Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

kostas2012

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Like
1
Πόντοι
0
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.548
Πόντοι
3.656
αυτη η κορασιδα ειναι απο την νηγηρια !!!!  ποια τζαμαικα ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φενετε απο την μουτσουνα-μουρη της οτι ειναι απο νηγηρια !!!
Φίλτατε μάλλον δεν πρόσεξες ότι επεσήμανα ότι κατά δήλωσή της είναι από τη Τζαμάικα και το όνομα αυτής Becky. Είναι πολύ πιθανό να δηλώνει Τζαμάικα για να ξεχωρίσει από τις άλλες, τάχα πιο εξωτικιά, και να τη λένε Ουαγκανούτα ή κάτι παρόμοιο. Μπέκυ είναι η γκόμενα που κάνει καλά τσιμπούκια και Τζόυ είναι η χαρά στα αγγλικά. Δύσκολο να είναι τα πραγματικά τους ονόματα, μάλλον είναι τα ονόματα της δουλειάς.
 

BILLegend

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
25
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
...μαλλον το"ξενοδοχειον κοσμικον" εννοεις στη σωκρατους . γενικα ολ αυτα τα ξενοδοχεια παροτι ειχαν πομπωδη ονοματα ηταν μαυρα χαλια ,κοτετσια κανονικα ,επισης δεκαετια 80 υπηρχαν πολλα τετοια και στην αθηνας αλλα σταματησαν η ανακαινησθηκαν...
το συγκεκριμενο απ οτι θυμαμαι γιατι ειχα παει αρκετες φορες ειχε τσιμεντενια σκαλα απλα οταν ανεβαινες μεσα καποια δωματια ηταν  λιγο υπερηψωμενα απο τ αλλα και ειχαν ξυλινη σκαλα με λιγα σκαλια. ναυτικος εκεινη την εποχη 1995 περιπου πηγαινα πρωι και επαιρνα μια βουλγαρα 40 χρονων περιπου με μικρο πεσμενο βυζι αλλα καλο σωμα μαυρο σπαστο μαλλι 1.65, πηγαδι ομως, για της 10.00 το πρωι που πηγαινα ηταν οτι καλυτερο υπηρχε στην περιοχη,δεν ξερω  αν την θυμαται καποιος αλλος
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
να σαι καλα pepermint  και οτι σκεφτομουν να την εκλεινα για αυριο βραδυ.τελικα δυσκολο βρισκεις μαυρη με καλες υπηρεσιες!!!!!!!!!!

Αν το μαύρο είναι το κυρίαρχο στοιχείο σ' αυτό που ψάχνεις, υπάρχει λύση.
Και "με τάξη".
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Πρεπει να ειναι το χοτελ εκονομυ στην κλεισθενους...

Όχι φίλε ήταν σίγουρα ή στην Αρμοδίου ή στην Αριστογείτονος, σε έναν απ' τους δύο παράλληλους πεζόδρομους στη λαχαναγορά. Το θυμάμαι πολύ καλά γιατί τότε είχα συγκρατήσει το όνομα της οδού και το είχα τσεκάρει στο χάρτη.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
αυτη η κορασιδα ειναι απο την νηγηρια !!!!  ποια τζαμαικα ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φενετε απο την μουτσουνα-μουρη της οτι ειναι απο νηγηρια !!!

Έλα ρε φίλε είσαι τόσο γνώστης ώστε να καταλαβαίνεις απ' τη φάτσα της μαύρης απ' ευθείας από ποια χώρα είναι; Θα μας τρελάνετε ορισμένοι...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Φίλτατε μάλλον δεν πρόσεξες ότι επεσήμανα ότι κατά δήλωσή της είναι από τη Τζαμάικα και το όνομα αυτής Becky. Είναι πολύ πιθανό να δηλώνει Τζαμάικα για να ξεχωρίσει από τις άλλες, τάχα πιο εξωτικιά, και να τη λένε Ουαγκανούτα ή κάτι παρόμοιο. Μπέκυ είναι η γκόμενα που κάνει καλά τσιμπούκια και Τζόυ είναι η χαρά στα αγγλικά. Δύσκολο να είναι τα πραγματικά τους ονόματα, μάλλον είναι τα ονόματα της δουλειάς.

Όχι δύσκολο, ΑΔΥΝΑΤΟ.
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Όταν ρωτάς αν εγώ την έφτιαξα, τι ακριβώς εννοείς?
...ρε συ αυτη ειναι τελειως ψευτικη ,ρεπλικα ,φωτοσπ ειδικα το μαλλι μοιαζει ναναι κολλητο στο κρανιο ασε που το χρωμα του πρωσωπου ειναι διαφορετικο απ του υπολοιπου σωματος...
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
βαλτε καμμια φωτο απο αιθιοπισσα μιας και εμεις δεν τις αναγνωριζουμε
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
βαλτε καμμια φωτο απο αιθιοπισσα μιας και εμεις δεν τις αναγνωριζουμε
...οι αιθιοπιες ειναι λιγοτερο σκουρες απ τις υπολοιπες αφρικανες επισης καποιες εχουν σπαστο μαλλι κι οχι το αφανα αφρικανικο...
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Λοιπόν παιδιά,
Επειδή μας έχει πιάσει στερητικό σύνδρομο μαύρης σάρκας και για όσους πιστεύουν ότι όλες οι μαύρες είναι σκατόφατσες, σας στέλνω κάτι να σας δροσίσει τις νύχτες. Από τη Τζαμάικα κατά δήλωσή της και το όνομα αυτής Becky.
κοιτα χειλαρες,πωωωωωω :pipa2: να σε πλακωσει στα :pipa2: :pipa2:  :cum: :cum:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.548
Πόντοι
3.656
...ρε συ αυτη ειναι τελειως ψευτικη ,ρεπλικα ,φωτοσπ ειδικα το μαλλι μοιαζει ναναι κολλητο στο κρανιο ασε που το χρωμα του πρωσωπου ειναι διαφορετικο απ του υπολοιπου σωματος...
Αν πιστεύεις ότι είμαι φωτογράφος που βάζω ψεύτικες φωτογραφίες, αφού τις πειράξω, για να κάνω τον έξυπνο σε σένα, κάνεις λάθος. Είναι τραβηγμένη από το laptop μου, φαίνονται πίσω τα ντουλάπια της κουζίνας μου, και έχω σβήσει τον εαυτό μου με γόμα, ηλεκτρονική εννοώ, για ευνόητους λόγους. Ο φωτισμός έρχεται από το ταβάνι μου, γι αυτό το πρόσωπο είναι περισσότερο φωτισμένο από το σώμα της και δείχνει λευκότερο.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Αν πιστεύεις ότι είμαι φωτογράφος που βάζω ψεύτικες φωτογραφίες, αφού τις πειράξω, για να κάνω τον έξυπνο σε σένα, κάνεις λάθος. Είναι τραβηγμένη από το laptop μου, φαίνονται πίσω τα ντουλάπια της κουζίνας μου, και έχω σβήσει τον εαυτό μου με γόμα, ηλεκτρονική εννοώ, για ευνόητους λόγους. Ο φωτισμός έρχεται από το ταβάνι μου, γι αυτό το πρόσωπο είναι περισσότερο φωτισμένο από το σώμα της και δείχνει λευκότερο.
  πρεπει να κανει τρομερη πιπα ε?πες μου οτι το μαστιγωσες το μαυρο προσωπακι της με της ασπρες ατιθασες γραμμες σου? ;) :cum:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.548
Πόντοι
3.656
  πρεπει να κανει τρομερη πιπα ε?πες μου οτι το μαστιγωσες το μαυρο προσωπακι της με της ασπρες ατιθασες γραμμες σου? ;) :cum:
Ναι η πίπα της ήταν πολύ καλή, είχε φωνή κάπως βραχνή που εμένα με τρελαίνει, το σώμα της ήταν σώμα μοντέλου, χωρίς το παραμικρό ψεγάδι, αλλά το καλύτερο από όλα ήταν η διάθεσή της για συμμετοχή. Μου ζήταγε μόνη της να της βάζω τον αντίχειρα στην κωλοτρυπίδα, γιατί γούσταρε να νοιώθει και τις δυο τρύπες της γεμάτες. Το εργαλείο μου δεν έμπαινε από πίσω, ήταν σαν να προσπαθούσα να μπω σε τρύπα από μπετό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom