Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Σε αυτή τη ζούγκλα Λακαντονα έχει μαύρες καλλονές;
Να σας επισκεφθώ μια δύο τρεις 10 μέρες, φτου και βγαίνω!
Τί μας περνάτε ; Τίποτα ανέραστους; Εις τα ζούγκλας του gauguin εδρεύουν τα επαναστατικά Σόδομα και Γόμορρα. Να έλθετε.
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Τί μας περνάτε ; Τίποτα ανέραστους; Εις τα ζούγκλας του gauguin εδρεύουν τα επαναστατικά Σόδομα και Γόμορρα. Να έλθετε.
Ένσταση μεσιέ Βάλτε! Και τόσο καιρό εσείς παλιοχαμουρες είστε στα επαναστατικά Σόδομα και Γόμορρα και δεν λέτε κουβέντα;
Μοναχοφάηδες! Ντροπή!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υστερόγραφο. Ετοιμάζω βαλίτσες!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Βαλτεπούδρα, δόκτωρ Φάιμπς. Οι φίλοι με φωνάζουν Βάλτε ή σκέτο Βάλ, όπως οφείλατε να γνωρίζετε.

Υμείς δ. Φάιμπς! Υμείς. Είσθε ή όχι ο ηγέτης της Λέσχης των Τιποτένιων ή Ηττημένων τέλος πάντων; Είσθε.

Εκμεταλλευθήκατε μίαν στιγμή αδυναμίας του θρυλικού νηματοθέτου ίνα σφετερισθείτε το διασημότερον των νημάτων προς ίδιον όφελος.

Ουδόλως σας ενδιαφέρει η επανάστασις αλλά με μακιαβελικούς χειρισμούς αποσκοπείτε εις την υποδούλωσιν των σοφών πλην γηραλέων μελών των παππούληδων εις την Μαύρη Λέσχη της Αντίδρασης οίας ηγείσθε.

Σύντροφε.

Αντιπαρέρχομαι την εντελώς ανιστόρητη προσέγγιση σας όσον αφορά του δεσμούς μου με το παρόν νήμα, και τούτο διότι καταλαβαίνω απόλυτα ότι βρίσκεστε ακόμα σε σύγχυση από την ραγδαία αλλαγή. :)

Οφείλω όμως να σας συστήσω να απεμπολήσετε τάχιστα τις παλαιές σας συνήθειες, και να συνηθίσετε σύντομα την νέα πραγματικότητα που δεν είναι άλλη από το ότι εσείς πλέον είστε ο σύντροφος Βαλτεπόρδος, κι εγώ ο σύντροφος Γενικός Γραμματέας. :)

Αποδεχτείτε το επιτέλους, και όλα τα άλλα θα ακολουθήσουν από μόνα τους. :)
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Και για να συζητήσουμε κάτι ουσιαστικό την επομένη εβδομάδα θα κατέβω Αθήνα! Θα κανονίσουμε τίποτα;;;;
Σας περιμέμουμε, νομίζω πως θα μας επισκεφθεί και το μέλος του Παριστερώνα των Ξένων οπότε δέσαμε.
Τα κορίτσια γυαλίζουν τους γλουτούς των :grin:
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.442
Πόντοι
4.577
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Σύντροφε.

Αντιπαρέρχομαι την εντελώς ανιστόρητη προσέγγιση σας όσον αφορά του δεσμούς μου με το παρόν νήμα, και τούτο διότι καταλαβαίνω απόλυτα ότι βρίσκεστε ακόμα σε σύγχυση από την ραγδαία αλλαγή. :)

Οφείλω όμως να σας συστήσω να απεμπολήσετε τάχιστα τις παλαιές σας συνήθειες, και να συνηθίσετε σύντομα την νέα πραγματικότητα που δεν είναι άλλη από το ότι εσείς πλέον είστε ο σύντροφος Βαλτεπόρδος, κι εγώ ο σύντροφος Γενικός Γραμματέας. :)

Αποδεχτείτε το επιτέλους, και όλα τα άλλα θα ακολουθήσουν από μόνα τους. :)
Βαλτεπούδρα, δόκτωρ Φάιμπς. Οι φίλοι με φωνάζουν Βάλτε ή σκέτο Βαλ, όπως οφείλατε να γνωρίζετε ως επίδοξος ηγέτης του νήματος των νημάτων. Αλλά εσείς είσθε καταβεβλημένος από γεροντικήν άνοια.

Βλέπω αλλάξατε και υπογραφή...! Γνωρίζει ο πραγματικός νηματοθέτης ότι είσθε της σχολής του Ιωσήφ Βησσαριόνοβιτς;

@popov συνέλθετε! Τί κάνετε; τηρείτε την επετηρίδα ; Ασκήστε πάραυτα ποινική δίωξη κατά του διπρόσωπου σφετεριστού οίος εκμεταλλεύθηκε τα φιλικά αισθήματα και την ποιότητα του κ. @blizardeye για να καρπωθεί την δόξα του. Επισυνάπτω τις αποδείξεις. Eδώ βλέπετε το ντοκουμέντο. Ο Dr. Phibes , γνωστός στους καλοπροαίρετους παππούληδες ως "Άγιος", σε αμοντάριστα πλάνα:
 

Συνημμένα

  • The Saint.gif
    The Saint.gif
    410,1 KB · Εμφανίσεις: 23

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Σύντροφε.

Αντιπαρέρχομαι την εντελώς ανιστόρητη προσέγγιση σας όσον αφορά του δεσμούς μου με το παρόν νήμα, και τούτο διότι καταλαβαίνω απόλυτα ότι βρίσκεστε ακόμα σε σύγχυση από την ραγδαία αλλαγή. :)

Οφείλω όμως να σας συστήσω να απεμπολήσετε τάχιστα τις παλαιές σας συνήθειες, και να συνηθίσετε σύντομα την νέα πραγματικότητα που δεν είναι άλλη από το ότι εσείς πλέον είστε ο σύντροφος Βαλτεπόρδος, κι εγώ ο σύντροφος Γενικός Γραμματέας. :)

Αποδεχτείτε το επιτέλους, και όλα τα άλλα θα ακολουθήσουν από μόνα τους. :)
Καλημέρα σας Άγιε,

Με όλο το σεβασμό μου προς εσάς θα σας παρακαλούσα να άρετε την προσφώνηση "Βαλτοπόρδος" διότι εκτός από προσβλητική, αγενής είναι και ειρωνική και συνήθως στην εποχή μας η δηκτική διάθεση δεν λέει το αντίθετο από αυτό που εννοεί.
Επίσης ο κ. Βαλτεπούδρα είναι καλός φίλος μου ως εκ τούτου άμεσα θίγομαι κι εγώ.

Φράξια-Κόκκινος Πρωκτός
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ξυπνήστε σύντροφοι.

Ώρα για εργασία. Και η εργασία είναι χαρά. :)
Προτείνω το κάτωθι αισιόδοξο και πλήρες νοήματος άσμα να καθιερωθεί ως επίσημο εγερτήριο του νήματος! :woldman:

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.495
Κριτικές
61
Like
42.787
Πόντοι
22.785
:hammer: :kiss-mark: :hammer: :kiss-mark:
Καλημέρα λατρεμένοι μου κύριοι.
ΠΣΑΡΑΑΆΑ ΠΟΥ ΕΊΣΑΙ????
Να στα στείλω με spedex στο γραφείο??¿??????
 

Συνημμένα

  • IMG_20220206_122729.jpg
    IMG_20220206_122729.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 16

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Καλημέρα σας Άγιε,

Με όλο το σεβασμό μου προς εσάς θα σας παρακαλούσα να άρετε την προσφώνηση "Βαλτοπόρδος" διότι εκτός από προσβλητική, αγενής είναι και ειρωνική και συνήθως στην εποχή μας η δηκτική διάθεση δεν λέει το αντίθετο από αυτό που εννοεί.
Επίσης ο κ. Βαλτεπούδρα είναι καλός φίλος μου ως εκ τούτου άμεσα θίγομαι κι εγώ.

Φράξια-Κόκκινος Πρωκτός

Καλημέρα σύντροφε ζωγράφε,

Εν πρώτοις να σας επισημάνω πως η προσφώνηση προς το νίκ μου είναι : "Σύντροφε Γενικέ Γραμματέα".

Εν δευτέροις, και επί του προκειμένου, για όσο διάστημα ο εν λόγω κύριος δηλώνει απροκάλυπτα νοσταλγός της παρελθούσης πιά κατάστασης, και εκτοξεύει βοθρώδεις διαβολές προς εμέ τον Γενικό Γραμματέα της Ε.Λ.Δ. Π&Μ, και με θίγει αποκαλώντας με σφετεριστή, ενώ όλοι αναγνωρίζουν πως η άνευ όρων παράδοση του νήματος σε εμένα προήλθε κατόπιν οικειοθελούς βούλησης του νηματοθέτου, θα αποκαλείται ΒΑΛΤΟΠΟΡΔΟΣ. Συνεπώς θα θέσω υπόψιν μου το αίτημά σας, εις την μίαν και μόνην περίπτωσιν, που ο εν λόγω κύριος ανακαλέσει και συντάξει δήλωση πραγματικής μετανοίας για την μέχρι τώρα συμπεριφορά που θα περιέχει όχι μόνον την αποκήρυξη του παρελθόντος, αλλά και θα περιγράφει το μεγαλείο των ιδεωδών της Ενώσεως Λαοκρατικών Δημοκρατιών Π&Μ.

Μέχρι τότε, το αίτημα σας, απορρίπτεται.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
:hammer: :kiss-mark: :hammer: :kiss-mark:
Καλημέρα λατρεμένοι μου κύριοι.
ΠΣΑΡΑΑΆΑ ΠΟΥ ΕΊΣΑΙ????
Να στα στείλω με spedex στο γραφείο??¿??????

Καλημέρα σύντροφε αλιέα και συγχαρητήρια για την καθημερινή παραγωγικότητά σου. :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Καλημέρα..... :hi:

Πήγα...είδα....πολύ ξεραϊλα....δεν μου άρεσε...και επέστρεψα από το ξερονήσι που με έστειλε δημοκρατικά ο σύντροφος.... :happy:


Για βγάλτε μια κόλα αναφοράς και γράψτε τα οφέλη που αποκομίσατε από τις εποικοδομητικές διακοπές που κάνατε στο νησί με έξοδα της Ε.Λ.Δ. Π&Μ. :)
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Όχι αυτή δεν ήταν η παρέα μου. Τέρμα η καραντίνα στο κωλα-στηριο του Πουκετ.
Είμαι τώρα στην πρωτεύουσα Μπανγκόκ, με την γκέισα μου, που προσπαθεί στην κυριολεξία να με ξεκανει. Παρόλο που είναι η τρίτη χρονιά που είμαι μαζί της και ήρθα αποφασισμένος να απομυθοποίησω αυτήν την κατάσταση, αυτή τη φορά ΖΩ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ.
Σε βλέπω να γυρνάς σε χειρότερα χάλια από πρόπερσι που τρόμαξα όταν σε είδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom