αναπτυχθέν διπλόφαρδο σεντόνι, πολυλογάς. Συνεπώς, καλώς αποχωρείτε γιατί δεν ταιριάζετε στην Ε.Λ.Δ. Π&Μ. :)


Σας ευχόμεθα λοιπόν με πάσα ειλικρίνεια, ώρα καλή στην πρύμνη σας κι αέρα στα πανιά σας! :)
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Δείτε κύριε,

Η επανάσταση απαιτεί άνδρες με πυγμή, έτοιμους να απωθήσουν οιαδήποτε απειλή, με σιδηρά θέληση και ακμαίο φρόνημα, που να μην υποκύπτουν στα θέλγητρα των μάταιων χλιδών των κεφαλαιοκρατών. Να διαβούν βίον έντιμο, λιτό και φιλοσοφημένο, και να γράφουν καθώς και να εκφράζονται λακωνικά. Να λένε λίγα, και να καταλαβαίνουν πολλά, ούτως ώστε να μην αναλώνουν τις πολύτιμες σεξοώρες σε σόσιαλ. :)

Τα πολλά λόγια είναι φτώχια. Και εσείς, ως φαίνεται από το ανωτέρω αναπτυχθέν διπλόφαρδο σεντόνι, πολυλογάς. Συνεπώς, καλώς αποχωρείτε γιατί δεν ταιριάζετε στην Ε.Λ.Δ. Π&Μ. :)


Σας ευχόμεθα λοιπόν με πάσα ειλικρίνεια, ώρα καλή στην πρύμνη σας κι αέρα στα πανιά σας! :)
Θα αρκούσε η τελευταία παράγραφος. Εγώ αποχαιρετούσα και φίλους. Είσθε φλύαρος. Στην πραγματικότητα ζηλεύετε τα νιάτα μου και την ομορφιά μου....
 

Baoobab

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Like
1.053
Πόντοι
201
Η ιστορια επαναλαμβάνεται: Anschluss του νηματος απο Partei(genosse) Αγιο ειναι γεγονος. Ολοι εμεις οι θεατές του μπου αναριωτομαστε ποιο ειναι το επόμενο νήμα που θα παιξει τον ρόλο της Πολωνιας?? Πως θα τελειώσει ολο αυτο ? Υπάρχει μπουρδελικό Manhattan Project άραγε ? Ποιος θα ειναι ο Oppenheimer :-) Αναμενωμεν (Με διαθεση πλακας βεβαιως μιας και εισθε ολοι μια οαση σκεπτομενων ανθρωπων σε εποχές ζωρικες. )
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Skata sti psixi tou Trump.
κατα τ'α΄΄λλα πολύ πετυχημένο
Θα αρκούσε η τελευταία παράγραφος. Εγώ αποχαιρετούσα και φίλους. Είσθε φλύαρος. Στην πραγματικότητα ζηλεύετε τα νιάτα μου και την ομορφιά μου....
το "χούμορ" είναι δυσεύρετο στις μέρες, μπα σε καλό σας μίστερ Βάλτε ευθυμήσαμε!
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Η ιστορια επαναλαμβάνεται: Anschluss του νηματος απο Partei(genosse) Αγιο ειναι γεγονος. Ολοι εμεις οι θεατές του μπου αναριωτομαστε ποιο ειναι το επόμενο νήμα που θα παιξει τον ρόλο της Πολωνιας?? Πως θα τελειώσει ολο αυτο ? Υπάρχει μπουρδελικό Manhattan Project άραγε ? Ποιος θα ειναι ο Oppenheimer :-) Αναμενωμεν (Με διαθεση πλακας βεβαιως μιας και εισθε ολοι μια οαση σκεπτομενων ανθρωπων σε εποχές ζωρικες. )
άλλος για το ίδρυμα!!!! περάστε φίλτατε το ΚΑΠΗ είναι γνωστό για το ότι περιθάλπει ανίατες περιπτώσεις σαν και του λόγου σας!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Θα αρκούσε η τελευταία παράγραφος. Εγώ αποχαιρετούσα και φίλους. Είσθε φλύαρος. Στην πραγματικότητα ζηλεύετε τα νιάτα μου και την ομορφιά μου....

Τον επόμενο αποχαιρετισμό φροντίστε να τον κάνετε αντρικά, και όχι σαν την κλαίουσα για την χαμένη παρθενία της κόρη, της οποίας της έταξαν γάμο για να την πηδήξουν και μετά έκοψαν ρόδα μυρωμένα, διότι εμείς οι ζηλόφθονες μπερδευόμαστε. :)
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
34
Like
14.704
Πόντοι
17.346

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
34
Like
14.704
Πόντοι
17.346
Ξαφνικά το νήμα απέκτησε λαοκρατία ...:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.655
Κριτικές
171
Like
91.617
Πόντοι
46.423
Σύντροφοι γέροντες !!!

:wink:

Ζήτω η επανάσταση ...

:tooth: :tooth:

Nip1.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom