Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

kostas2012

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Like
1
Πόντοι
0
Ναι η πίπα της ήταν πολύ καλή, είχε φωνή κάπως βραχνή που εμένα με τρελαίνει, το σώμα της ήταν σώμα μοντέλου, χωρίς το παραμικρό ψεγάδι, αλλά το καλύτερο από όλα ήταν η διάθεσή της για συμμετοχή. Μου ζήταγε μόνη της να της βάζω τον αντίχειρα στην κωλοτρυπίδα, γιατί γούσταρε να νοιώθει και τις δυο τρύπες της γεμάτες. Το εργαλείο μου δεν έμπαινε από πίσω, ήταν σαν να προσπαθούσα να μπω σε τρύπα από μπετό.
ειναι παραδοξως στενες ,την πρωτη φορα που πηγα με μια 22 χρονη μαυρουλα με το ζορι εμπαινε μπρος ,απο πισω ουτε κατα διανοια .
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
βαλτε καμμια φωτο απο αιθιοπισσα μιας και εμεις δεν τις αναγνωριζουμε
ethiopia.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.ethiopicture.com/app/webroot/photos/large/1369-c8jsqanhn7j9p351em86.jpg[/img[/URL]]
[img]http://api.ning.com/files/GJ4wvoiQUii2UrLhV4EnjW3sXnVxU0ntzh7jBms88ktHxyJPMGCuywr*o44COJhCbr-xcMHHuRqBHmrU*u*94zuO10ore5H0/663092993.jpeg?width=470&height=600
tumblr_lm88g1gc8C1qbdtvho1_500.jpg

ethiopia1.jpg
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
κοιτα χειλαρες,πωωωωωω :pipa2: να σε πλακωσει στα :pipa2: :pipa2:   :cum: :cum:

Καλά οι χειλάρες που έχουν οι μαύρες δεν παίζονται. Θυμάμαι πριν λίγα χρόνια ένα βράδυ απ' τα πολλά που βολτάραμε πεζοί - τότε - τη Σωκράτους με την παλιοπαρέα είχα πετύχει μία πιτσιρίκα μαύρη με απίστευτα τσιμπουκόχειλα η οποία επέμενε να με φιλήσει στο στόμα και με το ζόρι κρατιόμουν...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Ναι η πίπα της ήταν πολύ καλή, είχε φωνή κάπως βραχνή που εμένα με τρελαίνει, το σώμα της ήταν σώμα μοντέλου, χωρίς το παραμικρό ψεγάδι, αλλά το καλύτερο από όλα ήταν η διάθεσή της για συμμετοχή. Μου ζήταγε μόνη της να της βάζω τον αντίχειρα στην κωλοτρυπίδα, γιατί γούσταρε να νοιώθει και τις δυο τρύπες της γεμάτες. Το εργαλείο μου δεν έμπαινε από πίσω, ήταν σαν να προσπαθούσα να μπω σε τρύπα από μπετό.

Πείτε με συντηρητικό αλλά αν έβαζα γυμνό δάχτυλο στον κώλο μαύρης καλντεριμιτζούς μετά δε θα με έφταναν 10 μπουκάλια Betadine για να το απολυμάνω...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Ε Π Ι Π Λ Α Ρ Α λεμε....ναι παλια πριν ενα χρονο περιπου...μενει πατησιων.Γενικα επιστρατευει καθε ειδους πονηρια για να κερδισει οτι περισσοτερο μπορει χωρις να προσφερει στην ουσια τιποτα απο συμμετοχη
επιβεβαιωνω και εγω τον συναγωνιστη !!! πριν 2 χρονια την ειχε παρει ενας φιλος μου που ειχαμε παει μαζι στην πιατσα και μου ειπε οτι ηταν σκετο επιπλο ! καλητερα μ@λ@κι@ !!!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Έλα ρε φίλε είσαι τόσο γνώστης ώστε να καταλαβαίνεις απ' τη φάτσα της μαύρης απ' ευθείας από ποια χώρα είναι; Θα μας τρελάνετε ορισμένοι...
ρε φιλε μεσα στις πιατσες μεγαλωσαμε πιστευω με καταλαβενεις και ισχιει το ιδιο με εσενα !!! μπορεις μονο απο την φατσα να καταλαβαεις εαν ειναι απο νηγηρια ή τζαμαικα !!! δεν λεω οτι μπορεις να ξεχωρισεις μεταξυ αφρικανικων χωρων ! ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΦΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΗΒΙΚΗΣ ! ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΡΙΚΑΝΑ Η ΑΠΟ ΚΑΡΑΗΒΙΚΗ !!!! και η συγκεκριμενη ειναι στανταρ απο νηγηρια !!! φενετε απο την φατσα !!! ειμαι τοσο συγουρος που κοβω και το πουλι μου !!! η φατσα της δεν ειμαι με τιποτα απο τζαμαικα !!! πιστευω να καταλαβες τι θελω να πω.πως ξεχωριζεις τον αλβανο απο τον πακιστανο,ακριβως το ιδιο ξεχωριζεις την νηγηριανη απο την τζαμαικανη !!!! δεν πρεπει να εισαι ειδικος! μονο ματια να εχεις !!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
ρε φιλε μεσα στις πιατσες μεγαλωσαμε πιστευω με καταλαβενεις και ισχιει το ιδιο με εσενα !!! μπορεις μονο απο την φατσα να καταλαβαεις εαν ειναι απο νηγηρια ή τζαμαικα !!! δεν λεω οτι μπορεις να ξεχωρισεις μεταξυ αφρικανικων χωρων ! ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΦΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΗΒΙΚΗΣ ! ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΡΙΚΑΝΑ Η ΑΠΟ ΚΑΡΑΗΒΙΚΗ !!!! και η συγκεκριμενη ειναι στανταρ απο νηγηρια !!! φενετε απο την φατσα !!! ειμαι τοσο συγουρος που κοβω και το πουλι μου !!! η φατσα της δεν ειμαι με τιποτα απο τζαμαικα !!! πιστευω να καταλαβες τι θελω να πω.πως ξεχωριζεις τον αλβανο απο τον πακιστανο,ακριβως το ιδιο ξεχωριζεις την νηγηριανη απο την τζαμαικανη !!!! δεν πρεπει να εισαι ειδικος! μονο ματια να εχεις !!!

Α Ο.Κ., σε παρεξήγησα γιατί νόμιζα ότι εννοούσες πως είναι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ από Νιγηρία... Ο διαχωρισμός όμως που έκανες είναι κατανοητός.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.548
Πόντοι
3.656
Πείτε με συντηρητικό αλλά αν έβαζα γυμνό δάχτυλο στον κώλο μαύρης καλντεριμιτζούς μετά δε θα με έφταναν 10 μπουκάλια Betadine για να το απολυμάνω...
Εννοείται ότι δεν πρέπει να έχεις πληγή. Επίσης εννοείται ότι μετά θα βάλεις betadine στα χέρια σου και θα το αφήσεις τουλάχιστον για 30 δευτερόκεπτα. Αν κόλαγες όμως από δάχτυλο, εγώ θα είχα όλα τα φροδίσια της γης.
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
ethiopia.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.ethiopicture.com/app/webroot/photos/large/1369-c8jsqanhn7j9p351em86.jpg[/img[/URL]]
[img]http://api.ning.com/files/GJ4wvoiQUii2UrLhV4EnjW3sXnVxU0ntzh7jBms88ktHxyJPMGCuywr*o44COJhCbr-xcMHHuRqBHmrU*u*94zuO10ore5H0/663092993.jpeg?width=470&height=600
tumblr_lm88g1gc8C1qbdtvho1_500.jpg

ethiopia1.jpg
...πανεμορφες ολες απολυτε !
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
ethiopia.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.ethiopicture.com/app/webroot/photos/large/1369-c8jsqanhn7j9p351em86.jpg[/img[/URL]]
[img]http://api.ning.com/files/GJ4wvoiQUii2UrLhV4EnjW3sXnVxU0ntzh7jBms88ktHxyJPMGCuywr*o44COJhCbr-xcMHHuRqBHmrU*u*94zuO10ore5H0/663092993.jpeg?width=470&height=600
tumblr_lm88g1gc8C1qbdtvho1_500.jpg

ethiopia1.jpg

Τύπε όντως ωραία μουνιά, αλλά αυτές θα είναι Αιθιόπισσες που θα έχουν γεννηθεί αλλού, απο Αιθίοπες γονείς. Το λέω γιατί όταν είχα πάει το 2000 για δουλειά, μόνο τέτοιες  δεν είδα. Είδα τόση φτώχεια και εξαθλίωση που στην Ελλάδα δεν πρέπει να υπήρξε ποτέ...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τύπε όντως ωραία μουνιά, αλλά αυτές θα είναι Αιθιόπισσες που θα έχουν γεννηθεί αλλού, απο Αιθίοπες γονείς. Το λέω γιατί όταν είχα πάει το 2000 για δουλειά, μόνο τέτοιες  δεν είδα. Είδα τόση φτώχεια και εξαθλίωση που στην Ελλάδα δεν πρέπει να υπήρξε ποτέ...
τυπε για να γαμησουμε καμια αιθιοπισσα στην ελλαδα μιλαμε
σιγα μην παμε στην αιθιοπια :grin:
εγω παντως στην κυψελη που εχουν στεκια εχω μπανισει κατι τετοιες που ποσταρα και καλυτερες
πανε σε κατι μαγαζια που εχουν σε αφισα απεξω αυτη την μουτσουνα
http://[URL unfurl="true"]www.roserock.no/historie/HaileSelassie.jpg[/img[/URL]]
ειναι κατι σαν εθνικος τους ηρωας
τον εχουνε κανει και μπλουζακια και κυκλοφορουν μαυτα :S
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Υπαρχουν ακομα ηρωεs??
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Χτες κατα τις 2:00 και κατι στη καπποδιστριου  γυρω στα 9 με 10 αφρικανικα μωρακια ζηταγανε να μαθουν στο κοσμο την αφρικανικη καυλα τους, ειχε 4 με 5 που ητανε κ σκετες τσοντες,κουναγανε κωλαρακια η αλλη μου εβαλε τις βυζαρες της στο παραθυρο του αμαξιου μου να τις φιλισω τις ρωγιτσες της :tits:,επιστρεφουν σιγα σιγα τα καυλιαρικα αφρικανικα μωρακια,20 ευρω για γαμιση, :cum:
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε μεσα στις πιατσες μεγαλωσαμε πιστευω με καταλαβενεις και ισχιει το ιδιο με εσενα !!! μπορεις μονο απο την φατσα να καταλαβαεις εαν ειναι απο νηγηρια ή τζαμαικα !!! δεν λεω οτι μπορεις να ξεχωρισεις μεταξυ αφρικανικων χωρων ! ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΦΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΗΒΙΚΗΣ ! ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΡΙΚΑΝΑ Η ΑΠΟ ΚΑΡΑΗΒΙΚΗ !!!! και η συγκεκριμενη ειναι στανταρ απο νηγηρια !!! φενετε απο την φατσα !!! ειμαι τοσο συγουρος που κοβω και το πουλι μου !!! η φατσα της δεν ειμαι με τιποτα απο τζαμαικα !!! πιστευω να καταλαβες τι θελω να πω.πως ξεχωριζεις τον αλβανο απο τον πακιστανο,ακριβως το ιδιο ξεχωριζεις την νηγηριανη απο την τζαμαικανη !!!! δεν πρεπει να εισαι ειδικος! μονο ματια να εχεις !!!

H διακριση μεταξυ Τζαμαικανης η Νιγηριανης μαυρουλας τι νοημα εχει; Αλλωστε ο μαυρος πληθυσμος της Βορειου και Νοτιου Αμερικανικης ηπειρου προεκυψε απο την εξαγωγη-εισαγωγη σκλαβων απο τη  Δυτικη Αφρικη.
Σ'οποια μαυρουλα κι'αν κανεις την ανοητη ερωτηση: "Απο που εισαι;" και σε δει καπως μπρουκλη το "from Jamaica" θα στο πουνε στο 90% των περιπτωσεων για να φαινονται πως ειναι ταχα καπως πιο εξωτικες.
Τα κυκλωματα ομως που εμπορευονται τις μαυρουλες στην χωρα μας, δραστηριοποιουνται σχεδον αποκλειστικα στην Νιγηρια οπου υπαρχει απιστευτη εγκληματικοτητα, ενω υπαρχουν και ορισμενες που προερχονται απο την Γκανα αλλα αυτες ειναι λιγοτερες συγκριτικα με τις Νιγηριανες.
Μια απο αυτες που ετυχε να γνωρισω παρακολουθουσε ενα βιντεο στο U Tube οπου ενας φουκαρας που εκλεψε ενα βραχιολι πετροβοληθηκε στην μεση του δρομου απο τους περαστικους κι'αφου τον ζαλισαν και τον ματωσαν με τις πετριες που τουχαν ριξει του πεταξαν και καμια δεκαρια κασονια πανω του και του βαλανε φωτια καιγοντας τον ζωντανο.
Καθως η μαυρουλα τοβλεπε και χαχανιζε την ρωτησα "Καλα ετσι κανετε εσεις με τα κλεφτρονια στην χωρα σας;" και μου απανταει"Φυσικα και ετσι κανουμε αν τυχει και ο αλλος πιαστει στα πρασα. Δεν το πιστευεις; Τι νομιζεις πως εχει αξια η ανθρωπινη ζωη στην Νιγηρια;" Σημειωτεον οτι ο πατερας της ειναι αστυνομικος και το οπλο εκει το χρησιμοποιουν οι αστυνομικοι για αφορμες που κανεις εδω δεν θα μπορουσε ποτε να διανοηθει.  Ετυχε μαλιστα να μου δειξει δυο φορες νταβαντζηδες Νιγηριανους στην Αχαρνων απο αυτους που φερνουν στην Ελλαδα απο καμια 20ρια κοπελες τον χρονο, ολες τους προερχομενες απο την Νιγηρια. Την Τζαμαικανη ποιος να την φερει εδω;
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Σ'οποια μαυρουλα κι'αν κανεις την ανοητη ερωτηση: "Απο που εισαι;" και σε δει καπως μπρουκλη το "from Jamaica" θα στο πουνε στο 90% των περιπτωσεων για να φαινονται πως ειναι ταχα καπως πιο εξωτικες.

Την Τζαμαικανη ποιος να την φερει εδω;

Μάλλον συμφωνώ.

Πως όμως αρκετές απ' αυτές μιλάνε σχετικά καλά αγγλικά?
 

nixtoperpatitis1983

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
τυπε για να γαμησουμε καμια αιθιοπισσα στην ελλαδα μιλαμε
σιγα μην παμε στην αιθιοπια :grin:
εγω παντως στην κυψελη που εχουν στεκια εχω μπανισει κατι τετοιες που ποσταρα και καλυτερες
πανε σε κατι μαγαζια που εχουν σε αφισα απεξω αυτη την μουτσουνα
http://[URL unfurl="true"]www.roserock.no/historie/HaileSelassie.jpg[/img[/URL]]
ειναι κατι σαν εθνικος τους ηρωας
τον εχουνε κανει και μπλουζακια και κυκλοφορουν μαυτα :S
[/quote]      Ο Σελασιέ, ως Ρας Ταφάρι, θεωρήθηκε επισήμως μετενσάρκωση του Ιησού και απευθείας απόγονος της δωδέκατης φυλής του Ισραήλ και, με βάση το προφητικό βιβλίο της Αποκάλυψης, της Καινής Διαθήκης, ο Μεσσίας που θα οδηγήσει τους λαούς της Αφρικής και της αφρικανικής διασποράς στη Σιών και την ελευθερία.
 

nixtoperpatitis1983

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ , ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ .... ΑΝ ΞΕΡΑΤΕ ΤΙ ΑΡΩΣΤΙΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ , ΤΟ AIDS ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟΛΟΓΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ .... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ.... ΟΠΟΥ ΜΑΥΡΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΑ , ΣΕΧ ΚΑΠΟΤΑ , ΠΙΠΑ ΚΑΠΟΤΑ , ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΟ ΚΑΠΟΤΑ ... ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom