Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.683
Πόντοι
25.467
Αδελφέ, μέλος του παρόντος ΚΑΠΗ. Ημείς, η πλέμπα ΤΟΥΣ ΓΡΆΦΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ.
Σύντροφε Καραούλια, γιατί αρνείστε να αντικρίσετε τη νέα πραγματικότητα;

Από της παραδόσεως του νήματος τούτου δια του τέως Νηματοθέτου, επήλθαν κοσμογονικές αλλαγές Δεν υφίσταται πλέον η προηγούμενη κοινωνική διαστρωμάτωση. Από τούδε και στο εξής, όλοι είμεθα ίσοι, ανήκουμε εις μίαν και μόνη τάξη και μόνος μας σκοπός είναι να προστατεύσουμε τον παράδεισο που δημιουργήσαμε, από τις έξωθεν απειλές των ανήθικων ιμπεριαλοκαπιταλιστων. :)
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Σύντροφε Καραούλια, γιατί αρνείστε να αντικρίσετε τη νέα πραγματικότητα;

Δεν υφίσταται πλέον η προηγούμενη κοινωνική διαστρωμάτωση. Από τούδε και στο εξής, όλοι είμεθα ίσοι, ανήκουμε εις μίαν και μόνη τάξη και μόνος μας σκοπός είναι να προστατεύσουμε τον παράδεισο που δημιουργήσαμε, από τις έξωθεν απειλές των ανήθικων ιμπεριαλοκαπιταλιστων. :)
Καλώς ορίσατε στη πλέμπα, ορίστε να σας κεράσουμε ένα φοντάν!
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Σύντροφε Καραούλια, γιατί αρνείστε να αντικρίσετε τη νέα πραγματικότητα;

Δεν υφίσταται πλέον η προηγούμενη κοινωνική διαστρωμάτωση. Από τούδε και στο εξής, όλοι είμεθα ίσοι, ανήκουμε εις μίαν και μόνη τάξη και μόνος μας σκοπός είναι να προστατεύσουμε τον παράδεισο που δημιουργήσαμε, από τις έξωθεν απειλές των ανήθικων ιμπεριαλοκαπιταλιστων. :)
Παρακολουθώ με κομμένη την ανάσα την πολιτική αντιπαράθεση γιρονδίνων και ιακωβίνων, σταλινικών και τροτσκιστών σε αυτό το μοιραίο και ιστορικό (μπουρδελο)Συνέδριο. Συνεχίστε σύντροφοι αλλά να θυμάστε ότι σας παρακολουθεί ο Λαυρέντης Μπέρια του νήματος, ο νονός μου και Εισαγγελεύς τους Αρείου Πάγου, κ. Popov
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.683
Πόντοι
25.467
Παρακολουθώ με κομμένη την ανάσα την πολιτική αντιπαράθεση γιρονδίνων και ιακωβίνων, σταλινικών και τροτσκιστών σε αυτό το μοιραίο και ιστορικό (μπουρδελο)Συνέδριο. Συνεχίστε σύντροφοι αλλά να θυμάστε ότι σας παρακολουθεί ο Λαυρέντης Μπέρια του νήματος, ο νονός μου και Εισαγγελεύς τους Αρείου Πάγου, κ. Popov
Δεν έχουμε τίποτα να φοβηθούμε σύντροφε Βαλτοπόρδε. :)

Βρισκόμαστε στον παράδεισο. :) Και στον παράδεισο δεν υπάρχουν εγκλήματα και εγκληματικές σκέψεις. :)
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Δεν έχουμε τίποτα να φοβηθούμε σύντροφε Βαλτοπόρδε. :)

Βρισκόμαστε στον παράδεισο. :) Και στον παράδεισο δεν υπάρχουν εγκλήματα και εγκληματικές σκέψεις. :)
Βαλτεπούδρα, δόκτωρ Φάιμπς. Ή Βάλτε ή Βαλ. Μα τελικά δεν έχετε μελετήσει το έργον του Τενεσσί Ουίλιαμς?
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Παρακολουθώ με κομμένη την ανάσα την πολιτική αντιπαράθεση γιρονδίνων και ιακωβίνων, σταλινικών και τροτσκιστών σε αυτό το μοιραίο και ιστορικό (μπουρδελο)Συνέδριο. Συνεχίστε σύντροφοι αλλά να θυμάστε ότι σας παρακολουθεί ο Λαυρέντης Μπέρια του νήματος, ο νονός μου και Εισαγγελεύς τους Αρείου Πάγου, κ. Popov
Η πλέμπα ενσωμάτωσε στις τάξεις της ένα ακόμα μέλος τον κύριο @thesaint . Τo γεγονός πρέπει να εορτασθει στο εξαίρετο κατάστημα που με περισσή αγάπη μας πήγε ο αγαπητός @Constantinos27
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.683
Πόντοι
25.467
Βαλτεπούδρα, δόκτωρ Φάιμπς. Ή Βάλτε ή Βαλ. Μα τελικά δεν έχετε μελετήσει το έργον του Τενεσσί Ουίλιαμς?

Δεν υιοθετούμε πρότυπα κατάπτυστων ιμπεριαλιστών βασανιστών του βοθρώδους αμερικανικού νότου, οι οποίοι καμωνονταν τους διανοητές στην πλάτη των υπόδουλων νέγρων.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.683
Πόντοι
25.467
Η πλέμπα ενσωμάτωσε στις τάξεις της ένα ακόμα μέλος τον κύριο @thesaint . Τo γεγονός πρέπει να εορτασθει στο εξαίρετο κατάστημα που με περισσή αγάπη μας πήγε ο αγαπητός @Constantinos27
Δεν υπάρχει πλεμπα. Ζούμε σε ένα ισόνομο αταξικό περιβάλλον που το μόνον που υπάρχει είναι μια παραγωγική και προοδευτική συντροφιά που μας περικλείει όλους σύντροφε Καραούλια. :)
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Δεν υιοθετούμε πρότυπα κατάπτυστων ιμπεριαλιστών βασανιστών του βοθρώδους αμερικανικού νότου, οι οποίοι καμωνονταν τους διανοητές στην πλάτη των υπόδουλων νέγρων.
Συγγνώμη, δεν κατάλαβα, ότι όταν συγγράψατε την τελευταία κριτική σας δοκιμάζατε το κοινό του παρόντος ιστοτόπου, ώστε να δείτε ποίοι εξ ημών έχουν υιοθετήσει πρότυπα κατάπτυστων ιμπεριαλιστών βασανιστών του βοθρώδους αμερικανικού νότου και ποίοι όχι. Παρεξήγησις φίλτατε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παρακολουθώ με κομμένη την ανάσα την πολιτική αντιπαράθεση γιρονδίνων και ιακωβίνων, σταλινικών και τροτσκιστών σε αυτό το μοιραίο και ιστορικό (μπουρδελο)Συνέδριο. Συνεχίστε σύντροφοι αλλά να θυμάστε ότι σας παρακολουθεί ο Λαυρέντης Μπέρια του νήματος, ο νονός μου και Εισαγγελεύς τους Αρείου Πάγου, κ. Popov
Αγαπητέ Βάλτερ, μετά τις ανακατατάξεις στο νήμα, οι ελεγκτικοί μηχανισμοί που ετέθησαν υπό της προηγουμένης διοικήσεως καθίστανται πλέον άκυροι, εαν μη κενοί περιεχομένου και σκοπού. Όλα τούτα βεβαίως, εν αναμονή σαφών εκδηλώσεων περί του τρόπου της διοικητικής βουλήσεως και στρατηγικής
υπό του εισέτι σώφρονος (παρά την προϊούσα γεροντική άνοια) αλλά και νουνεχούς (παρά τα πέντε εγκεφαλικά) νέου νηματοθέτου του παρόντος. Εξάλλου, φίλτατε, μετά από τόσα χρόνια
επί των επάλξεων, νομίζω ότι έχει πλέον κλείσει ο κύκλος μου και σκέφτομαι να ακολουθήσω το παράδειγμα του παλαιού (νυν επιτίμου) νηματοθέτου, οδηγούμενος εις το χρονοντούλαπον της ψηφιακής μου λήθης.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.683
Πόντοι
25.467
Συγγνώμη, δεν κατάλαβα, ότι όταν συγγράψατε την τελευταία κριτική σας δοκιμάζατε το κοινό του παρόντος ιστοτόπου, ώστε να δείτε ποίοι εξ ημών έχουν υιοθετήσει πρότυπα κατάπτυστων ιμπεριαλιστών βασανιστών του βοθρώδους αμερικανικού νότου και ποίοι όχι. Παρεξήγησις φίλτατε.


Έχω οργανωμένο σχέδιο, σύντροφε.

Ο σκοπός είναι διττός. Από την μία να ανακαλύψω τους κρυφοιμπεριαλιστές, που μέχρι πρότινος ο Κάιζερ Μπλίζερ κανάκευε και συντηρούσε (ως φίδια στον κόρφο μας) με το υπερκέρδος που καρπωνόταν από την συμμετοχική μας εργασία και δεύτερον, να τους εξοβελίσω στο βούρκο αναζήτησης εφήμερης ηδονής, και συνεπώς στο βρόγχο της αέναης ματαιοδοξίας ώσπου να αυτοκαταστραφούν. :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.683
Πόντοι
25.467
Αγαπητέ Βάλτερ, μετά τις ανακατατάξεις στο νήμα, οι ελεγκτικοί μηχανισμοί που ετέθησαν υπό της προηγουμένης διοικήσεως καθίστανται πλέον άκυροι, εαν μη κενοί περιεχομένου και σκοπού. Όλα τούτα βεβαίως, εν αναμονή σαφών εκδηλώσεων περί του τρόπου της διοικητικής βουλήσεως και στρατηγικής
υπό του εισέτι σώφρονος (παρά την προϊούσα γεροντική άνοια) αλλά και νουνεχούς (παρά τα πέντε εγκεφαλικά) νέου νηματοθέτου του παρόντος. Εξάλλου, φίλτατε, μετά από τόσα χρόνια
επί των επάλξεων, νομίζω ότι έχει πλέον κλείσει ο κύκλος μου και σκέφτομαι να ακολουθήσω το παράδειγμα του παλαιού (νυν επιτίμου) νηματοθέτου, οδηγούμενος εις το χρονοντούλαπον της ψηφιακής μου λήθης.

Ό,τι σας ήθελα σύντροφε. :)

Ο σύντροφος Βαλτοπόρδος προάγει ιδέες ιμπεριαλιστών βασανιστών νέγρων σκλάβων του αμερικανικού νότου. Παρακαλώ όπως η υπηρεσία σας μεριμνήσει για την κατήχηση του και τον σωφρονισμό του. :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ό,τι σας ήθελα σύντροφε. :)

Ο σύντροφος Βαλτοπόρδος προάγει ιδέες ιμπεριαλιστών βασανιστών νέγρων σκλάβων του αμερικανικού νότου. Παρακαλώ όπως η υπηρεσία σας μεριμνήσει για την κατήχηση του και τον σωφρονισμό του. :)
Νομίζω ότι για αρχή, μια επάλειψη παχέως ορυκτελαίου μετά λευκών πτερών όρνιθας και περιφορά επί σιδηρού δοκού θα ήτο αρκετή. :woldman:

Η μέθοδος αύτη λέγεται "έμπρακτος ομοιοπαθητική". Τότε μόνον, ίσως, θα εννοήσει ο ίδιος τα προερχόμενα εκ των καταπιεστών του αμερικανικού νότου δεινά. Φεύ! :woldman:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.683
Πόντοι
25.467
Νομίζω ότι για αρχή, μια επάλειψη παχέως ορυκτελαίου μετά λευκών πτερών όρνιθας και περιφορά επί σιδηρού δοκού θα ήτο αρκετή. :woldman:

Εφαρμόστε ό,τι κρίνετε σκόπιμο σύντροφε αρχισωφρονιστή. :)

Σας έχω απόλυτη εμπιστοσύνη. :)
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Ό,τι σας ήθελα σύντροφε. :)

Ο σύντροφος Βαλτοπόρδος προάγει ιδέες ιμπεριαλιστών βασανιστών νέγρων σκλάβων του αμερικανικού νότου. Παρακαλώ όπως η υπηρεσία σας μεριμνήσει για την κατήχηση του και τον σωφρονισμό του. :)
Βαλτεπούδρα, δόκτωρ Φάιμπς. Οι φίλοι με λένε Βάλτε ή σκέτο Βαλ. Ας επιβεβαιώσει και ο νονός, αγαπητός Popov. Μα καλά, δεν σας αρέσει ο Τενεσί Ουίλιαμς; Τί είσθε ; κανένας ανώμαλος διοικητής γκούλαγκ;
Αγαπητέ Βάλτερ, μετά τις ανακατατάξεις στο νήμα, οι ελεγκτικοί μηχανισμοί που ετέθησαν υπό της προηγουμένης διοικήσεως καθίστανται πλέον άκυροι, εαν μη κενοί περιεχομένου και σκοπού. Όλα τούτα βεβαίως, εν αναμονή σαφών εκδηλώσεων περί του τρόπου της διοικητικής βουλήσεως και στρατηγικής
υπό του εισέτι σώφρονος (παρά την προϊούσα γεροντική άνοια) αλλά και νουνεχούς (παρά τα πέντε εγκεφαλικά) νέου νηματοθέτου του παρόντος. Εξάλλου, φίλτατε, μετά από τόσα χρόνια
επί των επάλξεων, νομίζω ότι έχει πλέον κλείσει ο κύκλος μου και σκέφτομαι να ακολουθήσω το παράδειγμα του παλαιού (νυν επιτίμου) νηματοθέτου, οδηγούμενος εις το χρονοντούλαπον της ψηφιακής μου λήθης.
Πολύ λυπηρόν αγαπητέ νονέ. Ο έντιμος Popov! Αποδέχεται αγόγγυστα την διάταξιν τελευταίας βουλήσεως του κ. Bliz και τον ακολουθεί εις την e-λήθη...

Ας είναι. Θα αντιταχθώ έστω και μόνος στον σταλινικό ολοκληρωτισμό που αμαύρωσε το όραμα της επαναστάσεως.

Μαζί με την πίσσα και τα πούπουλα πιάστε και ένα πούρο Αβάνας Popov. Λυπάμαι βαθύτατα που φεύγετε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.683
Πόντοι
25.467
Βαλτεπούδρα, δόκτρω Φάιμπς. Οι φίλοι με λένε Βάλτε ή σκέτο Βαλ. Ας επιβεβαιώσει και ο νονός, αγαπητός Popov. Μα καλά, δεν σας αρέσει ο Τενεσί Ουίλιαμς; Τί είσθε ; κανένας ανώμαλος διοικητής γκούλαγκ;

Πολύ ληπηρόν αγαπητέ νονέ. Ο έντιμος Popov! Αποδέχεται αγόγγυστα την διάταξιν τελευταίας βουλήσεως του κ. Bliz και τον ακολουθεί εις την e-λήθη...

Ας είναι. Θα αντιταχθώ έστω και μόνος στον σταλινικό ολοκληρωτισμό που αμαύρωσε το όραμα της επαναστάσεως.

Μαζί με την πίσσα και τα πούπουλα πιάστε και ένα πούρο Αβάνας Popov. Λυπάμαι βαθύτατα που φεύγετε.
Δεν "φεύγει" σύντροφε.

Απλώς στον σύντροφο αρχισωφρονιστή ανατέθηκε μια άλλη αποστολή. :)
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Δεν "φεύγει" σύντροφε.

Απλώς στον σύντροφο αρχισωφρονιστή ανατέθηκε μια άλλη αποστολή. :)
Σας εξαπατά για να με φυγαδεύσει. Ο Popov είναι ο πνευματικός μου πατέρας. Ποτέ δεν θα με πρόδιδε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom