Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.827
Πόντοι
5.696

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.456
Κριτικές
36
Like
38.051
Πόντοι
18.565
α ρε γερο τι τραβας και συ... :S
σου δινει σημασια καμια τουριστρια ή σε εχουν γραμμενο κανονικα? :think:
Ουτε καν οι κωλογριες, τυπε, κι αυτες εχουνε γινει τεκνατζουδες. :S
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.456
Κριτικές
36
Like
38.051
Πόντοι
18.565
αυτό που σε σωζει εσενα είναι ότι εισαι σαβουρογαμης...οποτε ολο και καποια σπρώχνεις...
Τι επιλογες να εχω εγω στην ηλικια μου τωρα ρε τυπε, ενας κωλο-γερος με το ενα ποδι στο ταφο ειμαι, οτι μου κατσει, και λεω και ευχαριστω. :grin:
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
BREAKING NEWS!!!

Πληροφορούμαι ότι ο πουτανοθέτης πρόκειται να επενδύσει μέρος των εσόδων του σε νεοσύστατη σύγχρονη πτηνοτροφική μονάδα. Η συγκεκριμένη μονάδα αντιμετωπίζει προβλήματα αναπαραγωγής. Έχει διαπιστωθεί ότι οι κόκορες της υπολειτουργούν. Έχουν λοιπόν καλέσει και ως τεχνικό σύμβουλο τον βαθύτατα εξειδικευμένο πουτανοθέτη, για να καταρτίσει μια αξιόπιστη αναπαραγωγική ομάδα. Ήδη ξεκίνησε την εκπαίδευση με ζωντανή επίδειξη του τρόπου αναπαραγωγής σε αληθινές γριές κότες. Οι κόκορες παρακολουθούν εντυπωσιασμένοι και πιστεύεται ότι πολύ σύντομα θα έχει καταρτιστεί μία ικανότατη αναπαραγωγική ομάδα. Περισσότερες πληροφορίες θα έχετε από τον ίδιο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.456
Κριτικές
36
Like
38.051
Πόντοι
18.565
BREAKING NEWS!!!

Πληροφορούμαι ότι ο πουτανοθέτης πρόκειται να επενδύσει μέρος των εσόδων του σε νεοσύστατη σύγχρονη πτηνοτροφική μονάδα. Η συγκεκριμένη μονάδα αντιμετωπίζει προβλήματα αναπαραγωγής. Έχει διαπιστωθεί ότι οι κόκορες της υπολειτουργούν. Έχουν λοιπόν καλέσει και ως τεχνικό σύμβουλο τον βαθύτατα εξειδικευμένο πουτανοθέτη, για να καταρτίσει μια αξιόπιστη αναπαραγωγική ομάδα. Ήδη ξεκίνησε την εκπαίδευση με ζωντανή επίδειξη του τρόπου αναπαραγωγής σε αληθινές γριές κότες. Οι κόκορες παρακολουθούν εντυπωσιασμένοι και πιστεύεται ότι πολύ σύντομα θα έχει καταρτιστεί μία ικανότατη αναπαραγωγική ομάδα. Περισσότερες πληροφορίες θα έχετε από τον ίδιο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Αν με διαψεύσει θα με αναγκάσει να δώσω περισσότερες πληροφορίες. Σύμφωνοι κε πουτανοθέτη;!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.880
Κριτικές
42
Like
29.166
Πόντοι
28.246
BREAKING NEWS!!!

Πληροφορούμαι ότι ο πουτανοθέτης πρόκειται να επενδύσει μέρος των εσόδων του σε νεοσύστατη σύγχρονη πτηνοτροφική μονάδα. Η συγκεκριμένη μονάδα αντιμετωπίζει προβλήματα αναπαραγωγής. Έχει διαπιστωθεί ότι οι κόκορες της υπολειτουργούν. Έχουν λοιπόν καλέσει και ως τεχνικό σύμβουλο τον βαθύτατα εξειδικευμένο πουτανοθέτη, για να καταρτίσει μια αξιόπιστη αναπαραγωγική ομάδα. Ήδη ξεκίνησε την εκπαίδευση με ζωντανή επίδειξη του τρόπου αναπαραγωγής σε αληθινές γριές κότες. Οι κόκορες παρακολουθούν εντυπωσιασμένοι και πιστεύεται ότι πολύ σύντομα θα έχει καταρτιστεί μία ικανότατη αναπαραγωγική ομάδα. Περισσότερες πληροφορίες θα έχετε από τον ίδιο.
:rockon: :rockon: :rockon: :hi: :hi: :hi: :hi: :grin: :grin: :grin:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
BREAKING NEWS!!!

Πληροφορούμαι ότι ο πουτανοθέτης πρόκειται να επενδύσει μέρος των εσόδων του σε νεοσύστατη σύγχρονη πτηνοτροφική μονάδα. Η συγκεκριμένη μονάδα αντιμετωπίζει προβλήματα αναπαραγωγής. Έχει διαπιστωθεί ότι οι κόκορες της υπολειτουργούν. Έχουν λοιπόν καλέσει και ως τεχνικό σύμβουλο τον βαθύτατα εξειδικευμένο πουτανοθέτη, για να καταρτίσει μια αξιόπιστη αναπαραγωγική ομάδα. Ήδη ξεκίνησε την εκπαίδευση με ζωντανή επίδειξη του τρόπου αναπαραγωγής σε αληθινές γριές κότες. Οι κόκορες παρακολουθούν εντυπωσιασμένοι και πιστεύεται ότι πολύ σύντομα θα έχει καταρτιστεί μία ικανότατη αναπαραγωγική ομάδα. Περισσότερες πληροφορίες θα έχετε από τον ίδιο.

Αυτό λέγεται «ξεβράκωμα εντός έδρας»...!!!   :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Θα την κλείσεις την γαμημένη την πόρτα επιτέλους!

Εννοείτε... ποτέ!!!
Γιατί:
1) εχω ωραία θέα και
2) είναι καλοκαίρι και δροσίζω τον «χώρο μου»
3) δεν την κλείνω γιατί όλοι μου λέτε να την κλείσω
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.880
Κριτικές
42
Like
29.166
Πόντοι
28.246
Εννοείτε... ποτέ!!!
Γιατί:
1) εχω ωραία θέα και
2) είναι καλοκαίρι και δροσίζω τον «χώρο μου»
3) δεν την κλείνω γιατί όλοι μου λέτε να την κλείσω
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Και από ό,τι βλέπω τώρα καλύτερα, το έχεις δίπορτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom