Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Το έχω ξαναγράψει σε μια κριτική, χαίρομαι τους ανθρώπους που ξεκλειδώνουν κοπέλες. Εγώ δεν τα καταφέρνω κι ουτε προτίθεμαι. Χτυπάω την πόρτα και αν θέλουν μου ανοίγουν.

Η οποια κριτικη συμπτωματικα ειναι καπακι στη δικια σου.....
Περιεργα πραγματα ...
Καλα ειπαμε ειμαι και χαζος εγω ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Τα είχε πάρει εξ αρχής και τη στιγμή εκείνη ήταν από κάτω. Ταλέντο η μικρή! Αν την έδιωχνα πάλι κερδισμένη θα ήταν.

Ναι συμφωνω ..απλα εγω αμα σπαστω...μετα το αντε γαμησου και εσυ και ο γρυλος σου ειναι μονοδρομος...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Δεν πιστεύω την δεύτερη κριτική που ανέβηκε και μάλιστα τόσο άμεσα μετά την κριτική του κ. Vlandis4 [  :worship: ].
Καρφωτή είναι για να απαλύνει τις εντυπώσεις.
Αυτά ας τα πούνε στους χθεσινούς. Ούτε την ξεκλείδωσε ούτε τίποτε. Αμφιβάλλω εάν είδε την κοπέλα ζωντανά.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.673
Πόντοι
22.785
...........

...... καλημέρα σας λατρεμένοι μου κύριοι !!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
ΔΙάβασα σήμερα και την κριτική του φίλου από κάτω και σκέφτηκα ότι εάν δεν την είχα δει πιο πριν δε θα την προτιμούσα!
Και τι θα έχανα!!!!
Τελικά είναι τοσο διαφορετικές οι εμπειρίες μας με την κάθε κοπέλα που ποτέ δεν ξέρεις τι να περιμένεις με σιγουριά!
Ο ένα περνάει σούπερ και εμείς τρώμε φόλα! Και το αντίθετο!
Εντάξει υπάρχουν και κάποιο στανταράκια τόσο στο σούπερ όσο και στο χάλια!
Έφαγα δύο άκυρα ρε παιδιά και όμως ήταν δυνατόν να μου βγει το κασκαντεριλίκι με το άγνωστο μωρό!!!


Μας δίνει και συμβουλές στο τέλος ...  :headbang:
Βεβαίως προδίδεται από πολλά πράγματα. Για όσους δεν ξέρουν το παρασκήνιο, ο κ. Vlandis4 [  :worship: ] είχε επιλέξει άλλη κοπέλα αλλά δεν ήταν διαθέσιμη και του πρότειναν την Αναστασία. Όπως ακριβώς περιγράφει και αυτός ότι του συνέβη. Δεν έχουν την ευφυία ούτε το σκηνικό να αλλάξουν ...
Θα μπορούσα να γράψω και άλλα αλλά δεν έχει νόημα. Εμείς στο νήμα μας καταλάβαμε ...
Επιτρέψατέ μου, ως επίλογο, να χρησιμοποιήσω μία δημώδη [  :vomit: ] έκφραση:
ΟΥΣΤ!
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Δεν πιστεύω την δεύτερη κριτική που ανέβηκε και μάλιστα τόσο άμεσα μετά την κριτική του κ. Vlandis4 [  :worship: ].
Καρφωτή είναι για να απαλύνει τις εντυπώσεις.
Αυτά ας τα πούνε στους χθεσινούς. Ούτε την ξεκλείδωσε ούτε τίποτε. Αμφιβάλλω εάν είδε την κοπέλα ζωντανά.
Εγώ κύριε την πιστεύω, γιατί όχι; Πήγα εγώ ο κακομοίρης και έβγαλα την μασελίτσα μου, την εμβάπτισα σε νερό με σόδα, σε ποτήρι σε εμφανές σημείο και με καθαρά τα ούλα μου ζήτησα γλωσσόφιλα!
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Από την άλλη μεριά γελάω με κωλό-γερο, το μoναδικό like ως τώρα στον κωλοκατακτητή! Συναδελφική αλληλεγγύη να υποθέσω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.551
Πόντοι
25.700
Καλημέρα κύριοι!

 

Συνημμένα

  • Ariel S (1).jpg
    Ariel S (1).jpg
    91,9 KB · Εμφανίσεις: 10
  • Ariel S (2).jpg
    Ariel S (2).jpg
    99,4 KB · Εμφανίσεις: 9
  • Ariel S (3).jpg
    Ariel S (3).jpg
    92,8 KB · Εμφανίσεις: 7

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.551
Πόντοι
25.700
Εγώ κύριε την πιστεύω, γιατί όχι; Πήγα εγώ ο κακομοίρης και έβγαλα την μασελίτσα μου, την εμβάπτισα σε νερό με σόδα, σε ποτήρι σε εμφανές σημείο και με καθαρά τα ούλα μου ζήτησα γλωσσόφιλα!

Τα διάβασα!!!
Αν την είχες βαφτίσει (την μασέλα) σε σαμπάνια μπορεί να είχες καλύτερα αποτελέσματα!
Δεν είδες ο εραστής πως τα κατάφερε...
Δεν γαμιόμαστε λεω εγώ!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Από την άλλη μεριά γελάω με κωλό-γερο, το μoναδικό like ως τώρα στον κωλοκατακτητή! Συναδελφική αλληλεγγύη να υποθέσω  :2funny: :2funny: :2funny:

Του εκανα και εγω ρε φιλε..κατα λαθος ... :headbang: :headbang:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.079
Πόντοι
18.565
Από την άλλη μεριά γελάω με κωλό-γερο, το μoναδικό like ως τώρα στον κωλοκατακτητή! Συναδελφική αλληλεγγύη να υποθέσω  :2funny: :2funny: :2funny:
Πρωι-πρωι κυριε, με την τσιμπλα στο ματι, ενημερωνομαι απο αυτο εδω το νημα, οτι εχει αναρτηθει κριτικη σας. Πηγα και εκανα λαικ στην πρωτη κριτικη που αφορουσε την κοπελα. Μετα την διαβαζω και λεω, κατι δεν καταλαβα καλα ο κυριος Βλαντης περασε καλα, και κατι αλλο θα εννοει με τις φολες, απο καποιο επεισοδιο που εχω χασει. Τωρα διαβαζοντας, το νημα καταλαβα οτι εκανα λαθος.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Πρωι-πρωι κυριε, με την τσιμπλα στο ματι, ενημερωνομαι απο αυτο εδω το νημα, οτι εχει αναρτηθει κριτικη σας. Πηγα και εκανα λαικ στην πρωτη κριτικη που αφορουσε την κοπελα. Μετα την διαβαζω και λεω, κατι δεν καταλαβα καλα ο κυριος Βλαντης περασε καλα, και κατι αλλο θα εννοει με τις φολες, απο καποιο επισοδειο που εχω χασει. Τωρα διαβαζοντας, το νημα καταλαβα οτι εκανα λαθος.

Ετσι την πατησα και εγω ..πατησα να διαβασω στην κριτικη του Vlandi αλλα βγηκε πρωτη η αλλη η κριτικη που δεν ειχε ακομα εμφανιστει στην πρωτη σελιδα....
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Πρωι-πρωι κυριε, με την τσιμπλα στο ματι, ενημερωνομαι απο αυτο εδω το νημα, οτι εχει αναρτηθει κριτικη σας. Πηγα και εκανα λαικ στην πρωτη κριτικη που αφορουσε την κοπελα. Μετα την διαβαζω και λεω, κατι δεν καταλαβα καλα ο κυριος Βλαντης περασε καλα, και κατι αλλο θα εννοει με τις φολες, απο καποιο επεισοδιο που εχω χασει. Τωρα διαβαζοντας, το νημα καταλαβα οτι εκανα λαθος.

Ετσι την πατησα και εγω ..πατησα να διαβασω στην κριτικη του Vlandi αλλα βγηκε πρωτη η αλλη η κριτικη που δεν ειχε ακομα εμφανιστει στην πρωτη σελιδα....

Η ποινή για τέτοια λάθη είναι ανασκωλοπισμός υπό Σουδανού λαθρομετανάστου άνευ λιπαντικής γέλης ...  :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom