Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.184
Πόντοι
19.795
Νέα και σφριγηλή κωλοτρυπίδα μέρα θα έλεγα σύντροφε. :)

Διότι οι προηγούμενες εκτός από "σιτεμένες" ήταν και "πατσούρες" . :)
Και όχι μόνο. Είχαν και εσανς πτωμαινης.
Ο δε προηγούμενος νηματοθετης, απολάμβανε τα πρωινά του με νεανικές εσανς.
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Καλημερίζω σας,

Αντί πιτόγυρων και αιδοιόπιτων θα ήτο σοφότερον να ασχοληθείτε με το πνεύμα σας και τους βίους των αγίων.
Παραθέτω φωτό ευγενών μορφών και κειμένων.
Όποιος κράξει να τον φάει η μαύρη τρύπα.

Στιγμιότυπο 2022-02-07, 9.37.18 πμ.png
Στιγμιότυπο 2022-02-07, 9.35.26 πμ.png
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Θλίβομαι που η αντεπανάσταση διέβρωσε τα υγιή κομμάτια της τάξης που πλήρωσαν με λίτρα αίματος την εκθρόνιση των δυναστών της . Τώρα, ένα μάτσο γραφειοκράτες οι οποίοι προσαρμόζονται σε κάθε αλλαγή, ομιλούν εξ ονόματος της τάξης κάνοντας εκκαθαρίσεις εντός του πραγματικά επαναστατικού σώματος, χρησιμοποιώντας έναν ακατάληπτο επιστημονικοφανή πολιτικό λόγο, αποκομμένο από την επαναστατική ορμή - ξένο προς τις αρχές της ισότητας, της ελευθερίας και της αλληλεγγύης.

Φευ! Η ίδια σέκτα που άλλοτε γλεντούσε ενώ οι πλατειές λαϊκές μάζες βασανίζονταν στις φάμπρικες και τα χαμόσπιτα τρώγοντας πατάτες, επανέρχεται εις την εξουσία μέσα από το Κόμμα κουνώντας μας το δάχτυλο δογματικά...

@popov σας εξορκίζω: πείτε στον @blizardeye να ξεπεράσει την διαταραχή της διάθεσης που τον βασανίζει κι εγώ θα του γνωρίσω όσες γκόμενες θέλει. Αρκεί να συνέλθει και να αποπέμψει τους εγκάθετους ξένων νημάτων που στην πραγματικότητα υπηρετούν την Συντήρηση για να μην πω τον ολοκληρωτισμό
Καλημερίζω σας,

Αντί πιτόγυρων και αιδοιόπιτων θα ήτο σοφότερον να ασχοληθείτε με το πνεύμα σας και τους βίους των αγίων.
Παραθέτω φωτό ευγενών μορφών και κειμένων.
Όποιος κράξει να τον φάει η μαύρη τρύπα.

Στιγμιότυπο 2022-02-07, 9.37.18 πμ.png
Στιγμιότυπο 2022-02-07, 9.35.26 πμ.png
Ποίος είναι ούτος; Ο Δράμαλης;
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Θλίβομαι που η αντεπανάσταση διέβρωσε τα υγιή κομμάτια της τάξης που πλήρωσαν με λίτρα αίματος την εκθρόνιση των δυναστών της . Τώρα, ένα μάτσο γραφειοκράτες οι οποίοι προσαρμόζονται σε κάθε αλλαγή, ομιλούν εξ ονόματος της τάξης κάνοντας εκκαθαρίσεις εντός του πραγματικά επαναστατικού σώματος, χρησιμοποιώντας έναν ακατάληπτο επιστημονικοφανή πολιτικό λόγο, αποκομμένο από την επαναστατική ορμή - ξένο προς τις αρχές της ισότητας, της ελευθερίας και της αλληλεγγύης.

Φευ! Η ίδια σέκτα που άλλοτε γλεντούσε ενώ οι πλατειές λαϊκές μάζες βασανίζονταν στις φάμπρικες και τα χαμόσπιτα τρώγοντας πατάτες, επανέρχεται εις την εξουσία μέσα από το Κόμμα κουνώντας μας το δάχτυλο δογματικά...

@popov σας εξορκίζω: πείτε στον @blizardeye να ξεπεράσει την διαταραχή της διάθεσης που τον βασανίζει κι εγώ θα του γνωρίσω όσες γκόμενες θέλει. Αρκεί να συνέλθει και να αποπέμψει τους εγκάθετους ξένων νημάτων που στην πραγματικότητα υπηρετούν την Συντήρηση για να μην πω τον ολοκληρωτισμό

Ποίος είναι ούτος; Ο Δράμαλης;
Είναι μια φωτό από τα νιάτα μου όταν σπούδαζα στις Σαμαρκάνδες, τις Μπουχάρες και στην πατρίδα στο Ισφαχάν
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.684
Πόντοι
25.467
Θλίβομαι που η αντεπανάσταση διέβρωσε τα υγιή κομμάτια της τάξης που πλήρωσαν με λίτρα αίματος την εκθρόνιση των δυναστών της . Τώρα, ένα μάτσο γραφειοκράτες οι οποίοι προσαρμόζονται σε κάθε αλλαγή, ομιλούν εξ ονόματος της τάξης κάνοντας εκκαθαρίσεις εντός του πραγματικά επαναστατικού σώματος, χρησιμοποιώντας έναν ακατάληπτο επιστημονικοφανή πολιτικό λόγο, αποκομμένο από την επαναστατική ορμή - ξένο προς τις αρχές της ισότητας, της ελευθερίας και της αλληλεγγύης.

Φευ! Η ίδια σέκτα που άλλοτε γλεντούσε ενώ οι πλατειές λαϊκές μάζες βασανίζονταν στις φάμπρικες και τα χαμόσπιτα τρώγοντας πατάτες, επανέρχεται εις την εξουσία μέσα από το Κόμμα κουνώντας μας το δάχτυλο δογματικά...

@popov σας εξορκίζω: πείτε στον @blizardeye να ξεπεράσει την διαταραχή της διάθεσης που τον βασανίζει κι εγώ θα του γνωρίσω όσες γκόμενες θέλει. Αρκεί να συνέλθει και να αποπέμψει τους εγκάθετους ξένων νημάτων που στην πραγματικότητα υπηρετούν την Συντήρηση για να μην πω τον ολοκληρωτισμό

Και ποιοί είναι αυτοί οι εγκάθετοι των ξένων νημάτων, σύντροφε Βαλτοπόρδε; :)
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Και ποιοί είναι αυτοί οι εγκάθετοι των ξένων νημάτων, σύντροφε Βαλτοπόρδε; :)
Βαλτεπούδρα, δόκτωρ Φάιμπς. Οι φίλοι με φωνάζουν Βάλτε ή σκέτο Βάλ, όπως οφείλατε να γνωρίζετε.

Υμείς δ. Φάιμπς! Υμείς. Είσθε ή όχι ο ηγέτης της Λέσχης των Τιποτένιων ή Ηττημένων τέλος πάντων; Είσθε.

Εκμεταλλευθήκατε μίαν στιγμή αδυναμίας του θρυλικού νηματοθέτου ίνα σφετερισθείτε το διασημότερον των νημάτων προς ίδιον όφελος.

Ουδόλως σας ενδιαφέρει η επανάστασις αλλά με μακιαβελικούς χειρισμούς αποσκοπείτε εις την υποδούλωσιν των σοφών πλην γηραλέων μελών των παππούληδων εις την Μαύρη Λέσχη της Αντίδρασης οίας ηγείσθε.
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Βαλτεπούδρα, δόκτωρ Φάιμπς. Οι φίλοι με φωνάζουν Βάλτε ή σκέτο Βάλ, όπως οφείλατε να γνωρίζετε.

Υμείς δ. Φάιμπς! Υμείς. Είσθε ή όχι ο ηγέτης της Λέσχης των Τιποτένιων ή Ηττημένων τέλος πάντων; Είσθε.

Εκμεταλλευθήκατε μίαν στιγμή αδυναμίας του θρυλικού νηματοθέτου ίνα σφετερισθείτε το διασημότερον των νημάτων προς ίδιον όφελος.

Ουδόλως σας ενδιαφέρει η επανάστασις αλλά με μακιαβελικούς χειρισμούς αποσκοπείτε εις την υποδούλωσιν των σοφών πλην γηραλέων μελών των παππούληδων εις την Μαύρη Λέσχη της Αντίδρασης οίας ηγείσθε.
Τελείωσε η εποχή των αυτοδύναμων κ. Βαλ, περάσαμε στην εποχή των πλακακίων, καλώς ήρθατε στον συνδυασμό της Ουδέτερης Βουργουνδίας.
Η επανάστασις χαριεντίζεται προς στιγμήν
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Βαλτεπούδρα, δόκτωρ Φάιμπς. Οι φίλοι με φωνάζουν Βάλτε ή σκέτο Βάλ, όπως οφείλατε να γνωρίζετε.

Υμείς δ. Φάιμπς! Υμείς. Είσθε ή όχι ο ηγέτης της Λέσχης των Τιποτένιων ή Ηττημένων τέλος πάντων; Είσθε.

Εκμεταλλευθήκατε μίαν στιγμή αδυναμίας του θρυλικού νηματοθέτου ίνα σφετερισθείτε το διασημότερον των νημάτων προς ίδιον όφελος.

Ουδόλως σας ενδιαφέρει η επανάστασις αλλά με μακιαβελικούς χειρισμούς αποσκοπείτε εις την υποδούλωσιν των σοφών πλην γηραλέων μελών των παππούληδων εις την Μαύρη Λέσχη της Αντίδρασης οίας ηγείσθε.
Σύντροφε Βάλτε, φίλε Βαλ. Ο The Saint αν και "φόλα" προσκείμενος στον παλαιό νηματοθετη παρόλα αυτά είναι επιλογή του. Επίσης να σε ενημερώσω (υπενθυμίσω) ότι είναι σε αυτό το νήμα από την πρώτη του ημέρα και για πολλά χρόνια μέλος του. Λόγοι που δεν μας αφορούν τον οδήγησαν σε άλλα νήματα. Σκοπός του νήματος είναι να αγκαλιάζει όσους έχουν το πνεύμα για το οποίο δημιουργήθηκε. Κατανοώ πλήρως αυτά που αισθάνεσαι όμως άποψη μου είναι πως το νήμα θα πρέπει να ενώνει.
Εννοείται πως σέβομαι την άποψη σου και το γεγονός ότι την καταθέτεις.
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Σύντροφε Βάλτε, φίλε Βαλ. Ο The Saint αν και "φόλα" προσκείμενος στον παλαιό νηματοθετη παρόλα αυτά είναι επιλογή του. Επίσης να σε ενημερώσω (υπενθυμίσω) ότι είναι σε αυτό το νήμα από την πρώτη του ημέρα και για πολλά χρόνια μέλος του. Λόγοι που δεν μας αφορούν τον οδήγησαν σε άλλα νήματα. Σκοπός του νήματος είναι να αγκαλιάζει όσους έχουν το πνεύμα για το οποίο δημιουργήθηκε. Κατανοώ πλήρως αυτά που αισθάνεσαι όμως άποψη μου είναι πως το νήμα θα πρέπει να ενώνει.
Εννοείται πως σέβομαι την άποψη σου και το γεγονός ότι την καταθέτεις.
Γνωρίζω καλώς αγαπητέ @Karelis69 ότι φαινομενικώς έχειν ούτως, ως προείπατε. Αλλά ο πραγματικός νηματοθέτης είναι εις τον οφθαλμόν ενός προσωπικού κυκλώνος. Ο σατανικός δόκτωρ Φάιμπς, άδραξε την ευκαιρίαν επί σκοπώ επιβολής των μαύρων σχεδίων του.

Αλλά ποίος είμαι εγώ για να παρέμβω περισσότερο; Ένας εμιγκρές.

Καταφεύγω εις ζούγκλαν Λακαντόνα, όπου οι αυτόνομες περιοχές υπό την επιρροή του υποδιοικητού gauguin.
Και για να συζητήσουμε κάτι ουσιαστικό την επομένη εβδομάδα θα κατέβω Αθήνα! Θα κανονίσουμε τίποτα;;;;
Θα κανονίσουμε αν και προβλέπω ότι θα συγγράψετε 10 κριτικάς μαζί. Βρείτε χρόνο και δι ημάς , τους άτακτους ενός νήματος τελούντος πλέον υπό κατοχήν
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Γνωρίζω καλώς αγαπητέ @Karelis69 ότι φαινομενικώς έχειν ούτως, ως προείπατε. Αλλά ο πραγματικός νηματοθέτης είναι εις τον οφθαλμόν ενός προσωπικού κυκλώνος. Ο σατανικός δόκτωρ Φάιμπς, άδραξε την ευκαιρίαν επί σκοπώ επιβολής των μαύρων σχεδίων του.

Αλλά ποίος είμαι εγώ για να παρέμβω περισσότερο; Ένας εμιγκρές.

Καταφεύγω εις ζούγκλαν Λακαντόνα, όπου οι αυτόνομες περιοχές υπό την επιρροή του υποδιοικητού gauguin.

Θα κανονίσουμε αν και προβλέπω ότι θα συγγράψετε 10 κριτικάς μαζί. Βρείτε χρόνο και δι ημάς , τους άτακτους ενός νήματος τελούντος πλέον υπό κατοχήν
Θα κατέβω με το στεφάνι μου!
Δεν υπάρχει χρόνος για κριτικές!
Θα κανονίσουμε έξοδο!
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Γνωρίζω καλώς αγαπητέ @Karelis69 ότι φαινομενικώς έχειν ούτως, ως προείπατε. Αλλά ο πραγματικός νηματοθέτης είναι εις τον οφθαλμόν ενός προσωπικού κυκλώνος. Ο σατανικός δόκτωρ Φάιμπς, άδραξε την ευκαιρίαν επί σκοπώ επιβολής των μαύρων σχεδίων του.

Αλλά ποίος είμαι εγώ για να παρέμβω περισσότερο; Ένας εμιγκρές.

Καταφεύγω εις ζούγκλαν Λακαντόνα, όπου οι αυτόνομες περιοχές υπό την επιρροή του υποδιοικητού gauguin.

Θα κανονίσουμε αν και προβλέπω ότι θα συγγράψετε 10 κριτικάς μαζί. Βρείτε χρόνο και δι ημάς , τους άτακτους ενός νήματος τελούντος πλέον υπό κατοχήν
Σε αυτή τη ζούγκλα Λακαντονα έχει μαύρες καλλονές;
Να σας επισκεφθώ μια δύο τρεις 10 μέρες, φτου και βγαίνω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom